Resovia Rzeszów

Camillo Marcotti

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Camillo Marcotti »

Nie no, nie róbmy sobie jaj, że Resovia przegra wszystkie mecze w FF. Okej, Zenit to jest naprawdę wyzwanie, w które nawet kiedyś stawiając 20 złotych na Kanadę z Rosją przy kursie 9.01 na Kanadę uwierzyłem, że się da (i zresztą akurat wtedy wygrałem), tak tu w powodzenie nie wierzę, chociaż bardzo bym chciał. No ale Trentino? Serio? Lanza i Djurić ostatnio nie grają (btw. Djurić zagra w FF?), a poza nimi najlepszym zawodnikiem tam jest Urnaut, który w Resovii to by się nie wiadomo czy do 12-tki załapał.

Wiem, jak gramy, i w ogóle, no ale jak przegramy z Trentino, no to naprawdę lepiej już pojechać na wakacje i dać sobie spokój z graniem w tym roku, zająć walkowerem czwarte miejsce i wejść na poważnie w następny sezon.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: maciek77 »

Djurić grał już w ostatnim meczu w lidze i grał będzie jutro, bo Nelli kontuzjowany.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Chal »

Dziurić zagrał cały (i to dobry) mecz w Molfetcie, Lanza wchodził na zmiany (znacznie słabsze, ale mecz odbywał się 3 tygodnie przed FF).
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

Urnaut w formie byłby po Kurku najlepszym graczem Resovii ale generalnie to prawda - Trentino ma ogromne kłopoty z kontuzjami i na razie bardziej myśli o awansie do półfinałów ligi, jjtro gra 5. mecz 1/4 z Molfettą. Na początku sezonu kontuzje mieli Urnaut i Djuric, potem Urnaut długo dochodzil do formy, w drugiej części rundy zasadniczej kontuzje złapali Djuric i Lanza, a teraz, gdy obaj wracają powoli do gry, kontuzję ma jeszcze chyba Nelli.
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Ewa6 »

Czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego Kowal w Resovii jest nietykalny?
PrXmO
Posty: 151
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 12:50
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: PrXmO »

Ewa6 pisze:Czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego Kowal w Resovii jest nietykalny?
Prawdopodobnie dlatego, że w jego erze było tyle "sukcesów", na które sovia czekała tyle lat ;)
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

Góral to lokalny patriota i ceni sobie ludzi z regionu ;)
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: qtp »

Ewa6 pisze:Czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego Kowal w Resovii jest nietykalny?
Bo prowadząc drużyne przez 4 ostatnie sezony 3 razy zdobył mistrza, raz był drugi.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Michal5 pisze:Prawda jest taka, że nie wiem jaka musiałby nastąpić katastrofa żeby Kowal został zwolniony. Z tego co każdy go zna tak samo nie wierzę, że sam odejdzie. Nie wiem, może jakieś rozmowy po sezonie, może co innego. Raczej najprawdopodobniejsze jest wypełnienie kontraktu do końca.
A Góral będzie lizał loda przez szybę ;) Ciekawe czy cena karnetów pójdzie w górę? :D
Kowala znam słabo, a Górala tak sobie(dawne kontakty, trochę przypomina pana na K :D ) i ciekawy jestem reakcji
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Szampon093 »

Zaczynaja mnie bawic wypowiedzi w Rzeszowie. Jedynym, ktory w tej chwili podczas wypowiedzi nic glupiego nie palnął to jest Bartek. ,, Skupic sie na wlasnej grze, nie na kontraktach czy innych zespolach". Drzyzga ,, nie wierze ze Skra wygra 3 mecze 3:0.
Kowal ,, zobaczymy co zrobi Skra". Co to wogole jest za myślenie na tym poziomie, ogladanie sie na co zrobi przeciwnik. Oni chca grac w finale w ten sposob? Szkoda słow.
PrXmO
Posty: 151
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 12:50
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: PrXmO »

Szampon093 pisze:Zaczynaja mnie bawic wypowiedzi w Rzeszowie. Jedynym, ktory w tej chwili podczas wypowiedzi nic glupiego nie palnął to jest Bartek. ,, Skupic sie na wlasnej grze, nie na kontraktach czy innych zespolach". Drzyzga ,, nie wierze ze Skra wygra 3 mecze 3:0.
Kowal ,, zobaczymy co zrobi Skra". Co to wogole jest za myślenie na tym poziomie, ogladanie sie na co zrobi przeciwnik. Oni chca grac w finale w ten sposob? Szkoda słow.
Nie zdziwię się jeśli Kurek odejdzie z reski, jak ta nie awansuje do finału... Na jego miejscu bym był zażenowany i wku......, że cały sezon zapierd...., a moi koledzy i trener wypowiadają się w ten sposób.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

Pasini napisał, że Kurek idzie do Japonii, a Resovia złożyła propozycję Sokołowowi.
PrXmO
Posty: 151
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 12:50
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: PrXmO »

StanLee pisze:Pasini napisał, że Kurek idzie do Japonii, a Resovia złożyła propozycję Sokołowowi.
Jeśli Kurek pójdzie do Japonii to jeszcze bardziej się dziwię, ehhh kasa kasa kasa, a po przestawieniu na atak potrzebne mu jest ogranie na najwyższym poziomie na tej pozycji :/ a jeśli Sokołov by przyszedł, to p. Górski nie mówił coś o kominach płacowych i chęci budowania składu z polaków ?? :D
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: serBalonSwann »

A czy Sokolov wrocil juz do fizycznej formy sprzed kontuzji barku?
PrXmO
Posty: 151
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 12:50
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: PrXmO »

serBalonSwann pisze:A czy Sokolov wrocil juz do fizycznej formy sprzed kontuzji barku?
Powiem Ci, że oglądałem mecze Halkbanku w Lm w szczególności w fazie top 6 i top 12, no i potrafił zagrać fenomenalnie jak w meczu z Modeną, gdzie ciągnął zespół i tragicznie jak w meczach z Lube. Jest mega nieregularny póki, co, ale wydaje mi się, że jeżeli chodzi o Sokolova to może być tak jak z Conte, że potrzebuje czasu, ale wróci spokojnie do formy.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1051
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: hunter »

StanLee pisze:Pasini napisał, że Kurek idzie do Japonii, a Resovia złożyła propozycję Sokołowowi.
Pasini jak Jarosław Psikuta z "Chłopaki nie płaczą".
"Mówiłem, mówiłem, dużo rzeczy mówiłem"
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Komunista »

Na pewno Kurek zostanie w Resovii. To wasz najlepszy zawodnik, a do tego Polak na ataku. To byłby największy błąd władz klubu.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

hunter pisze:
StanLee pisze:Pasini napisał, że Kurek idzie do Japonii, a Resovia złożyła propozycję Sokołowowi.
Pasini jak Jarosław Psikuta z "Chłopaki nie płaczą".
"Mówiłem, mówiłem, dużo rzeczy mówiłem"
Myślę, że Pasini nierzadko się myli, ale często ma rację, dlatego o ile nie ma co brać tego za prawdę objawioną, ale pod uwagę chyba już trzeba.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Noworoczny »

StanLee pisze: Myślę, że Pasini nierzadko się myli, ale często ma rację, dlatego o ile nie ma co brać tego za prawdę objawioną, ale pod uwagę chyba już trzeba.
Czyli jak realista_pzps.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1051
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: hunter »

StanLee pisze:
hunter pisze:
StanLee pisze:Pasini napisał, że Kurek idzie do Japonii, a Resovia złożyła propozycję Sokołowowi.
Pasini jak Jarosław Psikuta z "Chłopaki nie płaczą".
"Mówiłem, mówiłem, dużo rzeczy mówiłem"
Myślę, że Pasini nierzadko się myli, ale często ma rację, dlatego o ile nie ma co brać tego za prawdę objawioną, ale pod uwagę chyba już trzeba.
Nie przeczę, ale dużo więcej zyskałby w moich oczach, gdyby z niektórymi informacjami nieco się wstrzymywał.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: leeon »

http://m.rzeszow.sport.pl/sport-rzeszow ... =SportLink

Takie tam. Kowal i z Kubiaka zrobi średniaka. No i Kurek w Japonii. Oby to były tylko żarty.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: sb.slav »

leeon pisze:http://m.rzeszow.sport.pl/sport-rzeszow ... =SportLink
Takie tam. Kowal i z Kubiaka zrobi średniaka. No i Kurek w Japonii. Oby to były tylko żarty.
A to Kubiak nie jest średniakiem?
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ldz »

sb.slav pisze: A to Kubiak nie jest średniakiem?
Nie.
I jak macie go zepsuć to lepiej, żeby poszedł do Włoch. Ktoś musi mieć jaja w kadrze, a zauważyłam, że coś takiego w Resovii zanika (zresztą to nie tylko moja obserwacja).
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
woli
Posty: 488
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 15:25
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: woli »

Kubiak jest lepszy od każdego przyjmującego, który jest w kadrze Resovii w obecnym sezonie.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: sb.slav »

ldz pisze:
sb.slav pisze: A to Kubiak nie jest średniakiem?
Nie.
I jak macie go zepsuć to lepiej, żeby poszedł do Włoch. Ktoś musi mieć jaja w kadrze, a zauważyłam, że coś takiego w Resovii zanika (zresztą to nie tylko moja obserwacja).
A co mają "jaja", które bez wątpienia ma Kubiak strusie, do tego jak gra? Nie gra przecież lepiej od Kovacewicia Juniora, Ivovicia, Tillie, Urnauta, Cebulija etc. Można wymieniać, a to jacyś wybitni zawodnicy nie są.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
jupi_1991
Posty: 357
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:39
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jupi_1991 »

Niektórzy naprawdę mają klapki na oczach:) Pojawia się tylko w komentarzu słowo Resovia i już czyta się same negatywne rzeczy (w większości przypadków).
Czasami na pewne sprawy trzeba patrzeć obiektywnie, a nie przez pryzmat drużyny której się kibicuje.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ldz »

sb.slav pisze: A co mają "jaja", które bez wątpienia ma Kubiak strusie, do tego jak gra? Nie gra przecież lepiej od Kovacewicia Juniora, Ivovicia, Tillie, Urnauta, Cebulija etc. Można wymieniać, a to jacyś wybitni zawodnicy nie są.
przynajmniej zależy mu na wyniku drużyny, a nie jak niektórym on zwisa i powiewa, czy straci się seta czy nie, co to za różnica.

poza tym, ja wiem, charakter i inne brednie, nie mają nic do rzeczy jak nie ma poziomu sportowego, ale chyba nikt, kto oglądał tiebreak z Niemcami nie powie, że Kubiak to się tam nie podniósł ostatkiem swojej ambicji. Bo siły już zabrakło i trzeba było krzesać z bliżej nieznanych naturze zapasów.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
PrXmO
Posty: 151
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 12:50
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: PrXmO »

ldz pisze:
sb.slav pisze: A co mają "jaja", które bez wątpienia ma Kubiak strusie, do tego jak gra? Nie gra przecież lepiej od Kovacewicia Juniora, Ivovicia, Tillie, Urnauta, Cebulija etc. Można wymieniać, a to jacyś wybitni zawodnicy nie są.
przynajmniej zależy mu na wyniku drużyny, a nie jak niektórym on zwisa i powiewa, czy straci się seta czy nie, co to za różnica.

poza tym, ja wiem, charakter i inne brednie, nie mają nic do rzeczy jak nie ma poziomu sportowego, ale chyba nikt, kto oglądał tiebreak z Niemcami nie powie, że Kubiak to się tam nie podniósł ostatkiem swojej ambicji. Bo siły już zabrakło i trzeba było krzesać z bliżej nieznanych naturze zapasów.

Proszę was o czym wy ludzie wgl mówicie :O Kubiak jest obecnie najbardziej uniwersalnym zawodnikiem na świecie no ok z Nghapetem, francuz większy potencjał w ataku, za to Dzik w defensywie moim zdaniem jest minimalnie lepszy od francuza. Tille to też klasowy zawodnik, jeżeli chodzi o Kovacevica, Ivovica i Cebulija to zdecydowanie jedni z najbardziej przereklamowanych zawodników na świecie. Bo który z nich w jakimś kluczowym meczu pociągnął zespół ?? Urnaut zaś póki co zawodnik, który w tym sezonie coś tam gra. A Misiek takich meczów już miał sporo więc proszę was przestańcie narzekać w końcu na naszych reprezentantów i porównywać ich do dużo słabszych obcokrajowców :/
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Kamil92 »

sb.slav pisze:A co mają "jaja", które bez wątpienia ma Kubiak strusie, do tego jak gra? Nie gra przecież lepiej od Kovacewicia Juniora, Ivovicia, Tillie, Urnauta, Cebulija etc. Można wymieniać, a to jacyś wybitni zawodnicy nie są.
Chyba sobie żartujesz. Kubiak jest lepszy od każdego z tych zawodników, których wymieniłeś. No, Kovacević rozgrywa świetny sezon, ale moim zdaniem swoją wartość jeszcze musi potwierdzić prowadząc swój zespół do jakiegoś trofeum.
kanimo

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanimo »

W Berlinie jakos przed Urosem Kubiak plackiem nie padl.
Dla mnie Uros przereklamowany ;)
Ostatnio zmieniony 4 kwie 2016, o 21:07 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”