ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: pietrus72 »

do :madlark

pytanie za 100 pkt? kim teraz ZAKSA chce sie wzmocnić ?
Tillie zostanie =mamy 3 obcokrajowców...więc na przyjęciu moze zostać Semeniuk-chyba ze wypożyczą zeby grał więc będą szukać innego ,,na atak musi być gracz polski a na dzień dzisiejszy nie ma takiego.Na środku dojdzie jakis młodzian cos w rodzaju Maziarz,bo Rejno zostanie w MKS Będzin.

Ogólnie juz jesteśmy na minusie i tyle.A plotki to zaraza w postaci bajek wśród kibiców :]
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Pawel909 »

Nie będzie Rejno to przyjdzie inny środkowy na odpowiednim poziomie, to nie jest beniaminek tylko Mistrz Polski, 3 dobrych środkowych musi być. Zdziwiło mnie że Patryk odchodzi, pasował jak ulał do Bieńka i Wiśniewskiego, chyba że chciał sam zmienić klub.
grucha
Posty: 93
Rejestracja: 14 lis 2013, o 19:55
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: grucha »

Skoro Zaksa raz wygrała ligę z Buszkiem w szóstce to dlaczego miała by nie wygrać drugi raz? ;) Ja bym postawił na zagranicznego atakiera i w lidze grał czwórką obcokrajowców wymiennie, przecież wspomniany Buszek czy Pająk, Witczak a nawet Semeniuk powinni dać radę w większości spotkań.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: madlark »

pietrus72 pisze:do :madlark

pytanie za 100 pkt? kim teraz ZAKSA chce sie wzmocnić ?
Tillie zostanie =mamy 3 obcokrajowców...więc na przyjęciu moze zostać Semeniuk-chyba ze wypożyczą zeby grał więc będą szukać innego ,,na atak musi być gracz polski a na dzień dzisiejszy nie ma takiego.Na środku dojdzie jakis młodzian cos w rodzaju Maziarz,bo Rejno zostanie w MKS Będzin.

Ogólnie juz jesteśmy na minusie i tyle.A plotki to zaraza w postaci bajek wśród kibiców :]
Pytanie jest do Świdra :D
Jak Zaksa chciała się wzmocnić przed decyzją Konara?
Teraz nich kombinuje za to mu płacą :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: pietrus72 »

do madlark:

Deroo i Konarski to była podstawa zeby ich zatrzymac a później zmienić kosmetykę w zespole ...na środku ,na przyjeciu i wymienny atakujący- to był priorytet.Czyli wzmocnienie świeżością,,,Dawid zmienił zdanie i teraz klub jest pod ścianą bo nie zgodzą sie na 4 stranieri..
Więc nie dziw się sytuacji bo do śmiechu nie ma,a tym bardziej Czarnowski już podczas finału poza skonczonym oczywiście witał i poklepywał się z zawodnikami Skry,,,jest na rzeczy że odejdzie.
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: krzysiu »

a po co PC skoro i tak był tylko zmianowym?
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: pietrus72 »

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Postprzez grucha » 10 minut temu
Skoro Zaksa raz wygrała ligę z Buszkiem w szóstce to dlaczego miała by nie wygrać drugi raz? ;) Ja bym postawił na zagranicznego atakiera i w lidze grał czwórką obcokrajowców wymiennie, przecież wspomniany Buszek czy Pająk, Witczak a nawet Semeniuk powinni dać radę w większości spotkań


Pająk czy Witczak nie grali regularnie tylko w meczach o pietruszkę czyli z zespołami o niższym potencjale,w meczach o wyższą stawkę nawet nie poczuli szóstki ,,, a patrząc co widzieli w klubie o Pająku przez dwa lata??o czym tutaj mówić??
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: KentuckiFan »

Sytuacja nie jest taka prosta, niestety. Odchodzi podstawowy atakujący, jednak jakiś as w talii Fefe, renoma, marka, dobry straszak. Słyszałem, że Witczak też ma odejść (ponoć wypisał dziecko z przedszkola) i co jakby to się sprawdziło? Nie mamy młota nr 1 i mamy Boćka czyli zawodnika, który albo odpali i będzie roznosił, albo odpali a potem (tfu-tfu) coś znowu zaszwankuje i opcja ratunkowa typu Loh, haha. Buszu dał radę na play-off, ale on gra ostatnio strasznie himerycznie, nierówno. Potrafi przywalić a za chwilę kiwka za kiwką, miękkie nogi, pocelują go i gaśnie, jednak przyjęcie też już nie reprezentacyjne. Tillie tutaj to klasa światowa, trzyma przyjęcie a i technicznie skubaniec mądry, bardzo dobry w defensywie, także motor napędowy Bena, dobry duch. Jak dla mnie to Kevin musi zostać. Nie wierzę, że oni nie wiedzieli o odejściu Konara, myślę, że opcja B jest i będzie wdrożona. Jesteśmy Mistrzem Polski, zdobywcą Pucharu Polski, znaną w Europie marką, także z opinii "środowiska" znani jako klub z renomą. Mam nadzieję, że te puzzle to Świder i Gardini ułożą bardzo dobrze.
Dyskutować zawsze warto.
meduza123
Posty: 349
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: meduza123 »

Paradoksalnie opcja zagraniczny atakujący oraz pozostanie Tillie wcale nie jest pozbawione sensu. Tillie często kontuzjowany, więc Buszek pogra żeby go odciążyć. Za Toniuttiego jest Pająk, spokojnie 10 meczy w rundzie zasadniczej PLS może grać. LM to 8-10 meczów, spokojnie może czwórka zagranicznych grać. Deroo też może czasem odpocząć. Problem powstanie przy ostatecznych rozstrzygnięciach, ale przypominam sobie mecz z Moskwą - Konarski fizycznie nie istniał, wszedł Witczak, ale kluczem byli przyjmujący. Pozbycie się Tillie będzie strzałem w stopę, bo nie sądzę aby za Konara przyszedł mega zawodnik.

Ciekawe czy ta opcja jest możliwa - Tillie po kontuzji może jednak zszedł z ceny, za Konara pensje + wykup + Witczak powinno wystarczyć na Torresa. Jakoś tureckie kluby nie przejmują się limitami i zatrudniają po kilku zagranicznych którzy potem grzeją ławę. Ciekawe, szkoda by było aktualnej ZAKSY na Bartmana....

A tak na marginesie, w ostatnich meczach sezonu Bociek pokazał, że wraca do formy fizycznej - życzę mu żeby wystrzelił, jak mało kto na to zasłużył.
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: krzysiu »

Turcy to inna półka finansowa ;) Niech Zaksa ryzykuje Bociek i Rychlicki :D a tak serio no ciężko stawiać na Grzesia mimo całej sympatii do niego ..
kanimo

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kanimo »

Rychlicki to jest cudzoziemcem. Wiec Tillie nie pogra.
Choc chetnie bym chlopaka na mlocie w jakims polskim klubie zobaczyla.
No i stopien ryzyka spory. Boc-wiecznie niezdolny i bardzo obiecujacy 20latek. Jest ryzyko, jest zabawa?
Camillo Marcotti

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Camillo Marcotti »

Byłoby śmiesznie, gdyby w Ziraacie został Nilsson i Konar był drugim atakującym :D
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: aezakmi »

kanimo pisze:Rychlicki to jest cudzoziemcem. Wiec Tillie nie pogra.
Choc chetnie bym chlopaka na mlocie w jakims polskim klubie zobaczyla.
No i stopien ryzyka spory. Boc-wiecznie niezdolny i bardzo obiecujacy 20latek. Jest ryzyko, jest zabawa?
Jest ryzyko - jest przyjemność. :D Akurat Rychlicki to jest słabszy od Schulza, Filipa i Kaczmarka. Damian był przez chwilę do wzięcia, a Filip znacznie dłużej. Jednak, jak ktoś już pisał, chyba w Zaksie nie przewidzieli do końca sytuacji z Konarskim. Efekt? Houston, mamy problem.
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: krzysiu »

przewidzieli,tylko wiedzieli ze odejscie Konara rozwala im caly'plan - życie
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: pietrus72 »

Widzę ze jest bolączka na temat Dawida, :D właściwie to zaczęlo sie od zmiany menedzera i klauzuli,Klub miał za zadanie go zatrzymać w klubie czyli naszych liderów /TONIUTTI ,DEROO ,TILLIE ,KONARSKI/ TONIUTTI mial kontrakt - pozostało trzech.
Dawid jak powtarzam miał dodatkowo opcję ,oczywiście z niej korzystał mimo ważnego kontraktu.Tu jest cały margines.
Natomiast wcześniejsze info na temat Buszka ,to mial odejsc ale tak samo w kontrakcie opcja przedlużenia o rok czyli 2+1.
Skorzystał z tego jak mówił w wywiadzie Świderski a zarazem był pewny ze pracują także nad zatrzymaniem Deroo i Tillie i innymi zawodnikami co się kończą kontrakty.Nie bylo zdania i tematu Konarskiego.Miał ważny kontrakt.Ale go wykupił.
Sam zawodnik ich zaskoczył swoją decyzją,mając Matisajevicia jako menedzera ,wiedziano ze cos sie święci,tak samo wyglądalo z Nowakowskim,tez był w stajni jako nowy gracz Matisajevicia,,,i co? odszedł do Lotosu.

teraz jest problem bo może mają wariant B ale ogólnie jak powtarzam nic nowego nie zanosi się na przyszly sezon,Bociek moze bedzie atakującym ale zakontraktowanie podobnego do niego zawodnika nie będzie tej siły w naszej taktyce tym bardziej Buszek i Deroo plus Tillie ..ale to na razie niuanse pomysłów .
kanimo

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kanimo »

W kazdym razie jesli to ma byc Bociek to nalezy wychodzic z nim w 6ce na poczatku, aby ewentualnie miec prawo do transferu medycznego. Bartman chyba pewniejszy. Czy dostepny sie okaze po koreanskim drafcie.

Co do Rychlickiego-na ataku kierunki trzyma z wieksza konsekwencaj niz Filip czu Schulz. I Fizycznie od Kaczmarka i Schulza silniejszy. Zreszta wymienieni zawodnicy sorry ale grali o pietruszke. Rychlicki gral jednak w LM i tam go glownie obserwowalismy.
Ciezko porownywac grajkow jednego w meczach przeciwko Olsztynowi i drugiego w meczach LM.
Dodatkowo Kamil to koncowka 96, Filip i Kaczmarek 94. I ciagle jest miotany po pozycjach.
Uwazam, ze potencjal na mlotka duzego kalibru ma ten zawodnik najwiekszy z wymienionych.
Moze i wiekszy badz porownywalny z Muzajem (jesli ten drugi nauczy sie trzymac kierunki).

Sprowadzenie do PL i zmiana obywatelstwa sportowego pozadane.
Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Komunista »

Mistrz Polski i kłopoty z limitami. To ten mistrz jest taki silny czy liga słaba?
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: jinx »

Jest silny: klątwy, kontuzje a tu 2 MP i PP. Luzik
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: leeon »

Komunista pisze:Mistrz Polski i kłopoty z limitami. To ten mistrz jest taki silny czy liga słaba?
Kwestia limitów jest chyba obiektywnym problemem dla wszystkich zespołów w PLS
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: krzysiu »

Powiedział StanLee dobrze - zrobić limit 4 i tyle - wiem, wtedy będą głosy oburzenia,że jak to Polacy nie grają ,ale powiedzmy sobie szczerze kto jest w stanie dać pieniądze na 4 dobrych zagranicznych zawodników - tylko pewnie wielka czwórka a oni nie ściągają często szrotu ;)
Ale to nie nasza bajka
dzordz1993
Posty: 298
Rejestracja: 4 maja 2016, o 10:35
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: dzordz1993 »

leeon pisze:
Komunista pisze:Mistrz Polski i kłopoty z limitami. To ten mistrz jest taki silny czy liga słaba?
Kwestia limitów jest chyba obiektywnym problemem dla wszystkich zespołów w PLS
Limity to jest głupota. Nic to nie pomaga w kwestii reprezentacji jedynie szkodzi klubom z czołówki.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: aezakmi »

dzordz1993 pisze:
leeon pisze:
Komunista pisze:Mistrz Polski i kłopoty z limitami. To ten mistrz jest taki silny czy liga słaba?
Kwestia limitów jest chyba obiektywnym problemem dla wszystkich zespołów w PLS
Limity to jest głupota. Nic to nie pomaga w kwestii reprezentacji jedynie szkodzi klubom z czołówki.
Zaczynam rozumieć sytuację polskich klubów. Jak oglądam śliwki robaczywki oraz czytam, że Spałowicz chce zarabiać tyle,
co Ivović, to jednak jestem za zniesieniem tych limitów.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: weary_skier »

Trzeba było tyle pisać, że ostatnie występy Konarskiego to w głównej mierze zasługa Toniuttiego? To się chłopak obruszył i postanowił udowodnić, że jest inaczej. Mam nadzieję, że pokaże to już wcześniej , w rozgrywkach reprezentacyjnych.

Dla ligi oczywiście szkoda, że Konar zmienia klub, ale mam głębokie przekonanie, że Świder jakoś z tego wybrnie. Prezes Zaksy ma tendencje do gadania głupot, ale w robocie, którą wykonuje jest skuteczny.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Memo
Posty: 359
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:55
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Memo »

A ja mam nadzieje że zostanie Francuz z Belgiem oraz Buszu i Semeniuk(tutaj można kogoś ściągnąć na 4 byle by Polak)
Na atak niech przyjdzie zagraniczny dobry młot i Bociek na drugiego. Rotacja wśród przyjmujących oraz atakujących będzie możliewa bo sporo meczy będzie grane. I Każdy sobie pogra i każdy poodpoczywa :)
Pan Wacek
Posty: 348
Rejestracja: 28 paź 2012, o 12:25
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Pan Wacek »

Memo pisze:A ja mam nadzieje że zostanie Francuz z Belgiem oraz Buszu i Semeniuk(tutaj można kogoś ściągnąć na 4 byle by Polak)
Na atak niech przyjdzie zagraniczny dobry młot i Bociek na drugiego. Rotacja wśród przyjmujących oraz atakujących będzie możliewa bo sporo meczy będzie grane. I Każdy sobie pogra i każdy poodpoczywa :)
Ok z słabszymi zespołami można rotować składem ale w decydujących meczach każdy chce grać najmocniejszą szóstką (zakładając że wszyscy będą zdrowi) i wtedy już na jednej pozycji może być mała dziura.
No one likes us, we don't care!
Memo
Posty: 359
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:55
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Memo »

Finały w tym sezonie pokazały że da się ukryć słabość Buszka na te decydujące mecze PlusLigi. Jeśli trener doprowadzi atakujących do formy to przyjęcie Tille/Deroo i Buszu nie powinno stanowić problemu.
Na LM można już więcej kombinacji stosować.

W Kurka w Kędzierzynie nie wierzę, choć chciałbym. ALe schodząc na ziemie widzę to tak. :)
eleles
Posty: 205
Rejestracja: 2 wrz 2014, o 13:56
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: eleles »

Torres+Deroo+Buszek a drugi zestaw Bociek+Tillie+Szalupa, kasa z wykupu Konara jest, meczów mnóstwo, więc dlaczego​ nie? Alternatywnie zostaje kuszenie Kurka, Zibi który jest moim zdaniem niepewny i tylko na jeden sezon, albo wykup Kaczmarka. Pytanie ile jest tej kasy z wykupu Konara...

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Pawel_RZ »

Ja Zbyszka bardzo dobrze wspominam. Zawsze motywował drużynę, nie poddawał się, energiczny facet.
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: ciorny17 »

Pawel_RZ pisze:Ja Zbyszka bardzo dobrze wspominam. Zawsze motywował drużynę, nie poddawał się, energiczny facet.
Egocentryczne zachiwanie > wszystko inne

To o czym piszesz raz na jakiś czas pomaga. Ale doskonale wiemy, że z Zibiego słaby teammate.
Kłamca.
Pinarello
Posty: 115
Rejestracja: 3 gru 2016, o 23:09
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Pinarello »

eleles pisze:Torres+Deroo+Buszek a drugi zestaw Bociek+Tillie+Szalupa, kasa z wykupu Konara jest, meczów mnóstwo, więc dlaczego​ nie? Alternatywnie zostaje kuszenie Kurka, Zibi który jest moim zdaniem niepewny i tylko na jeden sezon, albo wykup Kaczmarka. Pytanie ile jest tej kasy z wykupu Konara...

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka
Albo Bociek albo Szalupa, nie ma sensu nie wykorzystywać limitu i płacić Szalpukowi wiecej niz takiemu samemu stranieriemu.
Chyba że zrezygnują z Boćka i zmiennikiem Torresa też będzie stranieri
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”