Resovia Rzeszów

maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: maciek77 »

Uros lepszy od Kubiaka, żart miesiąca.
PrXmO
Posty: 151
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 12:50
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: PrXmO »

Kamil92 pisze:
sb.slav pisze:A co mają "jaja", które bez wątpienia ma Kubiak strusie, do tego jak gra? Nie gra przecież lepiej od Kovacewicia Juniora, Ivovicia, Tillie, Urnauta, Cebulija etc. Można wymieniać, a to jacyś wybitni zawodnicy nie są.
Chyba sobie żartujesz. Kubiak jest lepszy od każdego z tych zawodników, których wymieniłeś. No, Kovacević rozgrywa świetny sezon, ale moim zdaniem swoją wartość jeszcze musi potwierdzić prowadząc swój zespół do jakiegoś trofeum.

Eh... Nie rozumiem was nie rozumiem :/ teraz porównujemy Kubiaka, kto następny Kurek do Thuerlinxa czy może do jakiegoś szerzej nieznanego zawodnika może z Armenii czy Kazachstanu, doceńmy w końcu, dobrych (najlepszych) polaków...
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: qtp »

leeon pisze:Takie tam. Kowal i z Kubiaka zrobi średniaka. No i Kurek w Japonii. Oby to były tylko żarty.
Niestety są, niestety nie są...
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Ewa6 »

qtp pisze:
leeon pisze:Takie tam. Kowal i z Kubiaka zrobi średniaka. No i Kurek w Japonii. Oby to były tylko żarty.
Niestety są, niestety nie są...
Bez żartów. Kurek nie jest w tym wieku, żeby odcinać kupony. Tym bardziej teraz, kiedy wreszcie znalazł dla siebie pozycje i jako atakujący może jeszcze bardzo dużo osiągnąć.
kanimo

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanimo »

Ups
qtp moze cos wiedziec.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: qtp »

Po FF będzie jakiś konkret, ale na tą chwile baaardzo nie zanosi się żeby Bartek został w Europie, $$$.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: serBalonSwann »

qtp pisze:Po FF będzie jakiś konkret, ale na tą chwile baaardzo nie zanosi się żeby Bartek został w Europie, $$$.
krótko mówiąc casus Robertlandy Atiesa
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ldz »

na dobrą sprawę i Kurek i potencjalny pracodawca z Azji po tym sezonie w Resovii już wiedzą, że Bartek się w systemie "nabijam 40 pkt na mecz" sprawdza...
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: PvK »

Z 2 strony jesli juz musi, i to tylko jednoroczny wyskok, to w kontekscie reprezentacji rok poolimpijski to optymalny moment.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: serBalonSwann »

ldz pisze:na dobrą sprawę i Kurek i potencjalny pracodawca z Azji po tym sezonie w Resovii już wiedzą, że Bartek się w systemie "nabijam 40 pkt na mecz" sprawdza...
Pytanie na jak długo w kontekscie problemów z plecami
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: qtp »

PvK pisze:Z 2 strony jesli juz musi, i to tylko jednoroczny wyskok.
Stamtąd się już nie wraca, ciężko się przestawić na 3 x mniejszy kontrakt.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Chal »

Hernandez wrócił i to do żadnego potentata.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

Hernandez tak sobie tam grał.

Nie mam pojęcia czy to jest prawda z tą Azją, ale jestem sobie w stanie wyobrazić, że z perspektywy Kurka, granie o któreś tam mistrzostwo kraju (3x ze Skrą i jedno scudetto) czy któryś tam Puchar Polski (4.?) szczytem ambicji pewnie nie jest, 29 lat w następnym sezonie, na topie od 2009, życie w Japonii przez jakiś czas też może być ciekawe, przynajmniej ja bym tak to dostrzegał... Kazijski poszedł do Japonii i po sezonie w Azji gra o scudetto, odcinaniem kuponów chyba nikt by tego nie nazwał.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

Ewa6 pisze: Bez żartów. Kurek nie jest w tym wieku, żeby odcinać kupony. Tym bardziej teraz, kiedy wreszcie znalazł dla siebie pozycje i jako atakujący może jeszcze bardzo dużo osiągnąć.
Głównym założeniem Kurka jak się wydaje był powrót do reprezentacji i to zrealizował, dlaczego nie miałby spróbować po ciężkim sezonie przedolimpijskim (i być może olimpijskim) poodcinać kuponów.

Nie wiem nic na ten temat, nie wiem czy tak będzie, ale żadnego wyłomu w karierze nie widzę. Po sezonie na "saksach" wróci i te kluby które by go teraz chciały, dalej będą go chciały.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: tclancy22 »

Czasami mam wrażenie, że płaczący ludzie za takim Kurkiem żyją w jakimś innym świecie. Napiszę coś oczywistego, co do czego nie mam choćby najmniejszych wątpliwości. KUREK DOSTANIE W TEJ JAPONII (o ile tam pójdzie) KOSMICZNĄ KASĘ!!!

Pogódźcie się z tym, że chłop chce zarobić. Ja bym taki manewr krytykował na rok przed Igrzyskami czy inną bardzo ważną imprezą. Ale w tym momencie, po sezonie reprezentacyjnym, opcja znakomitego zarobku tłumaczy wszystko. Chyba nie uważacie, że Resovia jest tak cudowna, że warto w niej grać za dużo dużo mniejsze pieniądze. Bo myślę, że ewentualny wyjazd do Japonii łączy się w DUŻĄ różnicą w kontrakcie pod tym względem ;) W innym wypadku do Japonii jeździliby sami szaleńcy rządni wrażeń! (nie mam nic do Japonii, ale jednak to zupełnie inna kultura i w ogóle drogi kraj. No i kiepska liga)

Życie! ;)
ciorny17
Posty: 8572
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ciorny17 »

kanimo pisze: Dla mnie Uros przereklamowany ;)
Chwalmy Pana. Nareszcie ktoś podziela moje zdanie w tej kwestii. Ta jego miękka gra, połączona z bucułowatością na parkiecie irytuje mnie niczym sama osoba rosyjskiego śmieszka Aleksieja S.
Kłamca.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Kamil92 »

ciorny17 pisze:
kanimo pisze: Dla mnie Uros przereklamowany ;)
Chwalmy Pana. Nareszcie ktoś podziela moje zdanie w tej kwestii. Ta jego miękka gra, połączona z bucułowatością na parkiecie irytuje mnie niczym sama osoba rosyjskiego śmieszka Aleksieja S.
Ja w gruncie rzeczy też się z tym zgadzam, bo on mnie nie przekonuje, ale to, że rozgrywa bardzo dobry sezon we Włoszech, to jest fakt.
Co do Kurka, to jeśli wybierze Japonię, to należy życzyć mu tylko powodzenia. Kariera sportowca jest krótka, trzeba swoje zarobić, a on jest od dłuższego czasu w bardzo dobrej formie i taka oferta może już drugi raz mu się nie przytrafić.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: iron »

tclancy22 pisze:Czasami mam wrażenie, że płaczący ludzie za takim Kurkiem żyją w jakimś innym świecie. Napiszę coś oczywistego, co do czego nie mam choćby najmniejszych wątpliwości. KUREK DOSTANIE W TEJ JAPONII (o ile tam pójdzie) KOSMICZNĄ KASĘ!!!

Pogódźcie się z tym, że chłop chce zarobić. Ja bym taki manewr krytykował na rok przed Igrzyskami czy inną bardzo ważną imprezą. Ale w tym momencie, po sezonie reprezentacyjnym, opcja znakomitego zarobku tłumaczy wszystko. Chyba nie uważacie, że Resovia jest tak cudowna, że warto w niej grać za dużo dużo mniejsze pieniądze. Bo myślę, że ewentualny wyjazd do Japonii łączy się w DUŻĄ różnicą w kontrakcie pod tym względem ;) W innym wypadku do Japonii jeździliby sami szaleńcy rządni wrażeń! (nie mam nic do Japonii, ale jednak to zupełnie inna kultura i w ogóle drogi kraj. No i kiepska liga)

Życie! ;)
Dobrze, że tą stronę siatkówki ludzie też dostrzegają. To już było wałkowane - siatkarze mają mało czasu na dorobienie się na resztę życia. Skoro ktoś chce zapłacić to czemu nie skorzystać. Po gra tam rok, dwa i wróci do Europy z zabezpieczeniem na starość.
No sympathy for fools...
PPP111
Posty: 167
Rejestracja: 20 lis 2015, o 18:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: PPP111 »

Kurek w Japonii?! Ta jasne tak samo jak jakas plotka z N'gapethem. Po co ma tam isc? Zeby zarobic gruba forse? Na t przyjdzie czas po 30 a nie w wieku 27 lat. Cacus Simona? Ale bzdury gadasz. On nie gra w kadrze wiec sie bawi po swiecie i kasuje kontrakty jak u Qatarczykow w KMŚ 2 lata temu czy 2 lata w Rush&Cash. Kurek sie rozwija na ataku gra na tej pozycji dopiero rok a w Japonii go zajada i sie nie rozwinie tylko zrobi krok w tył. Te wszystkie plotki sluza tylko podbijaniu ceny przez menadzerów by aktualne kluby szybko podejmowały decyzje etc. Tak to juz dziala.
kara_2804
Posty: 44
Rejestracja: 21 lis 2015, o 23:04
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kara_2804 »

PPP111 pisze:Kurek w Japonii?! Ta jasne tak samo jak jakas plotka z N'gapethem. Po co ma tam isc? Zeby zarobic gruba forse? Na t przyjdzie czas po 30 a nie w wieku 27 lat. Cacus Simona? Ale bzdury gadasz. On nie gra w kadrze wiec sie bawi po swiecie i kasuje kontrakty jak u Qatarczykow w KMŚ 2 lata temu czy 2 lata w Rush&Cash. Kurek sie rozwija na ataku gra na tej pozycji dopiero rok a w Japonii go zajada i sie nie rozwinie tylko zrobi krok w tył. Te wszystkie plotki sluza tylko podbijaniu ceny przez menadzerów by aktualne kluby szybko podejmowały decyzje etc. Tak to juz dziala.
Przecież Bartek już w tym sezonie atakuje jak w Azji tylko, że za dużo mniejsze pieniądze. Sprawdził się, wie że może tyle atakować na mecz, więc czemu nie? Zarobiłby kasę w Azji, a sezon i tak dokończyłby w np. Włoszech. Same plusy jakby nie patrzeć dla Bartka.
To, że Bosek podbija kontrakt to pewne - zobaczy ile jest w stanie dać Góral za najlepszego Polaka w tym sezonie i jak to się będzie miało do innych propozycji. Ważne też będą planowane inne kontrakty w Rzeszowie, bo kolejny rok być "koniem pociągowym" w Resovi pewnie Kurek być nie chce.
PPP111
Posty: 167
Rejestracja: 20 lis 2015, o 18:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: PPP111 »

[/quote] Przecież Bartek już w tym sezonie atakuje jak w Azji tylko, że za dużo mniejsze pieniądze. Sprawdził się, wie że może tyle atakować na mecz, więc czemu nie? Zarobiłby kasę w Azji, a sezon i tak dokończyłby w np. Włoszech. Same plusy jakby nie patrzeć dla Bartka.
To, że Bosek podbija kontrakt to pewne - zobaczy ile jest w stanie dać Góral za najlepszego Polaka w tym sezonie i jak to się będzie miało do innych propozycji. Ważne też będą planowane inne kontrakty w Rzeszowie, bo kolejny rok być "koniem pociągowym" w Resovi pewnie Kurek być nie chce.[/quote]

Powiedz mi który zawodnik grający w Japonii / Korei w ostatnim sezonie grał w kadrze i byl jego kluczową postacią? Odpowiem tylko jeden Gjorgiev ale to najlepszy siatkarz z Macedonii w historii ale ogolnie cala ich kadra to jest żałosna. Nie wiem co o tym sadzi Antiga ale raczej będzie mu odradzal takie rozwiazanie. I mowisz ze dokonczy sezon w Europie i to ma być plus? Przeciez on na kadre przyjedzie wypruty jak jelen wypatroszony przez pumę czy innego zwierza i to ma być plus sportowy? Bez jaj :D
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: qtp »

kara_2804 pisze:Ważne też będą planowane inne kontrakty w Rzeszowie.
Oj wyjątkowo ważne, wyjątkowo :]
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Bartek O »

Mam nadzieję, że z tym ewentualnym wyjazdem Bartka do Japonii to tylko plotka, rzeczywiście mająca na celu podbijanie jego ceny. Wierzę, że Bartek zostanie w Europie - najlepiej w Plus Lidze - a na ogromny kontrakt w Japonii zdecyduje się dopiero np. po złotym medalu IO 2020 do którego wraz z Leonem i Kubiakiem poprowadzą biało - czerwonych ;-).

Kubiak średniakiem?! Bądzmy poważni. Michał to w chwili obecnej jeden z najlepszych przyjmujących w Europie. Gracz po prostu kompletny, dodatkowo wielki fighter. Nie lubię się bawić w wyliczanki od kogo jest minimalnie / dużo lepszy, a od kogo ciut gorszy, ale z całą pewnością Michał jest w ścisłej czołówce graczy na swojej pozycji. I gdyby ASSECO zatrzymało Bartka i jakimś cudem udało im się ściągnąć Michała Kubiaka to pewnie fani ASSECO skakaliby z radości. Zresztą słusznie.
PPP111
Posty: 167
Rejestracja: 20 lis 2015, o 18:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: PPP111 »

Nie trzeba zadnego cudu by sciagnac Kubiaka, kontrakty Lyneela , Pencheva i Achrema ktory mam nadzieje odejdzie mimo iz jest legenda ostatnich lat klubu ale sportowo to jest poziom Czestochowy a nie Resovii pokryja spokojnie kontrakt Dzika. Wtedy majac Kurka, Kubiaka i Rźeśkiego do tego Fabiana i zdrowego Pita. Mamy bardzo mocną "6" zeby nie mówić żelazną "6" tak wie buduje klubu patrz Lube, Kazan czy Modena a nie szerokie 14-15 gdzie w kazdym meczu sie zastanawiasz kto zagra a efekty sa zadne. Wyciagnac wnioski budowac z glowa sklad!
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: chemical_brother »

Nie jest to żadne zaskoczenie - tak jak pisałem jakiś czas temu - Kurek pójdzie tam, gdzie dostanie najlepszą ofertę (najwięcej kasy). Skoro już i tak w Resovii grał tak, jak będzie grał w Japonii, to po co grać za pół darmo? Tym bardziej że Kurek bardzo wcześnie zaczął, więc 29 lat to wcale nie tak mało dla niego. Do tego był konkretnie zajeżdżany przez kolejnych trenerów kadry.
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
woli
Posty: 488
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 15:25
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: woli »

Kurek ma 27 lat(28 urodziny świętuje 29 sierpnia). :)
ciorny17
Posty: 8572
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ciorny17 »

Może to o czym pisałem Boski Ryszard zaczyna podbijać cenę.
Kłamca.
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: TommyLeeJones »

ciorny17 pisze:Może to o czym pisałem Boski Ryszard zaczyna podbijać cenę.
I sądząc po reakcji forum wychodzi mu to sto razy lepiej, niż rok temu, gdy majaczył o Kurku w Częstochowie ;) . Dla mnie możliwe jest, że Kubiak jest szykowany, jeśli odejdzie Kurek, na obu Resovia może(MOŻE) nie mieć środków a pamiętajmy, że dwie równe szóstki to konieczność ;) .
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: qtp »

ciorny17 pisze:Może to o czym pisałem Boski Ryszard zaczyna podbijać cenę.
Oferta z Japonii jest na stole, nikt w PL nie jest w stanie nawet na połowę się do niej zbliżyć tak że...
kanimo

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanimo »

Bartek O pisze:Mam nadzieję, że z tym ewentualnym wyjazdem Bartka do Japonii to tylko plotka, rzeczywiście mająca na celu podbijanie jego ceny. Wierzę, że Bartek zostanie w Europie - najlepiej w Plus Lidze - a na ogromny kontrakt w Japonii zdecyduje się dopiero np. po złotym medalu IO 2020 do którego wraz z Leonem i Kubiakiem poprowadzą biało - czerwonych ;-).

Kubiak średniakiem?! Bądzmy poważni. Michał to w chwili obecnej jeden z najlepszych przyjmujących w Europie. Gracz po prostu kompletny, dodatkowo wielki fighter. Nie lubię się bawić w wyliczanki od kogo jest minimalnie / dużo lepszy, a od kogo ciut gorszy, ale z całą pewnością Michał jest w ścisłej czołówce graczy na swojej pozycji. I gdyby ASSECO zatrzymało Bartka i jakimś cudem udało im się ściągnąć Michała Kubiaka to pewnie fani ASSECO skakaliby z radości. Zresztą słusznie.
Przeciez IO juz tego lata :D
A Kurek jesli sie gdzies wybiera to od nowego sezonu. Czyli po IO
Jesli chodzi o nastepne IO-on ma tak orac przez 4 lata? I do tego ciagnac np Reske? No chyba po to by wygrac LM z Kubiakiem na dodatek. Dajcie facetowi zarobic a moze i odetchnac w czasie gry repry.
A w sezonie poolimpijskim mozna poprobowac obu mlodych, Bocka jesli zdrowie dopisze, przestawic Leona i jeszcze pare innych rozwiazan. Do przetestowania przed ME.
Ostatnio zmieniony 5 kwie 2016, o 18:59 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”