Jastrzębski Węgiel

iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: iron »

nerwus pisze:Oliva, Kampa (...) grali na niskich kontraktach..
A ciekaw skąd takie info? Razem ze Scottem pozeraja większość budżetu. Tak na prawdę przed sezonem klub bardzo zaryzykowal. Dokładając do tego opłaty do federacji Europejskiej zrobiły się z tego ogromne koszty. Za kulisami zartowano przez łzy, że po świętach niektórzy mogą nie wrócić do klubu.
No sympathy for fools...
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: maciek77 »

biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: biker74 »

W Katowickim Sporcie też wspominają o Schwarzu (może podjęli temat po wpisach na forum :] )
http://katowickisport.pl/siatkowka/plus ... 12495.html
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: tedo »

Jeśli miałby być to już dawno by był tym bardziej przed meczem ze Skrą w roli straszaka... a wg mnie wogóle go nie będzie bo drużyna się zgodziła rozegrać do końca sezonu w takim składzie jakim jest ( dla mnie to nieporozumienie totalne) ale z drugiej strony JW zaoszczędzi na kontrakcie Scotta dzięki temu będzie mogło lepsze warunki zaprezentować na następny sezon kluczowym zawodnikom... ale czy tak jest... ryzykują wejście do 4 i walkę o medale... nie wiem ale wg mnie dawno by już trafił jakby miał trafić do JW bo czekanie nie ma sensu...
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: tedo »

A i jeszcze jedno piszą tam że prowadzą rozmowy może chodzi o kase... może sobie zyczy nie wiadomo ile za to że posiedzi w kwadracie a taka może być prawda jeśli nie wróci do optymalnej formy...wiem że JW potrzebuje zmiennika na pozycji przyjmującego ale chyba nie za wszelką cenę
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Chal »

Szanujmy się, jeśli AZS nie pyknie Zaksy to JW jest w półfinale.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: estril1992 »

Czy JW może grać w pucharach czy ma karę ?
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: iron »

A gdzie potwierdzone info, że "zawodnicy zgodzili się grać w 3 przyjmujących"? Ja w klubie takich rzeczy nie słyszałem. Spróbuję potwierdzić.

Poza tym budżet klubu obejmuje sezon i z tego klub się rozlicza. To nie jest pewne, że "nie wykorzystane minuty" przechodzą na następny sezon. Ten temat już chyba nawet był kiedyś na forum poruszany.
No sympathy for fools...
nerwus
Posty: 534
Rejestracja: 4 cze 2010, o 10:26
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: nerwus »

A gdzie jest powiedziane że Amerykaninowi ni emusieli zapłacić całego kontraktu? Sam powiedział że klub zachował sie wobec niego bardzo fair i zamierza przyjechać i wspierać drużynę pod koniec ligi. Niemiec zagrał 1 mecz a i tak Jastrzebie po wyroku zapłaciło mu cały kontrakt
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: tedo »

BO w JW chyba w końcu chyba poszli po rozum do głowy i tak jak w innych klubach kontrakty chyba są ubezpieczone
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: tedo »

iron do Ciebie : S. Oliva: Jesteśmy gotowi grać do końca w składzie, który teraz mamy
Gracze podjęli decyzję, że jeśli nie znajdzie się dodatkowy zawodnik, to będą w stanie dograć sezon w takim składzie, w jakim są teraz – dodał prezes klubu.
Zawsze mogą przeznaczyć pieniądze na spłate zadłużenia natomiast myśle że to czy trzeba rozliczyć rok nadwyżke oddać to zależy od umowy partnerskiej między klubem a sponsorem
miki1990
Posty: 168
Rejestracja: 2 gru 2008, o 16:48
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: miki1990 »

nie wiedziałem gdzie to napisać mysle ze tutaj pomozecie bo gdzie jak nie tu mam pytanie o co poszło kubiak vs bartman
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: mikser »

miki1990 pisze:nie wiedziałem gdzie to napisać mysle ze tutaj pomozecie bo gdzie jak nie tu mam pytanie o co poszło kubiak vs bartman
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=48&t=5799
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: iron »

tedo pisze:iron do Ciebie : S. Oliva: Jesteśmy gotowi grać do końca w składzie, który teraz mamy
Gracze podjęli decyzję, że jeśli nie znajdzie się dodatkowy zawodnik, to będą w stanie dograć sezon w takim składzie, w jakim są teraz – dodał prezes klubu.
Zawsze mogą przeznaczyć pieniądze na spłate zadłużenia natomiast myśle że to czy trzeba rozliczyć rok nadwyżke oddać to zależy od umowy partnerskiej między klubem a sponsorem
Ok. Tego wcześniej nie zanotowalem. Tylko od sponsora zależy co zostanie zrobione z ew. nadwyzką. Ja bym kogoś poszukal na dogranie sezonu.
No sympathy for fools...
rysiuthebest
Posty: 73
Rejestracja: 7 maja 2015, o 21:41

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: rysiuthebest »

Po meczu ze Szczecinem prezes Gorol zapytany o Schwarza powiedział, że jeszcze nic nie jest pewnego. Czyli jeszcze nie do końca odpuścili.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: reeman »

iron pisze: Ok. Tego wcześniej nie zanotowalem. Tylko od sponsora zależy co zostanie zrobione z ew. nadwyzką. Ja bym kogoś poszukal na dogranie sezonu.
To się ZIbi ucieszy, może go w końcu spłacą
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: biker74 »

reeman pisze:
iron pisze: Ok. Tego wcześniej nie zanotowalem. Tylko od sponsora zależy co zostanie zrobione z ew. nadwyzką. Ja bym kogoś poszukal na dogranie sezonu.
To się ZIbi ucieszy, może go w końcu spłacą
Długi po życiu na bogato i sowitych kontraktach oferowanych przez Grodeckiego odbija się czkawką do teraz pewnie.
A i tak Grodeckiemu się nie udało zdobyć majstra. Za Chwastyka zdobyli jedyne w historii, grając Gabrychem, Wójcikiem, Michalczykiem, Szczygłem, Nowakiem, Rybakiem i Chudikiem.
Trochę ten skład z majstra przypomina ten z tego sezonu :)
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: iron »

biker74 pisze:Długi po życiu na bogato i sowitych kontraktach oferowanych przez Grodeckiego odbija się czkawką do teraz pewnie.
Na pewno jeszcze dwóch zasłużonych dla polskiej siatkówki czeka na sianko...
biker74 pisze:A i tak Grodeckiemu się nie udało zdobyć majstra. Za Chwastyka zdobyli jedyne w historii, grając Gabrychem, Wójcikiem, Michalczykiem, Szczygłem, Nowakiem, Rybakiem i Chudikiem.
Trochę ten skład z majstra przypomina ten z tego sezonu
Ale jakby nie patrzeć to w tamtym czasie to była bardzo solidna ekipa. O ile mnie pamięć nie myli to: Gabrych - MVP ligi, Wójcik - reprezentacyjny libero, Michalczyk też gdzieś się o kadrę obijał. A do tego Terlecki. A MP zapewnił nam Pilarz w czasie kontuzji palców Chudika, której nabawiał się na początku PO po zderzeniu z Michalczykiem.
Obecny skład jest bardziej "underdogowy" niż tamten, tak myślę. ;)
No sympathy for fools...
astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

Oliva ewidentnie złapał dołek, który w końcu musiał nadejść, ileż można ciągnąć drużynę na 100%, to była przecież już 24 kolejka. Pomimo to, udało się wywieźć punkt z Bełchatowa, co w mojej opinii jest małym sukcesem. W następnym meczu powinno już być odejście w postaci wartościowej, mam nadzieję, zmiany ;)
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: tedo »

astronauta wiesz coś czego my nie wiemy:) jeśli tak to podziel się informacją
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: NIEMAMLANCII »

biker74 pisze:W Katowickim Sporcie też wspominają o Schwarzu (może podjęli temat po wpisach na forum :] )
http://katowickisport.pl/siatkowka/plus ... 12495.html
Następny mecz gdzie? Ano Gdańsk , jak to poskładać do kupy to nieźle będzie, hehe.
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Rysio z Klanu »

biker74 pisze: Długi po życiu na bogato i sowitych kontraktach oferowanych przez Grodeckiego odbija się czkawką do teraz pewnie.
A i tak Grodeckiemu się nie udało zdobyć majstra. Za Chwastyka zdobyli jedyne w historii, grając Gabrychem, Wójcikiem, Michalczykiem, Szczygłem, Nowakiem, Rybakiem i Chudikiem.
Trochę ten skład z majstra przypomina ten z tego sezonu :)
Pod jakim względem przypomina? Bo ja związku nie widzę poza tym, że Oliva i Gabrych - dwóch gości, którzy łapią życiową formę na stare lata.
Czy Chwastyk to ten facet, który w ostatnim meczu pierwszego finału między Skrą a JW w Kurniku, był nawalony tak bardzo, że usypiał na trybunach, a Polsat bezlitośnie się nad nim pastwił, pokazując go kilka razy na set? :D czy to był inny działacz?
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: iron »

Pan Chwastyk miał więcej takich "incydentów" ;)
No sympathy for fools...
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: biker74 »

Rysio z Klanu pisze:
biker74 pisze: Długi po życiu na bogato i sowitych kontraktach oferowanych przez Grodeckiego odbija się czkawką do teraz pewnie.
A i tak Grodeckiemu się nie udało zdobyć majstra. Za Chwastyka zdobyli jedyne w historii, grając Gabrychem, Wójcikiem, Michalczykiem, Szczygłem, Nowakiem, Rybakiem i Chudikiem.
Trochę ten skład z majstra przypomina ten z tego sezonu :)
Pod jakim względem przypomina? Bo ja związku nie widzę poza tym, że Oliva i Gabrych - dwóch gości, którzy łapią życiową formę na stare lata.
Czy Chwastyk to ten facet, który w ostatnim meczu pierwszego finału między Skrą a JW w Kurniku, był nawalony tak bardzo, że usypiał na trybunach, a Polsat bezlitośnie się nad nim pastwił, pokazując go kilka razy na set? :D czy to był inny działacz?
Chwastyk wiadomo jaki był wie każdy kibic Jastrzębia który chodził do kurnika. Wiele razy ledwo się trzymał na nogach przychodząc z kolejnych przerw między setami. Ale może powiedzieć, że jak był prezesem zdobyli majstra.

Jeśli chodzi o podobieństwo:
Wiadomo Gabrych - Oliva,
Rybak - Muzaj (Rybak podobnie jak teraz Muzaj swoją dobrą grą aspirują do kadry)
środek: Terlecki, Nowak, Szczygieł - Kosok, Boruch, Sobala - podobny poziom, szału nie ma i nie było.
Michalczyk, Wika, Serafin - Derocco, Ernastowicz, Touzinsky tu najmniej podobieństw
Chudik - Kampa i Wójcik - Popiwczak podobnie solidni zawodnicy.
Ale to moje odczucie.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: grzegorzg »

A nie dodasz do tyvch skojarzeń Gila I Pilarza, który jako młody talent poprowadził ostatni mecz? ;)
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: biker74 »

grzegorzg pisze:A nie dodasz do tyvch skojarzeń Gila I Pilarza, który jako młody talent poprowadził ostatni mecz? ;)
Jak na razie Gil gra epizody, ale kto wie może zostanie bohaterem :), czego mu życzę.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: grzegorzg »

Ja juz nie bardzo pamietam, ale wtedy chyba Pilarz tez niezbyt duzo grał, bo przed tym meczem były spore obawy.

No i srodek , ale tu też juz moze byc skleroza, wydaje mi się ,że był słabszy fizycznie, ale lepszy technicznie.

Bardzo lubiłem grę Radka Rybaka. Z tego co pamietam, grał dobrze zagrywką w tym olstatnim meczu.
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: tedo »

a mnie jako kibica JW zaczyna mnie wkur... saga z Sebastianem Schwarz tak jak z Patrykiem Akala... Umie w końcu ktoś powiedzieć czy ten człowiek zjawi się w JW czy nie????? jaki ma sens że go zakontraktują za 2 kolejki??? Co on chce uzgadniać powinien być wdzięczny że będzie mógł zagrać w JW do końca sezonu i może wywalczyć miejsce w składzie reprezentacji Niemiec
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: madlark »

Równie dobrze może to być przymiarka do przyszłego sezonu.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ursula127 »

tedo pisze:a mnie jako kibica JW zaczyna mnie wkur... saga z Sebastianem Schwarz tak jak z Patrykiem Akala... Umie w końcu ktoś powiedzieć czy ten człowiek zjawi się w JW czy nie????? jaki ma sens że go zakontraktują za 2 kolejki??? Co on chce uzgadniać powinien być wdzięczny że będzie mógł zagrać w JW do końca sezonu i może wywalczyć miejsce w składzie reprezentacji Niemiec
jaka saga? bylo jakieś info z klubu?
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”