Sezon 2015/16 - kolejka 12.

cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: cwirek »

Raczej gdybał. Co do Schwarza - dziwilem się że nie wyszedł na boisko przeciwko nam, ale jak sądzę była to kwestia jakiejś kontuzji. Dzisiejszy mecz by to potwierdzał.
Loszek
Posty: 590
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: Loszek »

Nie wierzę, że to się stało, ale bardzo się cieszę, że się myliłem. Dobry dzień dla Resovii :)
Ciekawe, czy Falasca zrobił jakiś mocniejszy okres przygotowawczy na resztę sezonu, czy coś takiego, bo dość dużo błędów Bełchatowian, ale z 2 strony ataki Wlazłego to robią wrażenie, więc chyba dobrze z nim fizycznie. Bardzo ciekawy będzie ten set.
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: Bezowy »

No, no, nooo... Strata więcej niż jednego punktu Skry, dawałaby jeszcze jakiś promyk nadziei dla Resovii na drugą lokatę. Wypadałoby wtedy kibicować Zaksie, żeby lała wszystkich (prócz Sovii) a samemu wygrywać prawie wszystko... Ale o czym my tu...?! Jak się męczy u siebie z Kielcami, to taki Olsztyn puknąłby Reskę do kółka.
Brawo AZS!
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: weary_skier »

Loszek pisze:Serio jest taki przepis, że przy 1 kontakcie piłka może dotknąć Cię 2 razy? :o nie przesłyszałem się? Ocena challengu przez sędziego by potwierdzała.
Tak, ale w jednym ruchu. To znaczy jeśli najpierw uderzysz ręką a potem kopniesz nogą to jest źle, ale jeśli przy przyjęciu górą przeleci Ci przez palce a następnie odbije od czoła (bez wyraźnego ruchu głowy) to jest ok.
Noworoczny pisze:Brawo dla drobiu. Weary_Skier może zaktualizować stopkę.
Jeszcze nie wiem o ile.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: Noworoczny »

Zanim mecz się skończył:
1. Znowu się okazuje, że nie znam się na dyscyplinie. Twierdziłem, że Andrea drugi jest słaby a pięknie prowadzi Olsztyn.
2. Wójek przeżywa renesans. Jeszcze troszkę a wygryzie Fabię z kadry.
3. Jak piłka "się ugina" po stronie przeciwników Skry, punkt jest dla Skry.
E: -3
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: madlark »

bdb :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: weary_skier »

o 3. Może być.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: Bezowy »

:o Ile znaczy dobry trener...
Brawo!
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: reeman »

Skra idzie drogą Resovii i rozdaje punkty u siebie
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: Michal5 »

Liczyłem, że punkt może stracić Zaksa. A tu proszę, Radom i Skra za 3, lepiej niż mogło być :D
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: ldz »

Dno den. Nie mam słów. Ta przerwa miała nam pomóc w zgranie itd, a tymczasem panowie wyglądają jakby jeszcze nie wytrzeźwieli po sylwestrze. Miguel też sobie przeszedł obok meczu. Brawo, jak chcemy się liczyć w walce o finał to trzeba będzie na tych wszystkich wyjazdach wygrać że wszystkimi Zaksami i Resoviami tego świata.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Loszek
Posty: 590
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: Loszek »

weary_skier pisze:
Loszek pisze:Serio jest taki przepis, że przy 1 kontakcie piłka może dotknąć Cię 2 razy? :o nie przesłyszałem się? Ocena challengu przez sędziego by potwierdzała.
Tak, ale w jednym ruchu. To znaczy jeśli najpierw uderzysz ręką a potem kopniesz nogą to jest źle, ale jeśli przy przyjęciu górą przeleci Ci przez palce a następnie odbije od czoła (bez wyraźnego ruchu głowy) to jest ok.
Dzięki :)
Olsztyn mógłby naprawdę namieszać, gdyby Stoilović włączał się tak w ataku w każdym meczu. Bo Van den Dries już coś tam pozytywnego grywał. I Woicki naprawdę miał dzisiaj dobry dzień. Ciekawe, czy utrzymają taką formę w następnym meczu, bo z tym było najgorzej.
Piękny dzień dla Resovii :)
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: mily66 »

A dla mnie żadne zaskoczenie dzisiejszy wynik meczu Skra-Azs. Widać gołym okiem, który zespół chciał wygrać to spotkanie od początku. Mam wrażenie, że kadrowicze traktują innych ligowców z wyższością i potem to tak się kończy, brawo AZS.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: madlark »

Bezowy pisze:Wypadałoby wtedy kibicować Zaksie, żeby lała wszystkich (prócz Sovii) a samemu wygrywać prawie wszystko...
Po co kibicować Zaksie? :D Niech ich leją wszyscy poza Skrą i Treflem ;)
Ostatnio zmieniony 13 sty 2016, o 23:12 przez madlark, łącznie zmieniany 1 raz.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: Noworoczny »

Nie no, Zaksa w tym sezonie ewidentnie na maxa, ale wytypowałem, że Skra nie będzie miała medalu, dlatego wypadnięcie poza dwójkę mile widziane.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: nicram »

Reprezentacyjni środkowi nadal w gazie ;) ;) 0 bloków :o
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
Awatar użytkownika
Eye
Posty: 40
Rejestracja: 17 wrz 2015, o 11:02
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: Eye »

madlark pisze:
Bezowy pisze:Wypadałoby wtedy kibicować Zaksie, żeby lała wszystkich (prócz Sovii) a samemu wygrywać prawie wszystko...
Po co kibicować Zaksie? :D Niech ich leją wszyscy poza Skrą i Treflem ;)
Was zleją jeszcze ze 2 razy i już na nic nie będziesz mógł liczyć :]
Wacina
Posty: 71
Rejestracja: 26 maja 2015, o 15:30
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: Wacina »

Eye pisze:
madlark pisze:
Bezowy pisze:Wypadałoby wtedy kibicować Zaksie, żeby lała wszystkich (prócz Sovii) a samemu wygrywać prawie wszystko...
Po co kibicować Zaksie? :D Niech ich leją wszyscy poza Skrą i Treflem ;)
Was zleją jeszcze ze 2 razy i już na nic nie będziesz mógł liczyć :]
Obyś miał rację ;)

Teraz ciekawa kolejka, Skra gra z Bielskiem, a ciężko sobie wyobrazić, że Rzeszów nie straci punktów z Treflem. Liga co raz bliżej końca 8-) a wskoczenia na galaktyczny poziom pozwalający wygrać fazę zasadniczą albo ogromną, albo tylko bardzo dużą przewagą ze strony Rzeszowa nie widać :]
Ostatnio zmieniony 13 sty 2016, o 23:22 przez Wacina, łącznie zmieniany 2 razy.
ermlander
Posty: 39
Rejestracja: 19 paź 2013, o 20:41
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: ermlander »

AZS Olsztyn w ostatnich meczach przegrał 3:2 na Podpromiu, wygrał w Uranii z Treflem i dzisiaj pierwszy raz od 8 lat z Bełchatowem. Wcześniej rozjeżdżał u siebie 3:0 Będzin i BTBS. To nie jest jakaś niespodzianka ani nagły wypadek przy pracy Skry. Gardiniemu udało się sklecić naprawdę świetny jak na te możliwości finansowe skład, który od dłuższego czasu jest w gazie. Do tego renesans Woickiego i mamy taki a nie inny wynik.

A w sobotę ZAKSA która w Olsztynie nie wygrała od nie pamiętam kiedy, ale najmniej 3 lata z rzędu będzie. Duża szansa, że uda się utrzymać status Uranii jako niezdobytej twierdzy przez całą pierwszą rundę :D W końcu AZS wraca na swoje miejsce w tej lidze, chociaż trochę niezauważenie mam wrażenie.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2016, o 23:22 przez ermlander, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: nicram »

A zakład, że nie straci Rzeszów ptk z Gdańskiem ;) ???
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
Wacina
Posty: 71
Rejestracja: 26 maja 2015, o 15:30
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: Wacina »

nicram pisze:A zakład, że nie straci Rzeszów ptk z Gdańskiem ;) ???
Mecz w Rzeszowie, więc tym mniejsze szanse Mistrza Polski na triumf. No chyba, że zmordowany ciągłym graniem Mika nie pociągnie im meczu. Dla mnie wystarczy, żeby Mateusz zagrał na swoim poziomie przynajmniej w sobotę (i w rewanżowym meczu w Gdańsku), potem niech gra jak chce.
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: nicram »

No to w końcu straci te ptk Rzeszów czy nie bo już nic z tego nie wiem :]
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
Wacina
Posty: 71
Rejestracja: 26 maja 2015, o 15:30
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: Wacina »

nicram pisze:No to w końcu straci te ptk Rzeszów czy nie bo już nic z tego nie wiem :]
Tak :)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: madlark »

Wacina pisze:
nicram pisze:No to w końcu straci te ptk Rzeszów czy nie bo już nic z tego nie wiem :]
Tak :)
A jak wypadnie Zaksa w Olsztynie?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: pewniak »

Whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat?????????????????????!!!!!!!!!!!!!
Zaraz się wezmę za czytanie, ale najpierw muszę wyjść z szoku po tym co zobaczyłem na plusliga.pl
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: ldz »

dobrze, że z Bełchatowa wracam godzinę to trochę ochłonęłam.
w meczu Skry z Olsztynem było widać, który zespół ciężko pracował w tej przerwie, a który się byczył i wczasował. Forma wakacyjna, żeby nie powiedzieć gorzej. Panom w żółto-czarnych koszulkach prawilnie przypominam, że już za tydzień grają z Lube na wyjeździe i jak mają tak grać to oddajmy mecz walkowerem, to ostatnio modne - zaoszczędzimy na biletach, a efekt i tak będzie ten sam.

zagrywki nie było, bloku nie było, przyjęcie też takie średnie, zaufanie do Piechockiego w drużynie ujemne (jak mu się Marechal wp......ał w przyjęciu, albo go odganiali od wystaw sytuacyjnych, bardzo wymowne)... podsumowaniem tej wspaniałej gry może być wystawa na kontrze na lewe skrzydło do Uriarte. Beznadzieja. Bardzo nam się utrudniła droga do finału, żeby ten punkcik chociaż ugrać, a tak...

nie chcę tylko narzekać, pogratuluję Olsztynowi, bo grali bardzo bardzo solidnie. Chyba już Chal nie będzie narzekał tak bardzo na Stoilovica? Robi teraz niezłą robotę, zwłaszcza na zagrywce. Bednorz też fajnie, chociaż gdyby był tiebreak to mógłby sobie pluć w brodę za atak w siatkę pod koniec 4 seta. Zaskakująco pewnie w przyjęciu, no ale też co my za zagrożenie stwarzaliśmy -.-
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2908
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: hubert »

Najbliższa kolejka kończy 1 rundę i będzie ciekawy korespondencyjny pojedynek między Olsztynem, Lubinem i Jastrzębiem o miejsce w 6 i zakwalifikowanie się do PP.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: nicram »

Wacina pisze:
nicram pisze:No to w końcu straci te ptk Rzeszów czy nie bo już nic z tego nie wiem :]
Tak :)
Czyli pewny jesteś że ptk Resovia straci ale założyć się nie chcesz :p. U buka wczoraj płacili za Gdańsk 2.7 i za +1,5 seta 1.83 także możesz śmiało jeszcze zagrać :)
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: weary_skier »

ermlander pisze: W końcu AZS wraca na swoje miejsce w tej lidze, chociaż trochę niezauważenie mam wrażenie.
Ale powoli. Wyniki fajne, ale w tabeli są dalej na 8 miejscu. Oczywiście może się to zmienić, czego AZSowi życzę.
U buka wczoraj płacili za Gdańsk 2.7 i za +1,5 seta
W sumie zagram.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 12.

Post autor: nicram »

Ja chyba też zagram. Szczęściu trzeba pomóc i zagrać coś na Gdańsk, wtedy Resovia napewno wygra :]
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”