Skra Bełchatów

Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Zator to jest i pewnie długo będzie najlepszy libero w Polsce. Choć obecnie w drużynie klubowej wolałbym np takiego Shoji.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: drukjul »

Zmieniając trochę temat, to do końca poprzedniego tygodnia mieliśmy poznać pełen skład Skry. Jest poniedziałek, a skład zespołu zamknięty nadal chyba jeszcze nie został, a przynajmniej my nic o tym nie wiemy. Trochę niepokoi, że nie ma nadal nawet oficjalnego potwierdzenia, że kontrakt z Ebadipurem został sformalizowany. A jeżeli jest prawdą jak utrzymuje rosyjska prasa, że Ebadipur trafił do Bełchatowa, a nie do Ufy bo tak chciała i wolała jego żona, to trzeba pamiętać, że kobieta generalnie zmienną jest, a orientalna kobieta to już zwłaszcza. ;)
Awatar użytkownika
maciek0812
Posty: 674
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 14:46
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: maciek0812 »

Może się okaże, że brakło kilku minut albo byli dogadani już czekał na niego kontrakt ale w ostatniej chwili się rozmyślił, przecież w Bełchatowie to nie byłby pierwszy taki raz ;)
Zagumny, Świderski, Kadziewicz, Wlazły, Winiarski, Pliński, Ignaczak
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Przy Conte od podobnych informacji do oficjalnego potwierdzenia też trochę minęło.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

A może ma takie dylematy jak Kurek w tamtym roku? :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

Pewnie na ogłoszenie Ebadipoura trzeba będzie poczekać do zakończenia mistrzostw klubowych Azji
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Szary Wilk
Posty: 8042
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Szary Wilk »

A ja bym chciał, żeby Skra "Pokładamy ufnośc w Mariuszu" Bełchatów i Resovia "Dwie wyrównane szóstki" Rzeszów nie zdobyły w tym sezonie medalu. Niech ten brąz trafi do Polibudy albo Trefla. Pewnie w LM rok później by za dużo nie ugrali, tak Skra też w Lidze Mistrzów trafia na Włochów i dostaje lanie.

Może jak będzie blamaż, to przejrzą na oczy. W Skrze to nie wiem, czy czegokolwiek to ich nauczy, bo już raz byli w podobnej sytuacji. Może Resovia, tak.
koofel
Posty: 160
Rejestracja: 14 maja 2017, o 09:54

Re: Skra Bełchatów

Post autor: koofel »

A ja nikomu nie życzę niepowodzeń. Chcę oglądać siatkę na dobrym poziomie a na końcu niech wygra najlepszy. Takie a nie inne składy są także efektem przykręcenia kurka z kasą u nas i wysyp tej kasy u takich Turków. Teraz trudno o sentymenty i gdy ktoś proponuje więcej forsy, to dany zawodnik wybiera to co dla niego najlepsze
"Skoczył jak dzik w żołędzie"
Awatar użytkownika
Gerrard
Posty: 417
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 20:09
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Gerrard »

koofel pisze:A ja nikomu nie życzę niepowodzeń. Chcę oglądać siatkę na dobrym poziomie a na końcu niech wygra najlepszy. Takie a nie inne składy są także efektem przykręcenia kurka z kasą u nas i wysyp tej kasy u takich Turków. Teraz trudno o sentymenty i gdy ktoś proponuje więcej forsy, to dany zawodnik wybiera to co dla niego najlepsze
Obrazek
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: drukjul »

Zdaje się, że wyjaśniła się właśnie przyszłość Rozalina Penczewa, czyli zarazem i to, że w Skrze w przyszłym sezonie będzie występował nie Bułgar tylko Katić.

Jak twierdzi portal worldofvolley.com młodszy z Penczewów miałby zastąpić w drużynie mistrza Argentyny Bolivar podkupionego stamtąd przez Chińczyków po udanych występach w Lidze Światowej Juliena Lyneela http://worldofvolley.com/News/Latest_ne ... olvar.html
iti
Posty: 919
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: iti »

Wiec pewnie Skra stratna finansowo na tym odejsciu Rozalina nie bedzie. Czwarty to tylko czwarty, nie kazdy klub jest Resovia, ze czwarty, piaty i szosty przyjmujacy sa w teorii rownymi pierwszej trojce ;)
kanimo

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanimo »

Poza faktem braku armaty na wysokie pilki, tak-czwarty to tylko czwarty.
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: krzysiu »

Na środku ma byc jakis 20letni Serb Nedljkovic chyba
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: lipa210 »

Może będzie kolejny Srecko :) oglądałem filmik z meczu jego drużyny to przypomina naszego Serba, pewny w ataku (chodz troche mało dynamiczny nabieg więc na pewno ma duuze rezerwy, nawet gra z tym samym nr na koszulce ;) w końcówkach setów zmieniany na zagrywke więc zagrywka nie jest raczej jego mocną stroną. Dodatkowo nie był powołany do szerokiej reprezentacji Serbii mimo że z ligi Serbskiej było powołanych dwóch srodkowych jeden rok straszy drugi dwa, a on nie miał mistrzostw świata juniorów więc mógł być w szerokim składzie. Zobaczymy co z niego będzie, Srecko też nikt nie kojarzył, na pewno daje większe najdzieje na przyszłość niż Marcyniak, który mógłby być przez całą karierę co najwyżej 4 srodkowym w Skrze. Za rok pewnie już Srecko odejdzie, mam nadzieję że wtedy Skra postara się o Kochanowskiego lub Bienka ;)
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: drukjul »

lipa210 pisze:Może będzie kolejny Srecko :) oglądałem filmik z meczu jego drużyny to przypomina naszego Serba, pewny w ataku (chodz troche mało dynamiczny nabieg więc na pewno ma duuze rezerwy, nawet gra z tym samym nr na koszulce ;) w końcówkach setów zmieniany na zagrywke więc zagrywka nie jest raczej jego mocną stroną. Dodatkowo nie był powołany do szerokiej reprezentacji Serbii mimo że z ligi Serbskiej było powołanych dwóch srodkowych jeden rok straszy drugi dwa, a on nie miał mistrzostw świata juniorów więc mógł być w szerokim składzie. Zobaczymy co z niego będzie, Srecko też nikt nie kojarzył
Kto nie kojarzył, ten nie kojarzył. Lisinac z bardzo dobrej strony pokazał się między innymi w pierwszej reprezentacji Serbii w LŚ w rozgrywkach przed IO w Londynie w 2012 roku, czyli zanim jeszcze trafił do naszej ligi i to jeszcze wcale nie bezpośrednio do Skry, tylko początkowo został przecież wypożyczony do Częstochowy. Wtedy w LŚ 2012 serbska młodzież z Lisinacem niespodziewanie pokonał m.in przyszłych mistrzów olimpijskich Rosjan, w Lisinac na tle przecież przynajmniej solidnych rosyjskich środkowych błyszczał na środku siatki, do tego stopnia, że Zoran Gajić powiedział po tym meczu rosyjskim mediom "zapamiętajcie to co powiem, za kilka lat, Lisinac to będzie jeden z najlepszych środkowych w światowej siatkówce"

O tym Nedljkovicu nikt tak na pewno na razie nie powie. W samej Serbii znany jest głównie z tego, że grał dotąd w Kosovskiej Mitrovicy, czyli miasta w zamieszkałej głównie przez etnicznych Serbów części Kosowa.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

Ręki sobie uciąć nie dam, ale chyba padały wtedy na forum głosy, że tego ogórka z Serbii dupą wciąga Krulicki z Norwida ;)
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: krzysiu »

barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: barti522 »

Katic i Nedeljkovic prawdopodobnie uzupełnią skład tak więc byłby on już kompletny:

A:Wlazły, Romać
R:Łomacz, Janusz
P:Ebadipour, Penchev, Bednorz, Katic
Ś:Lisinac, Kłos, Czarnowski, Nedeljkovic
L:Piechocki, Milczarek
Ostatnio zmieniony 3 lip 2017, o 15:25 przez barti522, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
maciek0812
Posty: 674
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 14:46
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: maciek0812 »

Katić też powinien być pogrubioną czcionką
Zagumny, Świderski, Kadziewicz, Wlazły, Winiarski, Pliński, Ignaczak
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: drukjul »

A Bruno Lima, o którym w tym wątku też rozmawialiśmy w kontekście gry w Skrze w następnym sezonie będzie występował zamiast Rozalina Penczewa w drużynie mistrza Francji Chaumont.

Oczywiście na przyjęciu, a nie na ataku, bo ta pozycja zarezerwowana jest tam dla Boyera. Francuzi powinni być zadowoleni z tej wymiany za Bułgara.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: barti522 »

maciek0812 pisze:Katić też powinien być pogrubioną czcionką
Poprawione.
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: betkrzys »

z takim składem to max półfinały i każdy będzie zadowolony :) . Sezon zweryfikuje :)
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Ano atak będzie kulał...
ciorny17
Posty: 8580
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ciorny17 »

A ja tam jakoś liczę, że wszystko Piazza fajnie poukłada i Skra o złoto się bić będzie.
Kłamca.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Szampon093 »

ciorny17 pisze:A ja tam jakoś liczę, że wszystko Piazza fajnie poukłada i Skra o złoto się bić będzie.
A tez mam taka nadzieje.
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: betkrzys »

Szampon093 pisze:
ciorny17 pisze:A ja tam jakoś liczę, że wszystko Piazza fajnie poukłada i Skra o złoto się bić będzie.
A tez mam taka nadzieje.
W sumie też mam taką nadzieję :)
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

Przecież będą takie same męki w ataku jak przed przestawieniem Kurka.
Szary Wilk
Posty: 8042
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Szary Wilk »

Jak tym składem wywalczą brąz, to powinni być zadowoleni. Skra każdej z tych topowych drużyn ustępuje. Może i ma lepszy środek od Jastrzębia, ale skrzydła na pewno słabsze, libero myślę, że przy dobrej grze Popiwczaka - też. Rozegranie zbliżone. Do ZAKSY może zbliżone skrzydła (choć sama szóstka ZAKSY na skrzydłach według mnie będzie skuteczniejsza), to rozeganie i libero słabsze, a rozegranie jest bardzo ważne.

Będą walczyć z Resovią, tam też się nie przelewa.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Na portalu którego nazwy nie wolno tu wypowiadać w rozmowie z Żygadło n-te potwierdzenie Ebadipoura w Skrze.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”