Sezon 2016/2017 - kolejka 7

kibic_siatki
Posty: 2601
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: kibic_siatki »

Skra przez cały I set próbowała znaleźć słabą stronę Cuprum i w końcówce znalazł to Penczew, gdy wszyscy zastanawiali się co on jeszcze robi na boisku. Okazało się, że słabą stroną Tahta jest przyjęcie floatów. Ma z tym jeszcze większy problem jak Winiarski. Zakończenie tego seta spowodowało załamanie psychiki zawodników z Lubina i w następnych setach emocji już nie było. Zastanawia mnie rozegranie Łomacza: wyglądało jak w tym roku w reprezentacji: atakujący, atakujący, atakujący... Rozumiem, że przyjęcie miał takie sobie, ale jeśli atakujący zdobywa więcej punktów jak wszyscy przyjmujący (3) i prawie połowę wszystkich, to trudno liczyć na wygranie meczu. W przypadku Skry zawodnicy na środku zdobyli prawie 3x więcej pkt niż Cuprum. Skra musi odrabiać straty po walkowerze i musi wykorzystywać swoje atuty, dlatego gra Penczew mimo jego braków.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: aezakmi »

leeon pisze:No - chyba w końcu mamy libero.
Macie, macie. Milczarek to obecnie ścisły top libero w PlusLidze. W tamtym roku też grał kapitalne mecze, ale Falasca i tak musiał wstawiać Piechockiego przez co Milczarek został w końcu rozregulowany i grał trochę gorzej. Teraz ma pewne miejsce i efekt widać.
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: Castard8 »

compact pisze:Bardzo fajnie Milczarek

W końcu ktoś to dostrzegł. Bardzo dziękuje
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: aezakmi »

Ale do Bąkiewicza to jednak nie dotarło jaką szóstką wygrał mecz z Warszawą, a już myślałem, że zmądrzał. Efekt głupoty od razu widać w pierwszym secie.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: serBalonSwann »

Cuprum dziś zagrało jak frajerzy :(
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: Noworoczny »

Nie ma co przywiązywać wagi do wyników wielkiej trójki w sezonie zasadniczym. Jakiekolwiek znaczenie zaczną mieć dopiero pod koniec, gdy będą się czaić i kompinować z kim tu przegrać, co by na tego albo innego w 1/2 nie trafić. Obecna forma czołowych drużyn zależy wyłącznie od tych (micro)cyrkli, czy jak to się tam nazywa.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: grzegorzg »

Castard8 pisze:
compact pisze:Bardzo fajnie Milczarek

W końcu ktoś to dostrzegł. Bardzo dziękuje
A ja myslę, ze to nie koniec. Znalazł mentorów (przecież i Blain i Stelmach świetnie przyjmowali) i czerpie garściami.
PS A niedawno nazywano go "odpadem" czy "szrotem", nie pamiętam...
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: VernonRoche »

Może jednak Jastrzębie można typować na kandydata do mistrzostwa ?
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: Noworoczny »

To by był prawdziwy fux. W tej chwili płacą 101 za 1.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: Aranger »

Przełamali się Czarni Radom, 3:1 z Espadonem. Wreszcie naprawdę dobry mecz rozegrał Fornal. Spokojna wygrana za 3 punkty Lotosa Trefl z Politechniką, Łuczniczka Bydgoszcz według mnie niespodziewanie pokonała 3:0 Będzin.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: StanLee »

Co do statystyk serwisowych, to Winiarski miał z Jastrzębiem w 2012 roku w półfinałach z tego co kojarzę mecz z 5 asami, bez błędów. Nie mam czasu regularnie śledzić, ale przypominając sobie problemy Winiara z zagrywką na początku sezonu, i oglądając go dzisiaj w serwisie i w ataku, myślę, że zauważalny jest progres w dyspozycji fizycznej. Nie ukrywam, że Winiar to po Juantorenie mój ulubiony do oglądania zawodnik i takie dobre występy jak dzisiaj niesamowicie mi imponują.

Co do Jastrzębskiego, to uważam, że z tych zespołów ''środka tabeli'', Jastrzębski ma zdecydowanie największe szanse na regularną walkę z czołową trójką, ale mam pewne wątpliwości czy ten zespół jest dobrym kandydatem na regularne punktowanie, i czy ostatecznie znajdzie się w czwórce - ktoś się dziwił tym porażkom z Będzinem i męczarniom z Bielskiem, a mi się wydaje, że to kwestia tego, że jak Muzaj bądź Oliva będą mieli słabszy dzień, to Jastrzębie jest w stanie męczyć się z każdym, tak ''nierówną" jest drużyną jeżeli chodzi o styl gry, a jednak słabsze mecze muszą tej dwójce się przydarzać. Ale oczywiście ma na kluczowych pozycjach (rozegranie-przyjęcie-atak), w przeciwieństwie do Cuprum np., zawodników, którzy chyba spokojnie mogliby grać w klubach tej czołowej trójki.

Mit PlusLigi psującej serwis siatkarzy to mój osobisty top3 mitów w ogóle. :D

Dzisiejszy mecz był bardzo okej, wydaje mi się, że oba zespoły grały ''swoje''.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: mmb »

Czewa wygrywa 15:4, to chyba będzie rekordowy tie-break w tym sezonie..

4:1, 7:2, 7:3, 11:4 :D
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: jaet »

Nie wiem jak Was, ale mnie Polibuda bardzo rozczarowuje. Żadnego progresu...
Kuba Bednaruk ma zawsze bardzo dużo do powiedzenia na wszystkie możliwe tematy, we wszystkich mediach go pełno, twittera nie wyłącza, a w kwestiach zawodowych - trochę ubogo.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: Aranger »

Oceniajmy może po sezonie, albo przynajmniej po jednej rundzie, a nie po siedmiu kolejkach. Póki co mają na koncie jedną porażkę z rywalem od siebie słabszym na papierze.

Serio sądzisz, że aktywność Bednaruka na twitterze ma wpływ na wyniki zespołu, czy źle interpretuję kontekst twojego posta ?
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: maciek77 »

Bo za wysoko chyba PW stawialiście. Sporo osób z tego co pamiętam typowało PW na 4 miejscu nawet...
Narazie Kwolek nie może się odnaleźć i wygląda to średnio.
stani3
Posty: 72
Rejestracja: 21 lis 2015, o 15:54
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: stani3 »

Bednaruk chyba przedobrzył w rywalizacji przyjmujących.Jedynie Samica był nie zmieniany.W końcówce IV seta już był tak zmęczony,że dwa razy pod rząd wpadł w siatkę(Zagumny też wpadł i załatwili seta) .Trzech młodych przyjmujących jest rozstrojonych emocjonalnie,bo wiedzą ,że po dwóch błędach schodzą z boiska.A stałość to podstawa,widać to po grze Milczarka w Skrze.Bednaruk przyzwyczaja się do nazwisk:Wrona(dziś w statystykach źle-a nie został zmieniony ),Zagumny( od trzech meczy nie błyszczy)Samice na cały mecz nie starczają siły.Jak nie zmieni swego podejścia to Politechnika nie będzie nawet w ósemce.
Ostatnio zmieniony 5 lis 2016, o 20:04 przez stani3, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: jaet »

Aranger pisze:Oceniajmy może po sezonie, albo przynajmniej po jednej rundzie, a nie po siedmiu kolejkach. Póki co mają na koncie jedną porażkę z rywalem od siebie słabszym na papierze.

Serio sądzisz, że aktywność Bednaruka na twitterze ma wpływ na wyniki zespołu, czy źle interpretuję kontekst twojego posta ?
Oceniam na dzień dzisiejszy, po sezonie przyjdzie czas na finalne podsumowania. Oczywiście, że póki co nie ma w Wawie tragedii, ale niczego godnego podkreślania czy pochwały też nie.
Co do twittera, to raczej z mojej strony ironia. Żadnego przełożenia bednarukowego ćwierkania na wyniki zespołu rzecz jasna nie ma, ale coraz częściej ludzie przypominają mu tam o tym, że może warto więcej czasu poświęcić na trenowanie kosztem lansu ;).
stani3 pisze:A stałość dla młodych to podstawa,widać to po grze Milczarka w Skrze.
A Milczarek to do jakiejś fontanny młodości wpadł, czy jak :] :] :]?
Ostatnio zmieniony 5 lis 2016, o 19:53 przez jaet, łącznie zmieniany 2 razy.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: Aranger »

Nie chcę bardzo bronić Kwolka, bo póki co nie robi wielkiego szału, ale ma strasznie mały margines błędu w tej Politechnice póki co. W meczu ze Skrą zszedł w połowie pierwszego seta bo słabej, ale chyba nie jakiejś beznadziejnej grze, z Częstochową przez półtorej seta dostał całe dwie piłki w ataku, nie wiem jak przyjmował, bo meczu nie widziałem, ale z tego co czytałem, to zszedł po dwóch-trzech gorszych przyjęciach. Dzisiaj to jeszcze dziwniejsza sprawa, bo śledziłem ten mecz na plusligowej relacji, zszedł nagle w połowie pierwszego seta mając 3/6 w ataku i 6 przyjętych piłek bez żadnego błędu. Ciężko mu rozwinąć skrzydła, a jak grał dwa mecze na pełnym dystansie, to zrobił swoje.
krzysiu
Posty: 5485
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: krzysiu »

Sam Bednaruk mówił,że wielu ludzi ustawiło jego zespół jako ten do walki o 4 miejsce ,ze będą robić niespodzianki a on sam widzi ,że ten zespół to nie jest jeszcze potencjał na taką walkę - mogłem trochę przekręcić ,ale na pewno mówił,że wielu ludzi ,kibiców uznało jego zespół za czarnego konia a takim oni nie są .. zdarza się
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: Kamil92 »

StanLee pisze:Nie mam czasu regularnie śledzić, ale przypominając sobie problemy Winiara z zagrywką na początku sezonu, i oglądając go dzisiaj w serwisie i w ataku, myślę, że zauważalny jest progres w dyspozycji fizycznej.
Właśnie miałem pisać, że na żywo, fizycznie wyglądał naprawdę imponująco. Myślałem, że to on dostanie MVP, bo wykonał bardzo dużo trudnej roboty w meczu, często czyszcząc bardzo trudne piłki.
Aranger pisze:Wreszcie naprawdę dobry mecz rozegrał Fornal.
To cieszy, ale trzeba poczekać na dobry mecz przeciwko jakiejś dobrej drużynie, bo Szczecin taką nie jest.
Ostatnio zmieniony 5 lis 2016, o 20:15 przez Kamil92, łącznie zmieniany 1 raz.
lady_TNT
Posty: 139
Rejestracja: 29 mar 2016, o 01:17
Płeć: K

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: lady_TNT »

ktoś jest w stanie rzucić linkiem do Gieksy z Zaksą?
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: Noworoczny »

Widzę, że Gieksa kupiła Kuleszowa. Ale, że środek mieli już obstawiony, to go na przyjęcie wzięli.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kanimo

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: kanimo »

Tez szukam.
Moze byc na pw
Z gory dziekuje.
Awatar użytkownika
Gerrard
Posty: 417
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 20:09
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: Gerrard »

Dobra końcówka w Katowicach.
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: tclancy22 »

Uwaga, komunikat dla zainteresowanych: #paniodchallengu dzisiaj znowu w pracy. Z tego miejsca ponownie pozdrawiam!


Ps. Jak ktos nie wie, to transmisja jest na majacym szerszy dostep polsat sport news.
Ostatnio zmieniony 5 lis 2016, o 20:38 przez tclancy22, łącznie zmieniany 1 raz.
lady_TNT
Posty: 139
Rejestracja: 29 mar 2016, o 01:17
Płeć: K

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: lady_TNT »

Nie ma nikt streama?
iti
Posty: 919
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: iti »

http://www.meczyki.pl/ i tam GKS-ZAKSA.

Ale z tego co widze to bedzie opoznienie, wiec wezcie to pod uwage.
kanimo

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: kanimo »

Tak to probuje od 1/2h.
wizja domaga sie zalogowania (obejrzalam juz poprzedni mecz u nich, moze za dlugo?)
Na tym pierwszym po dezaktywacji Adblocka pokazuja jakies srodki od grzybicy stop :(
iti
Posty: 919
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: iti »

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale

Sprobuj tutaj ;)

Edit: Polecam konto na Weebie, tam bodajze maja komplet Polsatowskich programow sportowych.
Ostatnio zmieniony 5 lis 2016, o 20:45 przez iti, łącznie zmieniany 1 raz.
lady_TNT
Posty: 139
Rejestracja: 29 mar 2016, o 01:17
Płeć: K

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 7

Post autor: lady_TNT »

wszystkie streamy coś dzisiaj nieaktywne, wizja chyba w ogóle nie działa, to samo iklub.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”