Resovia Rzeszów

Awatar użytkownika
ajsmen90
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ajsmen90 »

iti pisze:Z Igla Resovia popelnila ten blad, ze wzieli Wojtaszka, a brak kontraktu dla Ignaczaka to poklosie tamtej decyzji, bo logiczne jest, ze przyszloscia jest Maslowski.

Co do Achrema to powoli dochodze do wniosku, ze mial bajeczna oferte na stole i chcial z niej skorzystac, bo to pewnie ostatnia szansa na pokazny zarobek. Pytanie jak bardzo roznila sie ta propozycja od tej z Rzeszowa ;) A tego pewnie sie nie dowiemy nigdy.
Ja tam nie uważam wzięcia Wojtaszka za błąd. Igła pograłby jeszcze może do 40-tki max, a może nie, a Wojtaszek jest 10 lat młodszy od Igły i także gra podobnie jak Igła. Wojtaszek to naprawdę dobry siatkarz moim zdaniem. Zresztą podobno już przed sezonem miało być tak, że Wojtaszek miał wchodzić i grał dużo i więcej od Igły dopóki nie podkręcił gdzieś tam kostki. Igła miał być jako "strażak" i w sumie dobrze się wywiązał ze swojej roli.
iti
Posty: 919
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: iti »

Bierzesz tylko pod uwage duet Ignaczak/Wojtaszek i moim zdaniem to jest blad, bo raczej powinienes patrzec na trio Ignaczak/Wojtaszek/Maslowski. Zgoda - Ignaczak mogl pograc do 40-tki, byc idealnym wsparciem dla Maslowskiego zeby ten powoli wchodzil do Resovii. To bylaby naturalna kolej rzeczy, a tak to za kilka lat czy juz za rok uslyszymy, ze Wojtaszek albo Maslowski odchodzi. Ani jedno, ani drugie nie bedzie dobrym posunieciem, bo jeden bedzie mial przed soba najlepszy okres dla libero, a drugi bedzie tym, w ktorego Resovia sporo zainwestowala, wiec pozbywac sie go? Troche bez sensu. Popelniono blad wowczas jak brano Wojtaszka.
Awatar użytkownika
ajsmen90
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ajsmen90 »

iti pisze:Bierzesz tylko pod uwage duet Ignaczak/Wojtaszek i moim zdaniem to jest blad, bo raczej powinienes patrzec na trio Ignaczak/Wojtaszek/Maslowski. Zgoda - Ignaczak mogl pograc do 40-tki, byc idealnym wsparciem dla Maslowskiego zeby ten powoli wchodzil do Resovii. To bylaby naturalna kolej rzeczy, a tak to za kilka lat czy juz za rok uslyszymy, ze Wojtaszek albo Maslowski odchodzi. Ani jedno, ani drugie nie bedzie dobrym posunieciem, bo popelniono blad wowczas jak brano Wojtaszka.
Ale z drugiej strony z jakiegoś powodu Resovia z jakiegoś powodu zdecydowała się na podobnych libero z akcentem na obronę. Igła w audycji w Radiu Centrum mówił też o tym, że libero z podziałem na jeden do obrony, a drugi do ataku to raczej jemu się nie widzi i on raczej jest przeciwny temu. Tam to wszystko argumentował. Do czego zmierzam. Chodzi o to, że tak dobrani zawodnicy może nie są przez przypadek i dlatego właśnie teraz wszedł Wojtaszek i kto wie może taka para Wojtaszek/Masłowski będzie się utrzymywać przez kilka lat. A Damian to też nie jest junior i myślę, że i od niego się Masłowski też może czegoś nauczyć.
kanimo

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanimo »

Mysle, ze przez przypadek.
Wojtaszek byl wolny, jest jeszcze mlody i jak go Reska brala to uchodzil za rugiego libero w Polse i miel perspektywe wejscia do kadry. Wiec po prostu wzieli najlepszego dostepnego na rynku. Jednoczesnie sprzatajac go z przed nosa konkurencji.
A ze przypadkowo ma taka charakterystyke gry jak Igla...

Maslowski jak Resovia go wysylala do Spaly to byl dzieciak, choc juz wtedy bylo widac, ze lepszy w obronie niz przyjeciu. Ale przeciez nie zaplanowali mu kariery ani stylu gry. Byl najlepszy wsrod mlodych Resoviakow i tyle.
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: krzysiu »

Do gry po kontuzji wrócił Piotr Nowakowski, poza tym są jeszcze Dawid Dryja, Dmytro Paszycki i Łukasz Perłowski. Według naszych informacji dwaj ostatni mają być jednak wypożyczeni. Paszyckiego, który nie ma polskiego obywatelstwa, rzeszowianie chcą oddać do Lotosu Trefla. Negocjacje w tej sprawie trwają.
Za Przeglądem Sportowym
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Myślę, że wszystkim umknęła ważna informacja, która wyjawił Górski nt. wypożyczeń z Resovii.
Konkretnie stwierdził, że klub na niektórych wypożyczeniach zarabia a całościowo na pewno nie traci.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Camillo Marcotti

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Camillo Marcotti »

Perłowski jeszcze pamięta jak się gra? ;)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Noworoczny »

Rok temu serwował.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
ajsmen90
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ajsmen90 »

keicaM
Posty: 133
Rejestracja: 17 sty 2011, o 20:54
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: keicaM »

Koniec dobrego, pół grosza nie zapłacę za oglądanie ciapaków bez charakteru. Odeszli wszyscy zawodnicy, którzy jednoznacznie kojarzyli się ze słowem Resovia. Smutne to.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Noworoczny »

Eee, a jakby odeszli ze starości? Bez przesady. Zaxa zmieniła wszystkich z wyj. Jurka a tego w tym sezonie wykopsała i nie sądzę, żeby jej kibice byli bardzo niezadowoleni.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
ajsmen90
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ajsmen90 »

Noworoczny pisze:Eee, a jakby odeszli ze starości? Bez przesady. Zaxa zmieniła wszystkich z wyj. Jurka a tego w tym sezonie wykopsała i nie sądzę, żeby jej kibice byli bardzo niezadowoleni.
Pewnie hotki są niezadowolone.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2812
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Simao »

keicaM pisze:Koniec dobrego, pół grosza nie zapłacę za oglądanie ciapaków bez charakteru. Odeszli wszyscy zawodnicy, którzy jednoznacznie kojarzyli się ze słowem Resovia. Smutne to.
Czyli śmiało mogę stwierdzić, że kibic z Ciebie żaden. Z drużyną się jest zawsze, niezależnie od wszystkiego. To był i będzie mój klub, do kiedy będzie istniał. Ja osobiście mogę napisać, że mnie te zmiany cieszą i satysfakcjonują i z ciekawością czekam na nowy sezon. Coś się kończy, coś zaczyna, zawodnicy Ci już nie są młodzi, nie dawali już tej jakości, jaką się oczekuje. Chyba że, niektórych dalej satysfakcjonowała by ta bylejakość. Oczywiście w nadchodzącym sezonie może być różnie, jednak jest duże prawdopodobieństwo, że będzie lepiej. Ciężko wyrokować, ponieważ decyduje wiele czynników. Przypomnę tutaj że, gdy Resovia miała najlepszy sezon w historii. Zdobyła MP, grała w finale LM, gdzie awansowała drogą sportową, Achrem nie był nawet minuty na boisku. Pozostają tez kwestie finansowe, klubowi w ogóle się nie kalkuluje trzymać zawodnika, który za sezon chce otrzymywać około miliona zł. Nie jest już młody, przyjęcie ma nędzne, a i w ataku szału nie robi. Tylko dlatego ponieważ jest taki kaprys niektórych sentymentalnych kibiców. Tak na marginesie, drużyna świetnie sobie bez niego poradzi i chyba nikt tego nie zaprzeczy? Teraz kwestia Igły, co prawda walczak, aż za bardzo charakterny. Ci co są bliżej drużyny mogą to potwierdzić. Nie od dziś wiadomo, że na linii Igła-Kowal nie jednokrotnie iskrzyło. Kwestia charakterów, jednak to wszystko raczej negatywnie przekładało się na drużynę i Igła podburzał niektórych zawodników przeciwko Kowalowi. To później na pewno miało odzwierciedlenie na grę i poziom jaki prezentowała drużyna. W dodatku Igła to już zawodnik zaawansowany wiekowo, nie dający już takiej jakości i mogliśmy stracić Masłowskiego. Jest naprawdę dobry Wojtaszek, kilka sezonów temu najlepszy libero LM. Za Perłą raczej nikt nie będzie płakał, on pełnił już taka rolę jak jeszcze do nie dawna Wrona w kadrze :D
Ostatnio zmieniony 25 maja 2016, o 13:31 przez Simao, łącznie zmieniany 1 raz.
biancorossa
Posty: 33
Rejestracja: 25 lut 2015, o 19:35
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: biancorossa »

Szkoda Alka, bo to wspaniały człowiek i przede wszystkim zawodnik. Ale prawda jest taka, że nie można budować drużyny na sentymentach. Klub podjął takie decyzje, nie mamy wystarczającej wiedzy żeby je krytykować, trzeba się z tym pogodzić. Taki jest sport, zawodnicy przychodzą i odchodzą, nawet ikony klubów.
Co do charakteru drużyny, nie uważam, żeby niektórym nowym Resoviakom go brakowało, także bez obaw. ;)
PPP111
Posty: 167
Rejestracja: 20 lis 2015, o 18:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: PPP111 »

I co łaske komuś zrobisz ze nie bedziesz ogladal czy chodzil na mecz Resovii? i bardzo dobrze, po co Resovii taki marny kibic? Chodzi sie na KLUB! Achrem wg Ciebie zaslugiwal na zostanie? Bez jaj. Gosc ktory prezentowal sie tragicznie na przestrzeni sezonu, zawalony set z Radomiem, na F4 z Kazaniem pelne majty w koncowce 2 seta gdzie mogl zrobic 2-0 a no jak mowie gacie pelne strachu przy tych 3 atakach. Do tego jak on to kocha Resovie, jaki on tutaj szczesliwy bla,bla a wycenia sie na 250 t ojro po tym jak 2 lata mial w plecy? No ludzie? Wiadomo hotki nigdy nie zrozumieja bo one nie kumaja sprawy tylko patrza ze gosc charakterny, przystojny i bla bla ale prawdziwych kibicow to nie interesuje! Nie zaslugiwal na zostanie i basta. To samo Dima ktory sie skompromitowal po calosci. Perłowski tez odcinajacy kupony nie kumam jak mozna goscia bronic by jeszce zostal tylko dlatego ze wykona 5 flotow w sezonie i zadowolony. No ludzie! :D
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

mariusz1000 pisze:O wyborze pomiędzy Stokrem a Schmittem zadecydowały dodatkowe badania medyczne, które obaj musieli sobie zrobić
Swoją drogą - bo zakładam, że coś takiego padło - nie znam dokładnie sytuacji zdrowotnej Schmitta, a tym bardziej Stokra, ale to przekonywanie o doskonałym zdrowiu Schmitta, który przez kontuzje stracił połowę sezonu 13/14, i cały poprzedni sezon, jest jednak zastanawiające. Bo to, że w tym momencie jest w jednym kawałku, bo ubiegłorocznym zakontraktowaniu Lyneela... Zobaczymy, w formie z Arkasu Schmitt będzie najlepszym graczem/skrzydłowym ligi, żeby nie było, jednak jakoś miałbym więcej zaufania do Stokra, który w poprzednim sezonie walczył o miano 2. najlepiej punktującego ligi koreańskiej z Simonem, a w sezonach 13/14 i 14/15 zdobył w rosyjskiej Superlidze ponad 1000 punktów, uprzednio wygrywając wszystko co można w klubowej siatkówce z Trentino...

Tak sobie spekuluję, po prostu jestem ciekaw.
PPP111
Posty: 167
Rejestracja: 20 lis 2015, o 18:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: PPP111 »

Jest Gavin iz wg badan i materialow ktore posiadal klub jest on w 100% gotowy do gry. O tym jak bedzie sie prezentowal przekonamy sie juz od soboty w RIO. A co do Stokra to u niego byl problem z barkiem jakas ograniczona ruchomosc ect i dlatego zdecydowano sie na Gavina do tego charatkerologicznie im bardziej pasowal + osoba Perrina gdzie bedzie im raźniej.
Kolcz_ps
Posty: 430
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:55
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Kolcz_ps »

Alek chciał zostać ale dobrze wie że to ostatni moment aby coś więcej zarobić. Idzie do Halbanku Ankara, ale sam powiedział że chce zakonczyc karierę w Resovii także pewnie wróci za jakis czas ale juz za mniejsze pieniądze
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Jolly »

StanLee pisze:
mariusz1000 pisze:O wyborze pomiędzy Stokrem a Schmittem zadecydowały dodatkowe badania medyczne, które obaj musieli sobie zrobić
Swoją drogą - bo zakładam, że coś takiego padło - nie znam dokładnie sytuacji zdrowotnej Schmitta, a tym bardziej Stokra, ale to przekonywanie o doskonałym zdrowiu Schmitta, który przez kontuzje stracił połowę sezonu 13/14, i cały poprzedni sezon, jest jednak zastanawiające. Bo to, że w tym momencie jest w jednym kawałku, bo ubiegłorocznym zakontraktowaniu Lyneela... Zobaczymy, w formie z Arkasu Schmitt będzie najlepszym graczem/skrzydłowym ligi, żeby nie było, jednak jakoś miałbym więcej zaufania do Stokra, który w poprzednim sezonie walczył o miano 2. najlepiej punktującego ligi koreańskiej z Simonem, a w sezonach 13/14 i 14/15 zdobył w rosyjskiej Superlidze ponad 1000 punktów, uprzednio wygrywając wszystko co można w klubowej siatkówce z Trentino...

Tak sobie spekuluję, po prostu jestem ciekaw.
Dlatego właśnie klub zlecił dodatkowe badania obu siatkarzom. Okazało się że Schmitt jest w lepszym stanie i dlatego go zakontraktowano. Po kontuzji nie ma śladu więc jest w pełni wyleczony. Trudno powiedzieć czy na kadrze (odpukać) się czegoś nie nabawi bo różne wypadki chodzą po ludziach ale w tym momencie jest zdrowy. Już w sobotę możemy się przekonać w jakiej jest obecnie formie o ile wystąpi w tym meczu.
jupi_1991
Posty: 357
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:39
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jupi_1991 »

Jolly pisze:
StanLee pisze:
mariusz1000 pisze:O wyborze pomiędzy Stokrem a Schmittem zadecydowały dodatkowe badania medyczne, które obaj musieli sobie zrobić
Swoją drogą - bo zakładam, że coś takiego padło - nie znam dokładnie sytuacji zdrowotnej Schmitta, a tym bardziej Stokra, ale to przekonywanie o doskonałym zdrowiu Schmitta, który przez kontuzje stracił połowę sezonu 13/14, i cały poprzedni sezon, jest jednak zastanawiające. Bo to, że w tym momencie jest w jednym kawałku, bo ubiegłorocznym zakontraktowaniu Lyneela... Zobaczymy, w formie z Arkasu Schmitt będzie najlepszym graczem/skrzydłowym ligi, żeby nie było, jednak jakoś miałbym więcej zaufania do Stokra, który w poprzednim sezonie walczył o miano 2. najlepiej punktującego ligi koreańskiej z Simonem, a w sezonach 13/14 i 14/15 zdobył w rosyjskiej Superlidze ponad 1000 punktów, uprzednio wygrywając wszystko co można w klubowej siatkówce z Trentino...

Tak sobie spekuluję, po prostu jestem ciekaw.
Dlatego właśnie klub zlecił dodatkowe badania obu siatkarzom. Okazało się że Schmitt jest w lepszym stanie i dlatego go zakontraktowano. Po kontuzji nie ma śladu więc jest w pełni wyleczony. Trudno powiedzieć czy na kadrze (odpukać) się czegoś nie nabawi bo różne wypadki chodzą po ludziach ale w tym momencie jest zdrowy. Już w sobotę możemy się przekonać w jakiej jest obecnie formie o ile wystąpi w tym meczu.
Ja tam wolę Gavina w Resovii niż Stokra. Umiejętności podobne, ale charakter zdecydowanie na + u Kanadyjczyka.

Jolly wiadomo coś na temat tego kto dołączy do Resovii na przyjęcie do czasu aż wróci Thomas z USA?
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

StanLee pisze:
Tak sobie spekuluję, po prostu jestem ciekaw.
Też mnie to zaczęło ciekawić od momentu zakontraktowania Stokra przez Trento. Tak jakby Włosi nie umieli zbadać ruchomości barkowej(?).
Sezon pokaże, kto lepiej wyszedł
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Noworoczny »

weary_skier pisze:Sezon pokaże, kto lepiej wyszedł
Jest też możliwe, że nie pokaże (chyba, że drużyny zmierzą się bezpośrednio).

Messerschmitt nie był zły wtedy, gdy wyskoczył na arenie międzynarodowej. Stokr z kolei przy Torenie i Kaziku miał łatwo, to i błyszczał. Na kadrze już tak nie fikał i Polacy spokojnie go zneutralizowali.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1051
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: hunter »

Noworoczny pisze: Stokr z kolei przy Torenie i Kaziku miał łatwo, to i błyszczał. Na kadrze już tak nie fikał i Polacy spokojnie go zneutralizowali.
W Krasnodarze miał jedynie Marlona i samych rzemieślników średnich lub średnio lepszych i też jakoś błyszczał.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

hunter pisze:
Noworoczny pisze: Stokr z kolei przy Torenie i Kaziku miał łatwo, to i błyszczał. Na kadrze już tak nie fikał i Polacy spokojnie go zneutralizowali.
W Krasnodarze miał jedynie Marlona i samych rzemieślników średnich lub średnio lepszych i też jakoś błyszczał.
Będzie Gavin zdrowy - będzie wystarczająco dobry, tak czuję. Tylko że informacja o jego lepszym stanie zdrowia niż Stokra jakoś mnie nie uspokaja, po co w ogóle to podano, jakoś do tej pory klub nie tłumaczył czemu zakontraktował tego a nie innego.
Dla mnie to brzmi jak próba uprawdopodobnienia informacji że jest z jego zdrowiem wszystko OK, bo porównywany był z innymi itd. Jak złapie kontuzję to zawsze będzie można powiedzieć - na pecha nic nie poradzimy...
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

Nie chcę kwestionować stanu zdrowia Schmitta - nie mam po prostu w tej materii wiedzy - a porównanie klasy sportowej Stokra i Schmitta jest drugorzędne, bo obaj są rewelacyjnymi zawodnikami, ja tylko odnosiłem się do retoryki, która ciekawi mnie, czy powtarzana jest tylko u nas w kraju. Retoryki, wedle której Conte po operacji nie będzie miał już problemów z barkiem, Lyneel będzie zdrowy, problemy z kręgosłupem Veresa były spowodowane tylko opieką medyczną w Rosji, a Winiar czuje się po operacji jak junior. Skończyło się tak, że Conte pograł intensywnie przez dwa lata, z Veresa i Lyneela nic nie było, a Winiar pewnie znowu się połamie. Mimowolnie, nieustanne stwierdzanie o doskonałym stanie zdrowia Schmitta też kojarzy mi się z podobnym zaklinaniem rzeczywistości i złą oceną sytuacji, zwłaszcza, że Resovia w ostatnich sezonach wzięła dwóch kontuzjowanych skrzydłowych (Lyneel i Veres), i wyszła na tym raczej kiepsko.

Ciekawi mnie również, czy aby na pewno porównanie stanu zdrowia zawodnika po intensywnym sezonie w Korei, i zawodnika, który dostał rok na leczenie się, ale ma nieustanne problemy zdrowotne, ma jakikolwiek sens. Bo jeszcze okaże się po Rio, że Kurek ma pewne problemy z barkiem, a Winiar jest zdrowy i gotowy do grania, i co wtedy? :) Trzymam kciuki za Schmitta i - powtórzę - nic nie przesądzam, w formie to naprawdę znakomity zawodnik.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

Ciekawe kto zostanie kapitanem, chyba tylko Schops się nadaje? ;)
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanap »

Nie ma co dywagować, o Lyneelu w tamtym roku z klubu płynęły te same treści, przeszedł badania lekarskie jego stan zdrowia jest dobry itp podobny bzdury, a człowiek w reprezentacji nie mógł grać, chodzić nie mógł z bólu czy podobne historie, teraz jest podobnie (Gavin jeszcze się porusza), ciekawe czy badał ich ten sam lekarz co Lyneela?
biancorossa
Posty: 33
Rejestracja: 25 lut 2015, o 19:35
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: biancorossa »

kanap pisze:Nie ma co dywagować, o Lyneelu w tamtym roku z klubu płynęły te same treści, przeszedł badania lekarskie jego stan zdrowia jest dobry itp podobny bzdury, a człowiek w reprezentacji nie mógł grać, chodzić nie mógł z bólu czy podobne historie, teraz jest podobnie (Gavin jeszcze się porusza), ciekawe czy badał ich ten sam lekarz co Lyneela?
Faktycznie, z jego zdrowiem musi być tragicznie, skoro jest jedynym nominalnym atakującym w kadrze Kanady na turniej kwalifikacyjny do Igrzysk. Ale z pewnością Ty- największy malkontent siatkarskich forów wiesz lepiej. ;)
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

biancorossa pisze:Faktycznie, z jego zdrowiem musi być tragicznie, skoro jest jedynym nominalnym atakującym w kadrze Kanady na turniej kwalifikacyjny do Igrzysk. Ale z pewnością Ty- największy malkontent siatkarskich forów wiesz lepiej. ;)
Mówimy o reprezentacji, gdzie swego czasu na ataku grywał Marshall z Bydgoszczy, może to też jest jeden z powodów?
jupi_1991
Posty: 357
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:39
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jupi_1991 »

biancorossa pisze:
kanap pisze:Nie ma co dywagować, o Lyneelu w tamtym roku z klubu płynęły te same treści, przeszedł badania lekarskie jego stan zdrowia jest dobry itp podobny bzdury, a człowiek w reprezentacji nie mógł grać, chodzić nie mógł z bólu czy podobne historie, teraz jest podobnie (Gavin jeszcze się porusza), ciekawe czy badał ich ten sam lekarz co Lyneela?
Faktycznie, z jego zdrowiem musi być tragicznie, skoro jest jedynym nominalnym atakującym w kadrze Kanady na turniej kwalifikacyjny do Igrzysk. Ale z pewnością Ty- największy malkontent siatkarskich forów wiesz lepiej. ;)
Gavin nie jest jedyną osobą, która może grać na pozycji atakującego:

https://twitter.com/FLPman7/status/735211963945496580

A jaka jest jego forma to już w sobotę się przekonamy.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”