Espadon Szczecin

weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Espadon Szczecin

Post autor: weary_skier »

Czy ci baczniej śledzący pierwsza ligę są w stanie wysnuć jakieś przewidywania co do roli Klutha w przyszłym sezonie? Posadzi Miluszewa czy to raczej taki drugi Kamiński?

Zainteresowanych krótkimi relacjami z sparingów Espadonu zachęcam na kanał Mieszka II.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Espadon Szczecin

Post autor: adi_tiger »

Oni se w tym Szczecinie jaja robią?
Po jednym nie udanym meczu OUT?

http://www.24kurier.pl/aktualnosci/spor ... siatkarzy/
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Espadon Szczecin

Post autor: weary_skier »

Z perspektywy sezonu tak odważny ruch może zaowocować. We wczorajszym wywiadzie Mieszko II nie puścił ani trochę z gęby, chociaż otwarcie krytykował Bratojewa.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: Milten »

No, no, no. Czegoś takiego w Pluslidze chyba jeszcze nie było, out po jednym spotkaniu :] Widze, że powiększenie ligi przyniosło nam nie tylko znaczne powiększenie jakości sportowej ale także powiew świeżych, konsekwentnych decyzji w zarządzaniu oraz profesjonalizm. Tak trzymać!
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: drukjul »

adi_tiger pisze:Oni se w tym Szczecinie jaja robią?
Po jednym nie udanym meczu OUT?

http://www.24kurier.pl/aktualnosci/spor ... siatkarzy/
weary_skier pisze:Z perspektywy sezonu tak odważny ruch może zaowocować. We wczorajszym wywiadzie Mieszko II nie puścił ani trochę z gęby, chociaż otwarcie krytykował Bratojewa.
Ożeż....nie spodziewałem się takich rewelacji transferowych dzisiejszego wieczoru.

To Bartek znalazł dla siebie klub blisko ukochanej i koniec końców wyląduje w Szczecinie zastępując któregoś z Bułgarów?

Ma zamiar grać na młocie, czy na rozegraniu? :D
Camillo Marcotti

Re: Espadon Szczecin

Post autor: Camillo Marcotti »

Z Bratoevem, to jak w kawale, z samochodem, człowiek się dwa razy cieszy - jak kupi i jak sprzeda. Z Bułgarem jest podobnie. Najpierw się w klubie cieszą, że Go podpisali, a potem, że już sobie poszedł :D
MIKE
Posty: 2
Rejestracja: 3 cze 2016, o 14:03
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: MIKE »

Jeśli nie ściągną kogoś ciekawego to powalczą o miejsca 10-16, a nie o ósemkę czy coś więcej.Za dużo wiekowych siatkarzy, a trener coś czuje że długo w Szczecinie miejsca nie zagrzeje.
Paveu19POL
Posty: 156
Rejestracja: 30 paź 2015, o 17:59
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: Paveu19POL »

Podobno Bartosz Kurek jedna noga w Espadonie. Ciekawy byłby to ruch. Ciekawe kto na rozegranie
sal
Posty: 285
Rejestracja: 17 gru 2009, o 21:37
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: sal »

" Menedżer siatkarza przekazał nam informację, że Bartek nie jest zainteresowany ofertą – wyjaśnia zmartwiony Gogol."
To tyle o Kurku w Szczecinie.
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1531
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Espadon Szczecin

Post autor: nikt wazny »

Swoją drogą to ciekawie z kasą tam musi być.
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Espadon Szczecin

Post autor: Kicu »

Fanem Bratoeva nigdy nie byłem, ale takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem. W sumie jeśli klub nie jest zadowolony z zawodnika to dobrze, że próbuję ratować sezon jeszcze na początku zamiast brnąć w to dalej.
Pytanie kogo ściągną? Nie wiem jak wygląda dostępność zagranicznych zawodników. Z Polaków przychodzi mi do głowy Grzegorz Pilarz, który niby zakończył karierę.
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Espadon Szczecin

Post autor: Jolly »

Kicu pisze:Fanem Bratoeva nigdy nie byłem, ale takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem. W sumie jeśli klub nie jest zadowolony z zawodnika to dobrze, że próbuję ratować sezon jeszcze na początku zamiast brnąć w to dalej.
Pytanie kogo ściągną? Nie wiem jak wygląda dostępność zagranicznych zawodników. Z Polaków przychodzi mi do głowy Grzegorz Pilarz, który niby zakończył karierę.
Ma być jakiś obcokrajowiec, podobno Serb donoszą lokalne media.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: aezakmi »

Każdy mlodzian rozegra lepiej niż Bratoev. Oglądałem mecz w TV i nie mogłem uwierzyć, że ten gościu tak długo był na boisku. To był poziom max 1 ligi i to tej dolnej tabeli. Jakim cudem on tak długo grał w kadrze Bułgarii to nie wiem. Teraz zgadzam się z komentatorami Polsatu, co do niego. Przecież w pewnym momencie wylądował w 2 lidze rosyjskiej, a to też o czymś świadczy. Bardzo dobry ruch Szczecina, bo sadzając na ławce Bratoeva - gościu na pewno zacząłby psuć atmosferę w drużynie, bo jak to wieloletni reprezentant Bułgarii może siedzieć na ławce i być nr 2.
Mnie martwi jedno. W Polsce nie docenia się polskich trenerów oraz nie daje się szansy polskim rozgrywającym, a takiego Bratoeva to wielu wciąga nosem.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2810
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Espadon Szczecin

Post autor: Simao »

Obecnie kierunek bułgarski to nie jest dobre rozwiązanie, brakuje tam dobrych zawodników na Plusligę. Są to sami przeciętniacy, z kilkoma wyjątkami. Tak szczerze, po tym co pokazują kluby z dolnej części tabeli, to całkiem przyzwoite występy. Waleczność, zaciętość, gra jak na swoje możliwości, może być ciekawie. Dla Espadonu tak kolorowo może nie być i osobiście uważam, że środek tabeli to raczej tylko sfera marzeń, boisko zweryfikuje. Jednak od początku śmieszył mnie ten zachwyt w mediach nad tą drużyną. Np. Katowice są lepszą i bardziej zbilansowaną drużyną. Szczecinianie to raczej będą walczyć o utrzymanie, to przyjęcie to jest mierne, przeciętne u was. Wypalony Ruciak, z problemami w przyjęciu, które było jego atutem w latach świetności. Bez zagrywki i zasięgu, którego nigdy nie miał oszałamiającego z wiadomych przyczyn. Wika, tu w ogóle nie wiem jaki był sens kontraktowania tego zawodnika. Szukał chyba naiwniaków gdzie mógłby zagrzać miejsce jak mniemam za nie najgorsze pieniądze. Zostaje przyzwoity Borovnjak i przeciętny Wołosz. Słabo to wygląda, do tego nędzny trener. Ta drużyna to będzie rozczarowanie. Mecz z ZAKSA to była normalnie kompromitacja, myślę że kilka drużyn z 1 ligi lepiej by się zaprezentowało. Uważam, że zamiast stawiać na takich przeciętniaków z zagranicy i zawodników już u schyłku kariery typu Ruciak, Wika lepiej było postawić na młodych perspektywicznych Polaków. Po za tym kilku doświadczonych, solidnych zawodników. Z pewnością zaprocentowało by to lepszymi wynikami, a możliwe że również mniejszymi kosztami.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Espadon Szczecin

Post autor: weary_skier »

Według red. Smoli w Szczecinie ma rozgrywać jakiś Francuz.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: pewniak »

weary_skier pisze:Według red. Smoli w Szczecinie ma rozgrywać jakiś Francuz.
To Redwitz jest wolny?
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Espadon Szczecin

Post autor: weary_skier »

Nie, Arago de Sete. Z tego co mówił jeszcze to Bratojew przyjechał kompletnie nieprzygotowany i psuł atmosferę w zespole.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: drukjul »

pewniak pisze:
weary_skier pisze:Według red. Smoli w Szczecinie ma rozgrywać jakiś Francuz.
To Redwitz jest wolny?
Nie - jest w tym sezonie pierwszym rozgrywającym w drużynie wicemistrza z poprzedniego sezonu - Sete.

Natomiast ewentualnie mógłby wchodzić w grę Jaumel, którego Lube zakontraktowało na początek sezonu na tylko jeden miesiąc wobec kontuzji Christensona i ten okres właśnie się skończył. Mówiło się, że Francuz miał po tym co prawda wrócić do Tours, ale tam nie jest aż tak bardzo potrzebny, bo pierwszym rozgrywającym jest znany nam z Olsztyna Hernan,
kanimo

Re: Espadon Szczecin

Post autor: kanimo »

Joumel wrocil trenowac do Francji. Bodajze z Montpellier trenuje. Jest wolny.
Poprzedni sezon raczej niezbyt udany.
Mike1337
Posty: 184
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 18:45
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: Mike1337 »

I jak, ma ktoś jakieś pewniejsze przecieki nt. nowego rozgrywającego w Szczecinie?
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Espadon Szczecin

Post autor: Asta »

Mike1337 pisze:I jak, ma ktoś jakieś pewniejsze przecieki nt. nowego rozgrywającego w Szczecinie?
Veljko Petković
http://www.24kurier.pl/aktualnosci/spor ... espadonie/
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Espadon Szczecin

Post autor: weary_skier »

Wychodzi na to, że Częstochowa i Bydgoszcz będą miały kolejnego mocnego rywala. Przykro jest mi to pisać, gdyz nie ukrywałem sympatii do Espadonu.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: drukjul »

Ojtam ojtam – toć wiadomo, że im starszy rozgrywający tym lepszy. :D

Choć nie wiem, czy nie lepiej było spróbować Maćka Dobrowolskiego do powrotu na siatkarskie boisko namówić. Ten sam dobry rocznik.
Marcy$
Posty: 2087
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Espadon Szczecin

Post autor: Marcy$ »

weary_skier pisze:Wychdozi na to, że Częstochowa i Bydgoszcz będą miały kolejnego mocnego rywala. Przykro ejst mi to pisać, gdyz nie ukrywałem sympatii do Espadonu.
A z Bratoyevem to mieli dużo większe szanse, skoro go wywalili od razu ?:)
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Espadon Szczecin

Post autor: weary_skier »

Na chłodno, to jednak można było się spodziewać, że Bułgar soba wiele nie zaprezentuje, ale że aż tak mało, to nie.
Zdrowy Miluszew, Jamuel w zastępstwie mogli zwiastować trochę lepsze czasy. W przypadku emeryta na rozegraniu i przejechanych morali nie trudno być pesymistą.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Marcy$
Posty: 2087
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Espadon Szczecin

Post autor: Marcy$ »

Rozumiem. Trudno być optymistą, ale można być realistą. Lepiej zmienić Bułgara niż trzymać. Zobaczymy jak emeryt się spisze :)
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: tedo »

A dlaczego nie ten Kubańczyk co trenował z Jastrzębskim Leonardo Macias?
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: Skrzypek »

tedo pisze:A dlaczego nie ten Kubańczyk co trenował z Jastrzębskim Leonardo Macias?
Ten Macias, który grał w meczu pożegnalnym Pawła Zagumnego? Ten Macias, który w kwestii dokładności ustępował nawet... De Giorgiemu? ;)
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: krzysiu »

Camillo Marcotti

Re: Espadon Szczecin

Post autor: Camillo Marcotti »

Średnia wieku Espadonu jeszcze wzrośnie :P ale i tak lepszy On niż parodysta rozgrywającego z Bułgarii czy słowacki Skrzacik. Swoją drogą Sladecek całkiem fajnie rozgrywał, jak go w którymś meczu widziałem, gdyby jeszcze dostawał do siatki to nawet można by było spróbować go w szóstce.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”