AZS Olsztyn

Camillo Marcotti

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Camillo Marcotti »

ciorny17 pisze:Przepraszm, że post pod postem ale inna tematyka. Chwali się takie postawy. http://demotywatory.pl/4616618
Jak bez zastanowienia, 40 minut się zastanawiał :D
GolMar
Posty: 623
Rejestracja: 19 lip 2011, o 18:08
Płeć: K

Re: AZS Olsztyn

Post autor: GolMar »

Z jednej strony fajne zachowanie, ale trochę nieprofesjonalne. Wyobraźcie sobie, co by było gdyby Bartosz w tym meczu gimnazjalistów złapał kontuzje... Nie byłaby to wina klubu, wiec nie musieliby pomoc w rehabilitacji, a mogliby rozwiązać kontrakt... Przyjść, przybić piątkę pewnie, ze mozna, ale grac... jednak bym mu nie radziła.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Kamil92 »

Nie no bez przesady, pewnie przyjdzie tam "pokazać się" poodbijać kilka piłek i tyle, a nie grać w meczu gimnazjalistów. Po drugie, to nie ma co przesadzać, bo idąc chodnikiem tez może się potknąć i złamać nogę. Wypadki chodzą po ludziach i nie można wpadać w paranoję. Zapewniam Cię też, że nikt z nim nie rozwiązałby kontraktu.
ciorny17
Posty: 8580
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: ciorny17 »

Z tego co wiem Bartek grać nie będzie. Bardziej wcieli się tam w rolę trenera-wspierającego. Tak jak Kamil wspomniał poodbija kilka piłek i tyle.
Kłamca.
kaede
Posty: 105
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 15:53
Płeć: K

Re: AZS Olsztyn

Post autor: kaede »

poza tym nie wiem czy ktoś z Was pamięta jak wyglądała gra w podstawówce/gimnazjum na 'turniejach' siatkówki :D obstawiam, że chłop nie musiałby skakać, żeby zdobyć punkt atakiem ;)
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Kamil92 »

ciorny17
Posty: 8580
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: ciorny17 »

Według obecnych na tej sali było wczoraj więcej kibiców na turnieju miedzyklasowym niż na meczach 2. ligi koszykówki mężczyzn.
Kłamca.
PPP111
Posty: 167
Rejestracja: 20 lis 2015, o 18:32
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: PPP111 »

Wg włoskich mediów Gardini chce sciagnac do Olsztyna na koncowke sezonu Giulio Sabbiego co dopiero upieczonego mistrza Chin.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1493
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Biciut »

PPP111 pisze:Wg włoskich mediów Gardini chce sciagnac do Olsztyna na koncowke sezonu Giulio Sabbiego co dopiero upieczonego mistrza Chin.
Okno transferowe dawno zamkniete ;)
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: niepoinformowany »

Transfery medyczny, bo Belg zdaje się kontuzjowany.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1493
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Biciut »

niepoinformowany pisze:Transfery medyczny, bo Belg zdaje się kontuzjowany.
Jezeli sie uda to rewelacja :)
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: luck191 »

Sabbi może przejść do Olsztyna tak samo jak Bartman trafił do Francji ;)
ciorny17
Posty: 8580
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: ciorny17 »

luck191 pisze:Sabbi może przejść do Olsztyna tak samo jak Bartman trafił do Francji ;)
niepoinformowany pisze:Transfery medyczny, bo Belg zdaje się kontuzjowany.
Serio uważacie, że grającemu o nic Olsztynowi potrzebne jest marnotrawstwo kasy na kontrakt dla Sabbiego na 6 spotkań?
Kłamca.
PPP111
Posty: 167
Rejestracja: 20 lis 2015, o 18:32
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: PPP111 »

Jakie o nic? Przecież maja w zasięgu grę o 5 miejsce które daje Challenge Cup o ile nie będzie reformy pucharów i ten puchar się uffzyma., ale sama gra o 5 miejsce jest chyba lepszą niż gra o 7?!
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: lipton »

Pytanie ile Sabbi za te kilka meczów zainkasuje?
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
ciorny17
Posty: 8580
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: ciorny17 »

PPP111 pisze:Jakie o nic? Przecież maja w zasięgu grę o 5 miejsce które daje Challenge Cup o ile nie będzie reformy pucharów i ten puchar się uffzyma., ale sama gra o 5 miejsce jest chyba lepszą niż gra o 7?!
Już widzę jak Olsztynowi zależy na grze w Challenge cup. Sześć spotkań z czego z Lotosem, Resovią i Skrą czyli zespołami walczącymi o finał, a na deser i sam koniec Zaksa. Do 5 miejsca brakuje 7 punktów. Bednorza kolana (kolano) ledwo zipią, a to w głównej mierze od niego zależy gra Akademików. Wyssany z palca news, nie mający żadnej podkładki merytorycznej.
Pytanie ile Sabbi za te kilka meczów zainkasuje?
Choćby nawet niewiele to lepiej to przeznaczyć na kontrakty na kolejny rok.
Kłamca.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: lipton »

ciorny17 pisze:Wyssany z palca news, nie mający żadnej podkładki merytorycznej.
To Pasini, więc też bym podchodził do tego z rezerwą. Choć jak ktoś umie po włosku, to może go podpytać w komentarzach skąd takie info i na ile jest pewne, z tego co widzę gość dość regularnie odpisuje:
http://dal15al25.gazzetta.it/2016/03/02 ... a-gardini/
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
ciorny17
Posty: 8580
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: ciorny17 »

lipton pisze: Choć jak ktoś umie po włosku, to może go podpytać w komentarzach skąd takie info i na ile jest pewne.
Albo na Twitterze napisać do Brzozowskiego czy coś jest na rzeczy, bo on blisko AZSu jest.
Kłamca.
Wess
Posty: 201
Rejestracja: 12 maja 2014, o 16:01
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Wess »

ciorny17 pisze:
lipton pisze: Choć jak ktoś umie po włosku, to może go podpytać w komentarzach skąd takie info i na ile jest pewne.
Albo na Twitterze napisać do Brzozowskiego czy coś jest na rzeczy, bo on blisko AZSu jest.
On udaje, że jest. Zarząd mu nic nie mówi, bo za dużo klepie jęzorem i skończyło się podawanie info lokalnym mediom.

Temat Sabbiego jest. Podobnie jak był Bartmana i wylądował we Francji.

Bednorz ledwo zipie, Adamajtis jest jaki jest. Jeżeli uda się za małe pieniądze zakontraktować to przyjdzie ale nic na siłę. Gardini chce ugrać jak najlepsze miejsce, bo to rzutuje na jego ocenę.
nerwus
Posty: 534
Rejestracja: 4 cze 2010, o 10:26
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: nerwus »

drużyna gra dla kibiców i sponsorów. Jeśli uda się go ściągnąć za niewielką kasę to wszyscy powinni być zadowoleni. Szczególnie na końcówkę z najlepszymi drużynami przydał by się dobry atakujący w formie. Przynajmniej mecze nie będą do jednej bramki.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

ciorny17 pisze:
luck191 pisze:Sabbi może przejść do Olsztyna tak samo jak Bartman trafił do Francji ;)
niepoinformowany pisze:Transfery medyczny, bo Belg zdaje się kontuzjowany.
Serio uważacie, że grającemu o nic Olsztynowi potrzebne jest marnotrawstwo kasy na kontrakt dla Sabbiego na 6 spotkań?
Z takim podejściem to od początku sezonu Olsztyn nie gra o nic, podobnie jak 9 innych zespołów. No, może 8, Czarni na początku mogli marzyć o medalu.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
ciorny17
Posty: 8580
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: ciorny17 »

Cahl, bardziej mi chodziło o moment ewentualnego zakontraktowania, a nie o aspiracje.
Kłamca.
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Pawel909 »

Chal pisze:
ciorny17 pisze:
luck191 pisze:Sabbi może przejść do Olsztyna tak samo jak Bartman trafił do Francji ;)
niepoinformowany pisze:Transfery medyczny, bo Belg zdaje się kontuzjowany.
Serio uważacie, że grającemu o nic Olsztynowi potrzebne jest marnotrawstwo kasy na kontrakt dla Sabbiego na 6 spotkań?
Z takim podejściem to od początku sezonu Olsztyn nie gra o nic, podobnie jak 9 innych zespołów. No, może 8, Czarni na początku mogli marzyć o medalu.
Mała uwaga językowa: nie gra o nic czyli... gra o coś ;)
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

A zasada podwójnej negacji? :)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

Tomek Jankowski: AZS szuka atakującego od kiedy tylko okazało się, że Bram w tym sezonie już nie zagra. Odmówili Visotto i Bartman, Sabbi nie dał jeszcze odpowiedzi.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: AZS Olsztyn

Post autor: TommyLeeJones »

Chal pisze:Tomek Jankowski: AZS szuka atakującego od kiedy tylko okazało się, że Bram w tym sezonie już nie zagra. Odmówili Visotto i Bartman, Sabbi nie dał jeszcze odpowiedzi.
Bartman odmówił i wybrał francuskiego przeciętniaka? Wyjazd do Chin można było uzasadnić chęcią zarobku póki się da, ale taki pokaz, nie wiem, braku ambicji? Mimo wszystko zaskakujące.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: StanLee »

A po co miał iść do polskiego średniaka na koniec sezonu? We Francji jest przynajmniej możliwość pooglądania czegoś nowego, jakieś zameczki co krok, nie wiem czym kierował się Pan Zbigniew, ale na jego miejscu pewnie też wybrałbym tak samo.
E: Byłem przekonany, że poszedł do Beuvais, tak btw.
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: AZS Olsztyn

Post autor: TommyLeeJones »

Ja bym tak nie wybrał, wolałbym pograć w mocniejszej lidze, zawalczyć w kontekście możliwych propozycji kontraktu, troszkę się zaprezentować, niż odbijać gdzieś na francuskiej prowincji. Aż tak stary Zbyszek nie jest, na zwiedzanie zamków będzie miał czas, zresztą Warmia jest niczego sobie ;) . Jednak najwyraźniej przyjął Twój punkt widzenia, a mi pozostaje życzyć mu szczęścia ;) .
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

Może nie chciał po prostu znowu zmieniać pozycji, może we Francji dostał więcej. Nie przypadek chyba, że Olsztyn szuka wśród tych, którzy w tym sezonie swoje już zarobili w Azji, a teraz co najwyżej mogą dla sportu dograć te 2 miesiące w mocnej lidze i dorobić na waciki.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
kanimo

Re: AZS Olsztyn

Post autor: kanimo »

W jednym z artykulow na tym forum widzialam info, ze Bartman w Poitiers na przyszly sezon. I nie wiem, czy to brak informacji, zwykla pomylka w sformulowaniu czy cos innego.
Poitiers to chyba szeroko pojeta dolina Loary. Zameczki, niezle wina, dosyc sympatyczny klimat, Paryz z jednej a z drugiej ocean (La Rochelle) pewnie ponizej 2h.

Ambicje to Bartman mial/ma? na poziomie reprezentacji a nie 2 miesiecy w Olsztynie po kolejnej zmianie pozycji u debjutujacego trenera Gardiniego.
A powolny marsz w dol tez moze byc przyjemny i ...powolny.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”