Skra Bełchatów

ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ldz »

wiecie, "wracamy do korzeni, opieramy skład na polskich zawodnikach". Polak > Serb, bez wątpienia.
ciekawe czy Kurek dostanie kiedykolwiek jeszcze jakieś poważne propozycje z innych klubów.

"Na ten transfer trzeba spojrzeć biorąc pod uwagę wiele aspektów. Na pewno bardzo się cieszymy, że po odejściu Dražena Luburicia udało nam się szybko znaleźć na jego miejsce bardzo wartościowego zawodnika. Jednocześnie chciałbym od razu wyjaśnić, że wyjazd młodego Serba do Japonii nie miał nic wspólnego ze zwolnieniem miejsca w drużynie dla Bartka."
Konradzie Konradzie... ciekawe czy znajdą się tacy głupi, którzy w to uwierzą :]
"Kilka dni temu skontaktowałem się z Bartkiem i zaproponowałem mu odbudowę, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym w Bełchatowie. Jak wielokrotnie podkreślał, traktuje nasz Klub wyjątkowo."
sanatorium Bełchatów wita 8-) niby powinnam się cieszyć, bo to spore wzmocnienie, a jednak czuję jakiś niesmak.
Ostatnio zmieniony 9 paź 2016, o 16:35 przez ldz, łącznie zmieniany 1 raz.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Skra Bełchatów

Post autor: cwirek »

Czy wydymał to nie wiem, po prostu wychodzi na to że Japończycy woleli głodnego gry Serba niż sfochowanego i zmęczonego Polaka.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: barti522 »

Wlazły - Kurek - Winiarski skrzydła nie tak źle :D
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

Dla mnie Kurek to mega cienias. :x
Od jutra ozdrowieje, to musi być cud roku. :o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Kurek stracił na tym interesie kilkaset tysięcy euro. Oczywiście życzliwi zawsze powiedzą - wydymał.
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Castard8 »

Wiedziałem, że prędzej czy później pojawi się rzeszowski ból odbytu. Nie zapomnijcie pokrzyczeć "rozpłacz się".
Ostatnio zmieniony 9 paź 2016, o 16:40 przez Castard8, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Joker »

Jak dla mnie Kurek zrobił błąd podpisując ten kontrakt i po jakimś czasie zdał sobie z tego sprawę. To jak załatwił sprawę na pewno wzbudza kontrowersje, ale umówmy się, że sportowo by się tam stoczył.
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: krzysiu »

Artur i Bedni - już wam współczuje
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: weary_skier »

Castard8 pisze:Wiedziałem, że prędzej czy później pojawi się rzeszowski ból odbytu. Nie zapomnijcie pokrzyczeć "rozpłacz się".
Swoją drogą mocno na Podkarpaciu zarażają skoro taki @ciorny17 się zaraził ;).
A może ocena pewnych zachowań jest niezależna od miejsca zamieszkania i przebytych chorób układu pokarmowego?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Castard8 »

weary_skier pisze: A może ocena pewnych zachowań jest niezależna od miejsca zamieszkania i przebytych chorób układu pokarmowego?

a może nie? Zwłaszcza, że z pozycją atakującego u Was krucho. Aż by się prosiło zagarnąc Kurka. No ale to cienias więc nie ma tematu.
rocky
Posty: 1201
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: rocky »

leeon pisze:Kurek stracił na tym interesie kilkaset tysięcy euro. Oczywiście życzliwi zawsze powiedzą - wydymał.
Stracił to on przede wszystkim godność.
ciorny17
Posty: 8573
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ciorny17 »

Joker pisze:Jak dla mnie Kurek zrobił błąd podpisując ten kontrakt i po jakimś czasie zdał sobie z tego sprawę. To jak załatwił sprawę na pewno wzbudza kontrowersje, ale umówmy się, że sportowo by się tam stoczył.
Stoczył? Wątpię. Intensywność większa, jedyne co to by się zajechał.
krzysiu pisze:Artur i Bedni - już wam współczuje
Ja bardziej Arturowi. Podpisał roczny kontrakt, miał okazję pograć w końcu w klubie z czuba i na dodatek w Europie, a tak będą we dwóch klaskać. Bedni ma jeszcze jak coś dwa lata to może go wypożyczą. Nie wiem. Podejrzewam, że jakby wiedzieli o tym cyrku to i wylądowaliby gdzie indziej.
weary_skier pisze:
Castard8 pisze:Wiedziałem, że prędzej czy później pojawi się rzeszowski ból odbytu. Nie zapomnijcie pokrzyczeć "rozpłacz się".
Swoją drogą mocno na Podkarpaciu zarażają skoro taki @ciorny17 się zaraził ;).
A może ocena pewnych zachowań jest niezależna od miejsca zamieszkania i przebytych chorób układu pokarmowego?
Zraziłem się czysto po ludzku. Jestem kibicem Skry, ale to jest czyste dyma*ie opinii publicznej i kibiców.
Kłamca.
iti
Posty: 919
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: iti »

A ja sprobuje troche stanac w obronie Bartka, bo jad, ktory wylewacie na Bartka jest troche zalosny i sprobuje sprawe przedstawic z perspektywy Japonczykow.

Wierzycie, ze Japonczycy sa na tyle glupi, ze nie wiedzieli po calym wyrazeniu checi odejscia przez Bartka, ze prawdopodobnie chce wrocic do Skry? I nagle sami wpadli na pomysl wziecia Luburica? Moim zdaniem obie strony tutaj wiedzialy o wszystkim (a juz na pewno Japonczycy sie domyslali) i te 200 tysiecy rekompensaty dla Skry za Luburica to dla Japonczykow to grosze, bo w koncu mieli na kontrakcie podstawowego atakujacego reprezentacji Mistrzow Swiata, a teraz wzieli jedynie rezerwowego atakujacego Serbow (pomijam fakt, ze gral w LS za Atana, jak ten wroci do zdrowia nadal bedzie tylko drugim).
Nie robcie idiotow z Azjatow, glupi nie sa. Mogli zostac z niczym, a tak maja mlota, ktory moze robic podobna furore jak Kurek.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Po zajezdzaniu w reprezentacji i Resovii Bartek miał w perspektywie tysiąc ataków w lidze półamatorskiej. Do tego dołek i zmęczenie. Kasa to nie wszystko i boleśnie się o tym przekonał.

Czy stracił godnoś? Nie chciał wracać do Rzeszowa - znamienne. Czy jakby został stracony dla siatkówki to byłoby lepiej?
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ldz »

problemem nie jest, że Kurek zerwał kontrakt z Japończykami i podpisał z Bełchatowem. Problemem jest sposób, w jaki to zostało zrobione i przedstawione. Przypuszczam, że rozmowy z Hiroszimą przebiegały inaczej niż jest to przedstawione w polskich mediach, bardziej szczerze i fair, ale u nas próbuje się robić z kibiców idiotów. Wystarczyło nie gadać bzdur o jakimś wypaleniu zawodowym tylko bez podania przyczyn po prostu zerwać ten kontrakt. Chyba lepiej by to wyglądało.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: krzysiu »

Wg.Hochstima Kurek na atak
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Koso »

Obrazek

Niektórzy tu się tak obawiają o Szalpuka i o Bednorza. Szkoda, że o Lemańskiego się nikt tak nie obawia z Podkarpacia :]

Piechocki to jest jednak PREZES.
Maximus2
Posty: 279
Rejestracja: 4 paź 2016, o 14:20
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Maximus2 »

Wyobraźmy sobie że Bartek robi dokładnie odwrotnie i podpisuje kontrakt parę miesięcy temu ze Skrą. I przed samym początkiem sezonu rozwiązuje go bo ma przesyt siatkówki. A za parę tygodni podpisuję kontrakt np. gdzieś we Włoszech. Ciekawe jak kibice Skry oceniali wtedy jego podejście do sportu.
Piszę to jako kibic neutralny, kibicuję polskiej siatkówce, polskim zespołom (Skrze, Resovii, Zaksie itp) kibicuje profesjonalnemu podejściu do sportu.
Mimo tego cieszę się że Bartek będzie grał Polsce . Życzę mu powodzenia.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Skra Bełchatów

Post autor: jaet »

Bartek może ze swoją karierą robić co chce - jego sprawa. My zaś możemy to komentować i wszyscy się chyba zgodzimy, że sposób załatwienia tej sprawy nie wygląda dla zawodnika dobrze. Kibice Skry przymkną oczy, ale inni już tak łatwo nad tym do porządku dziennego nie przejdą i trudno się dziwić, skoro tak groźny rywal wzmacnia się w dość kontrowersyjny sposób. I tak jak napisałem w innym miejscu - Szalpuk powinien rozważyć próbę przenosin, np. do Gdańska. Jest pod kontraktem, jasne, ale przecież podobno z niewolnika nie ma pracownika ;).
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: weary_skier »

Castard8 pisze:
a może nie?
Przykro mi, ale nie masz racji. Krytyka zachowania Kurka jest oderwana od sympatii klubowych i nie zmienisz tego skupiając się na tyłkach ludzi z rzeszowskiego. No chyba, że wolisz, to feel free.
Zwłaszcza, że z pozycją atakującego u Was krucho. Aż by się prosiło zagarnąc Kurka. No ale to cienias więc nie ma tematu.
Z pewnością uwaga madlarka nie odnosiła się do umiejętności sportowych Kurka.
Koso pisze:Niektórzy tu się tak obawiają o Szalpuka i o Bednorza. Szkoda, że o Lemańskiego się nikt tak nie obawia z Podkarpacia
Zapraszam, to bardziej uważnego śledzenia forum. Obawa i pretensje o prowadzenie Lemańskiego pojawiają się co kolejkę.
Czasem warto coś poczytać przed napisaniem ;).
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Skra Bełchatów

Post autor: jaet »

Koso pisze:Obrazek

Niektórzy tu się tak obawiają o Szalpuka i o Bednorza. Szkoda, że o Lemańskiego się nikt tak nie obawia z Podkarpacia :]

Piechocki to jest jednak PREZES.
Tak się składa, że o Lemańskim napisano i powiedziano już wiele, także na Podkarpaciu. Jest jednak pewna różnica - na środku Lemański w reprezentacji zagra najprędzej za kilka lat. Z Szalpukiem to całkiem inna bajka. Straci sezon, a liczył na grę w pierwszym składzie. W grę Kurka wyłącznie na ataku zwyczajnie nie wierzę, nawet jeżeli Piechocki się teraz zastrzega.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Koso »

Piechocki teraz: 8-)

Obrazek

W sumie gdyby wypożyczyli teraz Szalpuka do Gdańska to w sumie bdb opcja by to była i dla chłopaka i dla polskiej siatkówki.

@jaet
No gdy będzie siedział na ławce to z pewnością za kilka lat a może i nigdy...
Gdyby sobie pykał w takiej Warszawce to i może na przyszłą LŚ by się załapał.

@ciorny17
Skoro dzieją się takie "akcje" jak ta z Kurkiem i to nie wykluczam wypożyczenia przy rocznym kontrakcie 8-)
Ostatnio zmieniony 9 paź 2016, o 17:06 przez Koso, łącznie zmieniany 1 raz.
ciorny17
Posty: 8573
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ciorny17 »

Koso, ale nie dla Skry. Szalpuk ma na rok kontrakt. Chyba, że akcja jak z Kurkiem z wykupem kontraktu.
Kłamca.
kibic_siatki
Posty: 2606
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kibic_siatki »

Mam udany dzień: rano Radwańska wygrała turniej w Pekinie, potem Skra wygrała za 3 pkt w Kędzierzynie, na koniec transfer Kurka do klubu. Wizerunkowo nie wygląda to najlepiej, ale w praktyce wszyscy są zadowoleni: Japończycy mają gotowego do gry zawodnika (choć trzeba przyznać, że niższej klasy, nie gwiazdę, ale z potencjałem wzrostowym), Skrę po wymianie stać na zatrudnienie Kurka i chyba nie musiała nic dopłacić, a zawodnik będzie grał tam gdzie chce. Skoro Blain miał udział w podziękowaniu Kurkowi za odmowę gry na ataku przed mistrzostwami świata, to raczej teraz nie będzie go zmuszał do gry na przyjęciu?
Cała ta sytuacja wyglądała wg mnie tak: Kurek zdał sobie sprawę, że pieniądze to nie wszystko, a wyjazd do Japonii to błąd, wyczuł to prezes i namówił na dywersję zawodnika, bo przy podpisanym kontrakcie niewiele można było zrobić. Podobnie wyglądała sytuacja Bieńka w tamtym sezonie i co pokazał dzisiejszy mecz, to ten zawodnik sporo stracił siedząc tam jeszcze sezon. Japończycy się ugięli i przystali na wymianę zawodników zdając sobie sprawę, że lepiej mieć chętnego do gry, niż takiego, który odrabia pańszczyznę.
Największy kłopot może mieć zawodnik, bo cała afera odbije się na nim i nagonka na niego w tym kraju może być większa niż miał Wlazły po aferze skarpetkowej 6 lat temu.
gregy69
Posty: 381
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: Skra Bełchatów

Post autor: gregy69 »

leeon pisze: Czy stracił godnoś? Nie chciał wracać do Rzeszowa - znamienne. Czy jakby został stracony dla siatkówki to byłoby lepiej?
Nikt mu powrotu do Resovii nie proponował, wiec mógł sobie chcieć, albo nie chcieć
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1048
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanonier »

Jeśli Kurek zacznie lada moment grać powinien być odpowiednio witany w każdej hali w Polsce.
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: weary_skier »

kanonier pisze:Jeśli Kurek zacznie lada moment grać powinien być odpowiednio witany w każdej hali w Polsce.
Ale rzesżółć przez Ciebie przemawia!
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: mikser »

kanonier pisze:Jeśli Kurek zacznie lada moment grać powinien być odpowiednio witany w każdej hali w Polsce.
Co, życie niemiłe? Gimnazjalne hotki Ci oczy wydrapią. W najlepszym wypadku.
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1048
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanonier »

weary_skier pisze:
kanonier pisze:Jeśli Kurek zacznie lada moment grać powinien być odpowiednio witany w każdej hali w Polsce.
Ale rzesżółć przez Ciebie przemawia!
Nie jestem kibicem Resovii.
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: pk+ »

leeon pisze:Kurek stracił na tym interesie kilkaset tysięcy euro. Oczywiście życzliwi zawsze powiedzą - wydymał.
nie wiem jak tam życie w Japonii... ale chyba tanio nie jest, więc niekoniecznie tak dużo stracił - tego nie wiemy bo nie jest znany też kontrakt ze Skrą.

Zagrywka piękna, bez sentymentów - w tej sytuacji ciekawi mnie tylko jedno, czy Skra zdecydowałaby się na taki numer z którymś z europejskich zespołów, czy wyszli z założenia Japonia, daleko... kogo obchodzi co powiedzą i tak ich nikt nie rozumie i jeszcze piszą tymi śmiesznymi krzaczkami ;)

Mówcie co chcecie, ja tam w depresję uwierzyłem - człowiek uczy się całe życie :D
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”