Skra Bełchatów

ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ldz »

Jiroux pisze:Po tym co póki co gra Milczarek to Kacper będzie pierwszym libero
:o
tera to mi smutno.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

Po tym co pokazali w Londynie, po dwóch tygodniach siłowni i bez treningów z piłkami, to chyba by sie szykowała walka o utrzymanie. 8-)

A Wlazly dopóki sie nie rozchorował, to chyba lekko masakrował rok temu, no a potem to juz nikt nie grał dobrze.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ldz »

compact pisze:Po tym co pokazali w Londynie, po dwóch tygodniach siłowni i bez treningów z piłkami, to chyba by sie szykowała walka o utrzymanie. 8-)
całe szczęście, że liga zamknięta :P
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: sb.slav »

Jiroux pisze:Na litość boską to nie jest inwalida. To najlepszy atakujący ligi na przestrzeni ostatnich dwóch sezonów.
No ale to przecież nieprawda. Dwa sezony temu to Łasko i Kooistra, a sezon temu Szops.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Murilo0 »

sb.slav pisze: No ale to przecież nieprawda. Dwa sezony temu to Łasko i Kooistra, a sezon temu Szops.
Ale koledze chodziło o 2 sezony razem. Coś jak najlepszy atakujący dekady, tylko za 10 wstaw 2 ;)
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

Murilo0 pisze:
sb.slav pisze: No ale to przecież nieprawda. Dwa sezony temu to Łasko i Kooistra, a sezon temu Szops.
Ale koledze chodziło o 2 sezony razem. Coś jak najlepszy atakujący dekady, tylko za 10 wstaw 2 ;)
Dziwaczne pomysły ;)
Równie dobrze można wstawić 3
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Eye
Posty: 40
Rejestracja: 17 wrz 2015, o 11:02
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Eye »

pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: pk+ »

compact pisze:Po tym co pokazali w Londynie, po dwóch tygodniach siłowni i bez treningów z piłkami, to chyba by sie szykowała walka o utrzymanie. 8-)

A Wlazly dopóki sie nie rozchorował, to chyba lekko masakrował rok temu, no a potem to juz nikt nie grał dobrze.
Było to szeroko komentowane na forum i jednak chyba większość się zgadza że więcej w tym winy sztabu szkoleniowego niż Wlazłego… myślę że podobnie w wypadku Winiarskiego, wiadomo co to za zawodnik, jakie ma problemy więc trzeba go dobrze prowadzić.
Czasem po prostu trzeba trochę chuchać i dmuchać, a nie podniecać się że w grudniu na tle rywali gramy kosmiczną siatkówkę ;)
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Aranger »

sb.slav pisze:
Jiroux pisze:Na litość boską to nie jest inwalida. To najlepszy atakujący ligi na przestrzeni ostatnich dwóch sezonów.
No ale to przecież nieprawda. Dwa sezony temu to Łasko i Kooistra, a sezon temu Szops.
A to ciekawe. We wspomnianym sezonie Wlazły był najlepiej punktującym, najskuteczniejszym i najlepiej zagrywającym atakującym w lidze. Pamiętamy też jak grał w finałach.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: mmb »

Świetna rozmowa z Zatorem:

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... orski-cz-i

I o Skrze:
Skoro sam poruszyłeś temat Bełchatowa, to przy nim zostańmy. Czy pod względem czysto sportowym najtrudniejszą decyzją był rozbrat ze Skrą po tym wszystkim, co z nią przeżyłeś?

- Tak, do tej pory był to najtrudniejszy moment. W tej chwili nie żałuję jednak tej decyzji i nie wracam do tego wszystkiego zbyt często. Spędziłem tam fantastyczne cztery lata, a ten ostatni rok był najfajniejszy, ponieważ stworzyliśmy najlepszą drużynę. Duży udział w tym miał Miguel Falasca oraz reszta sztabu szkoleniowego. To właśnie tego aspektu zespołowości było mi najbardziej żal - zbudowaliśmy z chłopakami coś wyjątkowego, a po roku trzeba to było zepsuć.

Czyli to co się wydarzyło oceniasz jako psucie...

- Nie chcę oceniać tego, co się dzieje w tej chwili, ponieważ nie jest to już moja sprawa. Od chłopaków wiem, co zmieniło się w środku, lecz to są sprawy wyłącznie tej drużyny - już nie moje.

Czy po słowach, które padły z ust prezesa Piechockiego mógłbyś jeszcze ponownie wejść na pokład „statku-matki", którym była dla ciebie Skra Bełchatów?

- W tej chwili już chyba aż tak się nad tym nie zastanawiam. Miałem podobne przemyślenia jeszcze w trakcie sezonu, gdy mnóstwo kibiców wypisywało do mnie wiadomości z pytaniem kiedy wrócę, czy też zaczepiało mnie na meczach ligowych i zagadywało na temat mojej przyszłości. To było dla mnie bardzo miłe, ponieważ czułem się wciąż potrzebny i doceniony, ale zdawałem sobie sprawę z tego, że to wszystko to już przeszłość. Moje serce w tej chwili jest w Kędzierzynie-Koźlu i nie odczuwam potrzeby zmiany, ponieważ jest mi tam bardzo dobrze. Jeszcze raz powtórzę, mamy świetną drużynę, do której zwerbowałem kilku kolegów na czele z Benjaminem Toniuttim. Cieszę się, że znalazł się w naszych szeregach, ponieważ będziemy mieli ze sobą godnego następcę Pawła Zagumnego. Myślę, że w tej kwestii zgodzą się ze mną wszyscy, którzy śledzą sezon reprezentacyjny - Francuz udowodnił swoją wartość w czasie rozgrywek Ligi Światowej.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ldz »

też to czytałam. Pomijając błędy MAF, jakie popełnił w sezonie, to słaba atmosfera w szatni nie pomagała wyjść z dołka, a wręcz przeciwnie. Ciekawe co będzie w tym sezonie.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
nulon
Posty: 182
Rejestracja: 20 mar 2009, o 19:58
Płeć: M
Lokalizacja: Wawa

Re: Skra Bełchatów

Post autor: nulon »

Wiadomo co się stało i co zepsuło atmosferę. Widać było na meczach jak zawodnicy irytowali się na młodego prezesa.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Didek »

A co zepsuło? Jak dla mnie to nie jest sztuką dobra atmosfera jak idzie i są wyniki. W kadrze tez była super atmosfera po 10 meczach.
nulon
Posty: 182
Rejestracja: 20 mar 2009, o 19:58
Płeć: M
Lokalizacja: Wawa

Re: Skra Bełchatów

Post autor: nulon »

Nepotyzm
Mar1977
Posty: 765
Rejestracja: 25 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mar1977 »

Winiar trenuje normalnie ?? Nic mu nie dolega, bo w Londynie znowu plecy go złapały...
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Skra_7 »

W sobotę się okaże.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ldz »

https://www.facebook.com/AndrzejWronaKr ... 5504028547

wiadomo, że tekst pisali eskowi radiowcy i miało wyjść z przymrużeniem oka, ale ciężko mi się tego słuchało i mimo całej mojej tolerancji Andrzej chyba już zadomowił mi się w lodówce :<
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Defit
Posty: 576
Rejestracja: 12 sie 2012, o 21:26
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Defit »

ldz pisze:https://www.facebook.com/AndrzejWronaKr ... 5504028547

wiadomo, że tekst pisali eskowi radiowcy i miało wyjść z przymrużeniem oka, ale ciężko mi się tego słuchało i mimo całej mojej tolerancji Andrzej chyba już zadomowił mi się w lodówce :<
Bez przesady, wyszło zabawnie i ciekawie. Niech siatkówka pojawia się w mediach, siatkarze stają się bardziej rozpoznawalni a dyscyplina tylko na tym skorzysta :).
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Skra_7 »

W charytatywnym meczu AZS pokonał Skrę 3-1. Winiara nie było, oficjalny komunikat brzmiał ,, odpoczywa" tylko nie wiem po czym. W Skrze na ataku grał Wlazły na przyjęciu Marcel który był zmieniany przez libero gdy znajdował się w drugiej linii i w ten sposób graliśmy na 2 libero. Na całej rotacji Gromadowski tylko raz ustawiał się do przyjęcia. Gdy Marcel był w pierwszej linii piłki przyjmował Mariusz. Falasce chodzi głównie o to aby Wlazły nie atakował z lewej strony boiska.
W AZS dobrze grał Rafa i Bandero który może trochę przypominać Fontelesa.
Awatar użytkownika
Eye
Posty: 40
Rejestracja: 17 wrz 2015, o 11:02
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Eye »

Niewesoło w Skrze jak nie będzie Winiarskiego. A na dodatek Wrona raczej porzucił karierę i został celebrytom :] :] :] :]

Choć to raczej niewielka strata. :D
kanimo

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanimo »

Bo ja wiem.
Para Conte, Marszalek jest nie najgorsza. Moze jednak troche Winiar na boisku sie pojawi.
Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Komunista »

Nie raz juz Winiarski był skreślony, ale nie wiem czy znów mu sie uda wrócić. Skrze i reprezentacji jest potrzebny przyjmujący, który potrafi przyjmować. Do reprezentacji na 4 ok, bo co za różnica czy pojedzie na igrzyska Michał czy Śliwka. Jednak to za duże ryzyko dla Skry i źle zrobiono, ze nie rozwiązano kontraktu i oparto budowanie składu o tego zawodnika. Czy to Polscy magowie lekarze nie potrafią pomóc? Ile lat ta kontuzja ma sie odnawiać. Wlazly był kiedyś bardzo podatny na kontuzje, a teraz nie. To zmieniło sie od czasów wyjazdu na badania za granicę. Nie jestem tez przekonany co do prowadzenia zawodników Skry na treningach. Gości od przygotowania fizycznego powinno zmienić sie z marszu po ostatnim sezonie, nie mówiąc o trenerze.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ldz »

Komunista pisze: Gości od przygotowania fizycznego powinno zmienić sie z marszu po ostatnim sezonie, nie mówiąc o trenerze.
przecież forma była dobra, nawet bardzo dobra, tylko nie wtedy kiedy trzeba. Jakoś 2 sezony do tyłu przygotowali ich na koniec sezonu, wyglądali fizycznie bardzo dobrze w playoffach. Nie w gościach od fizyki był problem.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: StanLee »

Ale chyba jest jednak winą kogoś, że w końcówce sezonu brakowało mocy, którą Skra niepotrzebnie popisywała się w grudniu. Ja rozumiem, że Skra była bez formy w finałach 2012 przez Puchar Świata w trakcie sezonu, ale już tutaj takiego wytłumaczenia nie znajduję.
Nie raz juz Winiarski był skreślony, ale nie wiem czy znów mu sie uda wrócić.
Winiarski zawsze jak był skreślany to wracał w formie. ;)
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ldz »

StanLee pisze:Ale chyba jest jednak winą kogoś, że w końcówce sezonu brakowało mocy, którą Skra niepotrzebnie popisywała się w grudniu. Ja rozumiem, że Skra była bez formy w finałach 2012 przez Puchar Świata w trakcie sezonu, ale już tutaj takiego wytłumaczenia nie znajduję.
dla mnie to wyszło niedoświadczenie MAF - zamiast powoli wygaszać dobrą formę zawodników po MŚ i potem budować od nowa to chciał ją dociągnąć do końca sezonu. Efekt był jaki był. Nie wiem dokładnie jak działa klub, ale zakładam, że to główny trener mówi temu od przygotowania fizycznego, kiedy chce zespół w najwyższej formie - rolą tego drugiego jest drużynę w tym momencie do niej doprowadzić. Tak ja to widzę, może się mylę.
StanLee pisze:
Nie raz juz Winiarski był skreślony, ale nie wiem czy znów mu sie uda wrócić.
Winiarski zawsze jak był skreślany to wracał w formie. ;)
No chyba nie tym razem. Kontuzja przed pierwszym sparingiem, w drugim "oszczędzany"... Nawet się sezon nie zdążył zacząć. Ale ucieszę się, jak będę Ci mogła jednak przyznać rację na koniec sezonu :)
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: maciek77 »

Wlazły podobno kontuzjowany, coś więcej wiadomo co mu dolega?
jupi_1991
Posty: 357
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:39
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: jupi_1991 »

Wczoraj podkręcił delikatnie kostkę. Nic poważnego.
timshel
Posty: 414
Rejestracja: 25 maja 2014, o 08:52

Re: Skra Bełchatów

Post autor: timshel »

Czono Penczew wypożyczony do Iraklisu, na rok ponoć.
Learn to love the process.
Mar1977
Posty: 765
Rejestracja: 25 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mar1977 »

http://www.lodz.sport.pl/sport-lodz/1,1 ... ndeks_news

Ktoś coś więcej o tym graczu ?? Zapachajdziura czy będzie z tego chleb ??
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ciorny17 »

Mar1977 pisze:http://www.lodz.sport.pl/sport-lodz/1,1 ... ndeks_news

Ktoś coś więcej o tym graczu ?? Zapachajdziura czy będzie z tego chleb ??
Nie wiem czy zapchajdziura czy nie, ale po tym co pokazał Stanković to lepiej mieć jednego więcej jak mniej.
Kłamca.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”