Resovia Rzeszów

kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kader14 »

Paszycki to jednak ma mentalność przedszkolaka.Gościu jest zagubiony w akcji ,a ma ogromny potencjał,niestety psychika siada
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
andrzej13
Posty: 178
Rejestracja: 21 maja 2015, o 16:24
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: andrzej13 »

Rysio z Klanu pisze:I co? Dalej chcecie zwalniac siatkarskiego geniusza który prowadzi Was do triumfu w LM? jak bardzo trzeba byc niewdzięcznym żeby powiedzieć choc jedno zle slowo na Kowala. Ile bym dal żeby miec takiego fachowca i tala wielka armie zamiast tych ...
Chyba cos Ci się pomyliło. Rzeszów zagrał I seta na 120 % swoich możliwości i wygrał. W II secie prowadząc 8-3 przegrał na przewagi. Trzeci i czwarty set to powrót Resovii do takiej gry jaką pokazuja cały sezon. A tak na marginesie Zenit grał jak nie Zenit , a i tak wygrał
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

Rysio z Klanu pisze:I co? Dalej chcecie zwalniac siatkarskiego geniusza który prowadzi Was do triumfu w LM? jak bardzo trzeba byc niewdzięcznym żeby powiedzieć choc jedno zle slowo na Kowala. Ile bym dal żeby miec takiego fachowca i tala wielka armie zamiast tych ...


Jesteś lepszy niż chemical brother.

**

Paszycki trzęsie się jak baba. Szkoda. A już zdawało się, że wyszedł na prostą.
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Koso »

Na twitterze Matijasevicia jest takie zdjęcie. Logika wskazuje, że kogoś chyba podpisali.

Obrazek

Poniżej lista zawodników z tej agencji:

http://www.lzsport-pro.com/man.php
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

Ivovic, Kubiak a może Pupart? :P
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Koso »

mmb pisze:Ivovic, Kubiak a może Pupart? :P
Thibault Rossard - to jest chyba najciekawsze nazwisko dla Reski.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1051
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: hunter »

Koso pisze:
mmb pisze:Ivovic, Kubiak a może Pupart? :P
Thibault Rossard - to jest chyba najciekawsze nazwisko dla Reski.
Niech Bóg strzeże Rossarda przed Resovią.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Koso pisze:
mmb pisze:Ivovic, Kubiak a może Pupart? :P
Thibault Rossard - to jest chyba najciekawsze nazwisko dla Reski.
Pod jakim względem najciekawsze?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Koso »

weary_skier pisze:
Koso pisze:
mmb pisze:Ivovic, Kubiak a może Pupart? :P
Thibault Rossard - to jest chyba najciekawsze nazwisko dla Reski.
Pod jakim względem najciekawsze?
Po dobrym sezonie we Francji. Statystycznie bardzo ciekawie wygląda. Nie wiem czy z przyjmujących jest tam jakieś ciekawsze nazwisko pomijając Kubiaka. No chyba, że powrót Ivovicia.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Guilder »

Żadnego ciekawego nazwiska spośród dostępnych. No, jest Le Roux, ale na ataku macie lepszego Kurka, a na środku obcokrajowiec to marnotrawstwo (co widać wyraźnie w tym sezonie, gdzie gra Dryja a Holmes siedzi).
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
rocky
Posty: 1202
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: rocky »

Guilder pisze:Żadnego ciekawego nazwiska spośród dostępnych. No, jest Le Roux, ale na ataku macie lepszego Kurka, a na środku obcokrajowiec to marnotrawstwo (co widać wyraźnie w tym sezonie, gdzie gra Dryja a Holmes siedzi).
To dowodzi tylko tego, że trzeba brać limity pod uwagę.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: sb.slav »

hunter pisze:
Koso pisze:Thibault Rossard - to jest chyba najciekawsze nazwisko dla Reski.
Niech Bóg strzeże Rossarda przed Resovią.
Jak jest charakterystyka tego Rossarda? Do pary z Ivoviciem, czy raczej to ten ofensywny?
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ldz »

sb.slav pisze: Jak jest charakterystyka tego Rossarda? Do pary z Ivoviciem, czy raczej to ten ofensywny?
a to Ivovic już wrócił?
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: sb.slav »

W mojej układance już wrócił :)
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

Ja już się wyleczyłem z Ivovicia i stawianie równania przeze mnie miedzy nim, a Kurkiem to był absurd. Kubiak byłby idealny jak na możliwości. No Lucarelli byłby lepszy;];]
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kader14 »

Czy w, Rzeszowie mają w planach pozyskanie nowego rozgrywającego oraz 3 nowych przyjmujących??
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: leeon »

I siedmiu libero. A Kowal zostanie :-)
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: orw3ll »

Grozer przyjechał pooglądać były klub, czy może będzie następcą Kurka?
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kader14 »

Kurek jednak potwierdza ,że w ważnych meczach ma słabą psychikę.Nie sztuka jest zdobyć 30pkt z Będzinem czy Kielcami tylko sztuka jest granie na takim poziomie z każdym.
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: szatow »

Myślę, że przede wszystkim Kurek potrzebuje być w dobrej formie fizycznej. Był wystarczająco długo i zaczęło się wyczerpywać już ostatnio.

A i wydaje mi się, że Resovii ten wynik może z kilku powodów wyjść na dobre:
Po pierwsze Dżeszki pokazał, że potrafi grać z najmocniejszymi i w końcu dołożył kilka zagrań nad program. Myślę, że to odpowiedź, że można na niego stawiać(jakby ktoś wątpił).
Po drugie dzięki temu, że Kurek tak wymierzył swoją formę, że na arenie międzynarodowej pokazał kaszanę, to Resovia może być w stanie go utrzymać. No chyba, że wierzą, że on tak będzie grał w każdym ważnym meczu.
Po trzecie, może coś ruszy w tym sposobie budowania drużyny. Bardzo ogólne stwierdzenie, bo nie zamierzam wskazywać, gdzie powinno, ale gdzieś na pewno.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: leeon »

Ciekawe teorie. :-) Kurek trzyma formę na Będzin.
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Lineczka »

kader14 pisze:Kurek jednak potwierdza ,że w ważnych meczach ma słabą psychikę.Nie sztuka jest zdobyć 30pkt z Będzinem czy Kielcami tylko sztuka jest granie na takim poziomie z każdym.
Nie kompromituj się takimi wpisami. Nie wyszedł Kurkowi FF, ale zdarza się. Tak bywa. Pytanie brzmi komu w Resovii wyszedł? Paszycki dramat, Drzyzga dramat, Igła słabo, Kurek słabo, przyjmujący bez rewelacji i też słabo (do Alka pretensji nie mam, bo i tak jestem pod wrażeniem, że po tak ciężkiej kontuzji się pozbierał i coś grał). Prawda jest taka, że cała drużyna zawiodła z wyjątkiem Alka i Holmesa.
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: krzysiu »

Na forum inside-volley jakiś koleś napisał ,że Irański klub złożył ofertę Kubiemu - Sarmaye Bank has offered to sign Kubiak. Instagram page of club claims he is close to sign. Ciekawe czy to prawda
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Murilo0 »

Po przegranym Final Four mam taki wniosek. Nie ma co liczyć na jakiekolwiek sukcesy bez gwiazd. Możemy co najwyżej wygrać podwórkową Plusligę przeznaczając na zawodnika max 300k euro. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak że inwestujemy w młodych, obiecujących zawodników, uczymy ich grać na najwyższym poziomie, a kiedy osiągają poziom który chcielibyśmy by prezentowali puszczamy ich do innych klubów. Inwestujemy w Śliwkę, Jaeschke, Penczewa, w przyszłości w Lemańskiego, Ziobrowskiego i innych. Ale czy ma to na dłuższą metę jakikolwiek sens, skoro jeśli osiągną pewien pułap pójdą do Włoch/Rosji/Turcji a my nawet nie będziemy próbować ich zatrzymać? Czas pogodzić się z tym, że na arenie międzynarodowej będziemy takim trochę mocniejszym Paris Volley, klubem który jest w LM po to by wyjść z grupy, ale nie po to by ją wygrać. Wraz z odejściem Kurka, a pozostaniem Drzyzgi, Kowala przestanę mieć jakiekolwiek oczekiwania względem klubu który wymienia najlepsze ogniwa zespołu zamiast najsłabszych...
All work and no play makes Jack a dull boy...
Kolcz_ps
Posty: 430
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:55
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Kolcz_ps »

Niestety Drzyzga ma ważny kontrakt także nie wierzę w zmianę rozgrywających. Nadzieja mógłby być zmiana trenera i przyjście osoby ktora opierdoli Fabiana i zmusi go do pracy.
Taka gra Resovii może być także winą zmiany trenera do przygotowania fizycznego. Jednak Zahorski potrafił przygotować zespół na końcówkę sezonu.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: serBalonSwann »

Winters i Perrin tez byliby ciekawi
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

Wniosek akurat z tego turnieju i np. postawy Lube, Resovii i Trentino jest taki, że czasem trener z najwyższej półki daje więcej niż dwie równe szóstki i Juantorena.

Ale owszem, koncepcja budowy zespołu nie współgra z ambicjami, nie można mierzyć w wygranie LM mając pod względem poziomu gry parę na przyjęciu, która pewnie nie łapie się do najlepszej 10-tki w Europie. Tylko pytanie brzmi, czy Antonow i Urnaut się łapią, ale wracamy do uwagi o trenerze.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Murilo0 »

Generalnie wszystkie drużyny miały przynajmniej 1 gwiazdę rzędu TOP3 na świecie na swojej pozycji na świecie oprócz Resovii. Lube Juantorenę, Zenit Leona, Andersona, Michajłowa, a Trento Stojczewa ;) Resovia zakończyła Final Four na miejscu na które w pełni zasłużyła, bo zwyczajnie nie miała zespołu na wyższe lokaty. Szkoda tylko kibiców którzy tego nie rozumieją i kierują swoją złość w złą stronę. Na zbyt słabych na ten poziom zawodników zamiast na trenera i działaczy odpowiedzialnych za transfery. Nawet patrząc na to teoretycznie słabe kadrowo Trento. Który przyjmujący Resovii jest lepszy od Lanzy czy Urnauta? Czy Drzyzga z Tichackiem grają jak Gianelli? Gdzie nasz odpowiednik Sole? Ile brakuje Kowalowi do Stojczewa? Jedynie Kurek jest mniej więcej na poziomie Djuricia.
All work and no play makes Jack a dull boy...
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

A dla mnie wniosek jest taki - nie ugraliśmy nic w turnieju w którym nie powinniśmy grać... zdecydowaliśmy się kupić los i okazał się pusty.

Wygraliśmy absolutnie łatwą grupę, co upoważniło nas do złożenia aplikacji na organizatora turnieju - wzięliśmy ten los w swoje ręce wiedząc że nie mamy ekipy (Nowakowski+Schops na 99,99% wiadomo było że nie zagrają, a reszta też nie błyszczała). Bez organizacji raczej byśmy do F4 w tym sezonie nie weszli, więc formalnie mamy 4 miejsce, ale w rzeczywistości tak różowo nie jest.

Sportowo nie widzę żadnych pozytywów, ale uczciwie przyznam że na wiele nie liczyłem, natomiast sam turniej bardzo mi się podobał, miło spędziłem czas, kibicowałem, zdarłem gardło - było warto! Udana impreza.

Na arenie europejskiej zrobiliśmy spory krok do tyłu, organizacyjnie sprawdziliśmy się - czy było warto, moim zdaniem nie... warto było poczekać żeby dobra organizacja mogła zgrać się z dobrym potencjałem sportowym.


Myślę że trzeba szybciutko zapomnieć o F4 i walczyć o Mistrzostwo Polski, ratować sezon który już można oceniać jako słaby, ciężki itd. Do finału weszliśmy dzięki dużej dozie szczęścia - może jeszcze raz się do nas uśmiechnie :) i uda się jakoś zatrzeć w pamięci tą słabą grę którą w sezonie 2015/16 prezentowaliśmy.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

@Murilo0, Trentino zdrowe ma lepszy skład (Colaci, Lanza, Sole, Urnaut, Giannelli byli gwiazdami ostatniego sezonu reprezentacyjnego, a Djuric to świetny gracz - o ilu graczach Resovii można powiedzieć, że mieli udany sezon kadrowy?), ale w Krakowie już tego lepszego składu nie mieli, wręcz przeciwnie. Pomimo kontuzji, ciężkiego kalendarza (w środę grali u siebie mecz ligowy), problemów personalnych (granie w lidze w innym składzie niż teraz, kontuzje) jednak w formie byli i byli tym samym 2 punkty od wygrania LM. Ten sezon chyba definitywnie kończy gadkę o Kowalu - bardzo dobrym trenerze, a tu Resovia ma rownie dużo pola do progresu jak w koncepcji budowania zespołu...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”