Jastrzębski Węgiel

lady_TNT
Posty: 139
Rejestracja: 29 mar 2016, o 01:17
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: lady_TNT »

Bardzo fajny ten wywiad, mam nadzieję, że JW będzie tak dobrze grać do końca sezonu i będą mieli czym zatrzymać Olivę na kolejny, chociaż skoro Lebedew będzie miał jeszcze kontrakt, to może nie będzie to takie trudne ;)
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: lipton »

Wiadomo czemu Muzaj nie grał z Lotosem? Czy to jednorazowa pauza czy szykuje się dłuższa przerwa?
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
ciorny17
Posty: 8597
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ciorny17 »

lipton pisze:Wiadomo czemu Muzaj nie grał z Lotosem? Czy to jednorazowa pauza czy szykuje się dłuższa przerwa?
Wczoraj miał mieć rezonans i wyniki, ale póki co cisza.
Kłamca.
anip
Posty: 14
Rejestracja: 22 sie 2012, o 20:59
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: anip »

z barkiem Muzaja jest dobrze a będzie jeszcze lepiej :D
Cinoj
Posty: 19
Rejestracja: 6 maja 2013, o 18:41
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Cinoj »

Wiadomo, czy zagra jutro?
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: biker74 »

Przed dzisiejszym meczem z Czarnymi kolejny problem.
Oliva po zderzeniu ze słupkiem na krwiaka na prawym boku.
http://katowickisport.pl/siatkowka/plus ... 12495.html
iti
Posty: 919
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: iti »

Jest jakas oficjalna informacja na temat kontuzji Muzaja? Albo ktos wie? Przeciazenia? Cos innego?
kaede
Posty: 105
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 15:53
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: kaede »

Mówił w wywiadzie z Kadziewiczem, że w badaniach nic nie wyszło, i że trochę sam zaniedbał bark, bo nie wykonywał zaleconych cwieczeń.
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ksjw90 »

Od dawna mówiłem, że jeśli Muzaja, Touzinskiego i Olivę dopadną kontuzję lub normalne, eksploatacyjne zajechanie kondycyjne, to z tej drużyny nic nie będzie. Muzaj kontuzja, Touzinski kontuzja, Oliva już od paru meczy zajechany oraz pięknie rozczytany przez rywali, którzy w ciemno stawiają mu blok. Reszta graczy prócz Kosoka no i Kampy to same pionki. O ławce rezerwowych nie wspominam, bo takowej w Jastrzębiu zupełny brak. Można chyba tylko liczyć, że w okresie świątecznym zawodnicy odpoczną i będą grać w podstawowym składzie. Inaczej szykuje się spadek w tabeli.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: adi_tiger »

https://www.youtube.com/watch?v=FCjDD4mTbJo
Niemiec się nauczył Polskiego. Masakra :D
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: orw3ll »

Jak Kampa pojechał na urlop pod namiot, to nie ma co się dziwić, że przegrali.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: grzegorzg »

kaede pisze:(...)sam zaniedbał bark, bo nie wykonywał zaleconych cwieczeń.
:o
Tak czytam, i jęsli to prawda, to Muzaj jest kompletnienie nieodpowiedzialnym wyrostkiem.Nigdy nie byłem na tym poziomie, ale wykonywałem cięzką pracę nad wzmocnieniem gorsetu tylko po to, zeby sobie niedaleko trzepaka popykac, bo mi był czas, ze ciągle mi jakis dysk wyskakiwał. By moze jednak, było me mnie więcej pasji...
Niestety, tak przy okazji, to smutna refleksja się nasuwa n/t sportowców zawodowych w naszym kraju, ale to temat rzeka i na inna okazję...
A ponieważ zaświeciła gwiazdka, to wszystkim wszystkiego najlepszego!
kliki
Posty: 78
Rejestracja: 29 maja 2016, o 15:22
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: kliki »

grzegorzg pisze:
kaede pisze:(...)sam zaniedbał bark, bo nie wykonywał zaleconych cwieczeń.
:o
Tak czytam, i jęsli to prawda, to Muzaj jest kompletnienie nieodpowiedzialnym wyrostkiem.Nigdy nie byłem na tym poziomie, ale wykonywałem cięzką pracę nad wzmocnieniem gorsetu tylko po to, zeby sobie niedaleko trzepaka popykac, bo mi był czas, ze ciągle mi jakis dysk wyskakiwał. By moze jednak, było me mnie więcej pasji...
Niestety, tak przy okazji, to smutna refleksja się nasuwa n/t sportowców zawodowych w naszym kraju, ale to temat rzeka i na inna okazję...
A ponieważ zaświeciła gwiazdka, to wszystkim wszystkiego najlepszego!
nic takiego w tym wywiadzie jak nie wykonywanie zaleconych ćwiczeń nie słyszałam..
Kadziu zapytał gdzie był błąd, czy to jakiś brak prewencji.
Muzaj odpowiedział:
Możliwe, że to był gdzieś tam błąd z mojej strony, trochę za mało prewencji, którą muszę robić codziennie z racji tego że bark był operowany, więc jest to mój trochę słabszy punkt. Także możliwe, że gdzieś tej prewencji było za mało, jakiś ruch nienaturalny był w ataku, złapałem piłkę za głową i tak na prawdę to był jeden atak.
Jakoś tu nie widzę żadnych stwierdzeń, że zaniedbywał bark, a zwłaszcza, że nie robił zaleconych ćwiczeń. To już jest więcej niż nadinterpretacja.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: iron »

Boruch kolejny raz MVP. Nie pozdro dla malkontentów i wiecznie niezadowolonych.
Kolejny mecz od początku Muzaja. Bardzo to cieszy.
No sympathy for fools...
astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

Dzisiejszy mecz był kolejnym dowodem na to, że liczba 16 drużyn w +Lidze jest zdecydowanie za wysoka. Wystarczyło dać piłkę Czewie, a oni już sami robili sobie krzywdę. W JW MVP równie dobrze mógłby zostać Muzaj, Kampa czy Kosok. Cieszą punkty i to, że się nie zmęczyli, choć poziom meczu pozostawiał wiele do życzenia.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: orw3ll »

astronauta pisze:Dzisiejszy mecz był kolejnym dowodem na to, że liczba 16 drużyn w +Lidze jest zdecydowanie za wysoka
Całe szczęście że spadną 2-3 zespoły. Będzie mniej słabych meczów.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4627
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: niepoinformowany »

orw3ll pisze:
astronauta pisze:Dzisiejszy mecz był kolejnym dowodem na to, że liczba 16 drużyn w +Lidze jest zdecydowanie za wysoka
Całe szczęście że spadną 2-3 zespoły. Będzie mniej słabych meczów.
Niestety nie od następnego sezonu.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: orw3ll »

Faktycznie, myślałem że już od przyszłego sezonu, no cóż będziemy musieli się jeszcze trochę pomęczyć :|
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Kicu »

Od tego sezonu liga jest otwarta i ostatni zespół PlusLigi gra baraż z pierwszym z pierwszej ligi. W przyszłym sezonie tj. 2017/18 dwa ostatnie zespoły PlusLigi automatycznie spadają do pierwszej ligi i wracamy do 14-zespołowej ligi. Tak było przynajmniej ustalane i nie słyszałem, żeby coś w tej kwestii się zmieniło.
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ksjw90 »

Boruch MVP :] :] :]
astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

Co tu się śmiać, jeśli mnie pamięć nie myli, to już trzeci raz za jego pobytu w JW, a w tym sezonie drugi. Drugi po Olivie razem z Kampą:-)
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: madlark »

Przecież to śmiech przez łzy. Nie łatwo przyznać się do błędu :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4627
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: niepoinformowany »

Kicu pisze:Od tego sezonu liga jest otwarta i ostatni zespół PlusLigi gra baraż z pierwszym z pierwszej ligi. W przyszłym sezonie tj. 2017/18 dwa ostatnie zespoły PlusLigi automatycznie spadają do pierwszej ligi i wracamy do 14-zespołowej ligi. Tak było przynajmniej ustalane i nie słyszałem, żeby coś w tej kwestii się zmieniło.
Ale my o tym wiemy, i orwellowi też się przypomniało przed twoim postem.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ksjw90 »

madlark pisze:Przecież to śmiech przez łzy. Nie łatwo przyznać się do błędu :D
Fakt, płaczę ze śmiechu od zeszłego sezonu, w jakim celu zatrudnili dwa drewna jak Sobala i Boruch :] Bo do dziś nie potrafię tego pojąć, a jeszcze bardziej nie potrafię pojąć przedłużeń ich kontraktów.
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: cwirek »

Dlatego trenerem jest Lebedew, a nie Ty, drogi forumowiczu :)

Może i nie są to jacyś wybitni w skali naszej ligi środkowi, ale również dzięki ich ciężkiej pracy JW zajmuje 4,a nie jak większość z nas przewidywala miejsce 6-9 w tabeli.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

Akurat Kosok rozgrywa bardzo dobry sezon, jest w czołówce blokujących i moim zdaniem co najmniej jedno MVP mu się należało. Boruch zrobił postęp, na pewno co robi dobrze to dogrania free balls do Kampy, a i bloków troszkę też dał. IMHO środek daje więcej niż sądziłem, szkoda kontuzji Sobali bo jednak przy nierównym Boruchu zawsze byłą jakąś opcją. Bachmatiuk jest tylko nazwiskiem na liście, nie wnosi nic.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: aezakmi »

cwirek pisze:ale również dzięki ich ciężkiej pracy JW zajmuje 4,a nie jak większość z nas przewidywala miejsce 6-9 w tabeli.
Większość... Ja byłem w tej mniejszości i wierzyłem w JW :).
aezakmi 8 paź 2016, o 20:46 pisze: No według mnie Jastrzębski Węgiel też będzie walczył o te minimum 4 miejsce, a nawet i Olsztyn + oczywiście Lubin. Natomiast Gdańsk z fatalnym Miką, który jak nie wróci do gry, to poleci na 7-8 miejsce w tabeli.
Mika akurat wrócił do gry, no i obecnie Anastasi ustabilizował drużynę więc mogą jeszcze próbować gonić. Jak wygrają dzisiaj za 3 z Będzinem, to jeszcze są w grze.
Środkowi JW to akurat grają bardzo dobrze, jak na swoje możliwości. Kosok, Boruch, Sobala to solidna trójka środkowych, którzy fajnie się uzupełniają. Nie ma co na nich narzekać.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Chal »

Bez Sobali przez dłuższy czas
http://siatka.org/pokaz/w-jastrzebskim0 ... ha-sobale/

Tym samym JW odpadła jedyna pozycja, na której mieli sensowną rotację...
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

A wrony kraczą czy też jastrzębie krzyczą (?), że złotego medalisty IO też już nie zobaczymy... Tym samym pole manewru w JW jest żadne, a każdy kolejny uraz może spowodować katastrofę i zjazd w tabeli. Wielka szkoda dla całej ligi. Jedyna nadzieja w jakimś sensownym transferze: medycznym albo zagranicznym.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Noworoczny »

No nie gadaj.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”