Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Awatar użytkownika
Mr. Chow
Posty: 164
Rejestracja: 24 lut 2015, o 19:59
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: Mr. Chow »

Też mi się wydaje, że Filip za Bołądzia w Radomiu będzie
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: Asta »

Mr. Chow pisze:Też mi się wydaje, że Filip za Bołądzia w Radomiu będzie
+ Vincić
kibic37
Posty: 21
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 17:40
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: kibic37 »

Mr. Chow pisze:Też mi się wydaje, że Filip za Bołądzia w Radomiu będzie
Filip prawdopodobnie do Bydgoszczy do Bednaruka.
Szykują się duże zmiany w Bydgoszczy i kilka wzmocnień na rozegraniu i ataku oraz przyjęciu.
Bednaruk mówił gdzieś,że będzie chciał skorzystać ze swoich byłych podopiecznych a w Bydgoszczy poza tym więcej pieniędzy ma dać miasto podobnie jak koszykarkom Artego by grały w Euro Cup.
Skład będzie silniejszy a lekceważenie już teraz(po ostatnim co prawda beznadziejnym sezonie)jest sporym nadużyciem.

Masny,Filip i przyjęcie bo środek ma zostać ten sam i ciekawe tylko co z libero bo Czunkiewicz wraca do Gdańska.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: barti522 »

krzysiu pisze:Podobno się ceni więc raczej nie Bydzia ;) a co do Tillie i WOV - to tylko jest wpisany jako niby odchodzący na ich tabelce z klubami ;)
można link do tej tabelki? bo nie mogę się dokopać :P
Camillo Marcotti

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: Camillo Marcotti »

Co ciekawe obydwaj rozgrywający Bydgoszczy mają ważne kontrakty... Także jeszcze trzeba będzie opłacić zerwanie Szczurka, chyba że się dogadają.

Ale co trzeba mieć w bani, żeby dwóch takich rozgrywających podpisać na dwa lata. Przecież to ślepi widzieli, że to je*nie.
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: krzysiu »

Sieńko nie widział hehe
Camillo Marcotti

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: Camillo Marcotti »

krzysiu pisze:Sieńko nie widział hehe
Że synek ma umowę na czas nieokreślony, jak Piechocki to wiadomo, no ale po co Szczurka zakontraktowali na 2 lata to już tylko oni wiedzą.
kanimo

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: kanimo »

Zle rozeznanie. Chcieli po taniosci, na dluzej. Pewnie chcieli mlodego co sie wyrobi i bedzie przynajmniej sredni.
Na Kedzierskiego, ktory juz sporo gral byli za ciency (zawodnik Resovii).
I mieli za slaba orientacje by wziac Komende czy sprobowac wyciagnac Gila.

Jedyne czego nie rozumiem to brak postawienia na Droszynskiego-zawodnika z Bydgoszczy.
Pewnie tata uwazal, ze syn moze grac tylko z zawodnikiem wzglednie doswiadczonym.
Szczurek cos tam pogrywal.
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: krzysiu »

Za mocny charakter :P przecież wiadomo,że Droszyński lepszy od Szczurka ,dlatego nie rozumiem skomponowania tego zespołu na tej pozycji , a syn Sieńki no jednak może buty czyścić Piechockiemu i jest takim sobie wystawiającym,żeby nie użyć innych słów ;)
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: cwirek »

Z Radka Gila też nie róbmy niewiadomo jakiego talentu bo jeszcze tak na dobrą sprawę nie miał okazji zaprezentować swoich umiejętności w dłuższym okresie czasu. Wskutek tego generalnie nie wiemy czy jest lepszy, czy gorszy od Sienki czy Szczurka.

Co nie zmienia faktu, że z punktu widzenia JW wypożyczenie Radka do Bydgoszczy byłoby całkiem rozsądnym przedsięwzięciem.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
kanimo

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: kanimo »

cwirek pisze:Z Radka Gila też nie róbmy niewiadomo jakiego talentu bo jeszcze tak na dobrą sprawę nie miał okazji zaprezentować swoich umiejętności w dłuższym okresie czasu. Wskutek tego generalnie nie wiemy czy jest lepszy, czy gorszy od Sienki czy Szczurka.

Co nie zmienia faktu, że z punktu widzenia JW wypożyczenie Radka do Bydgoszczy byłoby całkiem rozsądnym przedsięwzięciem.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka

Generalnie to raczej wiemy, ze jest zdolniejszy.
To po prostu widac. A ze jak zacznie grac jako pierwszy to bedzie roznie-tez wiadomo.
O ile pamietam to pogral na EEVZie w minikadecie. I gral w sparingach przedsezonowych bo Kampy nie bylo. Tez niezle gral.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: Szampon093 »

Czubkiewicz może i wraca do Gdańska, ale tak jak mówiłem tygodnie temu 1 będzie tam Olenderek. Marny wraca do Bdg. Ma być wypożyczenie zawodników z bdg nawet może 2 rozgrywających. Filipowi została Bydgoszcz, Radom albo ewentualnie Skra, natomiast Wlazly się nie zgodzi na Filipa bo to już za wysoka konkurencja.
Z ciekawostek nie wiem czy wiecie ale ta łamaga młody Sienko grał na środku, nagle ktoś sobie wymyślił, ze będzie rozgrywającym, co widać przy jego znakominitym odbiciu palcami.
wianek07
Posty: 81
Rejestracja: 7 gru 2009, o 00:10
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: wianek07 »

Problem Skry jest taki, że każdy chciałby grać w drużynie, a nie każdy będzie w niej grał przez Mariusza. Skra szuka drugiego atakującego, pytają itp ale niestety każdy woli grać niż klaskać...
Malinowski w Espadonie ponoć dogadany jest, a Łukasik do Olsztyna.
rafael86
Posty: 329
Rejestracja: 3 sie 2009, o 10:44
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: rafael86 »

a może Filip do Zaksy ? jeśli miałby odejść stamtąd Konarski to Filip wydawałby się w miarę sensownym zastępstwem. Charakterystyka gry obu jest bardzo zbliżona i przy Toniuttim Filip spokojnie dawałby radę. Choć wiadomo, że do poziomu Dawida mu jednak sporo brakuję w tym momencie.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: leeon »

Szampon093 pisze:Czubkiewicz może i wraca do Gdańska, ale tak jak mówiłem tygodnie temu 1 będzie tam Olenderek. Marny wraca do Bdg. Ma być wypożyczenie zawodników z bdg nawet może 2 rozgrywających. Filipowi została Bydgoszcz, Radom albo ewentualnie Skra, natomiast Wlazly się nie zgodzi na Filipa bo to już za wysoka konkurencja.
Z ciekawostek nie wiem czy wiecie ale ta łamaga młody Sienko grał na środku, nagle ktoś sobie wymyślił, ze będzie rozgrywającym, co widać przy jego znakominitym odbiciu palcami.
Rok temu też o Filipa pytali. Myślę że Piechocki widzi co się dzieje z Mariuszem w ważnych meczach i powoli dochodzi do niego (jeśli już nie doszło) że chcąc nie chcąc samo klaskanie rezerwowego atakujących nic nie daje.
Camillo Marcotti

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: Camillo Marcotti »

wianek07 pisze:
Malinowski w Espadonie ponoć dogadany jest.
Para Kluth - Malinowski tyłka nie urywa...
ciorny17
Posty: 8589
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: ciorny17 »

Camillo Marcotti pisze:
wianek07 pisze:
Malinowski w Espadonie ponoć dogadany jest.
Para Kluth - Malinowski tyłka nie urywa...
Co Ty gadasz? Przecież po swoim FENOMENALNYM występie wielu Bartka w kadrze widziało ;)
Kłamca.
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: krzysiu »

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;) Ja jestem ciekaw Łukasika z powrotem w lidze
wianek07
Posty: 81
Rejestracja: 7 gru 2009, o 00:10
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: wianek07 »

Malina z Kluthem starczy na środek tabeli;) Kwestia przyjęcia bardziej. Jeżeli lewe skrzydło będzie dobrze działać to na prawym sobie dadzą radę tym bardziej, że sypak jest;)
Camillo Marcotti

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: Camillo Marcotti »

ciorny17 pisze:
Camillo Marcotti pisze:
wianek07 pisze:
Malinowski w Espadonie ponoć dogadany jest.
Para Kluth - Malinowski tyłka nie urywa...
Co Ty gadasz? Przecież po swoim FENOMENALNYM występie wielu Bartka w kadrze widziało ;)
Owszem, w miarę sobie radził w tym sezonie, ale to był Jego pierwszy sezon, a jak wiemy pierwszy sezon na ataku wielu zawodnikom wyszedł (żeby daleko nie szukać Romać, Krzysiek). Dlatego może być różnie. Oczywiście Bartek na pierwszego spoko, ale ja na miejscu włodarzy wolałbym mu dać na ławkę kogoś, kto umie coś więcej niż serwować, żeby w razie czego wszedł i dał jakąś w miarę sensowną zmianę, np. Mikołajczak.
wianek07
Posty: 81
Rejestracja: 7 gru 2009, o 00:10
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: wianek07 »

Kluth na przełomie sezonu zrobił mega postęp. Na samym początku typowy młot, każda piłka siła razy ramię a pod koniec sezonu, jakieś kiwki, plasy, nabicie na blok. Mieszko może z niego zrobić grajka. Nie jakiegoś wybitnego atakującego, ale solidnego, który będzie ciułał punkty.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: Szampon093 »

leeon pisze:
Szampon093 pisze:Czubkiewicz może i wraca do Gdańska, ale tak jak mówiłem tygodnie temu 1 będzie tam Olenderek. Marny wraca do Bdg. Ma być wypożyczenie zawodników z bdg nawet może 2 rozgrywających. Filipowi została Bydgoszcz, Radom albo ewentualnie Skra, natomiast Wlazly się nie zgodzi na Filipa bo to już za wysoka konkurencja.
Z ciekawostek nie wiem czy wiecie ale ta łamaga młody Sienko grał na środku, nagle ktoś sobie wymyślił, ze będzie rozgrywającym, co widać przy jego znakominitym odbiciu palcami.
Rok temu też o Filipa pytali. Myślę że Piechocki widzi co się dzieje z Mariuszem w ważnych meczach i powoli dochodzi do niego (jeśli już nie doszło) że chcąc nie chcąc samo klaskanie rezerwowego atakujących nic nie daje.
Zapominasz niestety o tym, ze Wlazly tam decyduje juz od dluzszego czasu o wielu rzeczach.. Chciałbym kogos godnego, ale raczej bym na to nie liczyl : (
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: krzysiu »

Majcherski z Olenderkiem beda w Gdansku
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: Szampon093 »

Olenderek na 2 lata w Gdańsku podpisal.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: barti522 »

czyli Czunkiewicz dalej wypożyczenie? To może dalej zostanie w Bydgoszczy?
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: krzysiu »

Piszą ,że Filip ma grać z Vincicem i niedaleka przeprowadzka czyli Radom :)
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: Michal5 »

Jeszcze będą żałowali tego Vincicia.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: Szampon093 »

Michal5 pisze:Jeszcze będą żałowali tego Vincicia.
Jak mozna wpasc na pomysl w ogole zeby sciagnac tego zawodnika..
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: Lucarelli »

Michal5 pisze:Jeszcze będą żałowali tego Vincicia.
Zważywszy, że rozgrywał tam Kędzierski to i tak spory upgrade.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: StanLee »

8. zespół naszej ligi ma wziąć podstawowego gracza wicemistrzów Europy i finalisty ligi tureckiej, a Wy narzekacie? :]
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”