PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

dyletant
Posty: 5113
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: dyletant »

Cechą szczególną klasowych zespołów jest to, że nawet bez specjalnie dobrej gry wygrywać z ogórkami małym nakładem sił i Katowice to dziś zrobiły

No ale serio. Dramatycznie się ogląda Rzeszów. Wygląda jak zespół 7 Kurków, którzy czekają 15 meczów na przełamanie. Tylko, że tutaj czekanie przyniesie tragiczne konsekwencje trudne do odwrócenia. Tu nikt Rzeszowa nie wpuści do gier o medale.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
slepy sedzia
Posty: 470
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:45
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: slepy sedzia »

Lynn pisze:Butryn wyrasta na czołowego atakującego ligi, skoczny, ciężka ręka na zagrywce, ma z czego uderzyć w ataku mimo 193 cm wzrostu.
Kilka lat temu o Karolu pisałem, kiedy Butryn grał jeszcze gdzieś w 2 lidze, że to nietypowy, ale super ciekawy zawodnik i że jego miejsce jest w PLS.
Ale zaraz się odezwało grono forumowych "speców", co za brednie opowiadam , że gość ma już dwadzieścia kilka lat, że niski, że naprawdę dobry młot powinien mieć ze 210 (a on nawet nie przypomina siatkarza), że jak do tej pory nic nie pokazał to już nie pokaże itd itp. No i oczywiście że się nie znam.
A ja Karola widziałem w akcji raz (ale na żywo!): na meczu Młodej Ligi jakieś 5-6 lat temu. I to było dość - zaraz poznałem, że to znakomity zawodnik bo takie sobie warunki fizyczne nadrabia wspaniałą techniką ataku, bardzo celnie bijający i w dodatku naprawdę soczyście. No i nie pomyliłem się.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: drukjul »

wieloryb_wacek pisze:
knightrider pisze:Do której kolejki Kowal zostanie w Resce ? :]
Nie zostanie zwolniony, ile razy trzeba to napisać, żebyście zrozumieli?
W sytuacji kiedy trener Kowal jest nieusuwalny, może warto przynajmniej poprosić Igłę o pomoc i zaproponować mu funkcję "trenera od defensywy"? Organizacja gry blok-obrona w Sovii od początku sezonu wygląda naprawdę fatalnie, przez co zespół ma później na kontrze bardzo mało skończonych break pointów - w meczu z Onico Rzeszowianie wypadli tutaj aż dwa razy gorzej niż rywale - bo mieli tylko 13 breakowych oczek, dziś było tylko minimalnie lepiej 15 bp (Jastrzębie mimo że wczoraj także przegrało 0:3 ze Stocznią miało tych breaków 19) i jeżeli ma się coś tu zmienić warto powierzyć nad tym nadzór komuś, kto się na tym zna i zna jednocześnie też dobrze trenera Kowala.

Pisałem po meczu z Onico, że z każdym meczem Sovii, i to nie tylko w obecnym sezonie, nabieram coraz większych podejrzeń, iż to że organizacja gry w obronie Pasów w latach największych sukcesów trenera Kowala (2012-2016) na tle drużyn Plusligi wyglądała całkiem solidnie, a na pewno nie szwankowała tak wyraźnie jak w obecnym i poprzednich dwóch sezonach, zawdzięczamy w dużym stopniu doświadczeniu i autorytetowi boiskowemu Igły, który potrafił odpowiednio pokierować kolegami.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: leeon »

Trzeba dokupić Gandalfowi jeszcze Kochanowskiego, Kurka, Zatora i Kubiaka. Może się utrzymają...
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: wieloryb_wacek »

aezakmi pisze:
Joker pisze:
weary_skier pisze:Swędrowski nie sympatyzuje z Resovią.
Oj sympatyzuje i to słychać.
W poprzednim sezonie z nutką satysfakcji w głosie, mówił o "chóralnych śpiewach" kibiców Resovii, gdy ta przegrywała. Swędro zawsze kibicował Wlazłemu, a co za tym idzie - Skrze. Na pewno nie Resovii.
Co? Przecież Swędrowski zmienił parę lat temu swoje sympatie klubowe i już nie sympatyzuje ze Skrą, odkąd przestała seryjnie zdobywać mistrzostwa, przecież jego głośne wzdychanie po przegranych punktach przez Resovię i wyegzaltowane zachwyty po zdobytych punktach naprawdę słychać i w zasadzie wyłącznie kibice Resovii temu zaprzeczają.
dyletant
Posty: 5113
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: dyletant »

Nie no bądźmy poważni. Czasy Polskratu minęły po czwartym finałowym meczu w Rzeszowie
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: PH3N-x »

leeon pisze:Trzeba dokupić Gandalfowi jeszcze Kochanowskiego, Kurka, Zatora i Kubiaka. Może się utrzymają...
Poczekaj aż się przemieni w Gandalfa białego! Wtedy zaczną wygrywać.
Garp
Posty: 600
Rejestracja: 18 mar 2012, o 20:46
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: Garp »

aezakmi pisze:
Joker pisze:
weary_skier pisze:Swędrowski nie sympatyzuje z Resovią.
Oj sympatyzuje i to słychać.
W poprzednim sezonie z nutką satysfakcji w głosie, mówił o "chóralnych śpiewach" kibiców Resovii, gdy ta przegrywała. Swędro zawsze kibicował Wlazłemu, a co za tym idzie - Skrze. Na pewno nie Resovii.
Mogli dać na komentatora Ignaczaka. 100 obiektywizmu... ;-) Ten by nam dopiero wytłumaczył dlaczego Resovia gra dobrze...!
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: tomikon »

Musicie pamiętać że Andrzej łączy funkcje dyrektora sportowego i trenera, a to nie takie proste.
Przykład Serniotti tylko z funkcją trenera nie mógł sobie poradzić, a miał przecież wsparcie dyrektora sportowego.
Szczęśliwie jeśli chodzi o obserwacje zawodników to Resovia jest w przodzie względem ligi, Andrzej Kowal podobno wykonał pracę w pół roku na rok w przód.
kanimo

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: kanimo »

Generalnie to smieszne i smutne. I prawdziwe.

Nie rozumiem, co sie dzieje z Kowalem. Nigdy nie byl motywatorem. Okazalo sie, ze slynna forma fizyczna na PO to raczej dzielo bylego trenera przygotowania fizycznego. Teraz jeszcze okaze sie, ze organizacja gry to robota Igly :o :(

Szkoda tego potencjalu. Szkoda « niegotowego » Lemana tkwiacego w tym nijakim bajzlu. Szkoda Szerszenia i zmarnowanego czasu Joeschke.
Mysle, ze z czasem Reska sie pozbiera. Pytanie kiedy. Ma, poza Stocznia, najsilniejszy personalnie sklad.
Kowalowi zupelnie odbilo? Goral nie widzi, ogromu dysproporcji?
Andrew nie ma odrobiny honoru? Moze nalezy trzymac kciuki za kolejne przegrane. Tak po 6 porazkach moze poda sie do dymisji?
Ostatnio zmieniony 22 paź 2018, o 20:27 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: perykles »

slepy sedzia pisze:
Lynn pisze:Butryn wyrasta na czołowego atakującego ligi, skoczny, ciężka ręka na zagrywce, ma z czego uderzyć w ataku mimo 193 cm wzrostu.
Kilka lat temu o Karolu pisałem, kiedy Butryn grał jeszcze gdzieś w 2 lidze, że to nietypowy, ale super ciekawy zawodnik i że jego miejsce jest w PLS.
Ale zaraz się odezwało grono forumowych "speców", co za brednie opowiadam , że gość ma już dwadzieścia kilka lat, że niski, że naprawdę dobry młot powinien mieć ze 210 (a on nawet nie przypomina siatkarza), że jak do tej pory nic nie pokazał to już nie pokaże itd itp. No i oczywiście że się nie znam.
A ja Karola widziałem w akcji raz (ale na żywo!): na meczu Młodej Ligi jakieś 5-6 lat temu. I to było dość - zaraz poznałem, że to znakomity zawodnik bo takie sobie warunki fizyczne nadrabia wspaniałą techniką ataku, bardzo celnie bijający i w dodatku naprawdę soczyście. No i nie pomyliłem się.
Jako kibic Gieksy obserwuje Karola już 4 sezon i śmiało mogę powiedzieć, że zrobił ogromny postęp. Najśmieszniejsze jest to, że jeszcze w 1 lidze w pierwszym składzie Gieksy nie grał Butryn tylko Król. Karol pokazał się dopiero w play offach (chyba wszedł w półfinałach) kiedy postawił na niego trener Grzegorz Słaby. Jetem ciekawy czy Gieksie uda się go zatrzymać na kolejny sezon bo chętnych żeby go ściągnąć będzie co raz więcej. Widać, że chłopak chce grać, a nie grzać ławe a w większych klubach pewnie przez wzrost byłby tym 2 atakującym.
kanimo

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: kanimo »

Bez przesady. To fajny atakier, ale do czolowki PL to mu troche brakuje. Boyer wprawdzie tez ma 193, Mariuszowi roznie podaja (194/5). Ale powiedzonko-kto wysoko skacze, krotko skacze, czesto sie sprawdza.
Mysle, ze jest atakujacym na PL jak najbardziej, ja pisalam, ze to nie atakier na pierwszego dla Zaksy, w momencie gdy byla jeszcze mistrzem. I dalej tak mysle. Ma dynamike, technike i inteligencje. Ale 193 trudno przeskoczyc na tej pozycji. A na drugiego to go szkoda.
A jak sie myle i to bedzie jeszcze atakujacy na poziom miedzynarodowy, to tym lepiej dla siatkowki.

Nikt nie pochwalil Komendy. Niezly mecz, malo farfocli, mam wrazenie ze gra ciut szybciej niz rok temu. Chyba powoli rosnie nam 2 rozgrywajacych na po Tokio.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: pewniak »

A Heynen ma opcję prowadzenia klubu między sezonami kadry? W końcu i tak musi obserwować potencjalnych kadrowiczów :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: perykles »

kanimo pisze:Bez przesady. To fajny atakier, ale do czolowki PL to mu troche brakuje. Boyer wprawdzie tez ma 193, Mariuszowi roznie podaja (194/5). Ale powiedzonko-kto wysoko skacze, krotko skacze, czesto sie sprawdza.
Mysle, ze jest atakujacym na PL jak najbardziej, ja pisalam, ze to nie atakier na pierwszego dla Zaksy, w momencie gdy byla jeszcze mistrzem. I dalej tak mysle. Ma dynamike, technike i inteligencje. Ale 193 trudno przeskoczyc na tej pozycji. A na drugiego to go szkoda.
A jak sie myle i to bedzie jeszcze atakujacy na poziom miedzynarodowy, to tym lepiej dla siatkowki.

Nikt nie pochwalil Komendy. Niezly mecz, malo farfocli, mam wrazenie ze gra ciut szybciej niz rok temu. Chyba powoli rosnie nam 2 rozgrywajacych na po Tokio.
Kilka farfocli się dzisiaj pojawiło szczególnie jak Komenda zaczyna kombinować i wymyślać niepotrzebne zagrania. Co nie zmienia faktu, że jego gra w porównaniu do takiego Fijałka jest zdecydowanie dokładniejsza i przede wszystkim szybsza. Tym bardziej nie rozumiem decyzji Gruszki o wystawianiu Fijałka w 1 szóstce w dwóch pierwszych meczach.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: aezakmi »

kanimo pisze: (...) Boyer wprawdzie tez ma 193

Nie rozumiem, co sie dzieje z Kowalem. Nigdy nie byl motywatorem. Okazalo sie, ze slynna forma fizyczna na PO to raczej dzielo bylego trenera przygotowania fizycznego. Teraz jeszcze okaze sie, ze organizacja gry to robota Igly :o :(
Boyer ma 196cm wzrostu. Dane FIVB oraz YT: https://bit.ly/2yWdHrr ; I faktycznie, na 193cm, to on nigdy nie wyglądał - jest wyższy.

Statystyków, analityków też swego czasu mieli niezłych m.in. Mieszko Gogola. To w takim razie, jeszcze się okaże, że jedyną robotę, którą wykonuje Andrew, to krecią.
rafael86
Posty: 329
Rejestracja: 3 sie 2009, o 10:44
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: rafael86 »

kanimo pisze:Bez przesady. To fajny atakier, ale do czolowki PL to mu troche brakuje. Boyer wprawdzie tez ma 193, Mariuszowi roznie podaja (194/5). Ale powiedzonko-kto wysoko skacze, krotko skacze, czesto sie sprawdza.
Mysle, ze jest atakujacym na PL jak najbardziej, ja pisalam, ze to nie atakier na pierwszego dla Zaksy, w momencie gdy byla jeszcze mistrzem. I dalej tak mysle. Ma dynamike, technike i inteligencje. Ale 193 trudno przeskoczyc na tej pozycji. A na drugiego to go szkoda.
A jak sie myle i to bedzie jeszcze atakujacy na poziom miedzynarodowy, to tym lepiej dla siatkowki.

Nikt nie pochwalil Komendy. Niezly mecz, malo farfocli, mam wrazenie ze gra ciut szybciej niz rok temu. Chyba powoli rosnie nam 2 rozgrywajacych na po Tokio.
Ja bym Butryna porównał do Dominika Witczaka. Podobne parametry, podobne atuty i charakterystyka gry. Domino wielokrotnie miewał bardzo dobre mecze (często z ławki), ale do większego grania jednak czegoś brakowało.

Resovia dzisiaj grała dość słaby mecz - sporo prostych błędów, ale trzeba docenić Katowice - skrzydła zagrały na bardzo dobrym procencie skuteczności, środkiem też co mieli to skończyli. Duża w tym zasługa Komendy. Już w zeszłym sezonie ten młody rozgrywający miał dobre mecze, ale zdecydowanie póki co brakuje mu stabilizacji formy (w 2017/18 falował swoją grą jak cała Gieksa)
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: iron »

rafael86 pisze: Ja bym Butryna porównał do Dominika Witczaka. Podobne parametry, podobne atuty i charakterystyka gry. Domino wielokrotnie miewał bardzo dobre mecze (często z ławki), ale do większego grania jednak czegoś brakowało.
Dla mnie Witczak to klocek z mlotem w łapie. Za to Butryn ma tą lekkość w skakaniu i mimo, że wali aż milo nie wygląda na tak "ociężałego".

Padło wcześniej pytanie: jak nie teraz to kiedy? Widać, że dla Reski jeszcze nie teraz.
No sympathy for fools...
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: TommyLeeJones »

Witczak ma za dużo z plaży żeby być podobnym do Butryna, więcej techniki, Karol gra siłowo ale też dynamiczniej, zresztą widać po posturze :D .
Moje trzy grosze - Butryn do solidny ligowiec. Tylko i aż, bo solidny atakier w +Lidze to jednak gracz, który da sobie radę wszędzie.

Może to i początek sezonu dla Resovii ale... 8punktów uciekło. Trzy mecze, w których byli "papierowym" faworytem. Może zabraknąć w pewnej chwili. Mimo to te punkty były ważniejszy dla Gieksy, bo oni jednak walczą o spokojne utrzymanie, przed sezonem nie dopisaliby sobie punktów za ten mecz.

Edit: 8 punktów, nie 9 ;) .
Ostatnio zmieniony 23 paź 2018, o 08:57 przez TommyLeeJones, łącznie zmieniany 1 raz.
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: adamow »

Powiem szczerze, że ten dzisiejszy mecz mocno mnie rozczarował. O ile porażka z Zawierciem to była kwestia przypadku a z Onico mieli sporo pecha bo gdyby wyciągnęli drugiego seta spokojnie mogło być zwycięstwo 3:1 to tak ten dzisiejszy mecz pokazał, że drużyna jest zupełnie niepoukładana i Kowal nie ma pomysłu na efektywne rotowanie składem. Kontuzje Lemana, Rossarda czy Szerszenia nie są żadnym wytłumaczeniem.
Teraz przed Sovią trudne wyzwanie bo czekają ich wyjazdy do Szczecina i Bełchatowa. Niby Stocznia jest na dotarciu a Skra dołuje z formą ale przy takiej grze własnej Rzeszów może mieć duży problem aby przywieźć dwa zwycięstwa. Jeśli i w tych meczach by polegli to po 6 kolejkach będą mieć tylko jedno zwycięstwo z Będzinem. Taki początek sezonu może sprawić, że zamiast zapewnić sobie spokojnie miejsce w dwójce po rundzie zasadniczej będą musieli podobnie jak w zeszłym sezonie do ostatniej kolejki walczyć o szóstkę :<
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: Resofan »

adamow pisze: Teraz przed Sovią trudne wyzwanie bo czekają ich wyjazdy do Szczecina i Bełchatowa. Niby Stocznia jest na dotarciu a Skra dołuje z formą ale przy takiej grze własnej Rzeszów może mieć duży problem aby przywieźć dwa zwycięstwa. Jeśli i w tych meczach by polegli to po 6 kolejkach będą mieć tylko jedno zwycięstwo z Będzinem. Taki początek sezonu może sprawić, że zamiast zapewnić sobie spokojnie miejsce w dwójce po rundzie zasadniczej będą musieli podobnie jak w zeszłym sezonie do ostatniej kolejki walczyć o szóstkę :<
A kiedy Resovia wygrała z Będzinem, bo mnie chyba coś ominęło?
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: adamow »

Miałem na myśli ten mecz co będzie na Podpromiu w przyszłą sobotę. Wiadomo, że Będzin obok Lubina to najsłabsze ekipy więc zakładam, że Reska pyknie ich bez większego problemu.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: ursula127 »

adamow pisze:Miałem na myśli ten mecz co będzie na Podpromiu w przyszłą sobotę. Wiadomo, że Będzin obok Lubina to najsłabsze ekipy więc zakładam, że Reska pyknie ich bez większego problemu.
dlaczego uważasz,że Będzin i Lubin to najsłabsze ekipy?
Z dotychczasowych meczów wychodzi ,że najsłabsza jest Resovia i to Będzin może ją pyknąć bez większego problemu.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: Bartek O »

Koniec świata zbliża się wielkimi krokami ;-).
Zastanawiamy się, czy Resovia z Schulzem, Miką, Rossardem, Smithem, Shojim, Możdżonkiem czy Perrym, bedzie w stanie nawiązać równorzędną walkę z MKS - em Będzin oraz odnieść chociaż jedno zwycięstwo w pierwszych sześciu kolejkach Plus Ligi sezonu 2018 - 19 ....
Nie jestem kibicem Resovii, ale nie mogę pojąć, jak można w taki sposób trwonić ogromny potencjał, który tym zespole niewątpliwie przecież jest.
kanimo

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: kanimo »

Mnie to tez troche boli.
Ale pewnie niedlugo ukaze sie wywiad z Kowalem, ktory wytlumaczy nam, ze Resovia miala bardzo trudny kaledarz, co w polaczeniu z plaga kontuzji i spadkiem formy/brakiem w sezonie przygotowawczym reprezentantow, nie mialo prawa dac innych rezultatow.
:( :( :(
Fakt, ze inni jakos sobie poradzili z tymi problemami zostanie pominiety milczeniem.

Juz wiem. Trzeba 3 i 1/2 rownych szostek. 1i 1/2 bez reprezentantow albo tylko i wylacznie z reprezentantami krajow spoza pierwszej szostki . Wtedy, w okresie przygotowawczym, Ci aktualnie bedacy do dyspozycji reprezentanci beda mieli z kim grac.
Ostatnio zmieniony 23 paź 2018, o 06:31 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
fixz_9
Posty: 83
Rejestracja: 4 cze 2018, o 11:47
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: fixz_9 »

Bartek O pisze:Koniec świata zbliża się wielkimi krokami ;-).
Zastanawiamy się, czy Resovia z Schulzem, Miką, Rossardem, Smithem, Shojim, Możdżonkiem czy Perrym, bedzie w stanie nawiązać równorzędną walkę z MKS - em Będzin oraz odnieść chociaż jedno zwycięstwo w pierwszych sześciu kolejkach Plus Ligi sezonu 2018 - 19 ....
Nie jestem kibicem Resovii, ale nie mogę pojąć, jak można w taki sposób trwonić ogromny potencjał, który tym zespole niewątpliwie przecież jest.
Jak nie możesz pojąć to już Ci mówię :)
Są 3 powody:
- Obecność "trenera" Andrzeja Kowala
- Brak Pana Andrzeja Zahorskiego
- Brak Pana Mieszko Gogola

Ci 2 ostatni byli ojcami sukcesu Resovii, gdy ta zdobywała z tego co się nie mylę 3xMP ;)
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: Bartek O »

fixz_9 pisze: Jak nie możesz pojąć to już Ci mówię :)
Są 3 powody:
- Obecność "trenera" Andrzeja Kowala
- Brak Pana Andrzeja Zahorskiego
- Brak Pana Mieszko Gogola

Ci 2 ostatni byli ojcami sukcesu Resovii, gdy ta zdobywała z tego co się nie mylę 3xMP ;)
Ja doskonale znam te powody. Po prostu nie mogę zrozumieć tego, że jeden z tych "powodów" siedzi na ławce trenerskiej tego zespołu.
kanimo

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: kanimo »

A Gogol nie byl jeszcze wtedy skautem Czewy?

Cieszmy sie, ze nie siedzi na lawce trenerskiej repry. Dzis sluchalibysmy wyjasnien, ze z tak slabymi zawodnikami, wyjscie z trudnej grupy z Iranem i Bulgaria okazalo sie niemozliwe.
fixz_9
Posty: 83
Rejestracja: 4 cze 2018, o 11:47
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: fixz_9 »

Bartek O pisze:
fixz_9 pisze: Jak nie możesz pojąć to już Ci mówię :)
Są 3 powody:
- Obecność "trenera" Andrzeja Kowala
- Brak Pana Andrzeja Zahorskiego
- Brak Pana Mieszko Gogola

Ci 2 ostatni byli ojcami sukcesu Resovii, gdy ta zdobywała z tego co się nie mylę 3xMP ;)
Ja doskonale znam te powody. Po prostu nie mogę zrozumieć tego, że jeden z tych "powodów" siedzi na ławce trenerskiej tego zespołu.
;)
fixz_9
Posty: 83
Rejestracja: 4 cze 2018, o 11:47
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: fixz_9 »

kanimo pisze:A Gogol nie byl jeszcze wtedy skautem Czewy?
Gogol był w Częstochowie w latach 2008-2011, a pierwsze złoto Resovii to sezon 2011/2012 ;)
Ostatnio zmieniony 24 paź 2018, o 06:29 przez fixz_9, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: Pele »

TommyLeeJones pisze:....

Może to i początek sezonu dla Resovii ale... 9 punktów uciekło. Trzy mecze, w których byli "papierowym" faworytem. Może zabraknąć w pewnej chwili. Mimo to te punkty były ważniejszy dla Gieksy, bo oni jednak walczą o spokojne utrzymanie, przed sezonem nie dopisaliby sobie punktów za ten mecz.
Oj Kolego, jak tak można umniejszać sukcesy trenera Andrew??
Wszak w meczu z Zawierciem Resovia "Wyszarpała" przeciwnikowi jeden punk po pasjonującej walce.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”