Resovia Rzeszów

Marcy$
Posty: 2085
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Marcy$ »

VernonRoche pisze:
I aż cały post musiałeś zacytować zaraz pod nim żeby obwieścić światu taką informację ?
Tak, coś jeszcze? :)
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Castard8 »

Krzywdzących opinii? No pewnie trochę tak, ale sam Fabian wszystkim dostarcza materiału niezbędnego do tworzenia tego typu opinii. Może ma swoisty sposób reakcji na niepowodzenia bo 3 lata temu w Bełchatowie też uśmiechał się najbardziej ze wszystkim podczas dekoracji i wręczania srebrnych medali. Teraz widać to samo. Największe pretensje? Fabian. Najlepszy humor po przegranych? Fabian. To nie są pojedyncze przypadki, więc o ile opinie mogą byc krzywdzące o tyle pewnych rzeczy nie zauważyć się nie da.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Klugenhammer »

Resofan pisze:moja teoria jest jednak inna - Resovia prowadzona przez Kowala wygrywała play-offy gdy potykała się z drużynami prowadzonymi przez Stelmacha, Świderskiego, Nawrockiego i Falascę. Kiedy na przeciwko stanęła drużyna prowadzona przez trenera przez duże "T", mamy efekt jak wczoraj i przedwczoraj. Ubiegłorocznego finału nie liczę, bo Anastasi i tak wycisnął z Gdańska jakieś 30% ponad potencjał.
Nie tylko Anastasi. W 2013 w finale przeciwnikiem Kowala był Castellani. Teoria obalona.
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Ewa6 »

Michał Kubiak MVP turnieju finałowego ligi tureckiej. Transfer marzenie, ciekawe jak to się skończy.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

Pewnie, że marzenie, ale kiedy ostatnio Resovia zakontraktowała zawodnika ze światowego topu? ;)
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

Nigdy?
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: sb.slav »

ldz pisze:ale bądź chociaż raz obiektywny, Fabian gra ŹLE, wygląda na to, że niespecjalnie mu się chce, bo skoro zera na koncie się zgadzają i został już X czasu temu obwołany następcą Gumy to po co ma się starać. I gra ŹLE cały sezon. Jak nie chcesz tego zobaczyć to bez obrazy, trochę zaślepiony jesteś. Argument o Uriarte jest niczym ten "a u Was biją Murzynów".
"szanowny sb.slav, źle pracujesz, nie jestem z Ciebie zadowolony"
"ale szefie, a StanLee w tej konkurencyjnej firmie to pracuje tak samo źle!"
mądre co nie?
Ok, tylko że ja wcale nie neguję faktu, że Drzyzga gra źle. Nie rozumiem natomiast co tu ma do rzeczy dyskusja sprzed iluś miesięcy o tym czy jest TOP 5 - w kontekście jego obecnej formy? To czysta złośliwość, bo wiadomo że teraz to nie jest TOP 5 ani nawet TOP 15.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
woli
Posty: 488
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 15:25
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: woli »

A czy kiedykolwiek był w tej TOP5? Trochę na siłę kreaowało się go na następcę Gumy, a tymczasem Guma nie powiedział ostatniego słowa. :D
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

Przewrotną myślą związaną z przywołaniem tamtej dyskusji miał być wniosek, żeby nie oceniać graczy na podstawie pół roku bardzo dobrej gry, w porównaniu do graczy będących na topie od lat, ale wniosek "co tam u Uriarte?" nie jest taki najgorszy...
iti
Posty: 919
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: iti »

ldz pisze:
iti pisze:Nie jestem jego zwolennikiem absolutnie, ale nie bede go hejtowal za ten dziwny sezon, bo specyfika jest taka, ze trzeba bylo bic sie od pierwszej kolejki o final, a Kowal (raczej Zahorski) pokazal, ze potrafi druzyne przygotowac na PO.
czekaj, bo nie jestem pewna, czy dobrze rozumiem. Czyli Kowal jest dobrym trenerem w zależności od tego, jak wyglądają rozgrywki? Jak są playoffy to dobrym, a jak nie ma to średnim/słabym i wszystko jest ok? Dziwna trochę retoryka...
Nigdzie nie napisalem, ze Kowal jest dobrym trenerem ;) Po prostu za ten sezon jest wybitnie hejtowany, bo charakterystyczna rzecza bylo to, ze w listopadzie byl dolek formy i po nowym roku zaczynali grac coraz lepiej az do PO wlacznie. Ten sezon taki zwyczajny nie jest (jeszcze trwa, pewnie jeden mecz ;)) i "slynny" listopadowy dolek spowodowal kolejne problemy pod tytulem "ucieka nam final" i tak stworzyla sie presja, ze kazdy mecz decyduje o byc albo nie byc.
Dla mnie Kowal swoj warsztat pokazal prowadzac kadre B i nie moge sobie przypomniec za bardzo zawodnika, ktory po grze u niego w sezonie reprezentacyjnym podnioslby znaczaco swoje umiejetnsoci i poziom gry.
eleles
Posty: 205
Rejestracja: 2 wrz 2014, o 13:56
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: eleles »

Czy być może zdolność szykowania formy na najważniejsze spotkania była nie zasługą Kowala a Zahorskiego?
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: chemical_brother »

mmb pisze:Pewnie, że marzenie, ale kiedy ostatnio Resovia zakontraktowała zawodnika ze światowego topu? ;)
Veres?
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
PrXmO
Posty: 151
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 12:50
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: PrXmO »

chemical_brother pisze:
mmb pisze:Pewnie, że marzenie, ale kiedy ostatnio Resovia zakontraktowała zawodnika ze światowego topu? ;)
Veres?

Ze światowego topu a nie z dwa albo 3 lata po tym jak na tym topie był ;)
iti
Posty: 919
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: iti »

eleles pisze:Czy być może zdolność szykowania formy na najważniejsze spotkania była nie zasługą Kowala a Zahorskiego?
Jest taka szansa, ale jezeli tak jest to tez ten dolek formy w listopadzie jest jego wina po czesci - w tym samym stopniu co na PO. Zobaczymy w przyszlym sezonie, zobaczymy tez w przyszlym sezonie jak to bedzie w Chemiku, bo nie wiem kiedy Zahorski odszedl z Resovii.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Michal5 »

iti pisze:zobaczymy tez w przyszlym sezonie jak to bedzie w Chemiku, bo nie wiem kiedy Zahorski odszedl z Resovii.
Odszedł po poprzednim sezonie razem z Ivoviciem.
jupi_1991
Posty: 357
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:39
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jupi_1991 »

Biełgorod w tym sezonie też jakoś formy nie znalazł i to nie wina przygotowania fizycznego.
Podobnie sprawa ma się w Resovii.
Dzej
Posty: 20
Rejestracja: 19 kwie 2016, o 14:14
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Dzej »

jupi_1991 pisze:Biełgorod w tym sezonie też jakoś formy nie znalazł i to nie wina przygotowania fizycznego.
Podobnie sprawa ma się w Resovii.
nie sledze poczynan Biełgorodu, ale patrząc na skład to chyba osiągneli wszystko co było w ich zasięgu. Szypulin także chyba wie co robi, więc czy moglbys rozwinac swoja mysl?
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: krzysiu »

W wywiadzie dla PS Ivovic potwierdził,że są duże szanse na to,że wróci do Rzeszowa,ale jeszcze nic nie podpisano
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: drukjul »

krzysiu pisze:W wywiadzie dla PS Ivovic potwierdził,że są duże szanse na to,że wróci do Rzeszowa,ale jeszcze nic nie podpisano
A co miałby w takiej sytuacji mediom powiedzieć? Ale informacja, że Serb wróci do Rzeszowa wisi już od kilku dni nawet na oficjalnej klubowej stronie Biełogorje Biełgorod.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: sb.slav »

http://www.belogorievolley.ru/news/1/cl ... itsya.html

"Закончился контракт с единственным в минувшем сезоне легионером клуба Марко Ивовичем, и дальнейшую карьеру сербский доигровщик продолжит в польской «Ресовии»."

***
Właśnie miałem wklejać, ale mnie ubiegł @Drukjul. Cytowany fragment znaczy ni mniej ni więcej, że Marko Ivović wraca :)
Byle mu dobrać kogoś kto lepiej ogarnia przyjęcie i na grę Resovii znowu będzie można patrzeć z przyjemnością. A jeszcze jakby przyszedł ten Czech... Tak budowany zespół mi się zaczyna podobać.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: chemical_brother »

sb.slav pisze:http://www.belogorievolley.ru/news/1/cl ... itsya.html

"Закончился контракт с единственным в минувшем сезоне легионером клуба Марко Ивовичем, и дальнейшую карьеру сербский доигровщик продолжит в польской «Ресовии»."

***
Właśnie miałem wklejać, ale mnie ubiegł @Drukjul. Cytowany fragment znaczy ni mniej ni więcej, że Marko Ivović wraca :)
Byle mu dobrać kogoś kto lepiej ogarnia przyjęcie i na grę Resovii znowu będzie można patrzeć z przyjemnością. A jeszcze jakby przyszedł ten Czech... Tak budowany zespół mi się zaczyna podobać.
Znowu? To kiedy niby można było patrzeć na grę Resovii z przyjemnością?
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
keicaM
Posty: 133
Rejestracja: 17 sty 2011, o 20:54
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: keicaM »

chemical_brother pisze: Znowu? To kiedy niby można było patrzeć na grę Resovii z przyjemnością?
Czytam tekst i się zaczynam pienić, patrzę na nick i się uspokajam i uśmiecham lekko pod nosem.
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: chemical_brother »

Resovia dokładnie zawsze grała obrzydliwie dla oka, szczególnie za Tichacka, nawet zdobywając mistrzostwa. Grała skutecznie - fakt - ale bez żadnego polotu ani wrażeń estetycznych. Taka rosyjska, prymitywna siatkówka z przełomu wieków.
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ldz »

poza ubiegłym sezonem. Jak Andrzej wykrystalizował w końcu sobie szóstkę to potem się Reskę całkiem przyjemnie oglądało, i mówię to ja, a nie sb.slav.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: chemical_brother »

Świeczki do Penczewa, Schoepsa i Ivovicia, mało środka (i to tylko blisko siatki, i to jeszcze mając niezłego w ataku Nowakowskiego). No nie wiem, zależy do czego porównujemy. Dobrze im działał system blok obrona, ale nie jest to szczególnie ważne w estetyce gry.
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Noworoczny »

W ub. sezonie w obu meczach ze Skrą (2. w lidze i LM) patrzyło się na Resovię bardzo przyjemnie.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ldz »

no właśnie, zależy do czego porównujemy. Do tegorocznej ZAKSy czy Skry teraz z końcówki sezonu no to ESTETYCZNIE bardziej mi się podoba Kędzierzyn i Bełchatów. Ale jak porównamy do tradycyjnej, skutecznej rąbanki Resovii z tych innych sezonów to jednak zeszłoroczny Rzeszów wyglądał całkiem fajnie. Fabinho grał w miarę równo strefami, Schops zależnie od potrzeby bił mocno albo roladkował, pipe'y z Serbem bardzo ładne. I nie zgadzam się, jakoby obrony nie miały znaczenia estetycznego, mają bardzo duże.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
PrXmO
Posty: 151
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 12:50
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: PrXmO »

Noworoczny pisze:W ub. sezonie w obu meczach ze Skrą (2. w lidze i LM) patrzyło się na Resovię bardzo przyjemnie.
I tu się z Tobą zgodzę mecz w półfinale LM jak dla mnie jeden z lepszych meczów w karierze Drzyzgi jaki widziałem. Ogólnie tamten sezon naprawdę fajnie grał dla oka.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Noworoczny »

A wcześniej to mi się podobał tie-break w 1/4 play off w piątym meczu.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1051
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: hunter »

David Fiel (bo to chyba jego pokazywano w trakcie meczu) ma już też polską narzeczoną?
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”