Relacje TV z meczów PlusLigi

timshel
Posty: 414
Rejestracja: 25 maja 2014, o 08:52

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: timshel »

Na razie program na ten dzień jest zapchany i transmisji z meczu panów nie przewiduje. No chyba, że się jeszcze coś pozmienia.
Learn to love the process.
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Vaud »

niepoinformowany pisze:
Vaud pisze:
niepoinformowany pisze:Nie żebym był wiecznym malkontentem, ale chyba oni są poważni i zdają sobie sprawę, co się będzie działo jak nie będzie chociaż jednego meczu w TV z fazy medalowej?
Na pewno nie będzie. W ten weekend nie gra Orlen Liga i wpadły dwa wolne terminy na transmisje innych spotkań.
Półfinały i finały to też dwa terminy, czyli tyle ile ma PlusLiga. Gorzej w tygodniu (dwie środy mogą być), ale nawet w zasadniczej bywały po 2 transmisje, więc nie przekonuje mnie to.
Tyle, że w przyszły weekend będziemy mieli finał PP kobiet, a to są trzy spotkania. Dwa w sobotę i jeden w niedzielę. Orzechy przeciw dolarom, że Polsat pokaże całość. Do tego standardowo ręczna panów i pań, koszykówka męska i mistrzostwa świata w biathlonie ( w sobotę sztafeta mężczyzn, w niedziele oba biegi masowe ). Mocno się zdziwię jak będą transmitowane oba półfinały.
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
timshel
Posty: 414
Rejestracja: 25 maja 2014, o 08:52

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: timshel »

Vaud dobrze prawi, w sobotę transmitowane będą chociażby półfinały PP kobiet, Indian Wells, MŚ w Short Tracku i Biathlonie, do tego boks i piłka nożna. Tak patrzę, że ewentualnie można wcisnąć w miejsce tego, co nie na żywo, ale to zależy od godzin spotkań jeszcze. Za to w niedzielę wisi jakiś mecz opatrzony hasłem 'na żywo', a przecież oba są zaplanowane na 14... Czy coś się zmieniło?
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: MaciejJoker »

timshel pisze:Vaud dobrze prawi, w sobotę transmitowane będą chociażby półfinały PP kobiet, Indian Wells, MŚ w Short Tracku i Biathlonie, do tego boks i piłka nożna. Tak patrzę, że ewentualnie można wcisnąć w miejsce tego, co nie na żywo, ale to zależy od godzin spotkań jeszcze. Za to w niedzielę wisi jakiś mecz opatrzony hasłem 'na żywo', a przecież oba są zaplanowane na 14... Czy coś się zmieniło?
Może rywalizacja 5-12 :D
2012, 2013, 2015
timshel
Posty: 414
Rejestracja: 25 maja 2014, o 08:52

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: timshel »

No właśnie nie :D Wyraźnie napisane: 'mecz półfinałowy fazy play-off'. Nawet studio zaplanowane przed i po meczu, ale pewnie się machnęli ;>
Learn to love the process.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: ldz »

wiem, że filantropa stać na wszystko, ale niepuszczenie któregokolwiek z półfinałów to już paranoja... i nieważne, co i ile leci w tamten weekend, po to Polsat ma tyle kanałów, żeby to jakoś rozplanować.
masakra, bo ja sobie pewnie wyobrażam za dużo :/
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Mania »

Wasze modły zostały wysłuchane, teraz wszyscy możecie zasiąść przed tv bez marudzenia. Mecz Czarni - AZS PW pokaże wielce nam umiłowana stacja ze Słoneczkiem. :| Niestety, spowodowało to przełożenie meczu z soboty na piątek...
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: MaciejJoker »

A więc:
Piątek: Czarni Radom - Politechnika Warszawska
Sobota: 2 mecze półfinałowe Pucharu Polski Kobiet + Lotos Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów
Niedziela: finał Pucharu Polski Kobiet
Poniedziałek: Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów
2012, 2013, 2015
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: ldz »

MaciejJoker pisze:A więc:
Piątek: Czarni Radom - Politechnika Warszawska
Sobota: 2 mecze półfinałowe Pucharu Polski Kobiet + Lotos Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów
Niedziela: finał Pucharu Polski Kobiet
Poniedziałek: Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów
nie chcę nic mówić, ale w godzinie rozgrywania meczu (16:00) Polsat nie ma przewidzianego tego meczu, na wszystkich kanałach leci coś innego, na każdym na żywo. Więc nie zdziwi mnie jak nie będzie w tv.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Vaud »

ldz pisze:(...)nie chcę nic mówić, ale w godzinie rozgrywania meczu (16:00) Polsat nie ma przewidzianego tego meczu, na wszystkich kanałach leci coś innego, na każdym na żywo. Więc nie zdziwi mnie jak nie będzie w tv.
Według strony klubu z Gdańska mecz ma się rozpocząć o 20.00.
Jeżeli będą transmitować, to obstawiam, że na Polsat Sport News.
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: ldz »

Vaud pisze:
ldz pisze:(...)nie chcę nic mówić, ale w godzinie rozgrywania meczu (16:00) Polsat nie ma przewidzianego tego meczu, na wszystkich kanałach leci coś innego, na każdym na żywo. Więc nie zdziwi mnie jak nie będzie w tv.
Według strony klubu z Gdańska mecz ma się rozpocząć o 20.00.
Jeżeli będą transmitować, to obstawiam, że na Polsat Sport News.
rzeczywiście, teraz patrzę i na Pluslidze zmienili godzinę, jeszcze wczoraj była 16:00. W takim razie gdziekolwiek będzie lecieć. To dobrze, ja nie będę marudzić, że nie HD, cieszę się, że obejrzę gdziekolwiek :P
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Kamil92 »

I świetnie, ja się bardzo cieszę. Po takim meczu jaki odbył się wczoraj w Warszawie, rewanż mam nadzieję będzie okraszony złotym setem :)
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Mateusz1993 »

Dziś (z mojej perspektywy) żenada w wykonaniu polsatu osiągnęła maximum. Niestety nie miałem możliwości oglądać na żywo i nastawili mi dopiero powtórkę dzień później trwającą godziny antenowe. I wiecie co? Polsat uraczył mnie pierwszym setem, a później tie break i w taki sposób mam skrócony mecz. :x

Teraz wielka prośba i pytania do Was jest gdzieś szansa znaleźć cały mecz by móc obejrzeć te sety od drugiego do czwartego??
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: azsiak88 »

Mateusz1993 pisze:Dziś (z mojej perspektywy) żenada w wykonaniu polsatu osiągnęła maximum. Niestety nie miałem możliwości oglądać na żywo i nastawili mi dopiero powtórkę dzień później trwającą godziny antenowe. I wiecie co? Polsat uraczył mnie pierwszym setem, a później tie break i w taki sposób mam skrócony mecz. :x

Teraz wielka prośba i pytania do Was jest gdzieś szansa znaleźć cały mecz by móc obejrzeć te sety od drugiego do czwartego??
Na pocieszenie - wczoraj przed południem też całego meczu nie pokazali. Ale (i tu niespodzianka) pokazali czwarty set o dziwo przegrany przez Skrę ;)
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Castard8 »

Mateusz1993 pisze:Dziś (z mojej perspektywy) żenada w wykonaniu polsatu osiągnęła maximum. Niestety nie miałem możliwości oglądać na żywo i nastawili mi dopiero powtórkę dzień później trwającą godziny antenowe. I wiecie co? Polsat uraczył mnie pierwszym setem, a później tie break i w taki sposób mam skrócony mecz. :x

Teraz wielka prośba i pytania do Was jest gdzieś szansa znaleźć cały mecz by móc obejrzeć te sety od drugiego do czwartego??
Musisz chyba poczekać do jutra. Wtedy mecz pojawi się w całości na IPLI.
-INFORMATOR-
Posty: 309
Rejestracja: 21 cze 2009, o 14:39
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: -INFORMATOR- »

Kiedy mecz w Jastrzębiu w sobotę czy w poniedziałek
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: krzysiu »

Sobota
-INFORMATOR-
Posty: 309
Rejestracja: 21 cze 2009, o 14:39
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: -INFORMATOR- »

To czemu to zmienili miał być poniedziałek i transmisja
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: krzysiu »

Nie wiem,ale patrząc w program TV to od 17 do 22 45 są przewidziane same powtórki na Polsat Sport News czyli jest możliwe,że pokażą i Skrę i Reskę właśnie na tej antenie ale to się okaże
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Jolly »

-INFORMATOR- pisze:To czemu to zmienili miał być poniedziałek i transmisja
Jastrzębie twierdzi, że jest w sobotę o 17 a PlusLiga że w poniedziałek o 18:00 kabaret... Resovia nie wie kiedy ma tam jechać :]
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: biker74 »

Jolly pisze:
-INFORMATOR- pisze:To czemu to zmienili miał być poniedziałek i transmisja
Jastrzębie twierdzi, że jest w sobotę o 17 a PlusLiga że w poniedziałek o 18:00 kabaret... Resovia nie wie kiedy ma tam jechać :]
Może o to chodzi żeby wprowadzić Resovię w pełną dezinformację, może nie dojedzie i walkower :] .

W sobotę i niedzielę hala zajęta bo są mecze Miejskiej ligi siatkówki amatorów - a nie jakaś tam Resovia.
http://mosir.jastrzebie.pl/File/2015/Pr ... 02015r.pdf
Na stronie JW jest tylko 14.03 i żadnych zapowiedzi kiedy.
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Jolly »

biker74 pisze:
Jolly pisze:
-INFORMATOR- pisze:To czemu to zmienili miał być poniedziałek i transmisja
Jastrzębie twierdzi, że jest w sobotę o 17 a PlusLiga że w poniedziałek o 18:00 kabaret... Resovia nie wie kiedy ma tam jechać :]
Może o to chodzi żeby wprowadzić Resovię w pełną dezinformację, może nie dojedzie i walkower :] .

W sobotę i niedzielę hala zajęta bo są mecze Miejskiej ligi siatkówki amatorów - a nie jakaś tam Resovia.
http://mosir.jastrzebie.pl/File/2015/Pr ... 02015r.pdf
Na stronie JW jest tylko 14.03 i żadnych zapowiedzi kiedy.
Pewnie się wkrótce wyjaśni ale teraz jest rzeczywiście pełna dezinformacja.
Awatar użytkownika
agr1
Posty: 214
Rejestracja: 8 sty 2012, o 21:22
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: agr1 »

Mateusz1993 pisze:Dziś (z mojej perspektywy) żenada w wykonaniu polsatu osiągnęła maximum. Niestety nie miałem możliwości oglądać na żywo i nastawili mi dopiero powtórkę dzień później trwającą godziny antenowe. I wiecie co? Polsat uraczył mnie pierwszym setem, a później tie break i w taki sposób mam skrócony mecz. :x
Pisalem juz o tym wiele razy, oni takie pwotorki robia notorycznie.
Wstyd, zenada i kompromitacja.
Filantropii...
NAJWIĘKSZY SZKODNIK POLSKIEJ SIATKÓWKI - POLSAT.
----------------------------------------------------------------
Nie kibicuję drużynom, kibicuję ładnej grze.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Noworoczny »

To i tak dobrze, że nie pokazali samych nieparzystych.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: reeman »

Mecz JW : Resovia w poniedziałek i czwartek
http://www.rzeszow.sport.pl/sport-rzesz ... ialek.html
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: MaciejJoker »

reeman pisze:Mecz JW : Resovia w poniedziałek i czwartek
http://www.rzeszow.sport.pl/sport-rzesz ... ialek.html
Czyli na 100% ? :P
2012, 2013, 2015
timshel
Posty: 414
Rejestracja: 25 maja 2014, o 08:52

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: timshel »

Porządkując zatem, na chwilę obecną wygląda to tak:

Sobota, 14.03
20.00 Lotos-Skra (transmisja w PS, boks wykopali do PSE, a Indian Wells do PSN)

Poniedziałek, 16.03
18.00 Jastrzębie-Resovia (PS)

Środa, 18.03
20.30 Skra-Lotos + studio przed i po meczu (PS)

Czwartek, 19.03
18.00 Resovia-Jastrzębie (PS)

Co do tych kastrowanych powtórek, może sam fakt, że powtarzają chociaż fragmenty meczów mamy uznać za przejaw filantropii. Zawsze przecież mogą pokazać nic, wprawę w tym mają. Ba, nawet mistrzostwo świata w tej kategorii osiągnęli.

Edit Plus z transmitowanych wspomniany wyżej pojedynek Czarnych z Politechniką (piątek, 13.03, godz.18.00, PSE).
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: azsiak88 »

Generalnie kastrowane powtórki wkurzają najbardziej tym, że miedzy setami i tak puszczą ok 10 min reklam a jeśli na PSN zbiegnie się to z Flash News to kiedyś na tego kastrowanego seta czekałem ponad 20 min!
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
-INFORMATOR-
Posty: 309
Rejestracja: 21 cze 2009, o 14:39
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: -INFORMATOR- »

Na stronie JW jest podane że grają w wtorek o 20:30 ja już odziadziałem kiedy oni w końcu grają
emerencja
Posty: 1060
Rejestracja: 29 wrz 2014, o 21:56
Płeć: K

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: emerencja »

Zakręcony ten Polsat dzisiaj. Nastawiłam się na oglądanie studia przed LM i materiału o Śliwce, a tu puszczają studio przedbiathlonowe na wszystkich 3 kanałach. Zastanawiałam się, czy Antiga został przez pomyłkę zaproszony na biathlon, czy nastąpiła nieoczekiwana zmiana planów w ostatniej chwili? Z całym szacunkiem dla biathlonistek, którym kibicuję.
Mistrzyni Czerwonej Czcionki zaprasza do Typera PlusLigi 2017/2018:
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=71&t=6143
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=6167

5. miejsce w Typerze PlusLigi 2015/2016
Buraczek w Typerze PlusLigi 2016/2017
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”