Resovia Rzeszów

Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Noworoczny »

StanLee pisze:To są kompleksy. Kompleksem jest też używanie głupich stereotypów, jak np. ten powyższy. ;)
StanLee OK
StanLee pisze:Ciekawe, że też pomyślałem o Skrimowie, Nikiciu i Kovaceviciu w pierwszym odruchu. Szału nie ma, Nikic nie byłby zły, ale ten gracz to loteria względem zdrowia.
Ci trzej. Z nich zaś najlepszy jest Skrimow.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: krzysiu »

Nikic podobno ma iść za Castusiem do Perugii :)
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2817
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Simao »

Tak na marginesie to zauważyłem że użytkownik leeon coś często bywa w tej części forum przeznaczonej głównie dla kibiców Resovi. O czym to może świadczyć, każdy może to sobie określić na swój sposób. Nie potrzeba nam tu jakiś prowokatorów, zgadzam się z użytkownikiem repres1 że co niektórych bolą sukcesy Resovi. Ja szanuję wszystkie kluby, ich dokonania i osiągnięcia. Jednak trzeba być prawdziwym, dojrzałym kibicem, który potrafi pogodzić się z porażkami. Jest zawsze wierny swojej drużynie i nie wylewa swojej frustracji na inne kluby. Potrafi uszanować to że ktoś był lepszy i nie doszukuje się żadnych teorii spiskowych. Jest wielu kibiców, których z szowinizmu nigdy do końca się nie wyleczy. Niezależnie od wieku. Niektórzy potrafią się dobrze demaskować, jednak pewnego rodzaju ironia i dygresja obnaża ich prawdziwe oblicze.
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Przemyslaw »

Jeśli Akhrem z początkiem sezonu będzie w pełni zdrowy i sił to jestem jakoś spokojny, niezależnie kto ewentualnie za Pencheva miałby przyjść.
Ogólnie zapowiada się, że w Rzeszowie będzie karuzela w pierwszej szóstce, tak mniej więcej przez 2-3 miesiące.
Jeszcze większą zagadkę może mieć Kowal w sytuacji jakby tak czasem Kurek rozegrał fenomenalnie sezon reprezentacyjny na ataku. Wówczas co? Przestawiać ponownie na przyjęcie? Czy ciągnąć Kurkiem atak?
Podobnie sytuacja, choć z nacznie mniejszym prawdopodobieństwem tyczy się Śliwki. Ile w kadrze pogra, jak pogra i czy przy ewentualnej eksplozji będzie poważnie traktowany w Resovii do ewentualnego szóstkowego grania.

Ewentualne przyjście Bartmana też stwarza sporo zamieszania gdyż jeśli miałby przyjść to jako kto?
Podstawowy przyjmujący obok Kurka? Obok Akhrema?
Jeden i drugi wariant spowoduje, że Wojtaszek/Ignaczak będą mieć 75% boiska do pokrycia a wówczas wiadomo - wysoko lewo/prawo.

Pozostaje również kwestia Lotmana, odchodzi czy nie? Jeśli zostaje to jego rola w drużynie się nie zmieni? Czy może przy odejściu Pencheva to właśnie Amerykanin ma być tym podstawowym? Osobiście sam nie wiem, Lotman złym zawodnikiem nie jest, nie raz w Rzeszowie ratował wynik ale czy jest zawodnikiem, który jest w stanie grać na najwyższym poziomie cały sezon i co najważniejsze ma argumenty aby dodać to "coś" w Lidze Mistrzów? (bo w walce o MP tak - co już kilkakrotnie pokazał).

I tak już na sam koniec. Ogólnie z dobrze poukładanego zespołu, który zdobył MP i srebro LM, został człon środek/rozegranie/atak ale pozycja przyjmujących tak rozhuśtała całą drużyną, że n chwilę obecną bardzo ciężko pokusić się o prognozę przedsezonową.
Miejmy nadzieje, że jednak za Pencheva dojdzie jakiś bardzo dobry przyjmujący, który podobnie jak Bułgar, ma swą specyfikę i potrafi robić różnicę.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2817
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Simao »

Przemyslaw pisze:Jeśli Akhrem z początkiem sezonu będzie w pełni zdrowy i sił to jestem jakoś spokojny, niezależnie kto ewentualnie za Pencheva miałby przyjść.
Ogólnie zapowiada się, że w Rzeszowie będzie karuzela w pierwszej szóstce, tak mniej więcej przez 2-3 miesiące.
Jeszcze większą zagadkę może mieć Kowal w sytuacji jakby tak czasem Kurek rozegrał fenomenalnie sezon reprezentacyjny na ataku. Wówczas co? Przestawiać ponownie na przyjęcie? Czy ciągnąć Kurkiem atak?
Podobnie sytuacja, choć z nacznie mniejszym prawdopodobieństwem tyczy się Śliwki. Ile w kadrze pogra, jak pogra i czy przy ewentualnej eksplozji będzie poważnie traktowany w Resovii do ewentualnego szóstkowego grania.

Ewentualne przyjście Bartmana też stwarza sporo zamieszania gdyż jeśli miałby przyjść to jako kto?
Podstawowy przyjmujący obok Kurka? Obok Akhrema?
Jeden i drugi wariant spowoduje, że Wojtaszek/Ignaczak będą mieć 75% boiska do pokrycia a wówczas wiadomo - wysoko lewo/prawo.

Pozostaje również kwestia Lotmana, odchodzi czy nie? Jeśli zostaje to jego rola w drużynie się nie zmieni? Czy może przy odejściu Pencheva to właśnie Amerykanin ma być tym podstawowym? Osobiście sam nie wiem, Lotman złym zawodnikiem nie jest, nie raz w Rzeszowie ratował wynik ale czy jest zawodnikiem, który jest w stanie grać na najwyższym poziomie cały sezon i co najważniejsze ma argumenty aby dodać to "coś" w Lidze Mistrzów? (bo w walce o MP tak - co już kilkakrotnie pokazał).

I tak już na sam koniec. Ogólnie z dobrze poukładanego zespołu, który zdobył MP i srebro LM, został człon środek/rozegranie/atak ale pozycja przyjmujących tak rozhuśtała całą drużyną, że n chwilę obecną bardzo ciężko pokusić się o prognozę przedsezonową.
Miejmy nadzieje, że jednak za Pencheva dojdzie jakiś bardzo dobry przyjmujący, który podobnie jak Bułgar, ma swą specyfikę i potrafi robić różnicę.
Wszelkie analizy i określenie potencjału drużyny i ich możliwości na tle innych klubów, będzie można dokonać gdy skład zostanie definitywnie zamknięty.
Marcy$
Posty: 2087
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Marcy$ »

Simao pisze: Wszelkie analizy i określenie potencjału drużyny i ich możliwości na tle innych klubów, będzie można dokonać gdy skład zostanie definitywnie zamknięty.
Ogólnie tak, ale jednak takie zmiany na przyjęciu (nawet jakby jeszcze doszła jakaś gwiazda) nie są dobrą rzeczą. Sciągnięci Kurka pokazała, że kasa jest. Więc skład powinien być stabilniejszy. A tutaj na nowo trzeba będzie się zgrywać.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: sb.slav »

Simao pisze:Tak na marginesie to zauważyłem że użytkownik leeon coś często bywa w tej części forum przeznaczonej głównie dla kibiców Resovi. O czym to może świadczyć, każdy może to sobie określić na swój sposób. Nie potrzeba nam tu jakiś prowokatorów, zgadzam się z użytkownikiem repres1 że co niektórych bolą sukcesy Resovi.
To publiczne forum i każdy może pisać gdzie chce, nie ma co się bulwersować i szukać konfrontacji. Takie uwagi jak twoja są niepotrzebne i niemerytoryczne. Na tym CO ktoś pisze się skup, nie KTO. Resovii nie zaszkodzą jak to nazwałeś "prowokatorzy". Trzeba się skupić na tym co ważne, na zastąpieniu Penczewa.

Nikić
Kubiak
Skrimow
Lyneel.

Inne nazwiska jakoś mi do głowy nie przychodzą.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Wacina
Posty: 71
Rejestracja: 26 maja 2015, o 15:30
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Wacina »

Fajnie poczytać narzekanie, że innych bolą sukcesy Resovii, podczas gdy pamięta się co się działo w internecie gdy Skra zdobywała mistrzostwo za mistrzostwem. Było narzekanie na Skrę za dobrą ławkę, że marnują się tam dobzi Polacy (np. Bąkiewicz), że wykupują wszystko co się rusza, specjalnie osłabiają konkurencję, a na duet libero Wojtaszek-Ignaczak nikt nie narzeka :D Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)

(Proszę się nie obrażać, nie miałem na celu nikogo obrażać)
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2817
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Simao »

To publiczne forum i każdy może pisać gdzie chce, nie ma co się bulwersować i szukać konfrontacji. Takie uwagi jak twoja są niepotrzebne i niemerytoryczne. Na tym CO ktoś pisze się skup, nie KTO. Resovii nie zaszkodzą jak to nazwałeś "prowokatorzy". Trzeba się skupić na tym co ważne, na zastąpieniu Penczewa.

Nikić
Kubiak
Skrimow
Lyneel.

Inne nazwiska jakoś mi do głowy nie przychodzą.
[/quote]
W pełni zgadzam się z twoją wypowiedzią. Muszę przyznać że nie było to do końca na miejscu i merytorycznie. Jeśli chodzi o Pencheva to podobno ma zostać, klub nie zgodził się aby odszedł. Jednak on i menadżer są bardzo zdeterminowani, jeden z dziennikarzy pisał nawet że sa w stanie nawet iść z tą sytuacją do sądu. Jednak znam się trochę na prawie i wiem że to z góry przegrane i to taki akt desperacji. Klub może albo rozwiązać z zawodnikiem kontrakt za porozumieniem obu stron, lub będzie chciał aby Rosjanie wykupili kontrakt. Jest taka zasada że umów się dotrzymuje !!! Przecież nie musiał tak szybko przedłużać z nami kontraktu jeśli nie był na 100% zdecydowany. Klub ma tu jednak dylemat jak zachować sie w tej sytuacji. Sytuacja zmienia się dość intensywnie. Jeśli odejdzie to Ci zawodnicy są ciekawi. Kubiak odpada, podobno zostaje w Turcji, Lyneel i Nikić sa mocno nie pewni. Skrimow wydaje się najlepszym rozwiązaniem, choc ma słabe warunki i jest przeciętny w ofensywie.
rocky
Posty: 1203
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: rocky »

Ładnego wilka Kurek sobie wydziarał na dzisiejszy mecz :D
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: sb.slav »

rocky pisze:Ładnego wilka Kurek sobie wydziarał na dzisiejszy mecz :D
Kupił mnie tym :D
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

Trzeba było walczyć o Bieńka, albo powalczyć z ZAKSĄ za rok, a nie brać Ukraińca jak się chce grać Polakami.
Kolcz_ps
Posty: 430
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:55
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Kolcz_ps »

VernonRoche pisze:Trzeba było walczyć o Bieńka, albo powalczyć z ZAKSĄ za rok, a nie brać Ukraińca jak się chce grać Polakami.
Resovia pytała o Bienka ale po pierwsza trzeba wykupić kontrakt a druga sprawa to sam zawodnik mówił że chce grać a Resovia mu tego nie zagwarantuje.
faf
Posty: 172
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 09:55
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: faf »

rocky pisze:Ładnego wilka Kurek sobie wydziarał na dzisiejszy mecz :D
Przecież on ten tatuaż ma już od kilku miesięcy lol...
a
bono
Posty: 3551
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: bono »

faf pisze:
rocky pisze:Ładnego wilka Kurek sobie wydziarał na dzisiejszy mecz :D
Przecież on ten tatuaż ma już od kilku miesięcy lol...
...nie...to już jest koniec...Pozostaje forum volleyball-movies ;)
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
rocky
Posty: 1203
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: rocky »

faf pisze:
rocky pisze:Ładnego wilka Kurek sobie wydziarał na dzisiejszy mecz :D
Przecież on ten tatuaż ma już od kilku miesięcy lol...
Jeśli to prawda to przepraszam.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

Kolcz_ps pisze: Resovia pytała o Bienka ale po pierwsza trzeba wykupić kontrakt a druga sprawa to sam zawodnik mówił że chce grać a Resovia mu tego nie zagwarantuje.
Nie dziś to za rok. Resovia mu nie zagwarantuje na takiej samej zasadzie jak KK, a może nawet w Kędzierzynie miałby większe szanse na kwadrat, bo jest Wiśnia i Gladyr, a w Rzeszowie z klasowych był przed zakontraktowaniem Ukraińca tylko Nowakowski. Nie wiem jaki problem zadzwonić do zawodnika i powiedzieć wprost, że grałby w pierwszym składzie, bo Dryja to nie konkurencja, tym bardziej Perła strażak. Czy nie tak było z Drzyzgą. O takiego perspektywicznego zawodnika warto bardziej się postarać, zwłaszcza jak się głosi, że chce się grać polskim składem.
rocky
Posty: 1203
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: rocky »

To tak nie działa bo rozpuszczono plotkę ze Lotman miał więcej grać a grał jeszcze mniej niż rok temu.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

rocky pisze:To tak nie działa bo rozpuszczono plotkę ze Lotman miał więcej grać a grał jeszcze mniej niż rok temu.
Ale jakoś nie trafiłem na wywiad, w którym Lotman płakałby dziennikarzom w rękaw, że "nie dotrzymano słowa i nie pozwala mu się grać"
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
repres1
Posty: 664
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 07:13
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: repres1 »

VernonRoche pisze:
Kolcz_ps pisze: Nie wiem jaki problem zadzwonić do zawodnika i powiedzieć wprost, że grałby w pierwszym składzie, bo Dryja to nie konkurencja, tym bardziej Perła strażak. Czy nie tak było z Drzyzgą. O takiego perspektywicznego zawodnika warto bardziej się postarać, zwłaszcza jak się głosi, że chce się grać polskim składem.
Informowanie zawodnika, że będzie grał w I składzie byłoby zwykłym bajaniem. Pewno, że będzie grał, o ile będzie na to zasługiwał. Do kontraktu mu wpisać, że będzie grał, czy co?
Rozmawiamy o zawodowym sporcie. Jeśli Bieniek nie będzie się czuł na siłach wygrać rywalizacji z Dryją, Perłowskim czy Paszyckim, to będzie potrzebował nic nie znaczących "zapewnień". Tylko po co klubowi zawodnik, który nie jest w stanie udowodnić, że jest lepszy od Dryji czy Perłowskiego?
Ktoś chce pobierać dorosłe pieniądze i oczekuje niedorosłych zapewnień?
Już w obecnym sezonie widać było, że Lemański i Bieniek to przyszłość reprezentacyjnego środka. Każdy trener może się pomylić co do zawodnika, ale żaden trener nie będzie podejmował nieprzemyślanych decyzji: "Jesteś dobry, lepszy od innych = grasz. Nie przynosisz drużynie większego pożytku od konkurentów = nie licz na granie".
Zawodnicy to ludzie, a nie pionki na szachownicy. W jakimś otoczeniu zagrają lepiej, a w innym otoczeniu zagrają gorzej, w jakimś czują się lepiej, a w jakimś czują się gorzej. Trzeba jednak pamiętać, że rozmawiamy o zawodowej lidze, która ma (a przynakmniej powinna mieć) ambicję zostania najlepszą ligą świata, więc nie możemy traktować zawodników jak przedszkolaków.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: reeman »

Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2817
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Simao »

W naszym klubie w ostatnim czasie nastała cisza w kwestii ewentualnych przetasowań w drużynie. Jednak myślę że władze klubowe jeszcze nas kibiców zaskoczą pozytywnie :) Mam nadzieję że nie będziemy tak naiwni i nie zakontraktujemy Bartmana. Z całym szacunkiem do niego, oceniam go tylko z aspektu sportowego. Uważam że to złe rozwiązanie jeśli chodzi cenę a jakość ! Jednak to tylko moje osobiste zdanie.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

repres1 pisze:Informowanie zawodnika, że będzie grał w I składzie byłoby zwykłym bajaniem. Pewno, że będzie grał, o ile będzie na to zasługiwał. Do kontraktu mu wpisać, że będzie grał, czy co?
Więc bajał Drzyzga jr mówiąc w wywiadzie, że zrozumiał po rozmowie tel. z Kowalem, że będzie
szykowany na pierwszego, czego w Bełchatowie mu nie gwarantowano, wręcz przeciwnie, albo
bajał mu Kowal przez słuchawkę.

Poza tym to może przecież też zależeć od polityki transferowej jaka będzie szykowana po zakończonym sezonie.
np. Resovia proponuje Bieńkowi zatrudnienie, ale w planach ma ściągnięcie jeszcze jakiegoś mocnego środkowego zamiast
dajmy na to Perły, takiego np. Paszyckiego. Bieniek wtedy ma solidne podstawy do obaw o swoją grę w I-szym składzie.
Widzę to tak, że zwyczajnie się do zawodnika dzwoni i mówi się mu, że nikogo nie będzie się kontraktować
i w klubie zostaje Nowakowski z Dryją i Perłowskim, od której to dwójki w oczach trenera jest lepszy. Czy to tak dużo
i już zahacza o przedszkole? Jest co prawda Lemański, ale jeszcze nie wiadomo jak potoczy się jego kariera.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2817
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Simao »

W poprzednich sezonach w obecnym czasie nasza kadra była już raczej oficjalnie zamknięta. O ile się nie mylę to jako pierwsi w lidze kompletowaliśmy drużynę. Później oczywiście klub wykorzystywał jakieś nadarzające się, ciekawe oferty, które były jeszcze na rynku. Jak pozyskanie np. Bartmana. Jednak to już tylko taka kosmetyka w drużynie. Pozyskanie jednego zawodnika przy nadarzającej się okazji. W tym roku widać jak intensywny jest ten sezon transferowy, nie tylko w Polsce. Obecnie w naszym klubie jest jeszcze kilka znaków zapytania i ciekawi mnie jak ostatecznie będzie wyglądała nasza drużyna. Jednego jestem pewien, ze obecny poziom sportowy zachowamy. Po za tym będziemy jak w poprzednich sezonach walczyć o najwyższe cele.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2817
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Simao »

Ostatnio rozmawiałem z kolegą, który jest blisko w kręgach klubu. Mianowicie czego się dowiedziałem, tego że jest u nas w drużynie kilka znaków zapytania. Np.ludzie w klubie ciekawi są jak Bartek będzie się spisywał i czuł na pozycji atakującego. Po wczorajszym meczu można wnioskować że będzie naprawdę dobrze. Tak więc z takich nominalnych atakujących możliwe że będzie u nas tylko Jochen. Natomiast Bartek będzie uniwersalnym zawodnikiem i będzie mógł grać zarówno na ataku jak i na przyjęciu. Zależy jaka będzie koncepcja drużyny, osobiście wydaje mi się to dobre rozwiązanie. Nie wiadomo do końca czy zostanie Penchev, jednak prawdopodobnie odejdzie. Tak więc na przyjęciu zostanie Śliwka i Alek. Całkiem prawdopodobne ze klub pozyska jeszcze jednego klasowego przyjmującego. Do tego dojdzie jeszcze jeden na uzupełnienie składu. Może wróci Filip, a może zostanie Lotman. Oczywiście wszystko może się wydarzyć. Wszystko dzieje się szybko i intensywnie się zmienia. Jednak takie transfery jak zrobiła np. ZAKSA naprawdę mobilizują. W szczególności jeśli chodzi o pozycję przyjęcia :)
Awatar użytkownika
Mr. Chow
Posty: 164
Rejestracja: 24 lut 2015, o 19:59
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Mr. Chow »

A jacy 'klasowi' przyjmujący są jeszcze dostępni ? :)
woli
Posty: 488
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 15:25
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: woli »

Ruciak. :D
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: betkrzys »

Czuje w kościach, że Kurek będzie nie do zatrzymania w nadchodzącym sezonie
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
rocky
Posty: 1203
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: rocky »

Bartek wydaje się być w niezłej dyspozycji fizycznej mimo, że to dopiero początek sezonu reprezentacyjnego- to na pewno dobry prognostyk.
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: krzysiu »

Od dłuższego czasu w kręgu zainteresowań Asseco Resovii są też młodzi Serbowie grający do tej pory w rodzimych klubach (przyjmujący Milan Katić, Mihaljo Stanković i atakujący Drażen Luburić
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”