ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: KentuckiFan »

Sprawa uzupełnienia na pozycji środkowego się rozwiązała bardzo szybko. Tutaj pozycja raczej "ławkowa", ale kto wie jak Krzysztof odpali po pełnym sezonie na parkiecie i przy nowym trenerze. Strategicznym celem jest jednak obsadzenie bombardiera nr 1 i tutaj jestem bardzo ciekawy. Nie wiemy jak klub widzi to organizacyjnie. Czy załóżmy Bociek jest na tyle sprawny, gotowy fizycznie i już technicznie powrócił do dyspozycji, aby być pierwszym i wtedy warto by wziąć takiego choćby Romacia i go układać, szkolić. Czy może jednak jest jakaś opcja polska na młota nr 1 i Grzegorz zostanie drugim. A może jeszcze inaczej. Tak czy siak na tak strategiczną pozycję nie możemy dostać kogoś kto będzie się szkolił w meczach ZAKSY.
Dyskutować zawsze warto.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Murilo0 »

Bierzcie Bartmana. Gorszy od Konarskiego nie jest, a jeśli jest to tylko odrobinę ;)
All work and no play makes Jack a dull boy...
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Szampon093 »

Murilo0 pisze:Bierzcie Bartmana. Gorszy od Konarskiego nie jest, a jeśli jest to tylko odrobinę ;)
W Koreii jest na 6 miejscu w drafcie i podskoczy jeszcze o 2, zadnego Bartmana nie bedzie : )
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: barti522 »

Dokładnie a przy okazji skasuje ponad milion zł ;)
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: mmb »

KentuckiFan pisze:wtedy warto by wziąć takiego choćby Romacia i go układać, szkolić
Powodzenia. Trenował go Cretu, później Anastasi, i jakoś wielkiego progresu nie widać ;)
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: KentuckiFan »

mmb pisze:
KentuckiFan pisze:wtedy warto by wziąć takiego choćby Romacia i go układać, szkolić
Powodzenia. Trenował go Cretu, później Anastasi, i jakoś wielkiego progresu nie widać ;)
Nie znam absolutnie zawodnika, nie miałem okazji nabrać opinii o jego umiejętnościach czy tez potencjale, który być może przy dobrym prowadzeniu (trener, psycholog, dobra atmosfera w zespole) odpali. Stąd też tak przymierzałem go do roli tego drugiego w przypadku gdyby nie doszła armata nr 1 a tym pierwszym miał by być Grześ Bociek. Ja widział bym na pierwszego Muzaja, nie znam jego statusu, ale myślę że charakterologicznie super - taki zawzięty wojownik, robiący atmosferę a do tego w obecnym sezonie naprawdę dużo się rozwinął.
Dyskutować zawsze warto.
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: lobmar »

Będzie zapewne z zagranicy.Chyba,ze cienko z finansami to zostaną z Bockiem I Witczakiem plus ktoś zagraniczny do przyjęcia dla zabezpieczenia Tilliego.
Awatar użytkownika
Gerrard
Posty: 417
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 20:09
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Gerrard »

KentuckiFan pisze:
mmb pisze:
KentuckiFan pisze:wtedy warto by wziąć takiego choćby Romacia i go układać, szkolić
Powodzenia. Trenował go Cretu, później Anastasi, i jakoś wielkiego progresu nie widać ;)
Ja widział bym na pierwszego Muzaja, nie znam jego statusu, ale myślę że charakterologicznie super - taki zawzięty wojownik, robiący atmosferę a do tego w obecnym sezonie naprawdę dużo się rozwinął.

Muzaj przedłużył z JW.
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Robert77 »

KentuckiFan pisze:
mmb pisze:
KentuckiFan pisze:wtedy warto by wziąć takiego choćby Romacia i go układać, szkolić
Powodzenia. Trenował go Cretu, później Anastasi, i jakoś wielkiego progresu nie widać ;)
Nie znam absolutnie zawodnika, nie miałem okazji nabrać opinii o jego umiejętnościach czy tez potencjale, który być może przy dobrym prowadzeniu (trener, psycholog, dobra atmosfera w zespole) odpali. Stąd też tak przymierzałem go do roli tego drugiego w przypadku gdyby nie doszła armata nr 1 a tym pierwszym miał by być Grześ Bociek. Ja widział bym na pierwszego Muzaja, nie znam jego statusu, ale myślę że charakterologicznie super - taki zawzięty wojownik, robiący atmosferę a do tego w obecnym sezonie naprawdę dużo się rozwinął.
Muzaj podpisany w Jastrzębiu, więc napewno odpada.
lobmar pisze:Będzie zapewne z zagranicy.Chyba,ze cienko z finansami to zostaną z Bockiem I Witczakiem plus ktoś zagraniczny do przyjęcia dla zabezpieczenia Tilliego.
Z finansami napewno nie jest cienko, pisałem już co wynika z logiki: kasa na kontrakt dla Konara jest nie wydana, kasa na kontrakt dla Kevina narazie nie wydana + kasa którą zapłacił za wykupienie Dawid i do tego z pewnością nowy trener nie zarobi tyle co Fefe.
Kasy wg mnie jest sporo i ja spodziewam się niezłej armaty na atak.

No i oczywiście witamy Krzyśka z powrotem, super wiadomość- fajny ambitny, pracowity i bardzo perspektywiczny chłopak. Jeśli nadal będzie się rozwijał jak dotychczas to mamy fajny środek.
Ostatnio zmieniony 9 maja 2017, o 13:28 przez Robert77, łącznie zmieniany 1 raz.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: pewniak »

lobmar pisze:Będzie zapewne z zagranicy.Chyba,ze cienko z finansami to zostaną z Bockiem I Witczakiem plus ktoś zagraniczny do przyjęcia dla zabezpieczenia Tilliego.
Szczerze? Dla mnie taki wariant jest nierealny. Nie po to wydajesz miliony na zbudowanie zespołu, by skazać się na nieosiągnięcie celów. Mam ogromny szacunek do Witczaka, ale nie da rady. A Bociek żeby nie wiem co robił, nie jest w stanie gwarantować grę jakiej oczekujecie po takiej przerwie (o szansach na kontuzje nie wspomnę).
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6842
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: leeon »

Zaksa jest najbardziej pokrzywdzona przez limity. Po odejściu Konara stoi pod ścianą, albo osłabia się na przyjęciu odejściem Tillie, albo na ataku poprzez zatrudnienie Polaka. Cudów nie ma. Gdzieś będzie słabiej chyba że Bartmana do Korei nie wezmą, albo zaczną wykupywac kontrakty.
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: lobmar »

Puszczenie Kevina bezsensowne.Wiem,ze chce zostać.Mysle ze po kontuzji będzie kosztował mniej.W KMS i LM limitu nie ma.Nie wiadomo jak długo potrwa rehabilitacja ,trzeba go oszczedzac.Buszek na lige wystarczy,Pająk tez da radę.
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: krzysiu »

Bieniu mówi,że jak będzie zdrowie i dobry sezon to chciałby w następnym sezonie może spróbować innej ligi Włoskiej,Rosyjskiej ;) - wywiad KAdziewicza z nim na polsatsport
Camillo Marcotti

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Camillo Marcotti »

krzysiu pisze:Bieniu mówi,że jak będzie zdrowie i dobry sezon to chciałby w następnym sezonie może spróbować innej ligi Włoskiej,Rosyjskiej ;) - wywiad KAdziewicza z nim na polsatsport
Niech najpierw spróbuje blokować, ponoć fajna opcja dla środkowych :D

A tak na poważnie, jakby trafił do porządnego klubu (a nie jakieś Ziraaty) to jak najbardziej mogłoby mu to wyjść na plus.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Szampon093 »

Za szybko..
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: krzysiu »

On sam wie ,że kibice patrzą w statystyki i tylko liczby bloków które ma słabe,ale jak robił jakieś porównania to zrobił duży postęp niekoniecznie w ilości bloków ale ogólnie w pracy blokiem ,chyba wybloków - dokładnie nie pamiętam ale coś w podobie do tego mówił w tej rozmowie z Kadziem
shinobi
Posty: 7
Rejestracja: 9 maja 2017, o 16:38
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: shinobi »

Myślę, że dla takiego klubu jak Zaksa sukcesem jest zatrzymanie na następny sezon takich zawodników jak Toniutti czy Deroo. Biorąc pod uwagę miasto Kędzierzyn Koźle, które jest siedzibą tego zespołu, jego klimat, styl architektoniczny etc...to sam fakt zakontraktowania obcokrajowców o tak uznanej marce jest olbrzymim wyróżnieniem i nobilitacją dla działaczy Kędzierzyńskiego klubu. Kędzierzyn jest miastem mało przyjemnym do życia, jego architektura postkomunistyczna, problemy z dojazdem do miasta, wysokie bezrobocie, patologie społeczne ( wysoki procent spożycia alkoholu na każdego mieszkańca, problem ubóstwa wśród wielu rodzin, mafie itd ) te wszystkie czynniki powodują, że wielu potencjalnych dobrych siatkarzy nie decyduje się na grę w Zaksie. Sama organizacja zespołu stoi na przyzwoitym poziomie, klub jest wypłacalny, ma też spore ambicje sportowe. Niestety ogromny trud i poświęcenie zarządu, działaczy na rzecz Zaksy idzie na marne, ponieważ problem leży w mało urokliwym, zaniedbanym mieście do którego pies z kulawą nogą nie chciałby nawet zajrzeć.
Ostatnio zmieniony 9 maja 2017, o 17:17 przez shinobi, łącznie zmieniany 2 razy.
bono
Posty: 3551
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: bono »

shinobi pisze:Myślę, że dla takiego klubu jak Zaksa sukcesem jest zatrzymanie na następny sezon takich zawodników jak Toniutti :] czy Deroo. Biorąc pod uwagę miasto Kędzierzyn Koźle, które jest siedzibą tego zespołu, klimat etc...to sam fakt zakontraktowania obcokrajowców o tak uznanej marce jest olbrzymim wyróżnieniem i nobilitacją dla działaczy Kędzierzyńskiego klubu. Kędzierzyn jest miastem mało przyjemnym do życia, jego architektura postkomunistyczna, problemy z dojazdem do miasta, wysokie bezrobocie, patologie społeczne ( wysoki procent spożycia alkoholu na każdego mieszkańca, problem ubóstwa wśród wielu rodzin, mafie itd ) te wszystkie czynniki powodują, że wielu potencjalnych dobrych siatkarzy nie decyduje się na grę w Zaksie. Sama organizacja zespołu stoi na przyzwoitym poziomie, klub jest wypłacalny, ma też spore ambicje sportowe. Niestety ogromnego trudu i poświęcenia zarządu, działaczy na rzecz Zaksy, które wykonują idzie na marne, ponieważ problem leży w mało urokliwym, zaniedbanym mieście do którego pies z kulawą nogą nie chciałby nawet zajrzeć.
Hahahaha :] :] :] :] :]...zapomniales dodac o teroryzmie,wymuszaniu haraczy i gangach narkotykowych... :D :D :D
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Odp: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: hardy »

:-D
iti
Posty: 919
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: iti »

Nawet jezeli Bieniek odejdzie za rok to majac w perspektywie Rejno wcale nie musza na tym stracic.
Ked
Posty: 504
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Ked »

20 lat mieszkałem w Mieście Boga.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: pietrus72 »

STAN AKTUALNY:
ROZGRYWAJĄCY - TONIUTTI
ŚRODEK- BIENIEK ,WISNIEWSKI,REJNO,MAZIARZ
PRZYJĘCIE- DEROO ,BUSZEK
ATAK - ???
LIBERO -ZATORSKI
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: pietrus72 »

Na razie nie ma rewelacji w składzie,,,srodek praktycznie 50/50 ...rezerwa słabiutka czyli mlodzi ,ale Rejno grając w Będzinie pociągnął troche doświadczenia ale tylko w przypadku grania z zespołami o zblizonej wartości co Będzin,ale z wymagającym przeciwnikiem to juz inna para kaloszy.Maziarz to na razie przyszłość ale szkoda ze nie znamy jego walorów skoro byl juz w tym sezonie a byla chociazby okazja zagrać choćby kilka meczy ,nawet z AZs-em,,,czekamy tylko na sprawę z atakującym bo Tillie na pewno zostanie.Ogólnie to mamy szach -mat w klubie.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: StanLee »

iti pisze:Nawet jezeli Bieniek odejdzie za rok to majac w perspektywie Rejno wcale nie musza na tym stracic.
PLEASE.
eleles
Posty: 205
Rejestracja: 2 wrz 2014, o 13:56
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: eleles »

Ja jakoś nie widzę ewentualnych Polskich następców Bienia po tym sezonie... Ale do tego jeszcze długo

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: krzysiu »

Kochanowski spokojnie albo Sacharewicz , jest kilku środkowych ciekawych ;) Także Zaksa sobie poradzi
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: StanLee »

krzysiu pisze:Kochanowski spokojnie albo Sacharewicz , jest kilku środkowych ciekawych ;) Także Zaksa sobie poradzi
Sacharewicz za rok będzie miał 29 lat, najlepszy klub w jakim grał w całej karierze to Politechnika. :)
eleles
Posty: 205
Rejestracja: 2 wrz 2014, o 13:56
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: eleles »

Ooo, Kochanowski, na śmieć zapomniałem! To śpię spokojnie, z tego chłopaka będąc ludzie. Może Gardini go przyciągnie

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Robert77 »

shinobi pisze:Myślę, że dla takiego klubu jak Zaksa sukcesem jest zatrzymanie na następny sezon takich zawodników jak Toniutti czy Deroo. Biorąc pod uwagę miasto Kędzierzyn Koźle, które jest siedzibą tego zespołu, jego klimat, styl architektoniczny etc...to sam fakt zakontraktowania obcokrajowców o tak uznanej marce jest olbrzymim wyróżnieniem i nobilitacją dla działaczy Kędzierzyńskiego klubu. Kędzierzyn jest miastem mało przyjemnym do życia, jego architektura postkomunistyczna, problemy z dojazdem do miasta, wysokie bezrobocie, patologie społeczne ( wysoki procent spożycia alkoholu na każdego mieszkańca, problem ubóstwa wśród wielu rodzin, mafie itd ) te wszystkie czynniki powodują, że wielu potencjalnych dobrych siatkarzy nie decyduje się na grę w Zaksie. Sama organizacja zespołu stoi na przyzwoitym poziomie, klub jest wypłacalny, ma też spore ambicje sportowe. Niestety ogromny trud i poświęcenie zarządu, działaczy na rzecz Zaksy idzie na marne, ponieważ problem leży w mało urokliwym, zaniedbanym mieście do którego pies z kulawą nogą nie chciałby nawet zajrzeć.
No to pojechałeś stary po bandzie na maksa. Nie wiem co bierzesz, ale zdecydowanie zmniejsz dawkę.
Oczywiście, że Kędzierzyn to nie światowa metropolia, ale wg mnie w mieście nic do życia przeciętnemu człowiekowi nie brakuje.
Z wysokim bezrobociem pojechałeś, bo akurat wokół Kędzierzyna jest sporo przemysłu, dającego mieszkańcom zatrudnienie. Z wysokim spożyciem alkoholu, też fantazja- dużo jeżdżę po Polsce i Kędzierzyn nic pod tym względem nie odstaje.
Powiadasz, że trud działaczy idzie na marne, bo winne jest mało urokliwe, zaniedbane miasto? Kolejna mega bzdura. Większość poukładanych zawodników przychodzi grać i ciężko pracować, a także zarabiać pieniądze. Tylko nielicznym potrzebne są kluby i urozmaicona rozrywka, a z kolei takich każdy poważny klub unika, więc uroki miasta to dla zawodnika na pewno sprawa drugorzędna. Najlepszym potwierdzeniem moich słów jest to, że jednak tacy ludzie jak Ben, Kevin, Sam przychodzą tutaj grać i o dziwo przedłużają kontrakty i tutaj zostają .
Dziwią mnie ludzie, którzy zakładają specjalnie konta, żeby wysmarować takie bzdury.
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: krzysiu »

Na blok się Sacharewicz przyda :) oj no trzeba pocieszać jakoś Zaksę ,że są ciekawi - Kłos na 2 lata, Wrona też , Nowakowski raczej się nie ruszy jak kasa się nie zmniejszy, Możdżon też chyba 2 lata , Leman rok albo 2 - dużo nie zostaje,ale po co myśleć - jak nie będzie dużej przebitki to Bieniek pewnie zostanie
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”