Sezon 2015/16 - kolejka 9.

chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: chemical_brother »

lipton pisze:Jeden z największych absurdów wideoweryfikacji. Skoro sędzia puścił akcję, bo "coś" zobaczył (w tym wypadku dotknięcie bloku) to na jakiej podstawie akcja jest weryfikowana na korzyść drużyny przeciwnej, skoro ze względu na złą jakość powtórki dotknięcia nie widać? Przecież to nie jest żaden dowód na to, że go nie było. Podobnie jest w wypadku wszystkich akcji zagwizdanych jako "po bloku", gdzie na zarejestrowanym obrazie tego bloku nie widać. Przecież to że go nie widać, nie znaczy że go nie było, mógł po prostu nie zostać zarejestrowany ze względu na niedoskonałość sprzętu.
Bo to Resovia. To naprawdę nie dzieje się pierwszy raz, głównie dzięki temu zdobyli pierwsze mistrzostwo.
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: pewniak »

A z pozytywów, to tak jak myślałem - Igła poczuł co znaczył ława i gra jak w finale ligi :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
SerCos
Posty: 3020
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: SerCos »

lipton pisze:Jeden z największych absurdów wideoweryfikacji. Skoro sędzia puścił akcję, bo "coś" zobaczył (w tym wypadku dotknięcie bloku) to na jakiej podstawie akcja jest weryfikowana na korzyść drużyny przeciwnej, skoro ze względu na złą jakość powtórki dotknięcia nie widać? Przecież to nie jest żaden dowód na to, że go nie było. Podobnie jest w wypadku wszystkich akcji zagwizdanych jako "po bloku", gdzie na zarejestrowanym obrazie tego bloku nie widać. Przecież to że go nie widać, nie znaczy że go nie było, mógł po prostu nie zostać zarejestrowany ze względu na niedoskonałość sprzętu.
Już powinni odgwizdać po tej niby siatce odbicie Żalińskiego, który otwartą dłonią ciągnie piłkę do góry.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: pewniak »

chemical_brother pisze:Bo to Resovia. To naprawdę nie dzieje się pierwszy raz, głównie dzięki temu zdobyli pierwsze mistrzostwo.
Uwaga będzie merytorycznie: hahahahahahahahahahahahahahaahaha. Walczysz na absurdalne wypowiedzi z sb.slav? :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: ldz »

Dryja zadaniowo na blok :]
sorry nie gniewajcie się, ale to śmieszne :]
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: chemical_brother »

pewniak pisze:
chemical_brother pisze:Bo to Resovia. To naprawdę nie dzieje się pierwszy raz, głównie dzięki temu zdobyli pierwsze mistrzostwo.
Uwaga będzie merytorycznie: hahahahahahahahahahahahahahaahaha. Walczysz na absurdalne wypowiedzi z sb.slav? :)
Nie spodziewam się merytorycznych wypowiedzi o Resovii od jej kibiców - dwójka modów najlepszym przykładem.
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
Awatar użytkownika
MAX
Posty: 604
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:43
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: MAX »

Mamy seta. Wstydu nie będzie.
Holmes powinien dostawać więcej piłek przy dobrym przyjęciu.
Resovia Rzeszów 1905
* * * * * * *
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: Noworoczny »

chemical_brother pisze:dwójka modów najlepszym przykładem
O!
O!
O...o...odp...cie się od Weary'ego (chyba, że biegało o innego Moda)
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: Murilo0 »

Ale Szalpuka ćwiczą w przyjęciu. Musi chłopak znacznie poprawić ten element, bo bez tego nie pogra na poważnym poziomie.
All work and no play makes Jack a dull boy...
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: pewniak »

To co Olek dał zmianę!!! TFU TFU
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
rocky
Posty: 1201
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: rocky »

chemical_brother pisze:
lipton pisze:Jeden z największych absurdów wideoweryfikacji. Skoro sędzia puścił akcję, bo "coś" zobaczył (w tym wypadku dotknięcie bloku) to na jakiej podstawie akcja jest weryfikowana na korzyść drużyny przeciwnej, skoro ze względu na złą jakość powtórki dotknięcia nie widać? Przecież to nie jest żaden dowód na to, że go nie było. Podobnie jest w wypadku wszystkich akcji zagwizdanych jako "po bloku", gdzie na zarejestrowanym obrazie tego bloku nie widać. Przecież to że go nie widać, nie znaczy że go nie było, mógł po prostu nie zostać zarejestrowany ze względu na niedoskonałość sprzętu.
Bo to Resovia. To naprawdę nie dzieje się pierwszy raz, głównie dzięki temu zdobyli pierwsze mistrzostwo.
To pierwsze to było to w którym jeden zawodnik wygrał finałowy mecz?
biancorossa
Posty: 33
Rejestracja: 25 lut 2015, o 19:35
Płeć: K

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: biancorossa »

Skoro już poruszacie ten drażliwy temat decyzji sędziowskich przy wideoweryfikacji, to chyba warto zauważyć, że uznali asa serwisowego, którego nie było, drodzy forumowicze? Ale najważniejsze jest przecież dopiec Mistrzowi. ;)

A wracając do meczu, to najwyższy czas na przełamanie. Jeszcze nic nie jest stracone.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: ldz »

biancorossa pisze:Skoro już poruszacie ten drażliwy temat decyzji sędziowskich przy wideoweryfikacji, to chyba warto zauważyć, że uznali asa serwisowego, którego nie było, drodzy forumowicze? Ale najważniejsze jest przecież dopiec Mistrzowi. ;)
dałabyś stówę na to, że tego asa nie było? Ugięcie było raczej poza linią, ale czy piłka nie zetknęła się z nią wcześniej - ja tam pewna nie jestem. Słaba jakość tej weryfikacji.
zaczęłam oglądać i Resovia zaczęła wygrywać, chyba muszę wyłączyć :)
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 55
Rejestracja: 20 sty 2014, o 16:04
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: stranger »

Czyżby wracała ubiegłoroczna Resovia i...Czarni w grze? ;)
biancorossa
Posty: 33
Rejestracja: 25 lut 2015, o 19:35
Płeć: K

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: biancorossa »

ldz pisze:
biancorossa pisze:Skoro już poruszacie ten drażliwy temat decyzji sędziowskich przy wideoweryfikacji, to chyba warto zauważyć, że uznali asa serwisowego, którego nie było, drodzy forumowicze? Ale najważniejsze jest przecież dopiec Mistrzowi. ;)
dałabyś stówę na to, że tego asa nie było? Ugięcie było raczej poza linią, ale czy piłka nie zetknęła się z nią wcześniej - ja tam pewna nie jestem. Słaba jakość tej weryfikacji.
zaczęłam oglądać i Resovia zaczęła wygrywać, chyba muszę wyłączyć :)
99% pewności, zweryfikuję po obejrzeniu powtórki. ;)
gregy69
Posty: 381
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: gregy69 »

Milten pisze:Śliwka i Penczew to poziom Będzina (no offence for Będzin)
Ty tak serio o Śliwce ? Przecież on idzie na MVP
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: sb.slav »

Piszecie bardzo niemerytorycznie i proszę nie ciągnąć tego wątku personalnego w dalszej dyskusji.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: chemical_brother »

sb.slav pisze:Piszecie bardzo niemerytorycznie i proszę nie ciągnąć tego wątku personalnego w dalszej dyskusji.
Ty śmieszku xD Piszę merytorycznie: duże zaskoczenie z tym wygranym setem Czarnych, ale niespodzianki nie było, bo być nie mogło, wszystko wraca do normy. Tylko mnie się wydaje, że Bołądź to Muzaj 2.0, który na wysokiej piłce po prostu bez pomysłu tłucze przed siebie?
Ostatnio zmieniony 8 gru 2015, o 22:21 przez chemical_brother, łącznie zmieniany 1 raz.
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
rocky
Posty: 1201
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: rocky »

Jest w przepisach jakoś ustalone co w wypadku gdy challenge nie daje jednoznacznej oceny sytuacji?
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: chemical_brother »

rocky pisze:Jest w przepisach jakoś ustalone co w wypadku gdy challenge nie daje jednoznacznej oceny sytuacji?
Tak, pozostaje pierwotna decyzja sędziego ZTCW.
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
Loszek
Posty: 590
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: Loszek »

Nie chcę zapeszać, bo jeszcze się mecz nie skończył, ale Śliwka mnie dzisiaj zaszokował. Zwykle wychodził taki wystraszony, niepewny, a dzisiaj na chyba najgorętszym terenie z możliwych gra jak stary wyjadacz, pomimo tego, że Drzyzga naprawdę dzisiaj nikogo nie rozpieszcza. Paszycki jak mówił o poprawie swojej zagrywki tak słowa dotrzymał :) ogólnie jest serwis i już można grać pomimo kilku ciągłych mankamentów.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: ldz »

mam takie spostrzeżenie, które może jest głupie. Igła jest na boisku bardziej "motywujący" dla drużyny niż Wojtaszek. Nie wiem czy to ma znaczenie, może nie, ale z Igłą nagle Resovia wygrywa :P wiem, tu dużo czynników ma na to wpływ, ale chyba "pobudzacz" też ma jakieś znaczenie.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: Noworoczny »

Czy Ignaczak ćwiczy na treningach odbicie sposobem górnym (pytanie do zorientowanych)?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
woli
Posty: 488
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 15:25
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: woli »

Ale ten Radom słaby... skoro Rzeszów z nimi prowadzi. ;)
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: Michal5 »

Noworoczny pisze:Czy Ignaczak ćwiczy na treningach odbicie sposobem górnym (pytanie do zorientowanych)?
Zdarza się.
Loszek
Posty: 590
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: Loszek »

Tylko ja mam wrażenie, że Drzyzga dzisiaj bardzo słabo technicznie?
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: sb.slav »

Loszek pisze:Nie chcę zapeszać, bo jeszcze się mecz nie skończył, ale Śliwka mnie dzisiaj zaszokował. Zwykle wychodził taki wystraszony, niepewny, a dzisiaj na chyba najgorętszym terenie z możliwych gra jak stary wyjadacz
On ma potencjał, ale ma również problem z jego ekspresją i utrzymaniem w dłuższej perspektywie. Zresztą jak każdy młody, zdolny zawodnik.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: Ewa6 »

Żaliński co dzisiaj gra.
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: kuchcik77 »

Ktos to musi napisać....Radom odpadl z walki o final-)
Ale nie zdziwię sie jak jutro zaksa pokoi sprawe
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 9.

Post autor: ldz »

ten set - super poziom, naprawdę. Twarda męska walka.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”