Resovia Rzeszów

Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Murilo0 »

Były głosy, że Śliwka zmarnuje rok w Rzeszowie. Póki co jak na 3 tygodnie pracy w klubie progres jest kosmiczny (zwłaszcza w zagrywce).
All work and no play makes Jack a dull boy...
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Ale luz, gramy póki co z jakimiś szwajcarami. Zobaczymy co Śliwka pokaże 11.11.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: sb.slav »

Murilo0 pisze:Były głosy, że Śliwka zmarnuje rok w Rzeszowie. Póki co jak na 3 tygodnie pracy w klubie progres jest kosmiczny (zwłaszcza w zagrywce).
Fantastyczną pracę z nim Kowal wykonuje. Co zresztą nie jest zaskoczeniem. Z Penczewem i Śliwką mamy najlepsze przyjecie w lidze. Zresztą z Dżeskim też.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
woli
Posty: 488
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 15:25
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: woli »

Zapomniałeś o rozegraniu.
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: lobmar »

sb.slav pisze:
Murilo0 pisze:Były głosy, że Śliwka zmarnuje rok w Rzeszowie. Póki co jak na 3 tygodnie pracy w klubie progres jest kosmiczny (zwłaszcza w zagrywce).
Fantastyczną pracę z nim Kowal wykonuje. Co zresztą nie jest zaskoczeniem. Z Penczewem i Śliwką mamy najlepsze przyjecie w lidze. Zresztą z Dżeskim też.
To się jeszcze okaze,raczej będzie to czwarte przyjecie w lidze.Ew.porównywalne z Lotosem.Za Zaksą i Skrą daleko w tyle.Rozegranie tez ok 4 miejsca.
woli
Posty: 488
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 15:25
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: woli »

lobmar pisze:To się jeszcze okaze,raczej będzie to czwarte przyjecie w lidze.Ew.porównywalne z Lotosem.Za Zaksą i Skrą daleko w tyle.Rozegranie tez ok 4 miejsca.
Chłopie, nie wiem czy wiesz co teraz zrobiłeś... Jak możesz uważać, że rozegranie w Resovii jest gorsze od innych zespołów. Bankowo dostaniesz ostrzeżenie.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Aranger »

4 asy z rzędu Śliwki. No nieźle.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Kamil92 »

Śliwka bardzo poprawił technikę serwisu i regularność. W tym meczu wygląda imponująco, zwłaszcza te 4 asy z rzędu. Trzeba jednak pamiętać, że Szwajcarzy dzisiaj przyjmują wyjątkowo źle.
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: lobmar »

To najlepsze przyjęcie w lidze pokazało klasę w meczu o Superpuchar.
biancorossa
Posty: 33
Rejestracja: 25 lut 2015, o 19:35
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: biancorossa »

lobmar pisze:To najlepsze przyjęcie w lidze pokazało klasę w meczu o Superpuchar.
To zawiść zasłania Ci rzeczywistość i obiektywne myślenie? Z tego co się orientuję, to Kowal do dyspozycji miał trzech z pięciu przyjmujących. A nawet dwóch i pół. Ale tak szczerze to mało mnie i pewnie większość kibiców Resovii interesuje na które miejsce w lidze oceniacie nasze poszczególne pozycje. W tamtym sezonie też różne opinie można było przeczytać, a jak się skończyło to wszyscy wiemy. ;)
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanap »

Murilo0 pisze:Były głosy, że Śliwka zmarnuje rok w Rzeszowie. Póki co jak na 3 tygodnie pracy w klubie progres jest kosmiczny (zwłaszcza w zagrywce).
ta kosmiczny normalnie gra jak Leon czy Juantorena :] w wszystkim trzeba znać umiar
ilu zdrowych w pełni sprawnych przyjmujących ma Resovia, dwóch Penczeva i Śliwkę w tym przypadku wyobrażasz sobie że Śliwka nie gra?
Resovia na pozycji przyjmującego z tej wielkiej czwórki ZAKSa, Skra, Lotos ma najsłabsze przyjęcie (i nie patrzę na wszystkich przyjmujących ale pierwszy skład) czekam na konfrontację pomiędzy zespołami.
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: lobmar »

kanap pisze:
Murilo0 pisze:Były głosy, że Śliwka zmarnuje rok w Rzeszowie. Póki co jak na 3 tygodnie pracy w klubie progres jest kosmiczny (zwłaszcza w zagrywce).
ta kosmiczny normalnie gra jak Leon czy Juantorena :] w wszystkim trzeba znać umiar
ilu zdrowych w pełni sprawnych przyjmujących ma Resovia, dwóch Penczeva i Śliwkę w tym przypadku wyobrażasz sobie że Śliwka nie gra?
Resovia na pozycji przyjmującego z tej wielkiej czwórki ZAKSa, Skra, Lotos ma najsłabsze przyjęcie (i nie patrzę na wszystkich przyjmujących ale pierwszy skład) czekam na konfrontację pomiędzy zespołami.
Dlatego piszę obiektywnie,Sliwka i Penchew to na pewno 4 przyjecie w lidze.Jak będzie grał Jesche ,czy Lyneel to nie wiemy.Co do rozegrania,to Toniutti i Uriarte tez od Drzyzgi sa lepsi.Falaschi i Masny porównywalni do Drzyzgii.Asseco najlepszy ma atak,ale tez nie do końca,gdyz Wlazły jest lepszy od Kurka i Schopsa.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Murilo0 pisze:Były głosy, że Śliwka zmarnuje rok w Rzeszowie. Póki co jak na 3 tygodnie pracy w klubie progres jest kosmiczny (zwłaszcza w zagrywce).
To samo chciałem napisać.
Nie można na dzień dzisiejszy powiedzieć jak będzie wyglądał w rywalizacji z Jaeschke i Lyneelem, ale na pewno już wiemy, że piątym kołem u wozu nie będzie. Bardzo mi się podoba jego zaangażowanie.
No i ta zagrywka. Już nawet nie chodzi o asy. Ale jej siłę i regularność. Tutaj przeciwnik nie ma znaczenia.

A tak poza tym, to mam nadzieję, że takich meczy będzie jak najmniej. To znaczy pikników. Mecz się oglądało niemal jak sparing na turnieju Strzelczyka :(
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Ci którzy martwili się o przyjęcie Niko i Kurka mogą spać spokojnie.
Mam wrażenie że Niko poprawił blok.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jinx »

sb.slav pisze:
Murilo0 pisze:Były głosy, że Śliwka zmarnuje rok w Rzeszowie. Póki co jak na 3 tygodnie pracy w klubie progres jest kosmiczny (zwłaszcza w zagrywce).
Fantastyczną pracę z nim Kowal wykonuje. Co zresztą nie jest zaskoczeniem. Z Penczewem i Śliwką mamy najlepsze przyjecie w lidze. Zresztą z Dżeskim też.
Z moderatorem Sovia jest miszczem galaktyki:) Propaganda szacun
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Karawana jedzie dalej, a kundelki szczekają :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jinx »

madlark pisze:Karawana jedzie dalej, a kundelki szczekają :D
Jak lubisz....
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Noworoczny »

madlark pisze:Karawana jedzie dalej, a kundelki szczekają :D
To nie było miłe.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Noworoczny pisze:
madlark pisze:Karawana jedzie dalej, a kundelki szczekają :D
To nie było miłe.
Dla Ciebie?
Każdy kto czuje się urażony niech wpisuje się na listę ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Ked
Posty: 504
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Ked »

ja, przeproś :(
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Ked pisze:ja, przeproś :(
za co? dlaczego czujesz się urażony skoro nie wypowiadałeś się w temacie? konkrety
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Ked
Posty: 504
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Ked »

a nie wiem, kazałeś się wpisywać. To ja jestem zły, oburzony i foch. :D
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Ked pisze:a nie wiem, kazałeś się wpisywać. To ja jestem zły, oburzony i foch. :D
inicjatywa przeprosin(forma domagająca się) wyszła z Twojej strony, więc pytam za co?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1072
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: MWi »

Ja się może trochę narażę kibicom Resovii, ale zgodzę się, że na wielu pozycjach Sovia jest trochę w tyle w porównaniu do innych zespołów. Jednak siłą zespołu jest silna i długa ławka oraz to, że na żadnej pozycji nie tracą do nikogo dużo. Bardzo wyrównany skład.

Zgodzę się, że Toniutti i Uriarte prezentują na ogół wyższy poziom niż Drzyzga, a i zawodnika Trefla i JW bym postawił obok Drzyzgi, nie za nim. Za to żadna drużyna nie ma zmiennika na poziomie Tichacka.

Kurek chyba też nieco mniej stabilny od Wlazłego, ale zmiennik powoduje, że to Resovia dominuje nad Pszczółami.

W przyjęciu, obojętnie jaka 2jka się wyklaruje, to na ten moment będzie to moim zdaniem pozycja słabsza od Zaksy i porównywalna do Skry oraz Lotusa. Znów - biorąc pod uwagę rezerwy wygrywają już w cuglach.

Libero - Zator najlepszy, ale czy wartość Wojtaszek+Ignaczak nie da więcej?

Środek - można się kłócić, czy aby nie Lubin lub Skra mają tutaj lepsze pary, choć wg większości obserwatorów pewnie jednak Sovia. Biorąc pod uwagę zmienników - zostaje Sovia i Skra.

Podsumowując - co z tego, że może nie dominują na każdej pozycji licząc jedynie podstawową siódemkę, skoro w ciągu sezonu gra prawie cały zespół? Raz na jakiś czas uda się jakiemuś Treflowi zagrać rok w siedmiu, ale to nie zdarza się często.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: sb.slav »

MWi pisze:Zgodzę się, że Toniutti i Uriarte prezentują na ogół wyższy poziom niż Drzyzga, a i zawodnika Trefla i JW bym postawił obok Drzyzgi, nie za nim.
Komedia. Porównanie na pozostałych pozycjach również.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Ked
Posty: 504
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Ked »

madlark pisze:
Ked pisze:a nie wiem, kazałeś się wpisywać. To ja jestem zły, oburzony i foch. :D
inicjatywa przeprosin(forma domagająca się) wyszła z Twojej strony, więc pytam za co?

żart, ironia. Więcej dystansu.

Z poważaniem,
kundelek nie biorący udziału w dyskusji
(tak, to też żart)
Dobranoc, ładne klepnięcie kelnerów.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Ked pisze:
madlark pisze:
Ked pisze:a nie wiem, kazałeś się wpisywać. To ja jestem zły, oburzony i foch. :D
inicjatywa przeprosin(forma domagająca się) wyszła z Twojej strony, więc pytam za co?

żart, ironia. Więcej dystansu.

Z poważaniem,
kundelek nie biorący udziału w dyskusji
(tak, to też żart)
Dobranoc, ładne klepnięcie kelnerów.
Jasne, zero napinki, dystans to moje drugie imię ;)
p.s.
Sovia miażdży, bo ma takie audycje https://www.youtube.com/watch?v=tyz4kG- ... e=youtu.be
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
woli
Posty: 488
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 15:25
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: woli »

MWi pisze:Ja się może trochę narażę kibicom Resovii, ale zgodzę się, że na wielu pozycjach Sovia jest trochę w tyle w porównaniu do innych zespołów. Jednak siłą zespołu jest silna i długa ławka oraz to, że na żadnej pozycji nie tracą do nikogo dużo. Bardzo wyrównany skład.

Zgodzę się, że Toniutti i Uriarte prezentują na ogół wyższy poziom niż Drzyzga, a i zawodnika Trefla i JW bym postawił obok Drzyzgi, nie za nim. Za to żadna drużyna nie ma zmiennika na poziomie Tichacka.

Kurek chyba też nieco mniej stabilny od Wlazłego, ale zmiennik powoduje, że to Resovia dominuje nad Pszczółami.

W przyjęciu, obojętnie jaka 2jka się wyklaruje, to na ten moment będzie to moim zdaniem pozycja słabsza od Zaksy i porównywalna do Skry oraz Lotusa. Znów - biorąc pod uwagę rezerwy wygrywają już w cuglach.

Libero - Zator najlepszy, ale czy wartość Wojtaszek+Ignaczak nie da więcej?

Środek - można się kłócić, czy aby nie Lubin lub Skra mają tutaj lepsze pary, choć wg większości obserwatorów pewnie jednak Sovia. Biorąc pod uwagę zmienników - zostaje Sovia i Skra.

Podsumowując - co z tego, że może nie dominują na każdej pozycji licząc jedynie podstawową siódemkę, skoro w ciągu sezonu gra prawie cały zespół? Raz na jakiś czas uda się jakiemuś Treflowi zagrać rok w siedmiu, ale to nie zdarza się często.
Zgadzam się w 100%. A jak ktoś dalej uważa, że obecnie Fabian jest lepszy od Uriarte czy Toniuttiego, to nie mam pytań.
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1072
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: MWi »

sb.slav pisze:
MWi pisze:Zgodzę się, że Toniutti i Uriarte prezentują na ogół wyższy poziom niż Drzyzga, a i zawodnika Trefla i JW bym postawił obok Drzyzgi, nie za nim.
Komedia. Porównanie na pozostałych pozycjach również.
Dla Ciebie komedia. A ja, gdybym miał wybierać same siódemki, bez rezerwowych, to postawiłbym na Zaksę lub Skrę ze zdrowym Winiarem. Resovia i tak jest faworytem, ale ze względu na szeroki skład.

P.S. Miło by mi było, gdyby Szanowny Pan Moderator, który dba podobno o kulturę dyskusji, nie opisywałby mojego wywodu jako komedii. A chociaż żeby swoje odmienne zdanie jakoś uargumentował.

Inaczej ja będę określał teksty innych jako niskiego lotu "wysiłki" intelektualne zakochanych w swojej drużynie ślepców, a chyba nie o to w dyskusji chodzi, żeby przerzucać się inwektywami.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

woli pisze: Zgadzam się w 100%. A jak ktoś dalej uważa, że obecnie Fabian jest lepszy od Uriarte czy Toniuttiego, to nie mam pytań.
Bądź twardy, wytypuj podium MP. Jeśli będziesz miał rację to dostaniesz gratki, jeśli nie to mamy bekę.
Doceniam tych którzy są w typerze, ale harcowników bez odwagi pomijam milczeniem
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”