II runda play-off Plusligi 2014/15

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: madlark »

Schoeps dziś, też kilka piłek wybronił.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Dobrochoczy
Posty: 12
Rejestracja: 26 lut 2015, o 14:25
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Dobrochoczy »

Wiadomo jaki syf Fabian przywiózł z Syberii?
Nie służy mu syberyjski alkohol :D
A na poważnie, to aż wrzuciłem dziś na tacę, żeby do środy nie tylko wyzdrowiał, ale i przypomniał sobie, jak grał przed chorobą.
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Mania »

Kamil92 pisze:
Edyta pisze:Błędy i kiwki w aut to raczej nie pech. A Filip chyba wcześniej nabawił się kontuzji? Bo nie ma go w składzie meczowym.
Jakby ktoś gdzieś wyczytał, co się stało Lemańskiemu to napiszcie. Złamana kostka?

Chyba nie będzie żadnych punktów dla Politechniki :|
Zwichnięta noga. 3-4 tygodni przerwy

Nie pech, ale takie błędy nie zdarzają się często, a wszystko to wydarzyło się w jednym meczu i to jeszcze w serii.
Wiele, bardzo wiele bym dała, żeby to było zwichnięcie... Złamanie, niestety. :<

Polibuda została z dwoma środkowymi. Za 4 seta należą im się brawa, walczyli dzielnie. Sędziowanie karygodne.
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Noworoczny »

StanLee pisze: Co Achrem robi na boisku lepiej niż Ivovic?
Jest świetnym kapitanem. Dobrym duchem drużyny. Opoką. Miło się na niego patrzy na boisku. I poza nim
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: madlark »

Noworoczny pisze:
StanLee pisze: Co Achrem robi na boisku lepiej niż Ivovic?
Jest świetnym kapitanem. Dobrym duchem drużyny. Opoką. Miło się na niego patrzy na boisku. I poza nim
Marko oprócz tego, że jest kapitanem też spełnia te warunki.
Fakt, Marko słabiej mówi po polsku i nie ma polskich papierów ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: ursula127 »

Alek jest w Rzeszowie kilka lat i dopuki będzie grał na poziomie w Rzeszowie będzie chciał zostać.Ciekawe gdzie rozpocznie nowy sezon Serb?
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: maciek77 »

Podczas dzisiejszego meczu Politechniki z Czarnymi kontuzji nabawił się Bartek Lemański. Uraz jest na tyle poważny, że od razy udał sie do szpitala. Kibice Czarnych zachowali sie poniżej jakiegokolwiek poziomu i zgryźliwie zaczęli udawać karetkę... Chłopak zwijał sie z bólu, a oni sie z tego śmiali. Na ich wyczyny nie pozostał obojętny trener Bednaruk, który rzucił do nich kilka mocniejszych słów.
ktoś był na meczu?
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Jolly »

ursula127 pisze:Alek jest w Rzeszowie kilka lat i dopuki będzie grał na poziomie w Rzeszowie będzie chciał zostać.Ciekawe gdzie rozpocznie nowy sezon Serb?
Serb i Bułgar zostają w Rzeszowie ;)
Edyta

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Edyta »

Mania, nie ma złamania.
Awatar użytkownika
Mr. Chow
Posty: 164
Rejestracja: 24 lut 2015, o 19:59
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Mr. Chow »

Jolly pisze: Serb i Bułgar zostają w Rzeszowie ;)
Skąd takie informacje ? :)
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Mania »

Dobrze, że Bednaruk szybko na TT napisał. Ogromna ulga. Wyglądało to masakrycznie, reakcje zawodników, sztabu, Diabła... na długo zostanie mi ten obraz.

Kibice Czarnych niestety jak zwykle pokazali, że może i kibicować umieją, a szacunku do rywala mają zero. Skoro nawet Bednaruk w tym zamieszaniu zauważył to robią....
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Jolly »

Mr. Chow pisze:
Jolly pisze: Serb i Bułgar zostają w Rzeszowie ;)
Skąd takie informacje ? :)
Od samych zainteresowanych ;)
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: azsiak88 »

Jolly pisze:Serb i Bułgar zostają w Rzeszowie ;)
Coś z cyklu wiem, ale nie mogę powiedzieć skąd?
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Ron Swanson
Posty: 715
Rejestracja: 14 lis 2012, o 16:58
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Ron Swanson »

azsiak88 pisze:
Jolly pisze:Serb i Bułgar zostają w Rzeszowie ;)
Coś z cyklu wiem, ale nie mogę powiedzieć skąd?
Zdaje się, że nie zauważyłeś odpowiedzi nad Twoim postem. A koleżanka/kolega Jolly dotychczas chyba miał/a sprawdzone info.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: pk+ »

Ron Swanson pisze:
azsiak88 pisze:
Jolly pisze:Serb i Bułgar zostają w Rzeszowie ;)
Coś z cyklu wiem, ale nie mogę powiedzieć skąd?
Zdaje się, że nie zauważyłeś odpowiedzi nad Twoim postem. A koleżanka/kolega Jolly dotychczas chyba miał/a sprawdzone info.
Ja przecieków nie mam... ale znając od kilku sezonów model informowania klubu o transferach (jeden dzień jeden news w czasach posuchy) nie liczyłbym na informacje o kontraktach teraz. Obecnie jest o czym pisać w kontekście Resovii bo i półfinały, LM... jak się skończy granie to zaczną informować o transferach.
Fajnie by było żeby zostali, bo jest fajna paka na przyjęciu :)
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Castard8 »

Witam wszystkich Forumowiczów. Mam nadzieję, że będzie się nam miło dyskutowało. Oczywiście frycowe nowicjusza jestem w stanie zapłacić ;)

Co do pierwszy spotkań półfinałowych to ewidentnie widać, że zarówno Resovia jak i Skra w głowie mają zupełnie inne mecze. Resovia najmniejszym nakładem sił zrobiła pierwszy krok do finału. Patrząc z perspektywy trybun na spore brawa zasłużyli Schops i Buszek. Martwić mogła dyspozycja Pencheva i Ignaczaka. Jednak o ile gorszy dzień Pencheva można tłumaczyć brakiem zgrania z Tichackiem i ogromną dozą niechlujności tego drugiego o tyle postawa Igły w przyjęciu mogła odrobinę dziwić zwłaszcza mając w pamięci świetny mecz na Syberii oraz gre z Czarnymi i Skrą. Obserwując wczoraj grę Tichacka należy cieszyć się, że plotki o środowej absencji Drzyzgi póki co są wyssane z palca. Kwestia Jastrzębia. Nie mam pojęcia jakim cudem tak rozklekotany organizacyjnie zespół mógł na Podpromiu ugrać seta. Współpraca Łaski i Masnego to czeski film, jeszcze gorszy gatunek tego filmu to postawa, możliwości i wkład w grę Quesque'a. Gierczyński też już częściej ma kłopoty ze stabilną grą. Nie pomagał również Wojtaszek, a przez cały mecz miałem wrażenie że największą ochotę do twardej gry miał Kosok. Jeśli cokolwiek ma się w tym sezonie jeszcze udać Jastrzębiakom to niezbędny jest powrót Bartmana. Mam wrażenie że Zbychu po kontuzji i tak da więcej niż Francuz.

Mecz Skry i Gdańska miał więcej antybohaterów niż bohaterów. Słowa uznania dla Troya i Schwarza dzięki którym szala przechyliła się na stronę Lotosu. Natomiast duży minus należy postawić Falasce, Wlazłemu i Piechockiemu. Celowo ominąłem Marechala bo sądzę że Włodarczyk bardzo dobrze sobie poradził w tym meczu więc kolejne słabe zawody Francuza nie były tak inwazyjne w skutkach. Falasca niestety w tym sezonie popełnia za dużo błędów. Przez wszystkie sety ustawienie Skry w przyjęciu było takie, że przy najgroźniejszym zagrywającycm Troyu na libero wypadał akurat biedny Piechocki, który do gry na tym poziomie i w ekipie takiego kalibru się nie nadaje. Zastanawiam się czy Falasca próbował obracać ustawienia na początku każdego z setów. I jeśli tak czy Anastasi jako cwany lis przewidywał te ruchy. Ewidentnie pod koniec setów gdy zagrywali Niemiec i Amerykanin Piechocki był łatwym celem. Gdańsk to wykorzystał, a Falasca za długo zwlekał z wprowadzeniem Kłosa i grą tylko przez Tille. Koszt trzymania na boisku pary Lisinac Piechocki jest bardzo duży. Piechocki to kopalnia punktów, a Lisinac oprócz kiku gwoździ nie daje ekipie nic szczególnego.

Osobny akapit dla Wlazłego, który przypomniał sobie jak to jest grać z fochem. 2 lata był spokój, Mariusz zaciskał zęby i ciągnął Skrę do końca. W sobotę jako kapitan zachował się moim zdaniem bardzo brzydko. Scena w której rezerwowy Włodarczyk motywuje osowiałego i smutnego Wlazłego do gry zahaczała o kabaret. Inną sprawą jest zmęczenie. Wlazły gra non stop przez drugi rok. Dla niego to i tak za dużo. Dziwi mnie zatem, że po takim wejściu jaki miał Muzaj Falasca nie zaryzykował z Maćkiem w szóstce od trzeciego seta.

Cóż. W środę mecz prawdy i mecz sezonu dla Skry. Obstawiam, że ewentualna porażka z Perugią zamknie SKrze drogę do finału +L. To byłoby niesamowicie smutne.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Jiroux »

Patrzcie uważniej. Ostatnią piłkę drugiego seta w buraki przyjął Tille nie Piechocki.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: maciek77 »

Alen Pajenk ‏@AlenPajenk 6m6 minutes ago

It's sad how the referees can kill the semifinal match with judging. @FairPlayMyAss

:] :] :] :]
gregy69
Posty: 381
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: gregy69 »

maciek77 pisze:Alen Pajenk ‏@AlenPajenk 6m6 minutes ago

It's sad how the referees can kill the semifinal match with judging. @FairPlayMyAss

:] :] :] :]
Oj tam :D Może chłopak szuka nowego angażu na przyszły sezon...
Znam kluby w Polsce, w których za takie wypowiedzi ma kontrakt w ciemno :D
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: biker74 »

gregy69 pisze:
maciek77 pisze:Alen Pajenk ‏@AlenPajenk 6m6 minutes ago

It's sad how the referees can kill the semifinal match with judging. @FairPlayMyAss

:] :] :] :]
Oj tam :D Może chłopak szuka nowego angażu na przyszły sezon...
Znam kluby w Polsce, w których za takie wypowiedzi ma kontrakt w ciemno :D
Alen Pajenk najbardziej byłby zadowolony z gry w Lotosie Trefla, ponieważ miałby stałą dostawę nowych puzzli a on je uwielbia układać
.http://www.przegladsportowy.pl/siatkowk ... 1,904.html
Wywiad sprzed półtora roku, ale zamiłowanie aktualne.
trampek22
Posty: 251
Rejestracja: 3 lis 2010, o 23:13
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: trampek22 »

Igla grał z angina na antybiotykach . Fabian przeziebiony , do środy będzie ok.
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Koso »

Ależ ten Hebda się zapuścił. Trochę taki z niego bezdomny czy inny jaskiniowiec, nie ubliżając.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: sb.slav »

Teraz tak się nosi 8-) Chociaż Hebda odkąd pamiętam tak wyglądał, więc był hipsterem zanim to stało się modne, a to nie lada sztuka :)
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
agr1
Posty: 214
Rejestracja: 8 sty 2012, o 21:22
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: agr1 »

Sedzia pobija rekordy gwizdanych pilek.
Gosc z kompleksem wladzy, Woicki spokojnie chcial porozmawiac o tych gwizdnieciach i dostal zolta kartke bez slowa.
Zeby byc spawiedliwym to przynajmniej gwizda i jednym i drugim.
NAJWIĘKSZY SZKODNIK POLSKIEJ SIATKÓWKI - POLSAT.
----------------------------------------------------------------
Nie kibicuję drużynom, kibicuję ładnej grze.
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: PJ_volleyball »

Kiepski mecz do ogladania sie dzisiaj trafil.
Bedzin przez wieksza czesc spotkania zupelnie bezradny. W 3 secie cos sie ruszylo, ale z drugiej strony tutaj tez spora zasluga Bydgoszczan, ktorzy jacys tacy nieskoncentrowani byli w tym secie i nawet nie chcieli sobie w koncowce pomoc i psuli zagrywki.

Fajnie wyglada Jarosz pod wzgledem fizycznym. Walinski dzisiaj naprawde bardzo dobrze w ataku, ale to co on przyjmuje na palce to jest skandal.


Wiem, ze Bedzin wygral rywalizacje z BBTSem, ale to jest chyba jedyny zespol w PlusLidze na ktory po prostu nie chce mi sie patrzyc. Zero stylu, ale w sumie co sie dziwic skoro zespol zlozony jest z samych przecietniakow (i tak to komplement dla niektorych zawodnikow Bedzina).
Patrzac na Bedzin zastanawiam sie jaki sens ma zamknieta PlusLiga z az 14 zespolami.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: serBalonSwann »

A jaką oni mają pierwszą siódemke z podziałem na pozycje?
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: PJ_volleyball »

serBalonSwann pisze:A jaką oni mają pierwszą siódemke z podziałem na pozycje?
Pytasz o Bedzin?

R: Oczko
A: Hebda (Sarnecki)
P: Zuk, Pawlinski
S: Gaca, Warda
L: Milczarek
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Jolly »

Mecz w poniedziałek? świetnie... :(
http://www.plusliga.pl/games/id/4883

I czwartek jeszcze... http://www.plusliga.pl/games/id/4884
Dobrze, że chociaż w tv
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: compact »

Świetnie. Dla Resovii 8-)
bartek_em
Posty: 178
Rejestracja: 2 maja 2014, o 10:00
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: bartek_em »

Czyżby Rzeszów po raz drugi przekładał mecz z Jastrzebiem? Za pierwszym razem też miał być w sobote a był dzień później.. a teraz jest przesunięty o dwa dni. Pewnie się Jastrzebie musiało na to godzić ale moim zdaniem to były małe atuty Jastrzebia że mogli liczyć na trochę bardziej zmęczonych zawodników. Gdańsk widać się na to nie zgodził a nie sądze ze Skra by nie chciała sobie przełożyć meczu z soboty chociaż na niedziele :).
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”