Resovia Rzeszów

pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Przemyslaw pisze:Ja bym za daleko w osądzie się nie posuwał mając tylko szczątkowe "plotki" z portalu sportowego.
to samo chciałem napisać :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanap »

Spokojnie szanse ZAKSy ocenimy po sprowadzeniu trzeciego przyjmującego, jak będzie to Sket to w mojej ocenie szanse nieznacznie większe niż w minionym sezonie :)
Co do rozwiązania kontraktu, oczywiście że tak nie ma się co wdawać w zabawy z trzymaniem zawodnika, aby mu pokazać czyje będzie na wierzchu, ale jednak odstępne powinno być wysokie niech Rosjanie bulą kasę.
Czasu na znalezienie dobrego zastępcy w miejsce Bułgara niby sporo, ale jednak inne kluby nie śpią i tych najlepszych opcji może już nie być, a tu poszukuje się zawodnika z przyzwoitym przyjęciem.
Mike1337
Posty: 184
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 18:45
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Mike1337 »

kanap pisze:Spokojnie szanse ZAKSy ocenimy po sprowadzeniu trzeciego przyjmującego, jak będzie to Sket to w mojej ocenie szanse nieznacznie większe niż w minionym sezonie :)
http://zaksa.pl/sam-deroo-przyjmujacym-zaksy/ - mozesz oceniac :)
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

chemical_brother pisze: No, niewolnicze praktyki w klubie na pewno docenią i uszanują potencjalni przyszli zawodnicy Resovii.


Co ty bredzisz? Jakie "niewolnicze"? Pencheva, o ile powszechnie wiadomo, nie kupił nikt na targu niewolników. Chyba że ty masz jakieś informacje na ten temat? Miał wolny wybór i korzyść z podpisania takiego, a nie innego kontaktu i dlatego niepoważne jest jego niewypełnianie zaledwie rok przed zakończeniem.



Z pracą to też nędzne porównanie, bo to trochę inne sytuacje. Poza tym dla mnie ktoś kto umówiłby się z pracodawcą, że będzie pracował np. następny rok, że nie odejdzie do innego pracodawcy nawet jeżeli zaproponuje dużo wyższą stawkę, za co w zamian otrzyma szansę na szybki rozwój umiejętności, a potem zwyczajnie czmychnąłby do innej firmy, bo mu więcej zapłacą, jest niepoważny i więcej można w ten sposób stracić niż zyskać.



Poza tym po co ze strony Pencheva było to opowiadanie jak bardzo chce zostać.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanap »

VernonRoche pisze:...Poza tym po co ze strony Pencheva było to opowiadanie jak bardzo chce zostać.
Ivovic też tak opowiadał. Achrem mówił, że Resovia dla niego to coś więcej i mając ofertę z Rosji został w Rzeszowie (stare dzieje) dlatego chłopak szczerze mówił co myśli. Mało komu podoba się dwulicowość, niestety niektórzy mają co najmniej dwie wersje jedną dla kibiców, drugą dla swojego managera, przykre to ale trudno niech robią co chcą ich życie ich wybory.
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Rysio z Klanu »

Up - sto procent racji. Gdyby zagrał bardzo bardzo słabo, chcieliby się go pozbyć, a ten by mówił, że nie chce bo ma kontrakt to co? Wtedy to działacze by byli niewolnikami, bo nie mogliby go bezpłatnie wyrzucić kiedy mieliby ochotę? Jak mnie wpienia pieprzenie o szansach na rozwój itp. - jak siatkarz jest pewny, że się rozwinie, to niech podpisuje roczne kontrakty i przebiera co rok w ofertach. Strasznie proste. A tak myśli, że podpisując na kilka lat łapie Pana Boga za nogi, tu nagle pojawia się coś lepszego i wielki płacz.
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: radosoviak »

Jakieś ciekawe opcje transferowe w miejsce Pencheva ? :D
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
Mike1337
Posty: 184
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 18:45
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Mike1337 »

radosoviak pisze:Jakieś ciekawe opcje transferowe w miejsce Pencheva ? :D
Cebulj! :D :D
dziq
Posty: 359
Rejestracja: 6 maja 2008, o 21:07

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: dziq »

Kooy ;)
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

dziq pisze:Kooy ;)
taaa to może wogóle atakującego za Penczewa niech zakontraktują :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Hirako »

dziq pisze:Kooy ;)
Kooy - Kurek na "przyjęciu" w Resce

3 razy tak! :D
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanap »

Simone Parodi (problemy z kolanami), Uros Kovacević, Michał Kubiak(chyba już tak beznadziejnego sezonu jak w Halbanku nie zagra), Klemens Cebulje, Marko Bojić (ale tutaj trzeba by przeprowadzić śledztwo co spowodowało że w lutym odszedł z Paris Volley jak to że nie chciało mu się trenować no to go nie chcę )
na pewno nie chciał bym: Aleksieva, Vojina Cacica, Todora Skrimova, Gordona Perrina, Samuela Tuia, Roberta Kromma, Ivana Borovniaka, Kovara...
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Murilo0 »

Morał z tej bajki jest jeden. Trzeba skupić się na szkoleniu polskich zawodników, bo żeby ich wykupić klub zagraniczny musi średnio przebić dotychczasowy kontrakt o 50-75%. Opierając zespół na Ivoviciach i Penczewach trzeba liczyć się z tym, że często 15-20% różnicy w zarobkach wystarczy by zawodnik poszedł gdzieś indziej grać bez sentymentów. Dlatego kiedy czytam brednie, że klub nie jest od szkolenia zawodników nie wiem czy mam się śmiać czy płakać z powodu tak krótkowzrocznego myślenia. Fakty są takie, polski zespół może wygrać LM tylko wtedy, gdy będzie oparty na Polakach, a zawodnicy zagraniczni grać będą tylko na mało znaczących pozycjach, bo finansowo nie jesteśmy w stanie pozyskać zawodników zagranicznych dzięki którym moglibyśmy wspiąć się na taki poziom gry. Sztandarowym tego przykładem była Skra Bełchatów z sezonu 2011/2012.
All work and no play makes Jack a dull boy...
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

A to on odszedł, że tak piszecie?
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanap »

StanLee pisze:A to on odszedł, że tak piszecie?
dla mnie zawodnik który chce rozwiązania kontraktu tak naprawdę mentalnie już odszedł
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

kanap pisze:
StanLee pisze:A to on odszedł, że tak piszecie?
dla mnie zawodnik który chce rozwiązania kontraktu tak naprawdę mentalnie już odszedł
a co jeśli to manager chce odejścia zawodnika?
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
BronekKOM
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2015, o 12:57
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: BronekKOM »

No pewnie i tak wygląda Polska liga wyróżniający c się odrazu wykradani, Ivovic Kubiak Grozer Kurek. A kto przychodzi? Znów Kurek po kontuzji i słabym sezonie. Niechciany nigdzie Bartman o przepraszam i świetny Paszynski który przybył z nikad.. Niestety tak wygląda nasz najbogatszy klub. Może by rywalizował finansowo ze średniakiem ligi włoskiej może rosyjskiej ale to tyle
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanap »

BronekKOM pisze:No pewnie i tak wygląda Polska liga wyróżniający c się odrazu wykradani, Ivovic Kubiak Grozer Kurek. A kto przychodzi? Znów Kurek po kontuzji i słabym sezonie. Niechciany nigdzie Bartman o przepraszam i świetny Paszynski który przybył z nikad.. Niestety tak wygląda nasz najbogatszy klub. Może by rywalizował finansowo ze średniakiem ligi włoskiej może rosyjskiej ale to tyle
nie prawda, plus liga to liga MISTRZÓW ŚWIATA, Kurek nie przyszedł po żadnej kontuzji w serie A oba sezony kończył z dużą zdobyczą punktową z średnią w ataku bliską 50% co jest genialnym wynikiem, Bartman spokojnie na brak ofert na pewno nie narzeka, Paszyckiego chciała Macerata ale przegrała z Resovią.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

BronekKOM pisze:No pewnie i tak wygląda Polska liga wyróżniający c się odrazu wykradani, Ivovic Kubiak Grozer Kurek. A kto przychodzi? Znów Kurek po kontuzji i słabym sezonie. Niechciany nigdzie Bartman o przepraszam i świetny Paszynski który przybył z nikad.. Niestety tak wygląda nasz najbogatszy klub. Może by rywalizował finansowo ze średniakiem ligi włoskiej może rosyjskiej ale to tyle
Nie przesadzaj. Siatkówka nie jest sportem w który opłaca się inwestować bardzo dużych pieniędzy. Dlatego Rosja przebija nasze kluby na potęgę. Ale to nie powód do lamentów. Takie nasze miejsce i trzeba tych Ivoviców, Penchewów, Paszyckich wyłapywac gdy są "tani", korzystać z ich umiejętności i puszczać dalej bez urazy. Tyle.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Noworoczny »

kanap pisze:nie prawda, plus liga to liga MISTRZÓW ŚWIATA, Kurek nie przyszedł po żadnej kontuzji w serie A oba sezony kończył z dużą zdobyczą punktową z średnią w ataku bliską 50% co jest genialnym wynikiem, Bartman spokojnie na brak ofert na pewno nie narzeka, Paszyckiego chciała Macerata ale przegrała z Resovią.
Zgadzam się z Kanapem - Resovia jest silniejsza od Włoskich klubów. A jego przedpiśca ma pojęcie o piłkażach takie, jak ten gość, co po wizycie w Zaksie mówi do żony:
- Odwiedziłem dziś Kościerzyn Koźle.
- Kędzierzyn! Ośle
- Aa, tak, przepraszam. Kędzierzyn Ośle.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

Noworoczny pisze:Resovia jest silniejsza od Włoskich klubów.
Ciekawa uwaga, gdy:
a) nie wiemy jak wyglądać będzie Resovia w przyszłym sezonie.
b) nie wiemy jak wyglądać będą włoskie zespoły.

Ale jak pisałem - nie ma co płakać, bo już w tym sezonie Serie A grały lepsze nazwiska niż w naszej lidze. Wprawdzie to lekkomyślne założenie, że tendencja (większe nazwiska =/= poziom sportowy) przy wzroście tej różnicy może się utrzymać, to jednak nie płakałbym jakoś na tym punkcie, bo Serie A o taką pozycję (''nie mamy wcale tak dużo hajsu, a i tak do nas przychodzą gwiazdy'') walczyła ponad 30 lat...
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

StanLee pisze:jednak nie płakałbym jakoś na tym punkcie, bo Serie A o taką pozycję (''nie mamy wcale tak dużo hajsu, a i tak do nas przychodzą gwiazdy'') walczyła ponad 30 lat...
...i mają fajny klimat do życia. A życie sportowca na tym poziomie jest trochę celebryckie. My mamy swoje atuty (jako liga/kraj) i je należy wykorzystać a nie rywalizować z Włochami czy Rosją. Mamy inną "grupę docelową" wśród zawodników zainteresowanych grą u nas. Na łeb na szyję bijemy wszystkie kraje Europy poza Włochami, Turcją i Rosją. Korzystajmy. Bądźmy dla nich stacją przesiadkową. Tylko dobrze przesiewajmy.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: fwasilcz »

Jeśli te plotki są prawdziwe to Resovia powinna poszukać godnego następcy za pensję + wykupienie kontraktu i go puścić. Jeśli się nie uda, to niech gra. Przecież w jego wieku z nie do końca wyrobioną marką nie może sobie pozwolić na celowe granie padaki.
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Jolly »

Jak Penchev odejdzie to Lotman wróci. Już wiadomo dlaczego klub go oficjalnie nie pożegnał.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

Edyta zaciera ręce. 8-)
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: compact »

I tak Penczew miał po miesiącu grzać ławę, wiec...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4627
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: niepoinformowany »

compact pisze:I tak Penczew miał po miesiącu grzać ławę, wiec...
A na rzecz kogo i według kogo?

Jak wróci Lotman za Penczewa to jednak przyjęcie będzie osłabione w tym sezonie.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanap »

StanLee pisze:.....Ale jak pisałem - nie ma co płakać, bo już w tym sezonie Serie A grały lepsze nazwiska niż w naszej lidze. ..
nie ma co rozwijać tego tematu, ale skwitować warto bzdura
patrząc po wynikach MŚ wierutna bzdura
te gwiazdy serie A najlepiej było widać w LM, tą mizerię
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Noworoczny »

Jak czytałem post StanaLee, chciałem napisać to, co Pewniak. To już nie będę po nim powtarzał, pozwolę sobie tylko na uwagę, że jeśli nawet te lepsze nazwiska jadą do Włoch za słonkiem i "lepszymi warunkami do życia celebryty" (-: to może i nie przykładają się tak do treningu, jak te nieco gorsze nazwiska wybierające Polskę. Tak czy siak, nazwiska nie grają. A czy były lepsze? Proponuję następujące porównanie: ilu zawodników w tym sezonie wyciągają kagiebowcy z ligi polskiej a ilu z włoskiej (od razu mówię, że nie śledzę transferów i nie wiem).
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanap »

Na wszelki wypadek rzeszowski klub ma już alternatywę dla Bułgara. - Na rynku jest jeszcze sporo wysokiej klasy siatkarzy, którzy chcieliby zagrać u nas - rzuca krótko wiceprezes Asseco Resovii.
źródło
ja nie widzę tej wielkiej ilości zawodników, oczywiście Penczev nie jest żadnym wielkim graczem i zawsze można sprowadzić lepszego tylko nie jest ich wielu i koszty będą wysokie. no i zakładam że definicja "wysokiej klasy siatkarza" u wiceprezesa może być bardzo pojemna.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”