Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: madlark »

Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Sopel
Posty: 65
Rejestracja: 30 lip 2011, o 23:15
Płeć: M
Lokalizacja: Gubin / Poznań

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: Sopel »

Pewnie znowu zrobią cudowny numer jak w zeszłym roku.
Miało być 20% biletów dostępnych w sprzedaży w kasie hali. Kasa otwarta od 10:00, dwie minuty po tej godzinie byłem, a w drzwiach wisiała kartka "Biletów brak". Ochroniarz dzwonił na moją prośbę do kogoś kto wie na ten temat więcej. Jak się okazało, bilety miały być, ale nie ma. Ot, nie przyszły, żadnego oficjalnego info, nie ma i tyle. Wszystko w internecie, oczywiście jak wróciłem do domu, wszystko było już wyprzedane.
[URL=https://matchnow.info]Prettys Girls in your city[/URL]
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: ldz »

ciekawe, jak się rozstrzygnie w tym roku. Jak dla mnie to ten Superpuchar przynosi pecha :D
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: Komunista »

ldz pisze:ciekawe, jak się rozstrzygnie w tym roku. Jak dla mnie to ten Superpuchar przynosi pecha :D
Jak dla mnie to ten superpuchar to tylko niepotrzebny mecz. Co za różnica kto wygra, bo żadnego prestiżu nie przynosi. Juz lepszy pomysłem bylo by żeby mistrz z wicemistrzem zaczynali od meczu ze sobą pierwszy mecz ligowy. To jak przynosi pecha superpuchar, to pewnie wygra Lotos, bo ja typuje ten zespół do 5,6 miejsca w lidze. Na pewno Anastasi będzie chciał wygrać ten puchar, a Kowal już nie tak bardzo.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: pk+ »

Prestiżu nie ma - ale kiedyś może będzie miał, obaj trenerzy (kluby) na pewno będą chcieli wygrać bo to oficjalne trofeum. Przegrana na pewno nie będzie rozpatrywana w kategoriach klęski, ale wygrana na pewno będzie cieszyć.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: Noworoczny »

Mnie bardzo się podoba pomysł rosyjski. Ustawia się majstra i zdobywcę pucharu w pierwszej kolejce ligi i jest to jednocześnie mecz o superkubok.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: Michal5 »

Noworoczny pisze:Mnie bardzo się podoba pomysł rosyjski. Ustawia się majstra i zdobywcę pucharu w pierwszej kolejce ligi i jest to jednocześnie mecz o superkubok.
Wszystko fajnie, tylko gdzie dodatkowa kasa dla PZPSu?
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: weary_skier »

Wiem, że wszyscy są znudzeni siatkówką i mają ją gdzieś, ale może jakiś śmiałem ma oczekiwania wobec Superpucharu?

Krótka historia Superpucharu zdążyła już nakreślić jego pechowy urok. Chociaż w sumie próba trzech przypadków nie jest zbytnio pokaźna. W każdym razie wolałbym, żeby Resovia wygrała, bo zawsze lepiej mieć trofeum niż go nie mieć.
Stałość składu przemawia za Lotosem, ale w przedsezonowych sparingach lepiej wypadali jednak Mistrzowie Polski.
Post był głupi więc zakończę czymś mądrym. Zadecyduje dyspozycja dnia a wygrana lub porażka nie będą miały żadnego wpływu na dalszą część sezonu.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: madlark »

weary_skier pisze: Post był głupi więc zakończę czymś mądrym.... wygrana lub porażka nie będą miały żadnego wpływu na dalszą część sezonu.
A na czym ta mądrość się opiera? ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: weary_skier »

Renomie piszącego.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: pewniak »

Mówcie mi "śmiałek"...
Bazując na tym jak wyglądał początek ubiegłego sezonu, czyli kadrowicze przez pierwsze 6-8 tygodni prezentowali się w lidze bardzo dobrze, spodziewam się szybkiego 3-0 dla Resovii.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
rocky
Posty: 1203
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: rocky »

pewniak pisze:Mówcie mi "śmiałek"...
Bazując na tym jak wyglądał początek ubiegłego sezonu, czyli kadrowicze przez pierwsze 6-8 tygodni prezentowali się w lidze bardzo dobrze, spodziewam się szybkiego 3-0 dla Resovii.
Tylko że rok temu kadrowe prezentowali się dobrze w sezonie reprezentacyjnym a w tym jest trochę inaczej.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: weary_skier »

Dużo wskazuje ma to, że Lotos będzie miał więcej kadrowiczów w szóstce.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Loszek
Posty: 590
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: Loszek »

Jednak Resovia :) również opieram się na sparingach, no i na tym etapie to jednak powinni wygrać nawet indywidualnymi umiejętnościami. No i Śliwka, który jest ostatnio w dobrej formie może zrobić różnicę. Najbardziej ciekawi mnie kto wyjdzie koło niego na przyjęciu.
I nie wiem jak inni, może też dlatego, że jestem kibicem Resovii, ale ja pomimo zmęczenia siatkówką reprezentacyjną jutrzejszego meczu nie mogę się doczekać.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: Michal5 »

Loszek pisze:No i Śliwka, który jest ostatnio w dobrej formie może zrobić różnicę. Najbardziej ciekawi mnie kto wyjdzie koło niego na przyjęciu.
Stawiam, że Achrem.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: drukjul »

weary_skier pisze:Dużo wskazuje ma to, że Lotos będzie miał więcej kadrowiczów w szóstce.
Nie jestem wcale taki pewien. Dla Anastasiego ten mecz o superpuchar to też będzie ostatnia szansa sprawdzenia, czy jego zespół poradzi sobie w lidze, czy nawet pucharach z Schwarzem i Hebdą na przyjęciu, czyli jednak bez dotychczasowego lidera Mateusza Miki. Bo siły tego ostatniego AA pewnie będzie zmuszony oszczędzać - sam zresztą przyznaje dziś w wywiadzie dla PS, że Mateusz już od wiosny ma stałe problemy z kolanem i zdaje sobie sprawę, że będzie musiał się z tym w najbliższym sezonie klubowym jednak dosyć poważnie liczyć. :|

Optymistyczne dla AA może być to, że przedwczoraj w Memoriale Gołasia w meczu o III miejsce z Łuczniczką siatkarze Trefla z Hebdą w szóstce zagrali wreszcie jak ludzie i wyglądało to nawet lepiej niż dzień wcześniej w przegranym pojedynku z Częstochową gdzie w "6" Gdańska grał Mika, ale z drugiej strony jasne jest, że Resovia nawet w niepełnym składzie ma zupełnie inny potencjał niż Bydgoszcz. Z trzeciej strony, to jednak też najlepszy test dla Hebdy - bo jak już spadać to najlepiej z wysokiego konia. Więc ja bym stawiał, że Mika od początku w tym meczu nie zagra, albo jeśli nawet zagra, to szybko zostanie zmieniony, aby dać okazję sprawdzić się Hebdzie. Trzej pozostali kadrowicze Trefla: Troy, Gacek czy nawet Schwarz w swoich reprezentacjach byli w tym roku eksploatowani znacznie mniejszym stopniu, choć oczywiście pozostaje otwarte pytanie o ich sportową dyspozycję. Po formie poszczególnych reprezentantów m.in Włoch, Francji, Słowenii w Superpucharze Włoch i pojedynkach pierwszej kolejki włoskiej Serie A1 widać jednak, że trenerom klubowym bardzo trudno było zmieścić się z nawet jednym pełnym mikrocyklem treningowym dla wracających do klubów po ME kadrowiczów przed pierwszym pojedynkiem w lidze. Na przykład Stojczew w ostatnich dniach publicznie utyskiwał na władze włoskiej ligi, że ten brak czasu na treningi powoduje, że szczególnie teraz na starcie ligi właśnie kadrowiczom grożą najnormalniej kontuzję, nie mówiąc już o wyraźnym braku ich formy i że to wszystko ze strony działaczy jest zupełnie nieodpowiedzialne. :< U nas tego czasu do startu ligi jest co prawda tydzień więcej niż we Włoszech - w sumie dobre i to.
rocky
Posty: 1203
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: rocky »

W ogóle tak abstrahując- gdyby puchar i ligę wygrała ta sama drużyna to meczu o superpuchar po prostu by nie było?
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: MaciejJoker »

rocky pisze:W ogóle tak abstrahując- gdyby puchar i ligę wygrała ta sama drużyna to meczu o superpuchar po prostu by nie było?
Wtedy mistrz z wicemistrzem ligi (chyba)
2012, 2013, 2015
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: pewniak »

MaciejJoker pisze:
rocky pisze:W ogóle tak abstrahując- gdyby puchar i ligę wygrała ta sama drużyna to meczu o superpuchar po prostu by nie było?
Wtedy mistrz z wicemistrzem ligi (chyba)
Raczej mistrz ligi z vice pucharem
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
timshel
Posty: 414
Rejestracja: 25 maja 2014, o 08:52

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: timshel »

Kiedy u Włochów miała miejsce taka sytuacja, to wyjąwszy "raczej" było tak, jak pisze Pewniak.
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: Guilder »

To trochę bez sensu Włosi zrobili. Liga > Puchar, więc powinien grać mistrz z wicemistrzem ligi, jak w nogę. No ale powinien =/= będzie.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: madlark »

rocky pisze:W ogóle tak abstrahując- gdyby puchar i ligę wygrała ta sama drużyna to meczu o superpuchar po prostu by nie było?
Jeśli to będzie Sovia, to spokojnie mamy dwie szóstki ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: Chal »

Guilder pisze:To trochę bez sensu Włosi zrobili. Liga > Puchar, więc powinien grać mistrz z wicemistrzem ligi, jak w nogę.
A gdzie w nogę tak grają? Nie kojarzy mi się inna sytuacja, niż rewanż za finał pucharu w przypadku zdobycia podwójnej korony.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: madlark »

Polsat teraz olewa siatkę superpuchar jest w extra. Niech się udławią :x
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: Koso »

madlark pisze:Polsat teraz olewa siatkę superpuchar jest w extra. Niech się udławią :x
Serio myślisz, że mecz o nic nie warty pucharek jest ważniejszy niż Puchar Polski w piłkę nożną?...
Czasami trochę za wysoko tą siatkówce stawiacie w hierarchii, serio.

Może się obejrzy, ale nie wiem czy ciekawszy nie będzie pojedynek Monzy z Trento w Serie A.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: Murilo0 »

A co jest warty Puchar Polski w piłkę nożną?
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: madlark »

Koso pisze:
madlark pisze:Polsat teraz olewa siatkę superpuchar jest w extra. Niech się udławią :x
Serio myślisz, że mecz o nic nie warty pucharek jest ważniejszy niż Puchar Polski w piłkę nożną?...
Czasami trochę za wysoko tą siatkówce stawiacie w hierarchii, serio.

Może się obejrzy, ale nie wiem czy ciekawszy nie będzie pojedynek Monzy z Trento w Serie A.
Jasne, że tak dla mnie. SP mogli puścić na PSN
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: Aranger »

Murilo0 pisze:A co jest warty Puchar Polski w piłkę nożną?
Dla większości kibiców w tym kraju więcej niż Superpuchar Polski w siatkówce.
emerencja
Posty: 1060
Rejestracja: 29 wrz 2014, o 21:56
Płeć: K

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: emerencja »

Niestety, kopana zawsze będzie przeważać i zabierać najlepsze miejsca transmisji dla siebie. :(
Myślę, że jednak Resovia wygra. Co prawda Lotos może nie ma tak wymęczonych zawodników, bo nie wszyscy grali w kadrach, ale chyba tutaj przeważy różnorodność zawodników, a co za tym idzie, duży wybór kandydatów do grania w Superpucharze u Pasiastych.
Mam nadzieję, że niezależnie od wyniku będzie to dobry mecz.
Mistrzyni Czerwonej Czcionki zaprasza do Typera PlusLigi 2017/2018:
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=71&t=6143
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=6167

5. miejsce w Typerze PlusLigi 2015/2016
Buraczek w Typerze PlusLigi 2016/2017
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Superpuchar 28 października, godz 20.30 Poznań

Post autor: Pawel_RZ »

Oczywiście nie posiadam PSE. Czy jest jakaś inna szansa obejrzenia? Jakiś link? :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”