Resovia Rzeszów

Camillo Marcotti

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Camillo Marcotti »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 16 maja 2016, o 07:02 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Didek »

adamow pisze:Ale póki co w Sovii nie zanosi się na to aby miał przyjść Leon, Michailov, Juantorena czy Visotto więc można zapomnieć o jednej 6 która wygra wszystko. Moim zdaniem Sovia powinna mieć 5 przyjmujących (nie licząc Jeshka bo może wrócić w takiej formie, że do końca sezonu nie będzie się nadawał do gry). Tego anonimowego Kanadyjczyka Periunea (czy jak on tam się zowie) należy traktować raczej jako ciekawostkę/inwestycję na dalszą przyszłość więc raczej nie do meczowej 14 tylko na trybuny obserwować i uczyć się. Zakładając w 6 armaty Ivovica i Alka na rezerwie zostaje tylko ten słabszy Francuz Rozierde więc jak tlenu Sovii brakuje jeszcze jednego klasowego przyjmującego, który byłby pełnowartościowym zmiennikiem dla Marco i Alka.
Parin będzie świetnym zmiennikiem. Więcej nie trzeba.

Jedno potrzeba Resovii. Zdrowia. Tyle wystarczy.
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: chemical_brother »

orw3ll pisze:Trentino i Zenit jedną szóstką wygrywali wszystko jak leci (w zasadzie to 2 przyjmującymi i atakującym, reszta była tylko miłym dodatkiem).
Raphael, Birarelli i Djuric dodatkiem. Bardzo oryginalne.

Biorąc pod uwagę brak kominów płacowych w Resovii i jej pozycję w Europie (żaden światowej klasy gracz nie przyjdzie do Resovii ani do Plusligi jeśli jest zdrowy), budowanie 2 równych szóstek to optymalna strategia. Jedna mocna też by nie pomogła w tym roku, gdyby była w tak słabej formie przez cały rok, ba, wykończyliby się dużo szybciej bez rotacji.

Nie wiem co chcecie od @adamow, przecież to typowy kibic Resovii z głową wysokooooo w chmurach.
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Chal »

chemical_brother pisze:żaden światowej klasy gracz nie przyjdzie do Resovii ani do Plusligi jeśli jest zdrowy
Toniutti.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: lobmar »

Zaksa ma jakoś 2 swiatowej klasy zawodnikow,Toniuttiego i Zatorskiego.Napewno obydwoje top 3.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanap »

Chal pisze:Toniutti.
to załamuje kompletnie argumentację o tym że żaden topowy zdrowy zawodnik nie przyjdzie do plusligi, Toniutti to obecnie najlepszy rozgrywający na świecie.
Resovia lubi przeciętność i kilka szóstek na wyrównanym poziomie, może uda im się zebrać 3 wyrównane szóstki, ale jak ZAKSę nie wykończy gra w LM to powtórzy wynik z minionego sezonu i złoto plus ligi będzie ich. stare sprawdzone schematy Trentino tak przez lata zdobywało LM, mocną szóstką i statystami (za wyjątkiem pozycji atakującego)

Resovia woli liczyć iż może przeciwnik się osłabi przez zmęczenie materiału i kontuzję, a wtedy tymi średniakami i chorowitymi grajkami po przecenie uda się coś wygrać. Może tak, może nie :]
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: serBalonSwann »

kanap pisze:
Chal pisze:Toniutti.
to załamuje kompletnie argumentację o tym że żaden topowy zdrowy zawodnik nie przyjdzie do plusligi, Toniutti to obecnie najlepszy rozgrywający na świecie.
Resovia lubi przeciętność i kilka szóstek na wyrównanym poziomie, może uda im się zebrać 3 wyrównane szóstki, ale jak ZAKSę nie wykończy gra w LM to powtórzy wynik z minionego sezonu i złoto plus ligi będzie ich. stare sprawdzone schematy Trentino tak przez lata zdobywało LM, mocną szóstką i statystami (za wyjątkiem pozycji atakującego)

Resovia woli liczyć iż może przeciwnik się osłabi przez zmęczenie materiału i kontuzję, a wtedy tymi średniakami i chorowitymi grajkami po przecenie uda się coś wygrać. Może tak, może nie :]

kanap jaki kąśliwy :D
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: chemical_brother »

Chal pisze:
chemical_brother pisze:żaden światowej klasy gracz nie przyjdzie do Resovii ani do Plusligi jeśli jest zdrowy
Toniutti.
Fakt, nie doprecyzowałem: do Kowala nie przyjdzie żaden zawodnik klasy światowej z zagranicy, który byłby zdrowy. IMO kluczowym elementem przy transferze Francuza była osoba trenera.

Co do tego, że Toniutti to najlepszy rozgrywający na świecie to chyba nie wypada komentować, Bruno i De Cecco poturlaliby się ze śmiechu po podłodze gdyby to przeczytali.

Resovia zrobiła najlepsze co się dało w takiej sytuacji: ściągnęli gościa z potencjałem na zostanie graczem klasy światowej, Jaeschke. Szkoda tylko, że Kowal trwoni jego talent (który to już!), bo zeszyt...
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Bartek O »

Ciężko mi doszukać się czegoś śmiesznego w twierdzeniu, że Toniutti to w tej chwili najlepszy rozgrywający na świecie. Francuz zaliczył w ostatnim czasie fenomenalny okres i śmiało można stawiać go w jednym szeregu z tymi Twoim zdaniem turlającymi się ze śmiechu. Oczywiście, zdania mogą być podzielone. Dla jednych numerem jeden będzie Bruno, drudzy wskażą De Cecco, ale tak samo uprawnione jest w tej chwili wskazanie na rozgrywającego ZAKSY. Toniutti bez cienia wątpliwości zalicza się w tej chwili do bardzo wąskiego grona artystów na pozycji rozgrywającego.
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: orw3ll »

Bazinga pisze:w zasadzie to piszesz kompletne glupoty bo Itasowi w lutym wylecial najpierw Lanza (i do pierwszej szostki nie wrocil do konca sezonu), a nastepnie Djuric (wrocil 27 marca na trzeci mecz PO przeciwko molfetcie).
W zasadzie to miałem na myśli okres panowania Trentino, gdzie grali Kazijski, Juantorena i Stokr/Sokolov.
chemical_brother pisze:Raphael, Birarelli i Djuric dodatkiem. Bardzo oryginalne.
Na ich miejsce mogłoby być X innych graczy i efekt byłby ten sam.
Bazinga
Posty: 602
Rejestracja: 4 maja 2012, o 16:39
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Bazinga »

orw3ll pisze:
Bazinga pisze:w zasadzie to piszesz kompletne glupoty bo Itasowi w lutym wylecial najpierw Lanza (i do pierwszej szostki nie wrocil do konca sezonu), a nastepnie Djuric (wrocil 27 marca na trzeci mecz PO przeciwko molfetcie).
W zasadzie to miałem na myśli okres panowania Trentino, gdzie grali Kazijski, Juantorena i Stokr/Sokolov.
chemical_brother pisze:Raphael, Birarelli i Djuric dodatkiem. Bardzo oryginalne.
Na ich miejsce mogłoby być X innych graczy i efekt byłby ten sam.
to pojechales.. a pamietasz moze final Itas - Copra, sezon 2012/2013 i mecz nr5 w Trento i kto tam sypał (wyleciał im Rafa połamany palec bodaj, gdy skakał do bloku w meczu nr4). Mecz po niesamowitych meczarniach wygrali 3-2.. Wczesniejsze 2 spotkania u siebie to były spacerki z Rafą na sypie rzecz jasna..

to tak odnosnie "tego samego efektu przy X innnych graczach".

inna sprawa ze mozna miec swietne skrzydla i sype, a i tak nie osiagac zbytnich sukcesow (Cuneo z Grbiciem, Soko, Ngapeth, Wijsmans, nie tak mocarne skrzydla jak Trentino choc i tak wg mnie imponujace), a do czego nawiazuje? Nie bylo tam kompletnie srodka (Kohut i Rossi :D, ktory w oczach Piazzy byl tak slaby ze sztukowali ustwienia na 3 przyjmujacych i do tego Soko )+do tego trener nie potrafil wtedy ogarnac odpowiednio teamu i szlo im roznie, choc wg mnie ponizej oczekiwan.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: serBalonSwann »

Bazinga pisze:
to pojechales.. a pamietasz moze final Itas - Copra, sezon 2012/2013 i mecz nr5 w Trento i kto tam sypał (wyleciał im Rafa połamany palec bodaj, gdy skakał do bloku w meczu nr4). Mecz po niesamowitych meczarniach wygrali 3-2.. Wczesniejsze 2 spotkania u siebie to były spacerki z Rafą na sypie rzecz jasna..

to tak odnosnie "tego samego efektu przy X innnych graczach".
zły przykład skoro jużz Rafą przegrali 2 mecze
Ostatnio zmieniony 16 maja 2016, o 07:07 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 19. Regulaminu Forum
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: orw3ll »

Bazinga pisze:to pojechales.. a pamietasz moze final Itas - Copra, sezon 2012/2013 i mecz nr5 w Trento i kto tam sypał (wyleciał im Rafa połamany palec bodaj, gdy skakał do bloku w meczu nr4). Mecz po niesamowitych meczarniach wygrali 3-2.. Wczesniejsze 2 spotkania u siebie to były spacerki z Rafą na sypie rzecz jasna..

to tak odnosnie "tego samego efektu przy X innnych graczach".
Mecz meczowi nie równy, nie chce mi się tego komentować, serBalonSwann doskonale to podsumował. Koniec końców to Trentino wygrało scudetto.
Bazinga pisze:inna sprawa ze mozna miec swietne skrzydla i sype, a i tak nie osiagac zbytnich sukcesow (Cuneo z Grbiciem, Soko, Ngapeth, Wijsmans, nie tak mocarne skrzydla jak Trentino choc i tak wg mnie imponujace), a do czego nawiazuje? Nie bylo tam kompletnie srodka (Kohut i Rossi , ktory w oczach Piazzy byl tak slaby ze sztukowali ustwienia na 3 przyjmujacych i do tego Soko )+do tego trener nie potrafil wtedy ogarnac odpowiednio teamu i szlo im roznie, choc wg mnie ponizej oczekiwan.
Dla takich skrzydeł jakie ma Zenit , czy niegdyś Trentino (czyli gracze z top 1-5 na swoich pozycjach, na pozycjach które mają największy udział w zdobywaniu punktów) wystarczą gracze z top 30-40 na świecie (Kohut i Rossi do takich nie należeli). Nie należy też zapominać, że Ngapeth dopiero oswajał się z wielką siatkówką (nie był to gracz takiego pokroju jak teraz), dla Sokolova był to pierwszy sezon, gdzie był podstawowym atakującym w zespole, no i Wijsmans miał 36 lat, z resztą lwia część graczy Cuneo młodością nie grzeszyła (zespół zbudowany był na zasadzie młodości z rutyna). No i też 2 miejsce w LM, nie uznawałbym w kategorii porażki, Cuneo miało też pecha że w półfinale Serie A trafiło na Trento, które w lidze mistrzów odpadło, w bardzo pechowych okolicznościach, w obecnej formule grałoby dalej, z wielkimi szansami na wygranie LM (było głównym faworytem).
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Chal »

Jak byłem młodszy, to też nie doceniałem wkładu Raphaela w tamto Trento. Jeśli sypacz nie ma znaczenia przy potężnych skrzydłach, to dlaczego pierwszą deską ratunku, jakiej chwyta się Alekno, gdy nie idzie, jest właśnie zmiana rozgrywającego?
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Komunista »

Najlepszy od lat rozgrywający na świecie to Rezende.

A co do Resovii to i tak do finału ligi awansują, także spokojne:-) mają na to petent
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

lobmar pisze:Zaksa ma jakoś 2 swiatowej klasy zawodnikow,Toniuttiego i Zatorskiego.Napewno obydwoje top 3.
Sorry że się czepiam, ale albo zdradź nam który z nich to kobieta, albo pisz obydwaj.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Raul Lozano
Posty: 22
Rejestracja: 22 kwie 2016, o 13:40
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Raul Lozano »

Komunista pisze:Najlepszy od lat rozgrywający na świecie to Rezende.

A co do Resovii to i tak do finału ligi awansują, także spokojne:-) mają na to petent

Petent to taka osoba, chcąca coś załatwić w urzędzie chociażby :) Natomiast Resovia może mieć co najwyżej patent na finał. Bez spiny. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Noworoczny »

Od razu widać, że Komunista i Lobmar w szkole nie byli prymasami.

Co do klasy rozgrywających, to Nr 1 zyskuje bardzo przy nr 16, zwłaszcza wizualnie. Ale trzeba przyznać: zły nie jest. Może i faktycznie najlepszy. Cecco robi ma mnie mniejsze wrażenie. Widziałem parę meczów ligi włoskiej i jakoś tam nie zachwycał. Natomiast dochodzę do wniosku coraz częściej, że takie wyliczanki nie mają za wiele sensu. Wszystko zależy od dyspozycji - sztandarowy przykład: Drzyzga. Rok temu jakiś tam (pedzmy: szeroki) top światowy a teraz popelina.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Bazinga
Posty: 602
Rejestracja: 4 maja 2012, o 16:39
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Bazinga »

orw3ll pisze:
Bazinga pisze:to pojechales.. a pamietasz moze final Itas - Copra, sezon 2012/2013 i mecz nr5 w Trento i kto tam sypał (wyleciał im Rafa połamany palec bodaj, gdy skakał do bloku w meczu nr4). Mecz po niesamowitych meczarniach wygrali 3-2.. Wczesniejsze 2 spotkania u siebie to były spacerki z Rafą na sypie rzecz jasna..

to tak odnosnie "tego samego efektu przy X innnych graczach".
Mecz meczowi nie równy, nie chce mi się tego komentować, serBalonSwann doskonale to podsumował. Koniec końców to Trentino wygrało scudetto.
jak nie widzisz roznicy pomiedzy rozgrywaniem meczu na wyjezdzie a u siebie to nie mamy o czym gadac :]
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Noworoczny »

Z drugiej strony coś w tym jest, bo jak nr 20 wypadł przed F3 w Łodzi, to ławkowicz Żygadło nie przeszkodził Trento w końcowym tryumfie.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: orw3ll »

Chal pisze:Jak byłem młodszy, to też nie doceniałem wkładu Raphaela w tamto Trento. Jeśli sypacz nie ma znaczenia przy potężnych skrzydłach, to dlaczego pierwszą deską ratunku, jakiej chwyta się Alekno, gdy nie idzie, jest właśnie zmiana rozgrywającego?
To nie jest tak, że nie doceniam Raphaela, z nim Trentino wygrywało z wielką swobodą w większości meczów. Oczywiście lepiej mieć lepszego rozgrywającego, niż go nie mieć :D pomijając już fakt, że przez większość czasu nie łapał się do 12-14 reprezentacji Brazylii, co najwyżej do szerokiego składu (w tamtym okresie Brazylia miała z 5 rozgrywających w top 20). Nawet bez Raphaela/Grbica Trento dalej wygrywało, czy to z Żygadłem, który przesiedział cały sezon na ławce jak zauważył Noworoczny, czy to z Sintinim wracającym po wygranej walce z nowotworem. Oczywiście te zwycięstwa nie przychodziły już tak łatwo, ale dalej ciężko było zatrzymać tą maszynę do wygrywania. Rozgrywający prezentują różne style i po zmianie na tej pozycji drużyna często zmienia oblicze, Kobzar ostatnio w meczu z Resovią odmienił Zenit, który był już nie do zatrzymania, ale czy jest to jakiś topowy rozgrywający? Wydaje mi się, że próżno go szukać w najlepszej 20.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2812
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Simao »

adamow pisze:Ale póki co w Sovii nie zanosi się na to aby miał przyjść Leon, Michailov, Juantorena czy Visotto więc można zapomnieć o jednej 6 która wygra wszystko. Moim zdaniem Sovia powinna mieć 5 przyjmujących (nie licząc Jeshka bo może wrócić w takiej formie, że do końca sezonu nie będzie się nadawał do gry). Tego anonimowego Kanadyjczyka Periunea (czy jak on tam się zowie) należy traktować raczej jako ciekawostkę/inwestycję na dalszą przyszłość więc raczej nie do meczowej 14 tylko na trybuny obserwować i uczyć się. Zakładając w 6 armaty Ivovica i Alka na rezerwie zostaje tylko ten słabszy Francuz Rozierde więc jak tlenu Sovii brakuje jeszcze jednego klasowego przyjmującego, który byłby pełnowartościowym zmiennikiem dla Marco i Alka.
Ty naprawdę widzisz Achrema, jako podstawowego zawodnika, obok Ivovica? Nie mam więcej pytań, ponieważ widać, że nie posiadasz za dużej wiedzy na temat obecnej sytuacji. Naprawdę śmieszy mnie już to, że niektórzy wieloletni kibice Resovii, którzy uważają, że znają się na siatkówce,dalej widzą Achrema w wyjściowym. Mało to, uważają, że będzie on jedną z wiodących postaci. Niestety, żyją w odrealnionym od rzeczywistości, jakimś swoim wyimaginowanym świecie. Później są rozczarowani że nie ma MP, liczą nawet na zwycięstwo w LM. Teraz się pytam, czy Achrem obecnie gwarantuje taki poziom, taką jakość, aby zdobyć MP, jeśli chodzi o LM to nawet nie ma sensu pytać ? Już nie pamiętacie jak u niego z przyjęciem, przecież prostej piłki nie potrafił dobrze dograć. Myślę,że ja sprawiłbym mu problemy swoją zagrywką :D Jednak teraz tak poważnie. W kontekście ataku, nie ma już tej dynamiki, tego zasięgu co wcześniej. Z trudniejszymi rywalami meczy się nie miłosiernie. Na pewno charyzmy i chęci nie można mu odmówić. Jednak po za niektórymi dobrymi meczami to już nie ten zawodnik. Na zmiennika może ok, jednak nie do regularnej gry w wyjściowym składzie w drużynie z takimi aspiracjami jak Resovia. To jest tylko moje zdanie, każdy może mieć inne w tej kwestii.
Awatar użytkownika
GRISZA
Posty: 18
Rejestracja: 16 maja 2016, o 15:10
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: GRISZA »

Jestem zdania, że dużym błędem było nie wypożyczenie Alka do jakiegoś słabszego klubu, w którym mógłby przez częstą grę odbudować się po tak ciężkiej kontuzji. Jeśli by się sprawdził można było rozważać jego przydatność do drużyny na sezon 2015/16.
Drugą kwestią było ściągnięcie Śliwki i posadzenie go na ławie. Masakra jakaś. Ale to już zostało napisane tyle razy, że szkoda się powtarzać.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: reeman »

keicaM
Posty: 133
Rejestracja: 17 sty 2011, o 20:54
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: keicaM »

GRISZA pisze:Jestem zdania, że dużym błędem było nie wypożyczenie Alka do jakiegoś słabszego klubu, w którym mógłby przez częstą grę odbudować się po tak ciężkiej kontuzji. Jeśli by się sprawdził można było rozważać jego przydatność do drużyny na sezon 2015/16.
O czym ty w ogóle mówisz? Przecież w sezonie 2014/2015 to on tę kontuzję leczył. W zakończonym właśnie sezonie wrócił do w miarę wysokiej formy.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

reeman pisze:M Gogol w Radiu Centrum
https://www.youtube.com/watch?v=U5duEF2 ... e=youtu.be
Ciekawy wywiad, Szkoda, że dziennikarze wzięli w obroty gościa, który chyba jest winien najmniej.
Ciekawostki:
MMG o Perrinie nie wiedział. Dowiedział się o nim z internetu. Człowiek ze sztabu...
RESOVIA JEST POWAŻNYM KLUBEM.
Żeby nie było, tak jak z Piechockim i Bałkanami, że jednego Atansijevicia już tyle lat spłaca kontraktując jakichś kasztaniaków.

Nie boi się przyznać, że sezon to porażka a za przyczyny wymienia brak ognia na lewym skrzydle i słabą głowę.
GRUBA ANALIZA.

Dlaczego Drzyzga gra tak słabo?
Nie jest wielkim rozgrywającym i mało trenuje, ale to ambitny chłopak i weźmie się za siebie.
MIESZKO ZNALAZŁ SPOSÓB NA POPRAWĘ UMIEJĘTNOŚCI. WSZYSCY TRENERZY GO NIENAWIDZĄ.

Dlaczego skoro problem leżał na lewym skrzydle pozbyto się Ivovicia i zakontraktowano Kurka na atak i inwalidę?
pfff eeee yyy, pffff yyyy nie do mnie.

Jeśli chodzi o transfery to priorytetem był Ivovic i dobry atakujący. Miał być Stokr ale wyszły jakieś kwiatki ze zdrowiem. Rossarda długo obserwowano wraz z gościem o podobnych parametrach (???) i wybrano jednak Francuza. MMG wysoko ceni jego technikę przyjęcia i z wszystkich przyjmujących z PRO A ceni wyżej tylko Clevenot.
Ciekawa analiza. Głupi Tillie stawia Thibault na atak.

e. Nie no zapomniałbym o najlepszym.

Śliwka stracił pewność siebie. Czuł presję wiedząc, że po kilku nieudanych zagraniach zejdzie z boiska...
No przecież mnie zaraz coś trafi.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
GRISZA
Posty: 18
Rejestracja: 16 maja 2016, o 15:10
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: GRISZA »

keicaM pisze:O czym ty w ogóle mówisz? Przecież w sezonie 2014/2015 to on tę kontuzję leczył. W zakończonym właśnie sezonie wrócił do w miarę wysokiej formy.
Dokładnie. I powinien wracać do tej formy w Olsztynie czy innej Politechnice. Powinien grać Śliwka, bo po to go ściągnięto.
kaede
Posty: 105
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 15:53
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kaede »

generalnie się zgadzam weary_skier tylko
weary_skier pisze: Ciekawa analiza. Głupi Tillie stawia Thibault na atak.
weź pod uwagę kogo Tille ma na rezerwie na przyjęciu, a kogo na ataku. mając kogoś takiego jak Sidibe na ławce, nic dziwnego, że przymierza Thibault.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

weary_skier pisze: Śliwka stracił pewność siebie. Czuł presję wiedząc, że po kilku nieudanych zagraniach zejdzie z boiska...
No przecież mnie zaraz coś trafi.
Najlepiej tą pewność siebie testował Drzyzga swoim wiecznym powtarzaniem po nieudanym ataku. Jak Śliwka nie skończył piłki to koło mnie goście od razu mówili - "oho zaraz go Drzyzga zdejmie z boiska" i o ile mnie pamięć nie myli to nigdy więcej niż 3 piłki pod rząd młody nie przetrzymał :)
Ciekawe czy cyfrowi chłopcy ze sztabu też zwrócili na to uwagę... a jeszcze ciekawsze czy przekazali Drzyzdze jakieś uwagi?
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Didek »

Fabian to geniusz rozegrania. Kto tego nie widzi ten leszcz. Przynajmniej za takiego się uważa. Nawet specjalnie trenować nie musi bo co Kowal mógłby go nauczyć? Taki słaby trener dla Fabiana.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”