Resovia Rzeszów

Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6842
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: leeon »

Grembi pisze:Jeśli Bartman to chętnie bym zobaczył znowu parę Schoeps - Zibi na ataku, a Jarosza puścić śladami Janeczka :D

Chyba obecnie Resovii nie stać na takie ruchy.
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Grembi »

leeon pisze:
Grembi pisze:Jeśli Bartman to chętnie bym zobaczył znowu parę Schoeps - Zibi na ataku, a Jarosza puścić śladami Janeczka :D

Chyba obecnie Resovii nie stać na takie ruchy.
Oczywiście, że raczej nie, cięcie było i to gołym okiem widać, nie trzeba nawet mieć informacji od wujka kolegi sprzątaczki z Asseco... ale tak sobie tylko marzę, fajnie byłoby Zibiego znów zobaczyć w barwach Resovii (ale lepiej nie na przyjęciu), potrzeba ludzi z charakterem, walczaków :D
RR228
Posty: 138
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 17:06
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: RR228 »

ksjw90 pisze:
Brambor pisze:Nie chciało mi się wierzyć jak ktoś na hali podczas ostatniego meczu wspominał o negocjacjach z Bartmanem a tu jednak.....
Rzeszów miałby zatrudnić Bartmana jako przyjmującego? W ostatnich jego klubach grał jako przyjmujący czy atakujący? Rossard, Perrin, Bartman, Depowski byłaby ciekawą czwórką przyjmujących, tylko nastawioną dość ofensywnie, sam Perrin jako defensywny przyjmujący to może być za mało.
Nie nazwałbym Perrina defensywnym przyjmującym. W ogóle w Resovii raczej nie ma żadnego defensywnego przyjmującego.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6842
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: leeon »

Też myślałem że Resovia postara się o speca w przyjęciu. Jak na razie takiego brak.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

Ogólnie to chyba trudniej o dobrze przyjmującego niż o ofensywnego?
Bazinga
Posty: 602
Rejestracja: 4 maja 2012, o 16:39
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Bazinga »

krzysiu pisze:Wspaniały powrót i mówienie potem o przejściu Włochów, Rosjan grając bez przyjęcia :)
spokojnie przeciez w next sezonie graja w CEV CUP :]
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Przemyslaw »

Na razie to się kompletuje skład a trenera brak. Przeciwna sytuacja.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Szampon093 »

Przemyslaw pisze:Na razie to się kompletuje skład a trenera brak. Przeciwna sytuacja.
Trener juz dawno jest.. Czekaja na oficjalne zakonczenie sezonu, wczoraj skonczyla sie LM, klub nie chcial oglaszac szybciej. Podobna sprawa jest z DC - sezon w Belgii chyba jeszcze trwa.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

Skrzypek pisze:
Mr. Chow pisze:Lepa na Twitterze pisze że ma informacje o zerwaniu przez Serniottiego wstępnego kontraktu z Resovią.
Ale inni piszą że to nie prawda bo wczoraj mówił że w następnym sezonie będzie trenował w Polsce. Także różne wersje 8-)
Lepa mało wie, a gada. Renegocjacja warunków nie równa się zerwaniu kontraktu.
Co Lepa wie, a czego nie to w sumie drugorzędna sprawa, ale jeśli prawdą jest renegocjacja kontraktu - to znaczy że Resovia szukała DRUGIEGO trenera, Serniotti czy ktoś inny nie ważne, ale drugiego do Kowala. Dlatego teraz renegocjacja, bo inny zakres obowiązków i odpowiedzialność drugiego, a inny pierwszego więc i kasa musi być inna.

Klub wolał utopić kolejny sezon, zamiast wypłacić odszkodowanie za zerwany kontrakt ??? Nawet gdyby było to 100% wartości to i tak moim zadniem taniej. Jeśli to prawda to wnioski niestety nie są optymistyczne.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Mr. Chow
Posty: 164
Rejestracja: 24 lut 2015, o 19:59
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Mr. Chow »

Przecież od początku kiedy nazwisko Serniottiego się pojawiło, mówiło się że przyjdzie jako asystent Kowala
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

leeon pisze:
Grembi pisze:Jeśli Bartman to chętnie bym zobaczył znowu parę Schoeps - Zibi na ataku, a Jarosza puścić śladami Janeczka :D

Chyba obecnie Resovii nie stać na takie ruchy.
Dwukrotnie prezes Górski powtarzał, że klub na wypożyczeniach zarabia.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

Mr. Chow pisze:Przecież od początku kiedy nazwisko Serniottiego się pojawiło, mówiło się że przyjdzie jako asystent Kowala
Przecież nic nie było oficjalnie mówione, a mówione z plotek to wiesz... Do tego nie bardzo sobie wyobrażam żeby klub ogłosił że zwolni trenera, więc jak wyszła informacja w mediach wtedy można powiedzieć że trener ma aktualny kontrakt na przyszły sezon, co znaczy dokładni tyle że ma, a wcale nie znaczy że za tydzień czy miesiąc miał będzie nadal.

Po prostu taki układ byłby dla mnie nieracjonalny, więc nie wierzyłem że jest poważnie traktowany :)
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

mariusz1000
Posty: 121
Rejestracja: 16 sty 2013, o 18:11
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mariusz1000 »

weary_skier pisze: Dwukrotnie prezes Górski powtarzał, że klub na wypożyczeniach zarabia.
Niestety nie do końca tak jest. Na niektórych coś tam zarabiają, ale z tego co zrozumiałem z rozmowy w radiu to jednak więcej dopłacają. Na pewno do Śliwki w PW dopłacali.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Przesłuchaj zatem ostatniego wywiadu jeszcze raz.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Bartek mówi, co ma mówić :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ollo0 »

Dejan Vincic w Polsce czyżby reska ?
Camillo Marcotti

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Camillo Marcotti »

ollo0 pisze:Dejan Vincic w Polsce czyżby reska ?
Broń nas Panie Boże przed tą zakałą rozegrania... Już lepiej kupić Fabianowi karnet do McDonaldsa i Go zostawić...
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

xD

ED/
W sumie Lepa miał rację - Serniotti podpisał na dwa lata, tyle że mu się Berlin z Rzeszowem pomylił :]
Resoviaczka96
Posty: 36
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Resoviaczka96 »

To byłby najgorszy błąd resovii w życiu deJan Vincic!!
Resoviaczka96
Posty: 36
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Resoviaczka96 »

Na 2 lata ?xd
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ollo0 »

Skąd info że na 2 lata ?
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: krzysiu »

Czyli Serniotti,Schoeps,Jarosz na 2 lata - to się pobawią chłopacy :D
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: tedo »

Nie martwcie się resoviacy pewnie pójdzie Dajan Vincic do Gdańska bo tam chcą zagranicznego rozgrywającego zamiast Masnego bo trener ma inną koncepcje a prawda jest taka że Masny to charakter który nie podporządkował się AA a Anastasti tego nie lubi przez co trafi jednego z najlepszych rozgrywających
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: barti522 »

Do Gdańska to chyba Sanders :P Vincic pasuje mi do Radomia lub Lubina.
Pinarello
Posty: 115
Rejestracja: 3 gru 2016, o 23:09
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Pinarello »

a mnie do Często chowy
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: estril1992 »

Sam jestem ciekawy jak Sernioti zmieni grę , Berlina to Berlin z całym szacunkiem , ale prowadzenie zespołu z Polski to już jest zupełnie inna presja na wynik.
dzordz1993
Posty: 298
Rejestracja: 4 maja 2016, o 10:35
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: dzordz1993 »

estril1992 pisze:Sam jestem ciekawy jak Sernioti zmieni grę , Berlina to Berlin z całym szacunkiem , ale prowadzenie zespołu z Polski to już jest zupełnie inna presja na wynik.
Dobrze że nie zapomniałeś o tym szacunku, w końcu ograli Reskę i byli w F4. Co do tej innej presji na wynik, czy ja wiem? W Rzeszowie jedynie spotka się z bardziej "żywiołowymi" kibicami. :]
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: estril1992 »

dzordz1993 pisze:
estril1992 pisze:Sam jestem ciekawy jak Sernioti zmieni grę , Berlina to Berlin z całym szacunkiem , ale prowadzenie zespołu z Polski to już jest zupełnie inna presja na wynik.
Dobrze że nie zapomniałeś o tym szacunku, w końcu ograli Reskę i byli w F4. Co do tej innej presji na wynik, czy ja wiem? W Rzeszowie jedynie spotka się z bardziej "żywiołowymi" kibicami. :]
Tylko w lidze niemieckiej masz dwa zespoły które walczą o mistrzostwo , a u nas jest to 4 - 5 zespołów.A to , że ograli nas w LM to myślę , że to nie ma znaczenia.Każdy trener chce pracować w lepszych ligach , jestem ciekaw jak poradzi sobie u nas w klubie.
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Przemyslaw »

Niech najpierw potwierdzą pierwszego trenera, niech następnie pierwszy trener ogłosi drugiego trenera oraz osobę odpowiedzialną za przygotowanie fizyczne bo jakoś mam wrażenie, że to dość kluczowa osoba, a potem będzie można powróżyć na przyszły sezon.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”