Resovia Rzeszów

Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jaet »

Didek pisze:Zostało jeszcze 2 miesiące grania. Póki co szczęście po stronie Resovii. Z tak "słabą" grą są drugą drużyną w Polsce.
No to teraz wrzuciłeś papierek lakmusowy :] :] :] .
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: leeon »

Eh ten minimalizm. Budżet nie wiadomo jaki, ważne by dwa miesiące dobrze pograć...
jupi_1991
Posty: 357
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:39
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jupi_1991 »

ldz pisze:
jupi_1991 pisze: Byłem kiedyś na treningu i Masłowski nie odstaje od Wojtaszka a dodatkowo bardziej pobudza drużynę do walki. Taki typowy walczak, który nie zwiesza głowy nawet jak nie idzie.
Nie no, kurde to są jakieś jaja. To co Wy zrobiliście w tym Rzeszowie z Wojtaszkiem? On był zawsze bardziej jak Kubiak niż jak Cichy Pit, energiczny turbo walczak. Macie jakąś maszynę do wysysania z ludzi energii na hali?

Może przez to, że gra słabiej i wie że mógłby lepiej. Po prostu Damian nie jest głupi i wie jak gra.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

Wiem, wiem, w sporcie nie ma miejsca na sentymenty, ale Heniu jest niesamowity, tak jak był i Alek :P
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: estril1992 »

Jak wygląda sytuacja z Jochenem i Gavinem , mają kontrakty na rok czy dwa ? Bo z milą chęcią bym zobaczył Maćka Muzaja w ataku.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Michal5 »

estril1992 pisze:Jak wygląda sytuacja z Jochenem i Gavinem , mają kontrakty na rok czy dwa ? Bo z milą chęcią bym zobaczył Maćka Muzaja w ataku.
Kontrakt mają tylko Jaeschke, Lemański i Masłowski.

A i Wojtaszek +1
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Michal5 pisze:
estril1992 pisze:Jak wygląda sytuacja z Jochenem i Gavinem , mają kontrakty na rok czy dwa ? Bo z milą chęcią bym zobaczył Maćka Muzaja w ataku.
Kontrakt mają tylko Jaeschke, Lemański i Masłowski.

A i Wojtaszek +1
Śliwka też ma i kilku jeszcze ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
azirck
Posty: 161
Rejestracja: 12 sty 2017, o 14:14
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: azirck »

Ogólnie chyba dzisiaj najlepszy mecz Resovii w sezonie.

Ale co z tego, że generalnie prowadzą grę i nadają jej tempo, jak w końcówce jak ostatni frajerzy oddadzą jak nie 7 to 4 pkt z rzędu. Żenada.
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: orw3ll »

Resovia przegrała 6 z 9 ostatnich meczów... a Piazza i Stojczew bez pracy.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ursula127 »

estril1992 pisze:Jak wygląda sytuacja z Jochenem i Gavinem , mają kontrakty na rok czy dwa ? Bo z milą chęcią bym zobaczył Maćka Muzaja w ataku.
następnego zawodnika na zmarnowanie? niech sobie Kowal marnuje zagranicznych a trzyma się daleko od polskich talentów :x
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Hłe hłe,
Ciekawe czy na mecz z Czechami przyjdzie "częstochowski" tysiąc kibiców :]
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

6 na 11 meczów przegranych w tym roku.
Jak sądzę, każda inna drużyna z europejskiego topu po czymś takim ratowałaby sezon zmianą trenera. Ale nie Resovia. To jest dziki wschód, tego nie zrozumiesz 8-)
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: lobmar »

Nie wystawiać dzisiaj prawie wogóle najlepiej zagrywającego Rossarda i przełamywanie na siłę Ivovica to sabotaż.Jak GKS zagra z Resovią jak wczoraj z Zaksą to rzeszowianie znowu mogą zostac bez punktów.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: skrowiec »

Co jak co ale trenera to Wam współczuje... można wpadać w dołki ale nie co sezon i w dodatku te dołki pojawiają się Wam kilka razy w sezonie...

Zróbcie coś alby tego Kowala sie pozbyć bo na tym skorzysta polska siatkówka
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2909
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: hubert »

Jedyna szansa na pozbycie się Kowala to miejsce poza 4. Tak więc kibice Resovii powinni ściskać kciuki za AZS Olsztyn aby jakimś cudem wszedł do 4.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

hubert pisze:Jedyna szansa na pozbycie się Kowala to miejsce poza 4. Tak więc kibice Resovii powinni ściskać kciuki za AZS Olsztyn aby jakimś cudem wszedł do 4.
Niestety powiem że wsród moich znajomych jest już kilka osób mentalnie gotowych do kibicowania przegranym Resovii - to smutne, ale większość jednak kibicuje Resovii i zmianie trenera.

Nacisk na zmianę trenera w tym sezonie jest tak duży, bałagan w drużynie też... że ja nie wyobrażam sobie, bez względu na końcowy wynik żeby do zmiany nie doszło.
Do ubiegłego sezonu to tylko kibice żądali głowy trenera, teraz jest otwarta krytyka ze strony środowiska, dziennikarzy, no i jednak co by nie mówić o oddaniu się Kowala do dyspozycji zarządu, gest symboliczny ale jednak też wcześniej tego nie było.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: leeon »

E tam doczłapią do finału i znowu będzie sukces wszechczasów. 3/4 składu do wymiany (poza trenejro) i mocarstwowe plany ... tak do listopada.
Z forum Resovii
"Zwróciłem dzisiaj uwagę na jedną sytuację, która mnie kompletnie rozwaliła i pozbawiła resztek złudzeń co do obecnego sezonu. Nie pamiętam czy było to w drugim czy w trzecim secie. A.Kowal w pewnej chwili zrywa się z ławki i pokazjue palcem w kierunku klakacza... Rozumiem, ze ma na mysli konkretnego gracza, ktorego chce przygotować do zmiany... Co robią zawodnicy w kwadracie ? Patrza na siebie.. Ja ? Nie... Chyba ty... Ja ? Nie.. Nie wiem.. Moze on ? I co ? Nic... Po chwili zlewaja wszystko i zaden nie udaje sie w kierunku lawki..
Najzabawniejsze, ze za chwile sam Kowal juz nie pamieta, ze kogos tam wolal...
Trener nie ma zadnego autorytetu wsrod zawodnikow... Pewnie to wina zawodnikow... Napije sie wody"
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

leeon pisze:E tam doczłapią do finału i znowu będzie sukces wszechczasów. 3/4 składu do wymiany (poza trenejro) i mocarstwowe plany ... tak do listopada.
Z forum Resovii
"Zwróciłem dzisiaj uwagę na jedną sytuację, która mnie kompletnie rozwaliła i pozbawiła resztek złudzeń co do obecnego sezonu. Nie pamiętam czy było to w drugim czy w trzecim secie. A.Kowal w pewnej chwili zrywa się z ławki i pokazjue palcem w kierunku klakacza... Rozumiem, ze ma na mysli konkretnego gracza, ktorego chce przygotować do zmiany... Co robią zawodnicy w kwadracie ? Patrza na siebie.. Ja ? Nie... Chyba ty... Ja ? Nie.. Nie wiem.. Moze on ? I co ? Nic... Po chwili zlewaja wszystko i zaden nie udaje sie w kierunku lawki..
Najzabawniejsze, ze za chwile sam Kowal juz nie pamieta, ze kogos tam wolal...
Trener nie ma zadnego autorytetu wsrod zawodnikow... Pewnie to wina zawodnikow... Napije sie wody"

Nie do końca bym mówił o braku autorytetu, sytuację widziałem (jak i późniejszą z Dryją) na pewno brak komunikacji, na pewno szarpanie się (rzeczywiście Kowal wyglądał jakby nie wiedział kogo wcześniej wezwał), na pewno bałagan, na ławce siedzi cały wielki sztab i każdy notuje jakieś statystyki... czekam kiedy Rusin też dostanie kartkę i długopis, bo drugi fizjo notuje cały czas, ale żeby tabliczką pomachać to nie ma nikogo.

W Resovii jest bałagan i brak koncepcji na poprawę sytuacji - plan treningowy owocujący zadyszką listopad-grudzień nie przyniósł spodziewanej dobrej formy, więc trenujemy jeszcze więcej i jeszcze mocniej osiągając listopadową formę także w styczniu, lutym... pewnie do maja się utrzyma. Może czas kupić ołowiane pasy i zakładać na treningach, zawsze będzie można zdjąć na meczu i tym prostym sposobem zaczniemy w lidze grać lepiej niż na treningach :/

Wracając do autorytetu - jeśli Kowal jest złym trenerem to pojawia się dylemat niczym z antycznego dramatu - zawodnicy powinni się go słuchać czy nie słuchać :D :D :D
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ursula127 »

w trzecim secie Kowal i Wojtaszek wydzierali się na siebie wzajemnie, W drugiej części seta ale przed emocjonującą końcówką( tak to przynajmniej wygladalo w TV)
O co chodzilo?
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
WROMEK
Posty: 110
Rejestracja: 10 lis 2012, o 12:17
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: WROMEK »

ursula127 pisze:w trzecim secie Kowal i Wojtaszek wydzierali się na siebie wzajemnie, W drugiej części seta ale przed emocjonującą końcówką( tak to przynajmniej wygladalo w TV)
O co chodzilo?
Kowal krzyczal do Wojtaszka ´dlaczego?´po nieobronionej pilce. Wydaje mi sie,ze chodzilo o pewne ustalenia gry obronnej, do ktorych sie libero nie zastosowal
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

To co, w następnym meczu Masłowski w pierwszym składzie? :)

Spodobał mi się komentarz, że Resovia zorganizowała konkurs na poprawne wytypowanie wyjściowego składu, i nie chcą żeby ktoś wygrał :D
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Michal5 »

Masłowski powinien już grać w Berlinie, powinien i wczoraj. Chociaż przyjmuje tego flota i nie trzeba go w tym elemencie kryć...
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2813
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Simao »

Żal i smutek ogarnia mnie, patrząc jak to wszystko wygląda i funkcjonuje w naszej drużynie. Mam nadzieję, że wypadniemy z 4. To, że w LM szybko odpadniemy to wręcz oczywiste. Chcę abyśmy wypadli z 4 ponieważ dobrze życzę Resovii i zależy mi na losie klubu. Czasami trzeba zrobić krok w tył, aby następnie zrobić dwa do przodu. Mam nadzieję , że w przyszłym sezonie nie będzie już w klubie Kowala i Górskiego. Natomiast nowy trener będzie mógł stworzyć nową drużynę od podstaw jak było to w Kędzierzynie-Koźlu. Nawet z mniejszym budżetem.
iti
Posty: 919
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: iti »

Jak nie bedzie Gorskiego to nie bedzie tez Gorala.
Wtedy nie bedzie tez sponsora, nie bedzie tez pieniazkow i nie bedzie tez kto mial sponsorowac pieciu rownych przyjmujacych, dwoch libero, czterech srodkowych na plusligowym poziomie.
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: NIEMAMLANCII »

A Wojtaszek to na wypożyczeniu czy wolny?
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ksjw90 »

NIEMAMLANCII pisze:A Wojtaszek to na wypożyczeniu czy wolny?
Na jakim wypożyczeniu? On ma podpisany kontrakt z Rzeszowem i jest pełnoprawnym graczem tego klubu. Podpisał kontrakt z Resovią po wygaśnięciu kontraktu w Jastrzębiu, gdy tam nastała bida z nędzą i boruchem.
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: NIEMAMLANCII »

Nie no, ok, tak zapytałem tylko, bo trochę po nim jeździcie, a jakby tak ,tfu,tfu, chcieli się go pozbyć , to gdzieżby wrócił.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: maciek77 »

https://www.youtube.com/watch?v=BbomoGTNJTk

2:13 Fabian tłumaczy coś Kowalowi :]
dzordz1993
Posty: 298
Rejestracja: 4 maja 2016, o 10:35
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: dzordz1993 »

Ja to bym chciał by Resovia w tym sezonie zajęła 4 miejsce. Jeden powód to Kowal, coś musi go zwolnić a drugi powód to Puchar CEV, Rzeszów na pewno by tego pucharu nie odpuścił a punkty do rankingu potrzebne bardzo :)
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”