Trefl Gdańsk

KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: KuNowymHoryzontom »

Wątpię, żeby Spiridonov chciał grać w naszym kraju :P
:))
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Pawel_RZ »

KuNowymHoryzontom pisze:Wątpię, żeby Spiridonov chciał grać w naszym kraju :P
Dlaczego miałby nie chcieć. Nasze reakcje w stosunku do niego spływają po nim...
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: MaciejJoker »

To byłby megahit wszechczasów zjednoczonej galaktyki :P
2012, 2013, 2015
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: KuNowymHoryzontom »

Pawel_RZ pisze:
KuNowymHoryzontom pisze:Wątpię, żeby Spiridonov chciał grać w naszym kraju :P
Dlaczego miałby nie chcieć. Nasze reakcje w stosunku do niego spływają po nim...
Może dlatego, że u ruskich jest cenny?
:))
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Pawel_RZ »

KuNowymHoryzontom pisze:
Pawel_RZ pisze:
KuNowymHoryzontom pisze:Wątpię, żeby Spiridonov chciał grać w naszym kraju :P
Dlaczego miałby nie chcieć. Nasze reakcje w stosunku do niego spływają po nim...
Może dlatego, że u ruskich jest cenny?
Ja zrozumiałem, że pisałeś o naszym nastawieniu do niego.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: serBalonSwann »

Alebyłoby super :D
a jak tam jego stan i forma po tej operacji, co ją miał mieć jakoś na jesieni?
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: sb.slav »

Trójmiasto wśród Rosjan jest popularne, jak widać Spiridonow Anastasiego szanuje, sądząc po wpisach, jeśli to oficjalne profile, oczywiście. Byłby hit, żaden Juan Torena by mnie tak nie zaskoczył jak Rosjanin w Treflu, i to TEN Rosjanin :o
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
kon
Posty: 162
Rejestracja: 28 maja 2010, o 21:03
Płeć: M
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: kon »

sb.slav pisze:Trójmiasto wśród Rosjan jest popularne, jak widać Spiridonow Anastasiego szanuje, sądząc po wpisach, jeśli to oficjalne profile, oczywiście. Byłby hit, żaden Juan Torena by mnie tak nie zaskoczył jak Rosjanin w Treflu, i to TEN Rosjanin :o
Popularne, bo przyjeżdżając z obwodu robią opłacalne zakupy. Przyjście do Gdańska opłacalne $$ by nie było. Zresztą nie ma sensu nawet pisać o tym, zwykłe żarty/kurtuazja a już postów tyle co przez pół rundy :D
ciong pisze:Więcej, ale tylko o 250 tysięcy w porównaniu do poprzedniego roku. Wychodzi 20 tysięcy na miesiąc. Starczy (może) na renegocjacje aktualnych kontraktów. Anastasi, Mika i inni muszą siłą rzeczy mieć lepsze apanaże po takim sezonie.
Tu nie ma liczenia "na miesiąc" (a dzielenia na 12 to już w ogóle ;) ), trzeba patrzeć na całosć kontraktu i tutaj 250 tysięcy to już ładna podwyżka. Inna sprawa że nie więcej niż jedna... Dlatego moim zdaniem kluczowe jest czy Lotos zwiększy nakłady.
ciong
Posty: 66
Rejestracja: 4 maja 2013, o 21:26
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: ciong »

Budżet klubu rozkłada się na 12 miesięcy. To nie jest do przejedzenia na jeden raz.
DelectaFan
Posty: 141
Rejestracja: 13 maja 2013, o 18:15
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: DelectaFan »

Dla mnie para przyjmujących Mika, Kurek to było by coś! Wszystko zależy od obecnego sponsora, który biedny nie jest, a jak pokazuje sezon siatkówka w Gdańsku na wysokim poziomie ma wzięcie i był by to dobry ruch marketingowy. Co do zawodników, to już w trakcie sezonu na moje Mika dostał podwyżkę. Podpisując umowę z Gdańskiem był średnim zawodnikiem z ligi francuskiej, po drodze zdobył mistrzostwo świata, a teraz jest najlepszym zawodnikiem w Plus Lidze, musieli mu dać trochę więcej pieniędzy :)
zupa93
Posty: 540
Rejestracja: 1 maja 2011, o 14:49
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: zupa93 »

Anastasi jest za mądrym trenerem, żeby ściągać Kurka mając w zespole Falaschiego na rozegraniu. W tym sezonie skład był budowany z myślą o w miarę stabilnym przyjęciu i to się nie zmieni.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: pewniak »

Lotos jest budowany z głową i raczej sukces tegoroczny nie powinien tej głowie zaszumieć. Większy budżet powinien być przeznaczony na wyższe kontrakty dla Miki czy Troya oraz na zatrudnienie trochę lepszego garnituru rezerwowych, bo grania będzie więcej.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: serBalonSwann »

a ja z kolei dziśwpadłem na pomysł, że dobrym wzmocnieniem byłby ktoś z dwójki Fedrizzi, De Marki.
Magnesem dla nich mogłaby być liga mistrzów, zamiast kisić się na łąwkach Trento i Berlina.
Więc nie byliby wcale tacy nierealni
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Koso »

serBalonSwann pisze:a ja z kolei dziśwpadłem na pomysł, że dobrym wzmocnieniem byłby ktoś z dwójki Fedrizzi, De Marki.
Magnesem dla nich mogłaby być liga mistrzów, zamiast kisić się na łąwkach Trento i Berlina.
Więc nie byliby wcale tacy nierealni
De Marchi, który jest ławkowiczem w Berlinie?...

Na moje to oni mogą Czarnego zostawić i skład pierwszej szóstki się nie zmieni a wzmocnią trochę ławkę i tyle.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: serBalonSwann »

Koso pisze:
serBalonSwann pisze:a ja z kolei dziśwpadłem na pomysł, że dobrym wzmocnieniem byłby ktoś z dwójki Fedrizzi, De Marki.
Magnesem dla nich mogłaby być liga mistrzów, zamiast kisić się na łąwkach Trento i Berlina.
Więc nie byliby wcale tacy nierealni
De Marchi, który jest ławkowiczem w Berlinie?...

Na moje to oni mogą Czarnego zostawić i skład pierwszej szóstki się nie zmieni a wzmocnią trochę ławkę i tyle.
Tylko zobacjaką on tam ma konkurencje...
Wiadomo, jakby się udało to jeszcze lepszy byłby np. tak Kromm :D ale nie wiem, moze byc ciezko
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Koso »

Basil ‏@Basil_Volley 3 min.3 minuty temu
Czytam u @KamilSkladowski , że przyszłość Falaskiego w Gdańsku stoi pod znakiem zapytania?! Rozumiem, że to Marco się zastanawia a nie klub.
No jeżeli taki sypacz (dobry jak na ich warunki)by wypadł to nie byłoby aż tak fajnie.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: serBalonSwann »

moze ma oferte z Trento w miejsce Zygadły :(
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: mmb »

Z naszych informacji wynika, że w ekipie nie dojdzie do kluczowych zmian. Pierwszy umowę przedłużył o dwa lata trener Anastasi, na identyczny okres związał się z klubem mistrz świata Mateusz Mika. W kolejnym sezonie zagra także Murphy Troy, podobnie jak większość graczy z podstawowej siódemki. Znak zapytania pojawia się tylko przy rozgrywającym Marco Falaschim. Z transferowych przecieków wynika, że jedną z nowych twarzy może zostać Miłosz Hebda z Banimeksu Będzin.
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowk ... ,1023.html
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: serBalonSwann »

Hebd? :O :O :O :O to juz lepszy sto razy Schultz!!!!!!!!!!!
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: fwasilcz »

mmb pisze:
Z naszych informacji wynika, że w ekipie nie dojdzie do kluczowych zmian. Pierwszy umowę przedłużył o dwa lata trener Anastasi, na identyczny okres związał się z klubem mistrz świata Mateusz Mika. W kolejnym sezonie zagra także Murphy Troy, podobnie jak większość graczy z podstawowej siódemki. Znak zapytania pojawia się tylko przy rozgrywającym Marco Falaschim. Z transferowych przecieków wynika, że jedną z nowych twarzy może zostać Miłosz Hebda z Banimeksu Będzin.
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowk ... ,1023.html
Jak pod Anastasim Hebda nie będzie grał dobrze, to będzie ostateczny znak, że nic z niego nie będzie.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Chal »

Hebda podejrzewam jako wzmocnienie ławki na przyjęciu. Możliwe, że Anastasi widzi w nim wciąż niewykorzystane pokłady talentu.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: MaciejJoker »

Do Anastasiego zawodnicy będą się pchać drzwiami i oknami.
Aczkolwiek przy jego zamiłowaniu do grania jedną szóstkę. Tylko, że Skra poszła tą drogą i wszyscy widzieli jak to się skończyło.
Kluczem w ekipie z Gdańska są Polacy: Mika, Grzyb, Gacek, Gawryszewski + Troy, Falaschi i Schwarz mnie nie przekonują.
2012, 2013, 2015
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: grzegorzg »

Biorąc pod uwagę statystyki, Hebda bedzie znaczącym wzmocnieniem Trefla. :D Tylko w przyjęciu jest kilka miejsc za Schwarzem. We wszystkich innych wyprzedza go, nieraz bardzo wyraznie np w ataku i to w obu klasyfikacjach. :D

PS A po sezonie napiszą, jaki zrobił postęp jak utrzyma te statystyki. :]
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: StanLee »

Najwyższe przyjęcie świata? ;)
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: MaciejJoker »

StanLee pisze:Najwyższe przyjęcie świata? ;)
Bardzo prawdopodobne. Mika 2,06 Kurek 2,07 :P
Dla porównania Wrona 2,05; Kłos 2,01; Lisiniać 2,06; Grzyb 2,06.
2012, 2013, 2015
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Hirako »

Kurek w Lotosie na przyjęciu?

:]
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
ryzka1990
Posty: 313
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 10:40
Płeć: M
Lokalizacja: Siekierczyn

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: ryzka1990 »

Albo czy Lotos odkręci Kurek :D
ryzka1990
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: PJ_volleyball »

Tak sobie czytam i troche niektortych chyba ponosi zbyt mocno.

Fedrizzi wzmocnieniem? Na pewno spory talent, ale trochę malo jednak w dwóch ostatnich sezonach gry przy nim.
De Marchi solidny zawodnik i nic więcej. Według mnie Schwarz jest zawodnikiem zwyczajnie lepszym.

Według mnie nie ma sensu robic zmian w składzie na siłę. Jeżeli pojawi się okazja (zawodnik), który podniesie jakość zespołu to jak najbardziej.
Ważne jest utrzymanie składu. Falaschi idealnie wpasowywal się w koncepcje Trefla i mam nadzieje, ze zostanie.
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: fwasilcz »

MaciejJoker pisze:Do Anastasiego zawodnicy będą się pchać drzwiami i oknami.
Aczkolwiek przy jego zamiłowaniu do grania jedną szóstkę. Tylko, że Skra poszła tą drogą i wszyscy widzieli jak to się skończyło.
Nie wiem, jaką strategię Anastasi przyjmował w klubach, ale wygląda na to, że jest mądrym gościem i umie się dopasować do sytuacji, więc jak nie będzie trzeba nie będzie orał podstawową 6. Szczególnie że chyba lubi wygrywać jak najmniejszym kosztem:)
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”