Resovia Rzeszów

Edyta

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Edyta »

No to gratuluję Resovii zahamowania rozwoju jednego z najlepszych polskich juniorów.
Do końca liczyłam, że jednak mu tego nie zrobią, ale na co tu liczyć...
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

Edyta pisze:Wy tak serio z tym wygraniem LM? :o Już teraz taka Modena bije na głowę Resovię swoim składem, a gdzie Rosjanie?
Jak Modena znajdzie atakującego, to owszem, bije. No i żaden zespół pretendujący do finału LM raczej nie będzie miał takich znaków zapytania jak Kurek czy nawet Schops. Zgadzam się z porównaniem Ivovicia i Kurka. Zgadzam się z opinią o podpisaniu Śliwki.
Ostatnio zmieniony 5 maja 2015, o 11:36 przez StanLee, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6842
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: leeon »

Może nie. Obecna Resovia będzie mocno spolaryzowana na przyjęciu. Śliwka może być często pierwszym wyborem z uwagi na jakość przyjęcia (zakładając że stres go nie zje).
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: serek »

a ja uważam, że to dobry ruch i chłopak sobie pogra. penczew jest niestabilny jeszcze, miewa spore dołki, ktoś będzie musiał go zmieniać i nie będzie to alek.
niech już wsiada na wysokiego konia i uczy się od lepszych. inna rzecz, ze dopiero w klasowym zespole okaże się, ile może być wart w przyszłości
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Grembi »

Edyta pisze:No to gratuluję Resovii zahamowania rozwoju jednego z najlepszych polskich juniorów.
Do końca liczyłam, że jednak mu tego nie zrobią, ale na co tu liczyć...
Może poczekamy na to jak będzie wyglądała rotacja w składzie?
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: sb.slav »

serek pisze:Bartek nie jest żadną gwiazdą światowej siatkówki. Jest postrzegany, jako gracz, który nie spełnił pokładanych w nim nadziei. We Włoszech nie miał poważnych ofert, w Rosji nikt go nie chce, do Korei chyba za wcześnie...Resovia miała mu zagwarantować 350 tys...Leon i Anderson dostają w Zenicie ok. miliona Euro
Czyste spekulacje na temat wysokości tych kontraktów. Drogi @Serku jak to Bartek Kurek nie jest gwiazdą światowej siatkówki? Jak to nie spełnił nadziei?
W Skrze spełniał, a nagle we Włoszech i Rosji nikt go nie chce? Nie wiem skąd masz te informacje, bo z tego co da się wyczytać między wierszami z wypowiedzi Boskiego czy Bartka to Rosjanie jak najbardziej kogoś takiego jak on szukali, tyle że on nie chciał tam wracać. Jest wysoce niesprawiedliwym i nierzetelnym twierdzenie, że Kurek się nie sprawdził zagranicą.

Do momentu kontuzji jak najbardziej był liderem Dynama, nie ma jego winy w tym, że trener ciągnął zespół na dno. Zajcew ma bardzo podobny sezon, tylko tak łatwo się go nie pozbywają, bo nauczyli się na błędach i przykładzie Bartosza, że zawodnikowi takiego formatu należy dać szansę odbudowania się po kontuzji i przede wszystkim okazać wsparcie w nowym dla zawodnika środowisku, a nie jechać po nim w mediach.

Poza tym w Rosji nie wszyscy się odnajdują i często nie jest to związane z ich klasą. Giba, Nagapeth, Conte to najjaskrawsze przykłady, że nie klasa sportowa ma decydujący wpływ. Słabszy sezon, kontuzja i optyka przybiera fantastyczne formy gdzie Kurek czy Zajcew/Ngapeth nie nie są gwiazdami.

Twoja teoria jest szyta grubymi nićmi jeszcze dlatego, że kompletnym zaprzeczeniem słabego Kurka zagranicą jest sezon we Włoszech, gdzie zdobył Scudetto i był najlepszym przyjmującym Serie A1. W drugim sezonie Treia z problemami, naściągali przeciętniaków(Sabbi), pozostawiali emerytów(Henno) i oczekiwali powtórki? Śmieszne, do tego antytrener.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Edyta

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Edyta »

serek pisze:a ja uważam, że to dobry ruch i chłopak sobie pogra. penczew jest niestabilny jeszcze, miewa spore dołki, ktoś będzie musiał go zmieniać i nie będzie to alek.
Przypomnij mi serku, ile to się nagrał Lotman przy tym niestabilnym Penczewie? Rzeczywiście wierzysz, że szczypior z mlekiem pod nosem dostanie więcej szans w sezonie, gdy runda zasadnicza jest taka ważna, a Resovia ma ambicje wygrać LM?
Nie byłabym taka poirytowana, gdyby nie słowa samego Śliwki, który w każdej wypowiedzi podkreślał, że dla niego podstawa w momencie, kiedy zaczął grać w +L to grać, grać i jeszcze raz grać. Twierdził, że już mniejsze znaczenie ma to, kto stoi obok, że widzi, ile daje mu regularne granie. To sobie pogra regularnie. Na treningach.

@Sb.slav, tak słuchaj Boska podbijającego kontrakt i fantazjującego, jak to Kurka wszędzie chcą, a twoje opinie z pewnością będą uważnie czytane ;) A czytając, że Kurek był najlepszym przyjmującym Serie A, po prostu parsknęłam śmiechem. W Rosji była katastrofa (mentalna także, to też świadczy o klasie zawodnika), a w Italii grał w kratkę i tyle.
Ostatnio zmieniony 5 maja 2015, o 11:45 przez Edyta, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6842
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: leeon »

Kurek to światowej klasy zawodnik. To oczywiste. Wyjazdy na dobre mu nie wyszły. Oceniając ostatnie trzy lata to sportowo stracił. Co nie oznacza że się w pls nie odrodzi. Pytanie czy Resovia utrzyma przyjęcie. O tym się przekonamy.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: grzegorzg »

Nie wiem dlaczego krytykujecie fakt "pozyskania" Śliwiki Zawodnicy obdarzeni talentem powinni miec szansę wczesnego debiutu na wysokim poziomie. Jesli nie wypali pozostanie droga Miki. Poza tym w ograniczonym przedziale czasu rozwijac sie mozna także na ławce - vide Włodarczyk.Nie zawsze gra zatapi mozliwosc trenowania z dobrymi/bardzo dobrymi.
Zakładanie a priori, ze cos nie wypali to nieporozumienie.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

karmel pisze:Skład może wypalić, ale całkiem możliwa jest też spora klapa w następnym sezonie także bym nie przesadzał, dodając jeszcze czynniki losowe w LM i to, że takich klubów silniejszych i równych Resovii jest kilka, to popadacie w bardzo duży huraoptymizm ;)
A kto zadowolonemu kibicowi zabroni :) 8-)
StanLee pisze:Jak wszystko zaskoczy, Resovia może mieć skład na wygranie tej LM, ale sukces w Lidze Mistrzów to w zbyt dużym stopniu kwestia farta, żeby tak zero-jedynkowo wróżyć.
Sukces sportowy pozwala przychylnym okiem patrzeć na ubieganie się o organizacją FF LM w Krakowie. A wtedy jest o 4 mecze łatwiej.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6842
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: leeon »

Gra lub jej brak to jeden z aspektów. Drugim jest przeskok z fajnego grania do gry w zespole, który wymaga określonego poziomu. Pytanie w jakim wieku młody grać jest gotowy na ten przeskok.
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: serek »

sb.slav pisze:
serek pisze:Bartek nie jest żadną gwiazdą światowej siatkówki. Jest postrzegany, jako gracz, który nie spełnił pokładanych w nim nadziei. We Włoszech nie miał poważnych ofert, w Rosji nikt go nie chce, do Korei chyba za wcześnie...Resovia miała mu zagwarantować 350 tys...Leon i Anderson dostają w Zenicie ok. miliona Euro
Czyste spekulacje na temat wysokości tych kontraktów. Drogi @Serku jak to Bartek Kurek nie jest gwiazdą światowej siatkówki? Jak to nie spełnił nadziei?
W Skrze spełniał, a nagle we Włoszech i Rosji nikt go nie chce? Nie wiem skąd masz te informacje, bo z tego co da się wyczytać między wierszami z wypowiedzi Boskiego czy Bartka to Rosjanie jak najbardziej kogoś takiego jak on szukali, tyle że on nie chciał tam wracać. Jest wysoce niesprawiedliwym i nierzetelnym twierdzenie, że Kurek się nie sprawdził zagranicą.

Do momentu kontuzji jak najbardziej był liderem Dynama, nie ma jego winy w tym, że trener ciągnął zespół na dno. Zajcew ma bardzo podobny sezon, tylko tak łatwo się go nie pozbywają, bo nauczyli się na błędach i przykładzie Bartosza, że zawodnikowi takiego formatu należy dać szansę odbudowania się po kontuzji.

W Rosji nie wszyscy się odnajdują i często nie jest to związane z ich klasą. Giba, Nagapeth, Conte to najjaskrawsze przykłady, że nie klasa sportowa ma decydujący wpływ. Słabszy sezon, kontuzja i optyka przybiera fantastyczne formy gdzie Kurek czy Zajcew/Ngapeth nie nie są gwiazdami.

Twoja teoria jest szyta grubymi nićmi jeszcze dlatego, że kompletnym zaprzeczeniem słabego Kurka zagranicą jest sezon we Włoszech, gdzie zdobył Scudetto i był najlepszym przyjmującym Serie A1. W drugim sezonie Treia z problemami, naściągali przeciętniaków(Sabbi), pozostawiali emerytów(Henno) i oczekiwali powtórki? Śmieszne, do tego antytrener.
To nie są spekulacje, tylko rzeczywiste kwoty.
Bez obrazy, to cytat: tylko głupiec szuka prawdy w reklamie i słowach Boska.
Masz rację co do tych wszystkich perypetii zagranicznych i też uważam, ze we Włoszech grał dobrze.
Mnie idzie o to, że to jednak za mało wobec oczekiwań, jakie stawaliśmy przed nim 3 lata temu: miał się rozwinąć, błyszczeć, być postrachem najlepszych, Tymczasem kroku do przodu nie było, jego akcje nie wzrosły, a wręcz przeciwnie
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: serek »

Edyta pisze:
serek pisze:a ja uważam, że to dobry ruch i chłopak sobie pogra. penczew jest niestabilny jeszcze, miewa spore dołki, ktoś będzie musiał go zmieniać i nie będzie to alek.
Przypomnij mi serku, ile to się nagrał Lotman przy tym niestabilnym Penczewie? Rzeczywiście wierzysz, że szczypior z mlekiem pod nosem dostanie więcej szans w sezonie, gdy runda zasadnicza jest taka ważna, a Resovia ma ambicje wygrać LM?
Nie byłabym taka poirytowana, gdyby nie słowa samego Śliwki, który w każdej wypowiedzi podkreślał, że dla niego podstawa w momencie, kiedy zaczął grać w +L to grać, grać i jeszcze raz grać. Twierdził, że już mniejsze znaczenie ma to, kto stoi obok, że widzi, ile daje mu regularne granie. To sobie pogra regularnie. Na treningach.

@Sb.slav, tak słuchaj Boska podbijającego kontrakt i fantazjującego, jak to Kurka wszędzie chcą, a twoje opinie z pewnością będą uważnie czytane ;) A czytając, że Kurek był najlepszym przyjmującym Serie A, po prostu parsknęłam śmiechem. W Rosji była katastrofa (mentalna także, to też świadczy o klasie zawodnika), a w Italii grał w kratkę i tyle.

Ale był Buszek (momentami). I Lotman dostawał przecież szanse, ale nie robił różnicy na zmianach. Jakby wnosił więcej, to by nie wracał do kwadratu w kolejnym secie.
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Koso »

Jak tam już został wymieniony Venno albo Luburić to na miejscu Resovii brałbym młodego Serba. Z niego serio może wyrosnąć taki Atanasijević. Gdyby zdarzyło się, że Schops będzie grał słabo to zdecydowanie lepszym zmiennikiem będzie Luburić niż Estończyk.

Co do Śliwki to też średnio mi się podoba już jego ściąganie, ale żeby się nie okazało, że na kadrze wystrzeli jak Mika i będzie grał w Rzeszowie w parze z Kypkiem zamiast Penczewa, bo to różnie może być. 8-)
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: grzegorzg »

leeon pisze:Pytanie w jakim wieku młody grać jest gotowy na ten przeskok.
Daltego Resovia stara się sprawdzić jak będzie ze Śliwką. I bardzo dobrze.
kanimo

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanimo »

Ale nikt nie mowi o kompletnym zatrzymaniu rozwoju, tylko o zwolnieniu.
Zeby sie rozwijac nie mozna siedziec na lawce zanotowujac kilka wejsc.
Obciazenia psychiczne to akurat Olek jakies juz znosil i znosil je dobrze.
Dotychczas udany rozwoj raczej byl zwiazany z mozliwoscia gry dluzej niz sezon.
Skra np zostawila Bednorza.

Nie wykluczam, ze Sliwka dostanie szanse w LS i cos pokaze, ze w zwiazku z tym wejdzie troche wiecej niz Lotman. Ale to szansa a nie pewnosc i prawdopodobienstwo nie wydaje mi sie duze.

O ile pamietam, przed podpisaniem kontraktu rodzice zawodnika mieli watpliwosci i obiecano im wypozyczenie by zapewnic mu mozliwosc gry.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Odp: Resovia Rzeszów

Post autor: Chal »

Venno lepszy od Konarskiego, wishful thinking level over 9000 :)

Drugi najlepiej przyjmujący w przyszłym sezonie robi to słabiej, niż trzeci w obecnym, do tego Igła starszy o rok. Ciekawie.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Kolcz_ps
Posty: 430
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:55
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Kolcz_ps »

Patrząc że w następnym sezonie będzie dużo więcej czasu na trening to jakoś nie widzę problemu w ściągnięciu Śliwki. Na treningowych gierka będzie miał dużo wyższy poziom niż nie jedno spotkanie w Pluslidze, a już nie mówiąc o treningu w PW. Zebrał doświadczenie z gry w Pluslidze, teraz czas na nowe doświadczenie czyli grę pod większą presją. Może być także tak, że Kowal przygotowuje się na odejście Pencheva po następnym sezonie, a Śliwka jest naturalny jego następcą. Już teraz Rosjanie próbowali wykupić kontrakt Bułgara, także w przyszłym sezonie zapewne pójdzie w ślady Ivovicia.
ciong
Posty: 66
Rejestracja: 4 maja 2013, o 21:26
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ciong »

Kowal gra dwiema szóstkami, problem w tym, że system rozgrywek ma się zmienić i mniej meczów będzie można potraktować ulgowo. W sezonie, który się właśnie skończył, Resovia mogła być nawet na ósmym miejscu, a i tak pewnie zdobyłaby mistrzostwo Polski. Nie jestem pewny co do tego, że Śliwka sobie pogra.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: sb.slav »

Mam mieszane uczucia co do tego Śliwki, bo z jednej strony powinien stanowić wzmocnienie, a z drugiej pojawiają się jednak wątpliwości co do jego rozwoju. Teraz wszystko zależy od Antigi, jeśli da mu prawdziwą szansę w LŚ, tak jak Rezende dał numerowi 8, z którego się troszeczkę podśmiechiwaliśmy na początku tej drogi, która stoi teraz przed Śliwką, to kto wie, czy ten Penczew będzie miał pewne miejsce w szóstce, jeśli Olo wykorzysta swoją szansę tak jak Brazylijczyk.

Trzeba zrozumieć klub też z tego względu, Bułgar zamierza odejść, wiec naturalne że zespół chce mieć już przygotowanego kogoś na jego miejsce, i to nie jakiegoś przypadkowego gracza, tylko już zadomowionego w zespole, gotowego przejąć za sezon ciężar gry w 1 szóstce. Większym ryzykiem byłoby ściągnięcie śliwki za sezon, nawet bardziej ogranego w PW. A tak trener może go spokojnie obserwować. Antiga nie spieprz tego, tu chodzi o Resovię :D
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Przemyslaw »

Śliwka nie może być trzymany pod kloszem do 25-26 roku życia. Rozwija się i dobrze. Ale jeśli ma być tym topowym polskim zawodnikiem to powinien powoli sportowo wchodzić na wyższe piętra a nie dreptać w miejscu w przeciętnym klubie.
Jeśli nawet przegra w tym roku rywalizację w klubie z Niko to czy to jest duży problem? Mika pokazał, że nie!
Śliwka może większość sezonu klaskać w kwadracie, wchodzić na ogony, pojedyncze akcje, może coś więcej niż sporadyczne epizody w przypadku ewentualnej niedyspozycji Niko.
Do tego dochodzą treningi, wewnętrzne gierki. Kto bywał na treningach Resovii i widział takie gierki dobrze wie, że niekiedy stoją na wyższym poziomie niż niejeden mecz w +L, to jest zaleta tak szerokiego i wyrównanego składu.
A za rok? Może Niko odejdzie i Śliwka będzie już gotowy do gry na pełnych obronach na najwyższym poziomie?
Nawet 5 lat regularnej gry w Warszawie tego nie sprawdzi.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

sb.slav pisze:Teraz wszystko zależy od Antigi, jeśli da mu prawdziwą szansę w LŚ, tak jak Rezende dał numerowi 8, z którego się troszeczkę podśmiechiwaliśmy na początku tej drogi, która stoi teraz przed Śliwką, to kto wie, czy ten Penczew będzie miał pewne miejsce w szóstce, jeśli Olo wykorzysta swoją szansę tak jak Brazylijczyk.
Chyba Ci się już te wszystkie numery po***ały, no chyba, że rzeczywiście podśmiechiwałeś się z Murilo.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Mówiąc o tym zmarnowaniu/zamrożeniu Śliwki bierzecie jak sądzę pod uwagę, że chodzi o zawodnika, o którym się mówi jako o największym talencie ostatnich lat, w którego klub inwestuje od lat? Klub który ma kilkunastu zawodników rozsianych po Polsce na "zsyłce" i pod obserwacją i który już raz się pomylił z Miką.
No ja zakładam, że jednak pracują tam ludzie rozumni, którzy świadomie podjęli taką decyzję i mają wobec zawodnika plan inny niż zmarnowanie go.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: fwasilcz »

Pamiętajcie też, że to dopiero początek okna transferowego, nic nie jest pewne (np. sytuacja z Kozłowskim w którymś z poprzednich sezonów). Jak znajdzie się jakaś okazja przed początkiem sezonu, to może jeszcze Śliwkę gdzieś puszczą na wypożyczenie.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

Olek miałby za rok zastąpić Niko? Jakoś tego nie widzę - nie to przyjęcie, obrona i zagrywka, trochę inny typ zawodnika. Ale kto wie jak się rozwinie..
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

A jak wg Ciebie w obronie gra Penczew? Bo wg mnie nie wybija się w niej.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

Jak dla mnie gra bardzo dobrze, ale oczywiście to może tylko wrażenie, bo statystyk nie mam :D
Edyta

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Edyta »

Ech, jasne. Dotąd ten pomysł praktycznie nikomu nie pasował, a kiedy stał się faktem, nagle wszyscy Resoviacy tłumaczą nam, matołkom, jaki jest super. Okazuje się, że Resovia jest taka zaj...ta, że nawet treningi u niej są lepsze niż mecze. Ludzie, nic się nie równa z meczem.
Dobra spadam, bo się poirytowałam.
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Grembi »

Edyta pisze:Ech, jasne. Dotąd ten pomysł praktycznie nikomu nie pasował, a kiedy stał się faktem, nagle wszyscy Resoviacy tłumaczą nam, matołkom, jaki jest super. Okazuje się, że Resovia jest taka zaj...ta, że nawet treningi u niej są lepsze niż mecze. Ludzie, nic się nie równa z meczem.
Dobra spadam, bo się poirytowałam.
Hmm napisałem, że ryzykowne posunięcie. I to raczej nie z tej perspektywy czy Olkowi to wyjdzie na + czy - bo nikt nie wie czy lepiej zareaguje na więcej gry w słabszej drużynie, czy mniej gry, ale codziennie treningi z Schoepsem, Kurkiem, Achremem czy Igłą. Bardziej się obawiam o to, że Śliwka nie jest jeszcze na tym poziomie, którego oczekiwałoby się w klubie, a Penchev miewa słabe spotkania i akurat dla niego przydałby się mocny zmiennik.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: reeman »

Ja bym się bardziej martwił, czy nowy trener od przygotowania fizycznego podoła wyzwaniom, czy nie, Śliwka albo utonie w morzu przeciętności, albo się okaże graczem klasowym, przypomnijcie sobie w jakim wieku debiutował WLażły, Kurek o Iwanie Wielkim nie wspominając
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”