Resovia Rzeszów

Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Rysio z Klanu »

Rzeszów nie może sobie pozwolić na samych zagranicznych przyjmujących i drugiego zagranicznego młota. Wróci Schops i jeśli drugim byłby np. Stokr, a przyjmujący to Rossard, Ivović, Rześki, Achrem (jako niepolak), to co zrobią przy kontuzji Drzyzgi? I ogólnie jaki byłby sens trzymania Tichacka, który chyba ma kontrakt.
rocky
Posty: 1201
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: rocky »

Michal5 pisze:Tak, bo oczywiście sam nie ma nic do powiedzenia i o wszystkim decyduje ojciec.
Oczywiście ze ma.
Gdybym ja dostał jutro propozycje gry jako libero od Skry to podpisał bym bez czytania umowy. A libero ze mnie tylko trochę gorszy niż z Kacpra :]
Awatar użytkownika
Mr. Chow
Posty: 164
Rejestracja: 24 lut 2015, o 19:59
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Mr. Chow »

Kubiak na stronie LZS sport jej zaznaczony jako niedostępny więc może jednak zostanie w Ankarze skoro ma ważny kontrakt ?

A ten przepis z polakami nie polakami to na pewno ma być od tego sezonu a nie za rok ?
mariusz1000
Posty: 121
Rejestracja: 16 sty 2013, o 18:11
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mariusz1000 »

mmb pisze:Leman ma być.
A z najnowszych plotek ponoć Stokr jest najbliżej, a na przyjęciu Marechal do pomocy na czas studiów Rześkiego - dziwne :o
Jak atakujący z zagranicy to Dima na wypożyczenie i Leman wraca, to chyba jedyny sensowny pomysł. Ew Dima może grać w LM.
Z atakujących mieliśmy już wymienianych zawodników takich jak: Stokr, Grozer, Zaytsev, Sokołow. Nie wiem czy jakikolwiek z nich jest prawdopodobny, ale jak dla mnie to oprócz Stokra każdy może być. Stokra nie jestem pewien.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: serBalonSwann »

mariusz1000 pisze:
mmb pisze:Leman ma być.
A z najnowszych plotek ponoć Stokr jest najbliżej, a na przyjęciu Marechal do pomocy na czas studiów Rześkiego - dziwne :o
Jak atakujący z zagranicy to Dima na wypożyczenie i Leman wraca, to chyba jedyny sensowny pomysł. Ew Dima może grać w LM.
Z atakujących mieliśmy już wymienianych zawodników takich jak: Stokr, Grozer, Zaytsev, Sokołow. Nie wiem czy jakikolwiek z nich jest prawdopodobny, ale jak dla mnie to oprócz Stokra każdy może być. Stokra nie jestem pewien.
Dlaczego? Słaby sezon miał, kontuzję? Pamiętam że w Trento rząddził i Sokolov był jego zmiennikiem
mariusz1000
Posty: 121
Rejestracja: 16 sty 2013, o 18:11
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mariusz1000 »

Nie, po prostu nie mam pojęcia jak wyglądał jego sezon w Korei i dlatego nie jestem pewny. Możliwe, że nadal trzyma wysoki poziom, ale to by trzeba było sprawdzić.
W sumie to jest pewne, że Stokr opuści ligę koreańską bo wprowadzili tam teraz przepisy przeciwko kominom płacowym. Coś może być na rzeczy.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1051
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: hunter »

Rysio z Klanu pisze:Rzeszów nie może sobie pozwolić na samych zagranicznych przyjmujących i drugiego zagranicznego młota. Wróci Schops i jeśli drugim byłby np. Stokr, a przyjmujący to Rossard, Ivović, Rześki, Achrem (jako niepolak), to co zrobią przy kontuzji Drzyzgi? I ogólnie jaki byłby sens trzymania Tichacka, który chyba ma kontrakt.
Najlepiej punktujacy zawodnik rosyjskiej Superligi z poprzedniego sezonu drugim atakujacym w Rzeszowie. :D
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ldz »

gregory1228 pisze:Kurcze zapowiada się że tegoroczne okienko transferowe w Sovi rozczaruje.
z ciekawości, wg mnie poprzednie zapowiadało się całkiem nieźle (świetny Wojtaszek, genialnie radzący sobie na ataku w reprze Kurek, najlepszy środkowy poprzedniego sezonu w +L, perspektywiczny Jankes i równie perspektywiczny Polak), a chyba rozczarowało. Nie jakoś poszczególni zawodnicy tylko tak ogółem. Więc może bez paniki?
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

ldz pisze:genialnie radzący sobie na ataku w reprze Kurek
chronologia?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Dzej
Posty: 20
Rejestracja: 19 kwie 2016, o 14:14
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Dzej »

nie rozumiem polityki transferowej resovii. z jednej strony mowi się o wygraniu LM, pieniądze teoretycznie są, ale nie sprowadza się graczy najwiekszego kalibru. nie sprowadza się jednego genialnego zawodnika, przychodzi za to dwoch bardzo dobrych. po co kurek przyszedł na atak do nas? mieliśmy niesamowitego pecha z schoepsem, ale wyobrazmy sobie, ze jest zdrowy i co wtedy? schoeps był prawdopodobnie naszym najlepszym zawodnikiem w naszym najlepszym sezonie. i na ta sama pozycje sprowadzamy gracza podobnego kalibru. nie lepszego, nie gorszego. osobiscie uwazam, ze ciut lepszy jest niemiec, ale zrozumialbym jesli ktos powiedzial, ze ciut lepszy jest kurek. w jaki sposob nas to wzmocnilo? w zaden. mamy dwoch graczy, ktorzy zarabiaja pewnie z 250 tys euro kazdy i jeden wiekszosc sezonu by przesiedzial w kwadracie. nie lepiej zrezygnowac z obu i sprowadzic kogos jeszcze lepszego? moze grozera, zajcewa, sokołowa choc nie wiem czy ci gracze sa lepsi od naszych zawodnikow i czy sa w stanie podniesc jakosc zespolu. ale na pewno zamiast wydawac tyle kasy na rezerwowego młota można byłoby sprowadzić lepszych przyjmujacych i lepszego rozgrywajacego. zamiast wzmocnien to sprowadzilismy dzieciaka ze stanow, naszego dzieciaka z pw i kontuzjowanego modela z francji. na kazdym kroku mowi się, że nie możemy konkurować finansowo z klubami z rosji, turcji, azji czy wloch, tymczasem te pieniadze ktore mamy, wydajemy w wysoce nieefektywny sposób. powiecie, ze schoeps złapał kontuzje, nowakowski i szeroki wyrównany skład się przydał. otóż nie. biedowaliśmy cały sezon, cudem awansowaliśmy do finału ligi, w lidze mistrzow trafilismy na słabiutką grupę a FF wywalczylismy przy zielonym stoliku, sciagniety awaryjnie holmes okazuje sie teraz naszym najlepszym srodkowym, a pod koniec sezonu trener tragiczna formę tłumaczy kontuzjami. taka mieliśmy wyrównaną 14-tkę albo i nawet16tkę.
ale załóżmy, że nie mam racji.
ze koncepcja resovii (jakakolwiek ona jest) jest lepsza. zakładam, ze chodzi o to, zeby posprowadzac dobrych/bardzo dobrych zawodnikow, młodych, gniewnych i z potencjałem i poprzez wyrownany sklad, wewnetrzna rywalizacje i symbiozą pomiędzy zawodnikami stworzyc zespół, który bedzie się rozwijał zarówno indywidualnie jak i jako drużyna i dzięki temu co roku będzie przerastał oczekiwania i walczył jak równy z równym z gwiazdorskimi zespołami z Rosji, Turcji czy Włoch. zakładam, że taka jest koncepcja, bo nic takiego się nie dzieje. Kiedy ostatnio zaskoczyliśmy pozytywnie jakiś lepszy zespół ? w FF challange cup na podpromiu 8 lat temu? słynne cwiercfinaly z wielkim wtedy olsztynem w tamtym okresie, gdzie przegralismy po 5 meczach, z ktorych tylko jeden nie konczyl sie tie breakiem? było później kilka świetnych powrotów z zaswiatów w wykonaniu naszej druzyny jednak były to mecze z druzynami, które były na naszym poziomie, ale ja jestem kibicem porażki i pamietam tylko te złe czasy, więc poprawcie mnie jesli się mylę. czyli to 2+2=5 jakos nam szczególnie nie wychodzi. ale moze indywidualnie zawodnicy podnosza u nas umiejetnosci albo graja siatkowke swojego zycia? yyy cała litania zawodnikow, którzy niespełnili pokładanych w nich nadziei, od doswiadczonych graczy, którzy grali ponizej swoich mozliwosci(cernic, kovacevic, veres, millar), przez mlodych, ktorzy sie nie rozwijali tak jak zakładanao(mika, baranowicz, buszek, bojic, penczew? śliwka?), do zawodnikow, ktorzy po odejsciu z resovii zaczeli błyszczeć lub przezywac druga mlodosc (gierczynski, grzyb, mika, buszek). do tego mozna dodac jeszcze nowakowskiego, po którym spodziewałem się, że zostanie najlepszy na swiecie, a wg mnie zatrzymał się w rozwoju 5 lat temu, drzyzga także nie gra tak jak sobie to wyobrażałem, ale to mogą być tylko moje horrendalnie wysokie wymagania. nie jestem w stanie wymienic zadnego zawodnika, który by resovia stworzyla. ivovic przychodzil po swietnym sezonie we francji, zagrał u nas niezły sezon i poszedł dalej. achrem przychodził do nas juz jako swietny zawodnik, srebrny medalista ligi mistrzow, grozer wypromowal sie we friedrieschafen i jednak swoja najlepsza siatkowke grał jak już od nas odszedł. od chyba już 8 lat slysze jaka to utalentowana mlodzież ma resovia. co chwile coś wygrywają. i gdzie są ci zawodnicy? a jak taki sliwka znajdzie sie w skladzie to przesiedzi na trybunach albo przestoi w kwadracie cały sezon. i sprowadzimy znowu takiego jaescke, penczewa, czy innego rossarda, zagraja jeden dobry sezon i odejdą, bo nie bedzie kasy albo zostaną na drugi, ktory bedzie gorszy i odejdą bo się nie rozwijają, albo nie zagrają ani jednego i od razu odejdą, bo niewypał. ale na finał ligi wystarczy, w lidze mistrzów odpadną w 1/3 albo zorganizują FF i będzie poklepywanko po tyłku i jakoś się to wszystko kręci, szkoda, że w miejscu.

troche duzo tego wyszło...
PPP111
Posty: 167
Rejestracja: 20 lis 2015, o 18:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: PPP111 »

Stokr miał b.dobry sezon w Koreii jak już co. I on ma być niby jako drugi? Ludzie nie pleccie głupot! Jak Wam się Wam transfery nie podobają to przerzuccie sie na bełchatowski plankton XD AA co do Bienkamto było pewne że pójdzie do Zaksy przecież on pochodzi z Blachowni podmCzestkchoea a więc rzut beretem od KK i wszystko jasne więc nie wiem skąd to"wielkie" zdziwienie.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

@Dzej, Schöps lepszy od Kurka? Nie bardzo. Nawet poprzedniego, jednego zresztą na miarę oczekiwań jego sezonu w Resovii, nie zagrał lepiej niż Kurek gra ten sezon. Trudno mi sobie wyobrazić Schöpsa ciągnącego mecz za meczem za uszy. W tym sezonie brakło lewego, rozegrania i środka. Za rok powinien się poprawić środek i lewe.
Awatar użytkownika
MAX
Posty: 604
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:43
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: MAX »

VernonRoche pisze:[...]W tym sezonie brakło lewego, rozegrania i środka. Za rok powinien się poprawić środek i lewe.
Też uważam że jednak rozegranie kulało. W Zaksie Toniutti robi wyraźną różnicę, dlatego też RR powinna pomyśleć o jakichś zmianach w tym elemencie. Czemu by nie probować zamienić Czecha na Słowaka...
Resovia Rzeszów 1905
* * * * * * *
Marcy$
Posty: 2085
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Marcy$ »

Bo i tak Drzyzga będzie grał...
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Rysio z Klanu »

hunter pisze:
Rysio z Klanu pisze:Rzeszów nie może sobie pozwolić na samych zagranicznych przyjmujących i drugiego zagranicznego młota. Wróci Schops i jeśli drugim byłby np. Stokr, a przyjmujący to Rossard, Ivović, Rześki, Achrem (jako niepolak), to co zrobią przy kontuzji Drzyzgi? I ogólnie jaki byłby sens trzymania Tichacka, który chyba ma kontrakt.
Najlepiej punktujacy zawodnik rosyjskiej Superligi z poprzedniego sezonu drugim atakujacym w Rzeszowie. :D
Przecież ja nie o tym. Drugim w sensie drugim atakującym w klubie, bo Schops już jest (a kto by nie przyhcodził to i tak ciężko rokować czy po roku pierwszym Schops będzie do pierwszej szóstki). Wtedy Tichacek poza LM nie ma kiedy grać.
ciorny17
Posty: 8588
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ciorny17 »

Jakie tu nazwiska padają to ja nawet nie. Kanapa nawet nie przytaczam bo RUKARELLI RIKARDO to już abstrakcja poziom nawet nie wiem jaki. Ktoś rzuci nazwisko, drugi je powtórzy, trzeci powie, że ma źródła z klubu, czwarty go widział na mieście, piąty OSOBIŚCIE mi potwierdził.

Nie róbmy z tego forum siatkarskiego pudelka bo nie wypada.
Kłamca.
magdamad
Posty: 6
Rejestracja: 8 lut 2016, o 14:27
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: magdamad »

Rysio z Klanu pisze:
hunter pisze:
Rysio z Klanu pisze:Rzeszów nie może sobie pozwolić na samych zagranicznych przyjmujących i drugiego zagranicznego młota. Wróci Schops i jeśli drugim byłby np. Stokr, a przyjmujący to Rossard, Ivović, Rześki, Achrem (jako niepolak), to co zrobią przy kontuzji Drzyzgi? I ogólnie jaki byłby sens trzymania Tichacka, który chyba ma kontrakt.
Najlepiej punktujacy zawodnik rosyjskiej Superligi z poprzedniego sezonu drugim atakujacym w Rzeszowie. :D
Przecież ja nie o tym. Drugim w sensie drugim atakującym w klubie, bo Schops już jest (a kto by nie przyhcodził to i tak ciężko rokować czy po roku pierwszym Schops będzie do pierwszej szóstki). Wtedy Tichacek poza LM nie ma kiedy grać.
Z tego co czytałam, to zarówno Tichacek jak i Dima starali/starają się o zmianę licencji na polską. Poniżej o tym:

http://www.przegladsportowy.pl/siatkowk ... 1,899.html

http://reklamakonkurecyjnegoserwisu.wp. ... iera-tempa

Aczkolwiek Paszycki jest moim zdaniem daremny i w ważnych meczach bardziej przeszkadza niż pomaga... :x
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: qtp »

MAX pisze: Czemu by nie probować zamienić Czecha na Słowaka...
Bo ma polski paszport, i nie blokuje miejsca dla obco, a skoro klub nie martwi się limitami na następny sezon to znaczy że Tichacek, podobnie jak Akhrem i Paszycki(po otrzymaniu paszportu) będą liczeni jako Polacy.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ldz »

madlark pisze:
ldz pisze:genialnie radzący sobie na ataku w reprze Kurek
chronologia?
co chronologia?
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

To, że Kurek był kontraktowany jako przyjmujący.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: reeman »

Tichacek ma kontrakt na następny sezon i jego przepis o licencji nie dotyczy pacta sunt servanda.myślę, że ci co grają na polskich paszportach, a jest ich 4 zostaną na tych samych warunkach, przepis będzie dotyczył innych zawodników
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

ldz pisze:
madlark pisze:
ldz pisze:genialnie radzący sobie na ataku w reprze Kurek
chronologia?
co chronologia?
Kurek przychodził jako przyjmujący, a gra w reprezentacji na ataku była później
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ldz »

madlark pisze: Kurek przychodził jako przyjmujący, a gra w reprezentacji na ataku była później
no a ja pisałam o momencie już po zakontraktowaniu Jaeschke, czyli już było chyba wiadomo, że Kuraś będzie śmigał na prawym. To w takim razie zależy co rozumiemy pod pojęciem "okienko transferowe".
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

magdamad pisze:Aczkolwiek Paszycki jest moim zdaniem daremny i w ważnych meczach bardziej przeszkadza niż pomaga... :x
Ocenimy go po następnym sezonie. W pierwszym roku Grozer też zawodził w ważnych meczach.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

W pierwszym sezonie to Grozer po prostu grał nierówno. Nijak się nie da go porównać do Paszyckiego, który ejst przestraszony jak dziecko pierwszego dnia przedszkola.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
rocky
Posty: 1201
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: rocky »

Czy tylko ja nie chciałbym wymiany Kurka na Grozera? Z przytaczanych tu nazwisk najbardziej pasuje mi Sokołow jeśli chodzi o młota.
Dzej
Posty: 20
Rejestracja: 19 kwie 2016, o 14:14
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Dzej »

z całym szacunkiem dla bartka, ale raz po raz pokazuje, ze jak scena jest najwieksza to on zawodzi. dlatego wyzej stawiam schoepsa, a juz na pewno grozera, ktory zyje dla takich momentow i wtedy wynosi sie na wyzyny swoich umiejetnosci.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2016, o 12:02 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę uzywaj klawisza shift, inaczej będę zmusozny usuwac Twoje posty.
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kuchcik77 »

Ladnie oceniacie Kurka.czyje ze wygra wam zloto w tym jakże nieudanym sezonie a przed ostatnim meczem piwie ze to jego ostatni występ.....
wianek07
Posty: 81
Rejestracja: 7 gru 2009, o 00:10
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: wianek07 »

Bartek w Japonii od nastepnego sezonu to bedzie mial spokoj zkrytyka;)
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

weary_skier pisze:W pierwszym sezonie to Grozer po prostu grał nierówno. Nijak się nie da go porównać do Paszyckiego, który ejst przestraszony jak dziecko pierwszego dnia przedszkola.
Ale sprowadza się to do tego samego - nierównej gry. Przestraszenie powinno (choć nie musi) minąć. Dryja przestraszony nie jest, ale na poziom "nieprzestraszonego" Paszyckiego nie ma nawet startu.
wianek07 pisze:Bartek w Japonii od nastepnego sezonu to bedzie mial spokoj zkrytyka;)
Ten transfer z jego punktu widzenia musi wyglądać bajecznie: spokój z blokiem, krótszy sezon, większa kasa, bycie gwiazdą przez duże "gie"....
Nie ma ani jednego argumentu za pozostaniem Bartka w Polsce.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”