Transfery przed sezonem 2016/2017

Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: Asta »

kibic-alk pisze:Sprawa Kurka nie wygląda dobrze http://www.przegladsportowy.pl/siatkowk ... 12353.html i to nie są jakieś błahostki. Mam wrażenie, że Kurek teraz potrzebuje wsparcia kibiców, a nie sensacyjnych artykułów.
A w komentarzu pod artykułem:
Bartek jest w rodzinnej miejscowości Ani Grejman. ....Spaceruje i ma się dobrze!
kibic-alk
Posty: 414
Rejestracja: 3 sie 2016, o 17:32
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: kibic-alk »

Asta pisze: A w komentarzu pod artykułem:
Bartek jest w rodzinnej miejscowości Ani Grejman. ....Spaceruje i ma się dobrze!
A co ma się zamknąć w czterech ścianach ?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: madlark »

kibic-alk pisze:
Asta pisze: A w komentarzu pod artykułem:
Bartek jest w rodzinnej miejscowości Ani Grejman. ....Spaceruje i ma się dobrze!
A co ma się zamknąć w czterech ścianach ?
Pewnie rozważa co zrobić z dobrymi radami
kibic-alk pisze:Ja bym na miejscu Kurka rozważał kroki prawne przeciwko autorowi ( red. Hochstim) tego tekstu. Stawia on Kurka w bardzo niekorzystnym świetle. Już posypały się hejty, że jest nieodpowiedzialny itp. "Dziennikarz" opublikował tekst nie mając potwierdzenia ani od Kurka, ani od jego menadżera, ani od trenera japońskiego klubu. Po prostu wymyślił teorię, że skoro Bartek nie poleciał w czwartek do Japonii, to w ogóle tam nie poleci, a wszystko przez nową dziewczynę. Ciekawe czy chociaż przeprosi.
:D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
kibic-alk
Posty: 414
Rejestracja: 3 sie 2016, o 17:32
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: kibic-alk »

ldz pisze:dziwnie brzmi "problem mentalny". W zasadzie to brzmi jak "problemy zdrowotne fizyczne + problem mentalny". Czyżbyśmy mieli swojego Andersona?
Kurek od ponad dekady zasuwa na najwyższych obrotach kadra-klub. Ciągła gra pod presją, rozłąka z najbliższymi na pewno mu doskwiera. A jeszcze dodatkowo poprzedni sezon był wyjątkowo ciężki - w Resce w roli konia pociągowego i kadrowy ( eliminacje do IO i niepowodzenie na igrzyskach) nic dziwnego, że może mieć dość. Każdy by miał. Zobaczymy jak to się potoczy.
kibic-alk
Posty: 414
Rejestracja: 3 sie 2016, o 17:32
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: kibic-alk »

Pewnie rozważa co zrobić z dobrymi radami
kibic-alk pisze:Ja bym na miejscu Kurka rozważał kroki prawne przeciwko autorowi ( red. Hochstim) tego tekstu. Stawia on Kurka w bardzo niekorzystnym świetle. Już posypały się hejty, że jest nieodpowiedzialny itp. "Dziennikarz" opublikował tekst nie mając potwierdzenia ani od Kurka, ani od jego menadżera, ani od trenera japońskiego klubu. Po prostu wymyślił teorię, że skoro Bartek nie poleciał w czwartek do Japonii, to w ogóle tam nie poleci, a wszystko przez nową dziewczynę. Ciekawe czy chociaż przeprosi.
Może rozważa.
kara_2804
Posty: 44
Rejestracja: 21 lis 2015, o 23:04
Płeć: K

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: kara_2804 »

kibic-alk pisze:
Asta pisze: A w komentarzu pod artykułem:
Bartek jest w rodzinnej miejscowości Ani Grejman. ....Spaceruje i ma się dobrze!
A co ma się zamknąć w czterech ścianach ?
Spacery brzegiem jeziora są wskazane :) Nad morze też blisko :)

Poczekajmy do tej konferencji lub bardziej pewne, ze do świadczenia zawodnika. Przynajmniej skończyło się to "lovestory" z Kurkiem, które brzmiało absurdalnie.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: Didek »

kibic-alk pisze:
Kurek od ponad dekady zasuwa na najwyższych obrotach kadra-klub. Ciągła gra pod presją, rozłąka z najbliższymi na pewno mu doskwiera. A jeszcze dodatkowo poprzedni sezon był wyjątkowo ciężki - w Resce w roli konia pociągowego i kadrowy ( eliminacje do IO i niepowodzenie na igrzyskach) nic dziwnego, że może mieć dość. Każdy by miał. Zobaczymy jak to się potoczy.
Nie żebym się czepiał, ale jak pamiętam to 2014 miał akurat luźniejszy.

Zresztą taki zawód sobie wybrał. Nie on jedyny tak jest przeciążony. Choć i tak ten rok nie jest tragiczny. Po IO troszeczkę wolnego mieli.

Tutaj także jest inny problem. Psychofanki Kurka pokazały moc i bardzo hejtują jego nową dziewczynę. A to że jest ze środowiska siatkarskiego wcale jej nie pomaga.
Właściwie to był ostatni gracz z kadry o "nieustabilizowanej sytuacji matrymonialnej". Reszta kogoś tam miała a on był do wyjęcia.
kibic-alk
Posty: 414
Rejestracja: 3 sie 2016, o 17:32
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: kibic-alk »

Didek pisze:
Właściwie to był ostatni gracz z kadry o "nieustabilizowanej sytuacji matrymonialnej". Reszta kogoś tam miała a on był do wyjęcia.
Nie chcę się czepiać, ale Kurek od wielu lat był w związku, tylko się z tym nie afiszował, bo każde zdjęcie jego dziewczyny ( czy nawet narzeczonej) wywoływało burzę wśród rozhisteryzowanych nastolatek. To chyba jednak nie w tym problem. A z tym, że każdy jest tak obciążony nie do końca się zgodzę. Obecność w kadrze to jedno, a ciągnięcie ( często w pojedynkę) wózka o nazwie klub i reprezentacja od kilku czy kilkunastu lat, to drugie. Zauważ też, że za każde niepowodzenie obwiniany jest głównie on ( wyjątek IO w Rio). Nawet znaleźli się tacy, którzy za słaby sezon Resovii winili jego ( sic). Tak czy inaczej trzeba czekać na to, aż głos zabierze sam zainteresowany. Ciekawe też, czy jak nie zagra w Japonii to zrobi sobie roczną przerwę, czy jednak gdzieś pogra.
Awatar użytkownika
fibus
Posty: 125
Rejestracja: 2 lut 2008, o 23:32
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: fibus »

kibic-alk pisze:Kurek od ponad dekady zasuwa na najwyższych obrotach kadra-klub. Ciągła gra pod presją, rozłąka z najbliższymi na pewno mu doskwiera. A jeszcze dodatkowo poprzedni sezon był wyjątkowo ciężki - w Resce w roli konia pociągowego i kadrowy ( eliminacje do IO i niepowodzenie na igrzyskach) nic dziwnego, że może mieć dość. Każdy by miał. Zobaczymy jak to się potoczy.
Kurek w Kadrze na stałe zadomowił się od 2009 roku a więc 7 lat... Ponad dekada to nadużycie :)
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: Aranger »

Nadużycie, ale tak czy inaczej 7 lat w których był najbardziej eksploatowanym polskim siatkarzem to dużo. Od 2009 roku luźniej w okresie reprezentacyjnym miał tylko w 2014, a poza tym nie odpuścił chyba żadnego istotnego turnieju, będąc ciągle czołową postacią drużyny, najczęściej tą, która trzymała nam momentami w pojedynkę atak. Nie mam pojęcia co to za problemy, ale po tych ładnych kilku latach ciągłego orania w klubie i reprezentacji do tej pory Kurek zdrowotnie i tak znosił to dobrze.
kibic-alk
Posty: 414
Rejestracja: 3 sie 2016, o 17:32
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: kibic-alk »

fibus pisze:
kibic-alk pisze:Kurek od ponad dekady zasuwa na najwyższych obrotach kadra-klub. Ciągła gra pod presją, rozłąka z najbliższymi na pewno mu doskwiera. A jeszcze dodatkowo poprzedni sezon był wyjątkowo ciężki - w Resce w roli konia pociągowego i kadrowy ( eliminacje do IO i niepowodzenie na igrzyskach) nic dziwnego, że może mieć dość. Każdy by miał. Zobaczymy jak to się potoczy.
Kurek w Kadrze na stałe zadomowił się od 2009 roku a więc 7 lat... Ponad dekada to nadużycie :)
W seniorskiej kadrze gra od 2007 roku, a wcześniej jeszcze kadry młodzieżowe. A od 16 roku na boiskach siatkarskiej "ekstraklasy". To jednak końska dawka. Nie chcę się licytować, bo to nie ma sensu. Ogólny wydźwięk mojej wypowiedzi jest taki, że od wielu lat jest mocno eksploatowany i może teraz to wychodzi.
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: krzysiu »

Pamiętajmy ,że każdy ma inną głowę w sensie psychiki - może Bartek już sobie nie radzi w głowie czasem, nie każdy może wytrzymywać taką presję,najazdy na jego osobę , do tego dochodzi fizyka , może też problemy w rodzinie.
Camillo Marcotti

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: Camillo Marcotti »

Ale przecież nikt go na siłę do Japonii nie wysyłał, mógł zostać w Polsce czy w Europie. Też nikt mi nie wmówi że dopiero po sparingach zobaczył ile będzie musiał atakować, bo tamtejsze kluby owszem płacą, ale i sporo wymagają. Więc raczej miał świadomość, że tam nie wypocznie. Nie sądzę, by na tegorocznej kadrze aż tak się zmęczył, bo LŚ praktycznie nie grał, większość przygotowań do IO też nie, przez co niektórzy nawet myśleli, że Konarem będziemy drzeć Igrzyska. A same Igrzyska ultramęczocymi zawodami nie są. Więc jakby chciał się teraz tłumaczyć przemęczeniem i rozwiązał kontrakt byłoby to dość dziecinne.
kibic-alk
Posty: 414
Rejestracja: 3 sie 2016, o 17:32
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: kibic-alk »

Camillo Marcotti pisze:Ale przecież nikt go na siłę do Japonii nie wysyłał, mógł zostać w Polsce czy w Europie. Też nikt mi nie wmówi że dopiero po sparingach zobaczył ile będzie musiał atakować, bo tamtejsze kluby owszem płacą, ale i sporo wymagają. Więc raczej miał świadomość, że tam nie wypocznie. Nie sądzę, by na tegorocznej kadrze aż tak się zmęczył, bo LŚ praktycznie nie grał, większość przygotowań do IO też nie, przez co niektórzy nawet myśleli, że Konarem będziemy drzeć Igrzyska. A same Igrzyska ultramęczocymi zawodami nie są. Więc jakby chciał się teraz tłumaczyć przemęczeniem i rozwiązał kontrakt byłoby to dość dziecinne.
Rozumiem, że Ty masz pełen wgląd w dokumentację medyczną zawodnika i na tej podstawie formułujesz swoją ocenę?
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: tclancy22 »

A ja myślę, że tutaj nie chodzi zupełnie o to ile miałby trenować i atakować.
Często lekceważy się problemy psychiczne sportowców, a one są po prostu realnym zagrożeniem i sporym kłopotem dla nich. Ten cały "syndrom wypalenia" to nie jest jakiś wymysł rozpuszczonych sportowców, tylko poważna sprawa która uniemożliwia im normalną pracę. Myślę, że gdyby to była jakaś prosta do przeskoczenia sprawa, to Kurek wytłumaczyłby to sobie tak: pomęczę się sezon, zarobie kupe szmalu i wróce. Niestety chłop musi mieć spory problem, bo jest gotowy zerwać świetny kontrakt.
Już były przypadki Hannawalda kiedyś, czy niedawno Andersona żeby dać przykład z siatkówki, gdzie żadne pieniądze nie były w stanie wybić im z głowy problemu. To jest paraliżujący stan. Już nie mówiąc o takim sporcie jak siatkówka, gdzie "głowa" odgrywa naprawdę dużą rolę.

A co mogło wpłynąć na problemy Kurka? Choćby to, że gra pod dużą presją praktycznie całą kariere. Już jako junior był najpierw mocno eksploatowany w Kędzierzynie, a później już po eksplozji formy w Skrze. Reszta kariery wiadomo. W kadrze był często krytykowany (bez znaczenia czy słusznie czy nie), w klubach miał być zawsze wiodącą postacią. Poza tym może mić tysiąc innych powodów o których nie wiemy. Coś w nim musiało pęknąć. Każdy ma inną konstrukcję psychiczną, a Kurek dla mnie nigdy nie był pod tym względem silny. Widać było to zawsze na boisku, kiedy Kurek w decydujących momentach zawodził. Jeszcze dochodzi kwestia radzenia sobie z tym wszystkim, co jak widać u niego przerodziło się w nie-radzenie.

To tylko moja opinia, bo wiemy cały czas niewiele o jego problemach. Sugeruje się tym zdaniem o kłopocie mentalnym. Może jest jakiś inny problem, stricte zdrowotny? Pewnie niedługo się dowiemy.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: Didek »

Wątpię aby podano szczegóły sprawy. Pozostają same spekulacje, które mają swój urok. Jak to z plotkami.

Może Kurek dostał lepszą propozycje z Włoch i teraz szuka się paragrafu do zerwania. Nie znam Japończyków i ich podejścia do kontaktów czy pójdą mu na rękę czy będą zdecydowanie bronić go. Jak pisane było wcześniej to na Kurku był ciężar walki w lidze. Bez niego układanka się sypnie i Japończycy będą mieć problem w swojej lidze.
Camillo Marcotti

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: Camillo Marcotti »

kibic-alk pisze:
Camillo Marcotti pisze:Ale przecież nikt go na siłę do Japonii nie wysyłał, mógł zostać w Polsce czy w Europie. Też nikt mi nie wmówi że dopiero po sparingach zobaczył ile będzie musiał atakować, bo tamtejsze kluby owszem płacą, ale i sporo wymagają. Więc raczej miał świadomość, że tam nie wypocznie. Nie sądzę, by na tegorocznej kadrze aż tak się zmęczył, bo LŚ praktycznie nie grał, większość przygotowań do IO też nie, przez co niektórzy nawet myśleli, że Konarem będziemy drzeć Igrzyska. A same Igrzyska ultramęczocymi zawodami nie są. Więc jakby chciał się teraz tłumaczyć przemęczeniem i rozwiązał kontrakt byłoby to dość dziecinne.
Rozumiem, że Ty masz pełen wgląd w dokumentację medyczną zawodnika i na tej podstawie formułujesz swoją ocenę?
Aha, czyli Ty opinię ze jest zmęczony po sezonie możesz wydać bez dokumentacji medycznej, a ja że nie jest nie mogę? Zarówno moje zdanie jak i Twoje, jak i każdego w tym temacie to czyste dywagacje. Wybacz, że nie wiedziałem iż akurat moją wersje trzeba potwierdzić dokumentacją.
ArnoldBoczek
Posty: 8
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 13:39
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: ArnoldBoczek »

Po za tclancy wszystkie wasze odpowiedzi są żenująco słabe
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: drukjul »

fibus pisze: Kurek w Kadrze na stałe zadomowił się od 2009 roku a więc 7 lat... Ponad dekada to nadużycie :)
2009-2016 to jednak 8 a nie 7 sezonów. Dwa pełne cykle olimpijskie ;)
andrzej13
Posty: 178
Rejestracja: 21 maja 2015, o 16:24
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: andrzej13 »

tclancy22 pisze:A ja myślę, że tutaj nie chodzi zupełnie o to ile miałby trenować i atakować.
Często lekceważy się problemy psychiczne sportowców, a one są po prostu realnym zagrożeniem i sporym kłopotem dla nich. Ten cały "syndrom wypalenia" to nie jest jakiś wymysł rozpuszczonych sportowców, tylko poważna sprawa która uniemożliwia im normalną pracę. Myślę, że gdyby to była jakaś prosta do przeskoczenia sprawa, to Kurek wytłumaczyłby to sobie tak: pomęczę się sezon, zarobie kupe szmalu i wróce. Niestety chłop musi mieć spory problem, bo jest gotowy zerwać świetny kontrakt.
Już były przypadki Hannawalda kiedyś, czy niedawno Andersona żeby dać przykład z siatkówki, gdzie żadne pieniądze nie były w stanie wybić im z głowy problemu. To jest paraliżujący stan. Już nie mówiąc o takim sporcie jak siatkówka, gdzie "głowa" odgrywa naprawdę dużą rolę.

A co mogło wpłynąć na problemy Kurka? Choćby to, że gra pod dużą presją praktycznie całą kariere. Już jako junior był najpierw mocno eksploatowany w Kędzierzynie, a później już po eksplozji formy w Skrze. Reszta kariery wiadomo. W kadrze był często krytykowany (bez znaczenia czy słusznie czy nie), w klubach miał być zawsze wiodącą postacią. Poza tym może mić tysiąc innych powodów o których nie wiemy. Coś w nim musiało pęknąć. Każdy ma inną konstrukcję psychiczną, a Kurek dla mnie nigdy nie był pod tym względem silny. Widać było to zawsze na boisku, kiedy Kurek w decydujących momentach zawodził. Jeszcze dochodzi kwestia radzenia sobie z tym wszystkim, co jak widać u niego przerodziło się w nie-radzenie.

To tylko moja opinia, bo wiemy cały czas niewiele o jego problemach. Sugeruje się tym zdaniem o kłopocie mentalnym. Może jest jakiś inny problem, stricte zdrowotny? Pewnie niedługo się dowiemy.
Bardzo rozsądnie napisane. Durne pismaki z różnych portali pisali o miłości dziewczynie , a tak naprawde depresja może dotknąc kazdego , dotknęła Andersona , moze dotknąc i Bartosza. Powinniśmy kibice Go wspierać . To że pod koniec sezonu ligowego podpisał kontrakt z japońskim klubem wcale nie znaczy o jego braku dorosłości. Propozycja intratna więc mogł sie zachłysnąc ( wielu by się zachłysnęło) , a potem okazało się że jakieś choróbstwo- nie ważne czy fizyczne czy siadła psychika . Tak bywa kazdemu sie to może zdarzyć. Ja trzymam kciuki za jego zdrowie i za Niego!!!!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: madlark »

Tak wygląda facet, który ma depresję? :D
http://www.fakt.pl/sport/inne-sporty/ba ... ie/9c45f56
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: Noworoczny »

Jakbyś miał babę blondynkę też byś wpadł w depresję.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: pewniak »

Nikt nic nie wie, ale pogadać dobra rzecz :) Psycholodzy i psycholożki radzą, żeby wyrzucać z siebie swoje frustracje, nie trzymać ich w sobie. Potraktujmy to forum jako swego rodzaju kozetkę siatkarską :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Ked
Posty: 504
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: Ked »

madlark pisze:Tak wygląda facet, który ma depresję? :D
http://www.fakt.pl/sport/inne-sporty/ba ... ie/9c45f56
no, popisałeś się. Przecież każdy wie, że depresja jest wtedy kiedy jest się smutnym, pisze na naszej-klasie teksty o niespełnionej miłości i tnie ręce nożyczkami, nie? Mój szacunek do Ciebie nie pozwala napisać więcej niż iksDE.
kibic-alk
Posty: 414
Rejestracja: 3 sie 2016, o 17:32
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: kibic-alk »

madlark pisze:Tak wygląda facet, który ma depresję? :D
http://www.fakt.pl/sport/inne-sporty/ba ... ie/9c45f56
:o :o No to się popisałeś człowieku. :] :] :] :]
kanimo

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: kanimo »

Dajcie spokoj.
To wzglednie powazne forum bylo. A wy jak na onecie. Zeby kilka wpisow a to sie ciagnie. Podobno to kobiety plotkuja. :]
Siatkowki to te wpisy dotycza srednio.
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: krzysiu »

– Bartek ma kłopoty zdrowotne i konsultuje się z dwoma lekarzami. Jednym z nich jest doktor siatkarskiej reprezentacji Polski – informuje „PS” Jakub Michalak, od niedawna menedżer Bartosza Kurka. Co dokładnie dolega siatkarzowi, który w poprzedni weekend wystąpił w barwach Thunders w Memoriale Arkadiusza Gołasia i w dwóch meczach był najskuteczniejszym graczem zespołu? – Bartek schudł i jest osłabiony, a lekarze próbują zdiagnozować co mu dolega. Być może to reakcja organizmu na suplementację, może po prostu przemęczenie sezonem. Nie chcemy jednak spekulować, czekamy na wyniki badań. Właśnie dlatego zawodnik został w kraju – mówi menedżer.
Nie brzmi to ciekawie - a może był na wakacjach gdzieś albo w Rio złapał jakiegoś wirusa :/
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: Didek »

To miłość :)
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: Aranger »

http://www.worldofvolley.com/News/Lates ... nders.html

Ten WoV chyba nie jest wiarygodnym źródłem informacji (?), ale to brzmi bardzo sensacyjnie.
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: ciorny17 »

Aranger pisze:http://www.worldofvolley.com/News/Lates ... nders.html

Ten WoV chyba nie jest wiarygodnym źródłem informacji (?), ale to brzmi bardzo sensacyjnie.
Oj brzmi. Jakoś nie wierzę w te całe opowiastki, ale chyba za szybko i dla jednego i drugiego. Coś czuję, że chyba Kurek jest gdzieś w Polsce dogadany w razie w.
Kłamca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”