Skra Bełchatów

Camillo Marcotti

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Camillo Marcotti »

ciorny17 pisze:
Camillo Marcotti pisze:Skoro do niedzieli chce przedstawić atakującego, to raczej nie będzie to Kurek. A jak będzie to chyba będzie Go można uznać najbardziej nieodpowiedzialnym polskim siatkarzem.
Jeżeli sądzisz, że Kurek jest na tyle osobą niemyślącą, że np. włodarze z Hiroszimy nie dostrzegą jego podpisania kontraktu gdziekolwiek, czy to w Polsce czy na Kiribati, to polecam odłożenie teorii spiskowych i pójście po rozum do głowy.
A gdzie napisałem, że tak sądzę? Zanim mnie będziesz wysyłał po rozum do głowy to przeczytaj ze zrozumieniem wypowiedź i znajdź tam gdzie napisałem że przyjdzie. Napisze człowiek "raczej nie przyjdzie", a tu jakiś inteligent wyśle Cię po rozum do głowy bo sądzę że Kurek przyjdzie do Skry.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

Piechocki na pewno przedstawi do niedzieli nowego atakujacego, jestem przekonany. Stwierdzi, ze tymczasowo Wlazłemu pomagac będzie Bednorz.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: qtp »

Po dzisiejszym meczu Konrado pewnie ogłosi odejście Blaina...
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ldz »

że dokąd? I czemu?
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: qtp »

ldz pisze: I czemu?
Za łamanie zapisów kontraktowych, a dokładnie za posadzenie prezesa jr na ławce.

Wlazły w dobrej formie, po ststystykach solidnie w przyjęciu wygląda Szalpuk(podobnie jak w sparingach)
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Aranger »

Przede wszystkim Szalpuk nie jest kryty w przyjęciu (dzisiaj przyjmował najwięcej w zespole), co samo w sobie jest dość dziwne. 62% przyjęcia w meczu z Będzinem bez ani jednego błędu. Mecz z MKS-em to nie jest jednakże specjalnie dobry wykładnik, więc ciekawe co pokaże w niedzielę z Zaksą.

Pierwsza szóstka Skry chyba już się wyklarowała.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Michal5 »

Chyba nie takiego obrotu sprawy spodziewał się Penchev.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2817
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Simao »

Penczev, to przecież zwykły przeciętniak. Nie wiem co w nim widzą ludzie, w ostatnim czasie nie zrobił żadnego progresu. Zakontraktowanie go przez Skrę, było dla mnie wielkim zaskoczeniem. Z tego co widzę to będzie on raczej tylko uzupełnieniem na przyjęciu. Mnie osobiście to cieszy, ponieważ będzie polskie przyjecie, rozwinie się Szalpuk, może Bednorz też trochę pogra. Jest jednak jedna rzecz, która mnie osobiście w Szalpuku irytuje. Mianowicie jego zagrywka, która mnie osobiście irytuje. Mam nadzieje, że tam w Bełchatowie nauczą go porządnie zagrywać z wyskoku ;)
kanimo

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanimo »

Szalpuk nigdy nie byl kryty ani w Czarnych ani w PW, bral normalny kawalek boiska. Moze w reprze na tych krotkich wejsciach byl kryty. Jesli chodzi o pokrywany teren to byl widocznie wiecej niz np Deroo. I liczbe przyjec mial duza, czesto wlasnie najwieksza w zespole.Zeby nie byc goloslowna-poprzedni sezon skonczyl z 666 przyjeciami-wiecej niz Zalinski,Mika, Tilie. Drugi pod wzgledem liczby przyjec wsrod przyjmujacych. Po prostu serwujacy go szukali.
Z reguly mial niezly procent przyjecia ale malo perfekcyjnego i wygladalo to dosyc pokracznie. Szczegolnie przyjecie na palce.
A ze jest ambitny i pracowity, to pewnie po przegraniu wycieczki do Rio wzial sie do roboty.

Blain wspomnial w wywiadzie o klopotach zdrowotnych Bulgara. Niewazne. Bedzie gral lepszy.
Junior tez mial jakas kontuzje podobno.
Moze kibice blizej Skry moga powiedziec cos wiecej.

Chetnie bym poznala jakies szczegoly na temat przyjecia Artura i fragmentu gry Kozuba.
Ostatnio zmieniony 5 paź 2016, o 19:52 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Aranger »

kanimo pisze:Szalpuk nie byl kryty ani w Czarnych ani w PW, bral normalny kawalek boiska.
Fakt, ale myślałem, że mając u boku na przyjęciu nieco lepszych graczy w tym elemencie niż dotychczas (głownie Winiar oczywiście) będą oni brali za niego kawałek jego "działki". Wbił mi się też w pamięć mecz Polska-Australia z kwalifikacji IO, jak Buszek i Gacek przejęli praktycznie cały jego teren jeżeli chodzi o przyjęcie.
kanimo

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanimo »

Widac jego dotychczasowi trenerzy uwazaja, by nie wychowac go na inwalide. I dobrze, bo raczej taka strzelba jak Kurak nie bedzie ;).
A moze dbaja tez o plecy Winiara.
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Kurek7 »

Jak fizycznie wyglądali Winiar i Wlazły?
Polska biało-czerwoni... :)
kaede
Posty: 105
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 15:53
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kaede »

ta pierwsza szóstka wyklarowała się chyba sama przez się, Winiar w wywiadzie z Kadziem wspominał, że Bednorz nie trenował przez kontuzję łokcia ostatnie dwa tygodnie.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ldz »

qtp pisze:
ldz pisze: I czemu?
Za łamanie zapisów kontraktowych, a dokładnie za posadzenie prezesa jr na ławce.
Jiroux pisała, że ma kontuzję jakąś, nie mam powodu by nie wierzyć. Także ten, niestety junior nie siedzi na ławce bo jest słabszy.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Kiepski
Posty: 791
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Kiepski »

Z sportowych faktów złote myśli prezesa
"Z mojego 18-letniego doświadczenia w klubie wynika, że dobra atmosfera w szatni jest niezbędna do osiągania sukcesów."
"Dziś, po ostatnich zmianach, uważam, że nie ma kto popsuć atmosfery w naszej grupie - oświadczył Konrad Piechocki.

Tylko że atmosferę w szatni popsuł sam prezes, czyli szef wszystkich szefów wprowadzając swojego syncia. Na razie nie gra (całe szczęście) to jest lepsza atmosfera. Ale jak wróci, parę buraków odwali, inni zawodnicy znowu zaczną się irytować że mają piętnastego libero ligi(teraz po dodaniu dwóch zespołów może wylądować na jeszcze niższej pozycji) i atmosfera się posypie. Bo ze junior będzie grał dużo lepiej raczej się nie łudzę.Wtedy prezes swoje 18-letnie doświadczenie niech wsadzi sobie w buty.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Jiroux »

Szóstka Skry się jeszcze nie wyklarowała. Penczew, Winiarski i Bednorz mieli na przestrzeni kilku ostatnich tygodni drobne kłopoty zdrowotne. Wedle info od sztabu wszyscy powinni być zdrowi na ZAKSĘ. Młody ma uszkodzone udo. Wlazły był w formie, chociaż piłki z Uriarte jeszcze nie klikają do końca. Szalupa brał w przyjęciu sporo, zagrywali w niego najwięcej. Odważnie brał na palce sporo, co czasami rodziło brak precyzji, ale nie dał się złamać pomimo tego, że to jego najbardziej obciążyli. Kozub się spalił. Dawał Raphaelowi znacznie lepsze piłki niż Seif, który z resztą wygląda dla mnie jak mocno uboższa wersja Jamesa Shawa. Blok Skry błyskawicznie go rozczytał, ale na ostatnią piłkę wrócił Seif i wymodził do Peszko coś jeszcze gorszego niż Kozub zagrał przez swój fragment.
Ostatnio zmieniony 6 paź 2016, o 15:59 przez Jiroux, łącznie zmieniany 1 raz.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Jiroux »

Simao pisze:Penczev, to przecież zwykły przeciętniak. Nie wiem co w nim widzą ludzie, w ostatnim czasie nie zrobił żadnego progresu. Zakontraktowanie go przez Skrę, było dla mnie wielkim zaskoczeniem. Z tego co widzę to będzie on raczej tylko uzupełnieniem na przyjęciu. Mnie osobiście to cieszy, ponieważ będzie polskie przyjecie, rozwinie się Szalpuk, może Bednorz też trochę pogra. Jest jednak jedna rzecz, która mnie osobiście w Szalpuku irytuje. Mianowicie jego zagrywka, która mnie osobiście irytuje. Mam nadzieje, że tam w Bełchatowie nauczą go porządnie zagrywać z wyskoku ;)
Zapomniał wół jak was wyciągał z 0:6 w tie breaku z Jastrzębiem zagrywką?
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: pewniak »

Jiroux pisze:
Simao pisze:Penczev, to przecież zwykły przeciętniak. Nie wiem co w nim widzą ludzie, w ostatnim czasie nie zrobił żadnego progresu. Zakontraktowanie go przez Skrę, było dla mnie wielkim zaskoczeniem. Z tego co widzę to będzie on raczej tylko uzupełnieniem na przyjęciu. Mnie osobiście to cieszy, ponieważ będzie polskie przyjecie, rozwinie się Szalpuk, może Bednorz też trochę pogra. Jest jednak jedna rzecz, która mnie osobiście w Szalpuku irytuje. Mianowicie jego zagrywka, która mnie osobiście irytuje. Mam nadzieje, że tam w Bełchatowie nauczą go porządnie zagrywać z wyskoku ;)
Zapomniał wół jak was wyciągał z 0:6 w tie breaku z Jastrzębiem zagrywką?
Raz na 5 lat to i kura pierdnie :)

Dżołk oczywiście. Nico pokazał, że potrafi zagrać na wysokim poziomie. Problem w tym, że to było raz (w sensie przez pewien ciągły okres czasu) i potem się nie powtórzyło.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Joker »

Fejsbuk Skry mówi, że jutro bardzo dobra wiadomość się pojawi. Jest w ogóle jakaś szansa, że to nie Kurek? :D
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Noworoczny »

Nawet jeśli Kurek, to nie na tym polega problem Skry.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1069
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Skra Bełchatów

Post autor: mitam »

Jeżeli to okaże się prawdą to pokaże że Kurek to dzieciak. Brak odpowiedzialności za obowiązujący kontrakt i to już drugi raz w karierze!

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Kamil92 »

Jiroux pisze:Szóstka Skry się jeszcze nie wyklarowała. Penczew, Winiarski i Bednorz mieli na przestrzeni kilku ostatnich tygodni drobne kłopoty zdrowotne.
Szalpuk w wywiadzie też mówił o jakichś problemach zdrowotnych, a dokładniej o zapaleniu, z którym boryka się od dłuższego czasu.
http://siatka.org/pokaz/artur-szalpuk-o ... astawiony/
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kuchcik77 »

Prezes Skry obstawi u buka wygrana w Kentaki ( z Kurkiem w składzie) i na kontrakcik styknie....cóz liga będzie ciekawa, na troje babka wróżyła
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: drukjul »

kuchcik77 pisze:Prezes Skry obstawi u buka wygrana w Kentaki ( z Kurkiem w składzie) i na kontrakcik styknie....cóz liga będzie ciekawa, na troje babka wróżyła
"Ciekawa" chyba tylko w tym sensie, że pewnie tak za kilka miesięcy zaczniemy się zastanawiać, czy do końca sezonu któryś z klubów naszej "wielkiej trójki" straci choćby jeden punkt w pojedynkach z ligowymi szaraczkami? ;)

I tak w ogóle dobrze że tych ligowych grandów mamy trzech, a nie dwóch, bo w tym drugim wypadku przez całą zimę, aż do maja mielibyśmy wyłącznie letnie emocje. :|
kanimo

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanimo »

Tracila punkciki i Skra z Conte i Reska z Kurkiem. Fakt-Skra bez Winiara i Reska bez lewego. Papier nie gra.
Zobaczymy co bedzie w tym roku.
Obstawiam, ze w Zaksie Tillie tez bedzie mniej obciazany, szczegolne ze maja wiecej grania niz w zeszlym roku.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

Kurek jak wróci będzie przyjmującym, Bednorz na atak.
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Castard8 »

Hmm...czyli 4ka to dla Bartka zbyt duże obciążenie czy to kwestia Wlazłego? Widzę mnóstwo potencjalnych niezadowolonych z tego ruchu. Bednorz, Szalpuk, Penchev, Wlazły pewnie też bo okaże się, że Bednorz nie będzie w stanie go zastąpić choćby tak jak Luburić.
Camillo Marcotti

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Camillo Marcotti »

Kurek na przyjęciu to by była największa głupota. Po pierwsze dla Szalpuka, po drugie dla Bednorza, po trzecie dla Kurka, po czwarte dla Pencheva i może nawet po piąte dla Mariusza i po szóste dla Winiarskiego. Dla tego ostatniego z tego względu, że jak mu z jednej strony postawią Kurka, a z drugiej Piechockiego, to znowu mu coś w krzyżu je*nie i będzie pozamiatane.

Dla Szalpuka i Bednorza to w ogóle był głupi ruch, ale cóż, potem się dziwić że nie mamy młodych w kadrze jak Śliwka, Leman, Bednorz czy Szalpuk robią ze swoimi karierami to co robią. Jasne, że dla Skry fajnie mieć więcej zawodników, ale mi jako bardziej kibica reprezentacji i reprezentantów, i pewnie części forum najbardziej podobałoby się rozsądne stawianie na młodych, czyt. bierzemy Szalpuka, stawiamy go w szóstce obok Winiara, a na zmianę dajemy im solidnego Pencheva. Ewentualnie Szalpuka podmienić Bednorzem, ale celu zatrudnienia obu nie widzę. Tym bardziej, jakby mieli ich jeszcze głębiej zakopać Kurkiem na przyjęciu. Już się jeden Włodarczyk w Bełchatowie na ławce rozwinął.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

Ja bym po prostu podzielił skład na dwie szóstki:

Wlazły
Winiar, Szalpuk
Lisinac, Kłos
Milczarek
Uriarte

i drugi

Bednorz
Kurek, Penchev
Gladyr, Kłos/Lisinac ew. Marcyniak
Milczarek (tutaj bez zmian raczej, bo z Piechockim strzelnica większa)
Janusz

i tak grac, tylko z drużynami z topu robić skład z Kurkiem i Winiarem w przyjęciu.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

Nie no bez jaj. Szalpuk na przyjęcie, Kurek na atak, Wlazły do kwadratu. Jeśli przyjdzie.

Wielkim fartem udałoby się ograniczyć największy problem Skry, czyli atak po złym przyjęciu.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”