II runda play-off Plusligi 2014/15

Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Jolly »

bartek_em pisze:Czyżby Rzeszów po raz drugi przekładał mecz z Jastrzebiem? Za pierwszym razem też miał być w sobote a był dzień później.. a teraz jest przesunięty o dwa dni. Pewnie się Jastrzebie musiało na to godzić ale moim zdaniem to były małe atuty Jastrzebia że mogli liczyć na trochę bardziej zmęczonych zawodników. Gdańsk widać się na to nie zgodził a nie sądze ze Skra by nie chciała sobie przełożyć meczu z soboty chociaż na niedziele :).
Te terminy narzucił chyba Polsat bo Rzeszów planował mecz u siebie na 18.03.
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Koso »

Jolly pisze:
bartek_em pisze:Czyżby Rzeszów po raz drugi przekładał mecz z Jastrzebiem? Za pierwszym razem też miał być w sobote a był dzień później.. a teraz jest przesunięty o dwa dni. Pewnie się Jastrzebie musiało na to godzić ale moim zdaniem to były małe atuty Jastrzebia że mogli liczyć na trochę bardziej zmęczonych zawodników. Gdańsk widać się na to nie zgodził a nie sądze ze Skra by nie chciała sobie przełożyć meczu z soboty chociaż na niedziele :).
Te terminy narzucił chyba Polsat bo Rzeszów planował mecz u siebie na 18.03.
Czyli Polsat to już nie tylko PGE Skra Bełchatów? :D ;)
Kolcz_ps
Posty: 430
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:55
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Kolcz_ps »

Jastrzębie chce zmienić termin a ponadto w nd hala jest zajeta i kluby nie mogłyby przeprowadzić treningów co jest nie zgodne z regulaminem ligi. Zwiazku z tym jest szansa że mecz będzie jednak w sb
dziq
Posty: 359
Rejestracja: 6 maja 2008, o 21:07

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: dziq »

W piątek Czarni - Politechnika w tv
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... /150308897
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: kuki91 »

kurde, 1:6.50 na wygraną Olsztyna - nie wiem jak was ale mnie mocno kusi ;)

w sumie 1:2.7 na BBTS z Czestochowa też brzmi nieźle
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Chal »

Przypomnę, AZS w tym sezonie zdobywa na wyjeździe średnio 0,5 punktu na mecz.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: sb.slav »

gregy69 pisze:
maciek77 pisze:Alen Pajenk ‏@AlenPajenk 6m6 minutes ago
It's sad how the referees can kill the semifinal match with judging. @FairPlayMyAss
:]
Oj tam :D Może chłopak szuka nowego angażu na przyszły sezon...
Znam kluby w Polsce, w których za takie wypowiedzi ma kontrakt w ciemno :D
Sorry, ale środek w Bełchatowie jest już obstawiony :)
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Chal »

Mecz w Jastrzębiu ostatecznie (?) we wtorek o 20:30, trzeci mecz w piątek o 18.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: biker74 »

Ciekawe czy takie odwlekanie i przekładanie terminu meczu, nie ma na celu żeby już w drugim meczu w kadrze JW nie znalazł się ZB9. Doprowadzają do zdrowia Zbyszka żeby mieć jakąś opcje za Quesqua.
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: majonez »

A w Radomiu już 2:0 dla Politechniki.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: maciek77 »

Cuprum z awansem, a w Radomiu złoty set.
zupa93
Posty: 540
Rejestracja: 1 maja 2011, o 14:49
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: zupa93 »

Wreszcie dwóch młodych na skrzydłach w Politechnice gra dobrze, a trzeci poprawnie i przy marnej postawie Radomia mają szanse na ósemkę.
Awatar użytkownika
agr1
Posty: 214
Rejestracja: 8 sty 2012, o 21:22
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: agr1 »

Wawa 3:0 i wygrany zloty set.
Bardzo zasluzenie, zagrali z jajami. Radom za to tragiczny, wszyscy lacznie z Pryglem (on na czasach) kompromitacja.
Filip Mvp, zagral dzis niczym Atanasijevic ostatnio we Wloszech.
Szalpuk pokazal fajne zagrywki 'Antigowki' czy tam 'Wisniowki'.

Ps. Oby P. Dudek sedziowal finaly, dzis jak zwykle bardzo dobre sedziowanie (tu jako drugi sedzia).
NAJWIĘKSZY SZKODNIK POLSKIEJ SIATKÓWKI - POLSAT.
----------------------------------------------------------------
Nie kibicuję drużynom, kibicuję ładnej grze.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: weary_skier »

agr1 pisze: Ps. Oby P. Dudek sedziowal finaly, dzis jak zwykle bardzo dobre sedziowanie (tu jako drugi sedzia).
Mam prywatną nadzieję, że nie będzie. :)
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Edyta

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Edyta »

Ogarnia ktoś, co dalej w tych rozgrywkach? Tak to pokomplikowali, że nie mogę się doczytać, kto z kim teraz będzie grał. PW ze zwycięzcą pary Zaksa-Olsztyn?
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Vaud »

weary_skier pisze:
agr1 pisze: Ps. Oby P. Dudek sedziowal finaly, dzis jak zwykle bardzo dobre sedziowanie (tu jako drugi sedzia).
Mam prywatną nadzieję, że nie będzie. :)
Będę strzelał. Wolisz Twardowskiego z Burczykiem. Zwłaszcza w Rzeszowie... ;)
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: akukuk »

Edyta pisze:Ogarnia ktoś, co dalej w tych rozgrywkach? Tak to pokomplikowali, że nie mogę się doczytać, kto z kim teraz będzie grał. PW ze zwycięzcą pary Zaksa-Olsztyn?
Politechnika z Transferem/Będzinem.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Michal5 »

weary_skier pisze:
agr1 pisze: Ps. Oby P. Dudek sedziowal finaly, dzis jak zwykle bardzo dobre sedziowanie (tu jako drugi sedzia).
Mam prywatną nadzieję, że nie będzie. :)
A czasem Pan Dudek ogólnie nie sędziuje meczów Resovii z powodów geograficznych? Z tego co wiem to należy do okręgu podkarpackiego.
Edyta

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Edyta »

@akukuk. I to jest dziwne, bo Cuprum był wyżej w tabeli od Transferu po rundzie zasadniczej, więc chyba PW powinna mieć właśnie ich w swojej "drabince", a nie niżej sklasyfikowaną Bydgoszcz? Zaksa była wyżej w tabeli i od Czarnych i od PW, a jeśli przejdzie Olsztyn, trafia na Cuprum, które było wyżej niż Transfer (dobrze myślę?)
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: weary_skier »

Vaud pisze: Będę strzelał. Wolisz Twardowskiego z Burczykiem. Zwłaszcza w Rzeszowie... ;)
Burkiewiczem. @Michal5 rozwiązał zagadkę. Dudek nie będzie sędziował finału jeśli będzie w nim Resovia.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: akukuk »

@Edyta - to, co piszesz jest jak najbardziej logiczne i sama też przypuszczałam, że taka właśnie drabinka będzie obowiązywać, jednak strona Plusligi proponuje inny system i wg niego Politechnika w kolejnej rundzie grać będzie ze zwycięzcą pary Transfer-Będzin. W jaki sposób oni do takiego zestawienia doszli - nie mam pojęcia.
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Vaud »

weary_skier pisze:
Vaud pisze: Będę strzelał. Wolisz Twardowskiego z Burczykiem. Zwłaszcza w Rzeszowie... ;)
Burkiewiczem. @Michal5 rozwiązał zagadkę. Dudek nie będzie sędziował finału jeśli będzie w nim Resovia.
Szczerze mówiąc w przypadku finału Resovia-Skra wolałbym Dudka z Podkarpacia niż Twardowskiego ( obojętnie skąd ).
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
totmes
Posty: 306
Rejestracja: 1 lut 2014, o 22:50
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: totmes »

Dudek nie będzie sędziował finału jeśli zagra w nim Resovia. Dudek mieszka w miejscowości Żołynia 30 km od Rzeszowa- Nie może sędziować bo byłoby to uznane za stronnicze
timshel
Posty: 414
Rejestracja: 25 maja 2014, o 08:52

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: timshel »

akukuk pisze:jednak strona Plusligi proponuje inny system i wg niego Politechnika w kolejnej rundzie grać będzie ze zwycięzcą pary Transfer-Będzin. W jaki sposób oni do takiego zestawienia doszli - nie mam pojęcia.
Mnie wg opisu systemu rozgrywek na stronie PlusLigi wychodzi właśnie tak:

PW - Będzin/Bydgoszcz
Olsztyn/Zaksa - Lubin

Pierwszy mecz u niżej notowanego po fazie zasadniczej.

Edit Zobaczcie sobie jak się układa drabinka, w walce o miejsca 5-8 zwycięzca G (już wiemy, że to Politechnika) łączy się ze zwycięzcą I (czyli triumfatorem pojedynku Będzin-Bydgoszcz), a zwycięzca H (lepszy z pary Olsztyn-Zaksa) ze zwycięzcą J (Lubinem).
Learn to love the process.
Edyta

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Edyta »

@timshel, ależ my to wiemy co piszesz. Dziwimy się tylko, że właśnie tak to zostało rozpisane, bo normalnie powinny być odwrotne pary (w drabince nie powinny spotykać się zespoły z miejsca 5 z 7, a 6 z 8 - ci z piątego powinni mieć łatwiejszą drogę niż ci z szóstego, a jest odwrotnie).
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Mania »

Naprawdę uważacie, że w Radomiu było dobre sędziowanie? Dla mnie coś jest nie halo, że SII nie widzi, że piłka po bloku trafia Oivanena co najmniej 2 razy i trzeba to weryfikować na wideo.... A było to tuż przed nim. To ja z trybun, dużo dalej, mogłabym pokazać sędziemu jak się piłka odbijała. Całe szczęście, że jest challenge, bo to byłaby kompromitacja gdyby ta akcja została zaliczona. Wystarczy, że w Warszawie ogromną wpadkę zaliczyła pani SII.

Jestem ogromnie szczęśliwa i dumna z gry mojej ulubionej drużyny. Przyznaję, że jadąc do Radomia miałam w głowie inny scenariusz na ten mecz, raczej pesymistyczny i wydawał się bardziej realny... Ale to, co te chłopaki wyczyniały na parkiecie! :o
Spokój, koncentracja, siła w drużynie! Bednaruk wykonuje niezwykłą pracę, wyszli ze sporego dołka formy, teraz znów wszystko zatrybiło.

To co mnie najbardziej zaszokowało to poziom zagrywki PW, bo jednak mecz na wyjeździe itd. A tu tylko 9 błędów i utrudnianie przyjęcia. Inna rzecz, że radomianie przyjmowali dramatycznie słabo, zwłaszcza libero Kowalski. Potem niby grali na dwóch libero, ale Gutkowski do obrony, co mnie zaskoczyło, choć nie zmartwiło. :] Za zagrywką poszedł ekstra blok, 12-3 wiele mówi.

Filip zagrał bardzo fajny mecz, ale ja chyba MVP dałabym Szalpukowi, choćby za same znakomite zagrywki, które pozwalały PW uciekać z wynikiem. Zresztą, i Filip, i Sacharewicz zaliczyli udane powroty po kontuzji. Nie spodziewałam się ich zobaczyć na boisku, a tu miła niespodzianka. Wciąż zachwyca mnie Śliwka swą boiskową inteligencją i chytrością, choć w tym meczu wszyscy pokazali lisi spryt. Takie to Wilki. :]

Niezmiennie za to powtarzam - na cud zakrawają te wygrane mecze Polibudy, z tak grającym Lipińskim... niesamowite. To chyba rywale tacy słabi. :D Kampa w obu meczach nie pokazał nic ciekawego. Żal mi jedynie Żalińskiego, zagrał mizernie, a taki dobry sezon rozgrywał.

Dobranoc!
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
timshel
Posty: 414
Rejestracja: 25 maja 2014, o 08:52

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: timshel »

Edyta pisze:@timshel, ależ my to wiemy co piszesz
Spoko, zmyliło mnie po prostu poniższe:
Edyta pisze:Ogarnia ktoś, co dalej w tych rozgrywkach? Tak to pokomplikowali, że nie mogę się doczytać, kto z kim teraz będzie grał. PW ze zwycięzcą pary Zaksa-Olsztyn?
Pewnie, że dając na papierze najłatwiejszą drogę najwyżej sklasyfikowanemu (tak jak bezpośrednio po rundzie zasadniczej) to powinno być G z J, H z I, ale może chcieli jeszcze bardziej urozmaicić, czyt.pokomplikować.
Learn to love the process.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Kamil92 »

Mania pisze:Filip zagrał bardzo fajny mecz, ale ja chyba MVP dałabym Szalpukowi, choćby za same znakomite zagrywki, które pozwalały PW uciekać z wynikiem. Zresztą, i Filip, i Sacharewicz zaliczyli udane powroty po kontuzji. Nie spodziewałam się ich zobaczyć na boisku, a tu miła niespodzianka. Wciąż zachwyca mnie Śliwka swą boiskową inteligencją i chytrością, choć w tym meczu wszyscy pokazali lisi spryt. Takie to Wilki. :] !
Szalpuk zagrał słabo w złotym secie, bo skończył tylko 1 piłkę na jakieś 5 prób, trochę za słabo żeby dostać MVP :) Filip za to w decydującym secie zagrał na około 5/6 przy jednym błędzie (jak trafił w siatkę). Ogólnie wszyscy zagrali bardzo dobre zawody, widać, że bardzo chcą zakończyć sezon na jak najwyższym miejscu. Wczoraj wyglądali jak starzy wyjadacze, a nie jak młodzież.
Jeszcze co do Filipa to znowu złapał bardzo dobrą formę widać, że on żeby grać dobrze musi być w wysokiej formie fizycznej. Tak sobie myślę, że te jego błędy w ataku biorą się stąd, że na trudnej i wysokiej piłce atakuje z całej siły i nie bawi się w plasy, z jednej strony to dobrze, bo to trochę przeciwieństwo Wlazłego, który w takich sytuacjach woli splasować, ale z drugiej to musi jeszcze trochę się nauczyć obijać blok z premedytacją i może być z niego bardzo fajny atakujący.
Statystyki na stronie PlusLigi, pokazują cyferki tylko z meczu, nie ma doliczonych akcji z złotego seta.
Co do drabinki to ja byłem przekonany, że PW idzie na Cuprum, nawet Magiera wczoraj podczas transmisji o tym mówił.
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: Bezowy »

No to Będzin mocno się stawia. Mój podziw i gratki. Ale jeżeli czerwona latarnai po rundzie zasadniczej, zajmie wyższe miejsce od Bydzi która mogła walczyć nawet o medal... to powiem tak - do doopy z takim systemem!
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: II runda play-off Plusligi 2014/15

Post autor: ldz »

Bezowy pisze:No to Będzin mocno się stawia. Mój podziw i gratki. Ale jeżeli czerwona latarnai po rundzie zasadniczej, zajmie wyższe miejsce od Bydzi która mogła walczyć nawet o medal... to powiem tak - do doopy z takim systemem!
powątpiewam, żeby Transfer na to pozwolił. W 1 secie przegrywali chyba z 10:17 czy coś takiego i wyciągnęli go na 25:22. A jak się nie mylę, wystarczą im 2 sety. Więc jeszcze jeden i game over ;)
co nie zmienia faktu, że system jest... dziurawy.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”