Asseco Resovia 2018/2019

WysokiPortorykanczyk
Posty: 7987
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Bardzo lubię Smitha, ale zagraniczny środkowy mocno zawęża pole manewru w budowaniu zespołu. Tzn. na razie te plotki brzmią dla Resovii dramatycznie, ale to (chyba?) tylko plotki, to miejsce dla zagranicznego środkowego na papierze byłoby jeszcze bardziej bolesne jak weźmiemy pod uwagę, jak Resovia odstaje jeżeli chodzi o realną jakość rodzimych zawodników... Co z tym zrobi Ignaczak, to już inna sprawa.
LuxAndy
Posty: 1
Rejestracja: 3 mar 2019, o 09:31
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: LuxAndy »

Rossard mentalnie już w stolicy. Chyba nie chce ryzykować kontuzji przed sezonem reprezentacyjnym w imię walki o niepewne play off.
bono
Posty: 3532
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: bono »

Czekając na debiut Leona w biało-czerwonych barwach, kibice zastanawiają się, czy kiedykolwiek genialny przyjmujący zagra w PlusLidze. Na przykład w sezonie 2020/21, gdy skończy mu się dwuletnia umową z Perugią. – Parę konkretnych zapytań o Wilfredo już było. Nie mogę jednak zdradzić, o jakie kluby chodziło – mówi Grzyb junior. To jego ojciec Andrzej opiekował się Leonem w 2014 roku po ucieczce z Kuby.
Właśnie wtedy zanim srebrny medalista mistrzostw świata trafił do Zenitu Kazań, szansę na podpisanie z nim umowy miała Asseco Resovia. Leon, który był wówczas bez klubu poprosił o możliwość trenowania w Rzeszowie, ale nie zgodził się na to ówczesny trener Resovii Andrzej Kowal. Ostatecznie Kubańczyk przez pewien czas uczestniczył w zajęciach AKS, drugiej drużyny klubu z Podkarpacia. Andrzej Grzyb proponował wtedy Resovii Leona, ale do rozmów nie doszło. – Chęć podpisania umowy ze strony Wilfredo była. I od razu muszę dodać, że chodziło o zdecydowanie niższe kwoty kontraktu niż te, które proponowano mu potem w Rosji. Zaufał mu trener Zenitu Władimir Alekno, a Leon wygrał dla rosyjskiego klubu wszystko. W tym wypadku sprawdziło się powiedzenie, że kto nie zaryzykuje, ten nie wypije szampana. Rosjanie zaryzykowali, postawili na Wilfredo, uwierzyli w niego, a on bardzo szybko odpłacił się im świetną grą – mówi Bolesław Grzyb.
A tak tamte wydarzenia w rozmowie z „PS” wspomina sam siatkarz. – Klub z Rzeszowa doskonale wiedział, jaka jest moja sytuacja, bo trenowałem tam sześć miesięcy i prosiłem trenera Kowala, żeby dał mi szansę gry w jego zespole. Tak się jednak nie stało, ale to nie jest mój problem – mówił Leon.

;)
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: weary_skier »

Dla uczciwego przedstawienia wydarzeń warto byłoby przedstawić wersję klubu, która w swojej książce opisał Bartek Górski.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Kiepski
Posty: 791
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Kiepski »

Co szkodziło dać potrenować Leonowi... Byłoby to z korzyścią także dla graczy grających wtedy w Resovii. Ale Kowal wtedy był na szczycie, więc pokazywał swoje. Nic dziwnego że później tak skończył w Rzeszowie. Szkoda słów... A tak apropo to jak mu idzie w tej Rumunii, wie ktoś coś?
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: iron »

weary_skier pisze:Dla uczciwego przedstawienia wydarzeń warto byłoby przedstawić wersję klubu, która w swojej książce opisał Bartek Górski.
To może przedstawisz? Nie każdy ma czas na czytanie książek Bartka Górskiego.
No sympathy for fools...
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: weary_skier »

Wolałbym, żeby autor wykazał się odrobina rzetelności, ale niech będzie.

W skrócie chodziło o to, że Leon a raczej Grzyb w jego imieniu za trenowanie z Resovią i pierwszeństwo pierwokupu życzył sobie normalnego kontraktu, którego wysokość równała się jakiejś liczbie dotychczasowych przyjmujących. Nie pamiętam dokładnie ilu podawał, a nie chcę zmyślać.

W mojej opinii dalej się opłacało, ale Góral sypie kasą w kierunkach w zależności od jego widzimisię. Tutaj mu się widać nie widziało.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: iron »

weary_skier pisze:Wolałbym, żeby autor wykazał się odrobina rzetelności, ale niech będzie.

W skrócie chodziło o to, że Leon a raczej Grzyb w jego imieniu za trenowanie z Resovią i pierwszeństwo pierwokupu życzył sobie normalnego kontraktu, którego wysokość równała się jakiejś liczbie dotychczasowych przyjmujących. Nie pamiętam dokładnie ilu podawał, a nie chcę zmyślać.

W mojej opinii dalej się opłacało, ale Góral sypie kasą w kierunkach w zależności od jego widzimisię. Tutaj mu się widać nie widziało.
Dziękuję. Trochę to jednak zmienia perspektywę.
No sympathy for fools...
RobertBaklarzan
Posty: 145
Rejestracja: 7 lut 2018, o 14:38
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: RobertBaklarzan »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 5 mar 2019, o 11:53 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie chcemy polityki na forum.
bono
Posty: 3532
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: bono »

Miliona nie kosztował - myślę że i tak byłby tańszy niż ówcześni najlepsi gracze w plus lidze (Wlazły, Zagumny)a dawałby niesamowitego kopa dla całych rozgrywek nie tylko sportowo ale też marketingowo i finansowo - taka szansa,ech Resovio...
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

bono pisze:Miliona nie kosztował(...)
Dolców? Pewnie nie...
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: weary_skier »

@bono
Z tego co właśnie napisałem, to on kosztował więcej niż najlepsi gracze Plusligi za rok nie grania a ty dalej swoje...
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Kiepski
Posty: 791
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Kiepski »

Wtedy w Rzeszowie nie było kominów płacowych, bo tak prezes narzucił, ale dla tego gracza było warto i lepiej niż utrzymywać dwie równe szóstki (czasami nawet trzy). Z takim graczem wygranie Ligi Mistrzów nie byłoby mrzonką, a i reklama klubu jaka? Nie wiem jaka ta "promocyjna" kwota była wtedy ale myślę że spokojnie by się opłaciło.
bono
Posty: 3532
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: bono »

weary_skier pisze:@bono
Z tego co właśnie napisałem, to on kosztował więcej niż najlepsi gracze Plusligi za rok nie grania a ty dalej swoje...
Z przytoczonego tekstu można wywnioskować co innego.No może przesadziłem że był tańszy od Wlazłego.

Ale kwota ok 350k euro o której wtedy się mówiło myślę że była w zasięgu finansowym klubu.Jedna mocna szóstka + młodzi perspektywiczni i Resovia by rządziła.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Kiepski
Posty: 791
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Kiepski »

bono pisze:
weary_skier pisze:@bono
Z tego co właśnie napisałem, to on kosztował więcej niż najlepsi gracze Plusligi za rok nie grania a ty dalej swoje...
Z przytoczonego tekstu można wywnioskować co innego.No może przesadziłem że był tańszy od Wlazłego.

Ale kwota ok 350k euro o której wtedy się mówiło myślę że była w zasięgu finansowym klubu.Jedna mocna szóstka + młodzi perspektywiczni i Resovia by rządziła.
Także podobnie myślę. Z perspektywy czasu teoria dwóch równych szóstek nie sprawdziła się.

Ps. No może wykonawca tej teorii też nie był najlepszy ;)
Ostatnio zmieniony 5 mar 2019, o 12:46 przez Kiepski, łącznie zmieniany 1 raz.
gregy69
Posty: 381
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: gregy69 »

Kiepski pisze:Wtedy w Rzeszowie nie było kominów płacowych, bo tak prezes narzucił, ale dla tego gracza było warto i lepiej niż utrzymywać dwie równe szóstki (czasami nawet trzy). Z takim graczem wygranie Ligi Mistrzów nie byłoby mrzonką, a i reklama klubu jaka? Nie wiem jaka ta "promocyjna" kwota była wtedy ale myślę że spokojnie by się opłaciło.
Przecież weary_skier wyraźnie napisał, że Leon wraz z Grzybem oczekiwali kontraktu na sezon, w którym trwala jeszcze karencja. Wilfredo miał dostać 350k EUR wyłącznie za to, że trenuje z Resovią, bo grać nie może. Dopiero po tym roku klub miałby prawo pierwokupu. Więc o jakiej LM mówimy ?
Kiepski
Posty: 791
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Kiepski »

gregy69 pisze:
Kiepski pisze:Wtedy w Rzeszowie nie było kominów płacowych, bo tak prezes narzucił, ale dla tego gracza było warto i lepiej niż utrzymywać dwie równe szóstki (czasami nawet trzy). Z takim graczem wygranie Ligi Mistrzów nie byłoby mrzonką, a i reklama klubu jaka? Nie wiem jaka ta "promocyjna" kwota była wtedy ale myślę że spokojnie by się opłaciło.
Przecież weary_skier wyraźnie napisał, że Leon wraz z Grzybem oczekiwali kontraktu na sezon, w którym trwala jeszcze karencja. Wilfredo miał dostać 350k EUR wyłącznie za to, że trenuje z Resovią, bo grać nie może. Dopiero po tym roku klub miałby prawo pierwokupu. Więc o jakiej LM mówimy ?
Czy Resovia tylko w jednym sezonie grała wtedy w Lidze Mistrzów?
Wiadomo, teraz każda ze stron przedstawia swoją rację, więc racja leży gdzieś po środku.
Podtrzymuję jednak zdanie że dla takiego zawodnika jak Leon warto było zaryzykować.
gregy69
Posty: 381
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: gregy69 »

Kiepski pisze:
gregy69 pisze:
Kiepski pisze:Wtedy w Rzeszowie nie było kominów płacowych, bo tak prezes narzucił, ale dla tego gracza było warto i lepiej niż utrzymywać dwie równe szóstki (czasami nawet trzy). Z takim graczem wygranie Ligi Mistrzów nie byłoby mrzonką, a i reklama klubu jaka? Nie wiem jaka ta "promocyjna" kwota była wtedy ale myślę że spokojnie by się opłaciło.
Przecież weary_skier wyraźnie napisał, że Leon wraz z Grzybem oczekiwali kontraktu na sezon, w którym trwala jeszcze karencja. Wilfredo miał dostać 350k EUR wyłącznie za to, że trenuje z Resovią, bo grać nie może. Dopiero po tym roku klub miałby prawo pierwokupu. Więc o jakiej LM mówimy ?
Czy Resovia tylko w jednym sezonie grała wtedy w Lidze Mistrzów?
Wiadomo, teraz każda ze stron przedstawia swoją rację, więc racja leży gdzieś po środku.
Podtrzymuję jednak zdanie że dla takiego zawodnika jak Leon warto było zaryzykować.
Ok, z tym nie dyskutuję, bo masz oczywiście rację, że czasem warto podjąć ryzyko.
Pamiętajmy jednak, że nawet przy utrzymaniu promocyjnej stawki 350 kEUR w kolejnym roku, realnie sezon gry Leona, kosztowałby klub 700 tys EUR. Pytanie, czy było stać Resovię na taki wydatek i podjęcie dużego ryzyka ? Teraz jesteśmy mądrzy z naszą wiedzą, ale wtedy nie można było być pewnym, jak zawodnik zaprezentuje się w pierwszym sezonie, po 2 latach bez gry.
titerlitury
Posty: 349
Rejestracja: 19 lis 2008, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: titerlitury »

Pamiętam początki p. Grzyba w Resovii po jego powrocie z ZSRR. Cenię jego umiejętność zarabiania pieniędzy na siatkówce, to człowiek do tego stworzony. Dlatego nie uwierzę w samaratyńskie intencje z Leonem (i w ogóle) wobec Reski.
dyletant
Posty: 5111
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: dyletant »

Leon w Rzeszowie, Juantorena w Jastrzębiu, Simon w Bełchatowie - to jakieś siatkarskie simsy w plusligowym wydaniu? Czy alternatywna wersja ligi z jakiegoś siatkarskiego menadżera ostatnich 10 lat?

Zawsze lubiłem Bartmana, ale myslę, że Schulz już tak drugiego słabego sezonu nie będzie miał i może pociągnąć ten rzeszowski wózek a wtedy Zibi niepotrzebny i lepiej inwestować w inne pozycje

Też się wystraszyliście w pierwszej chwili jak poinformowano, że nie żyje Luke Perry?
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
andrzej_k
Posty: 14
Rejestracja: 5 mar 2019, o 14:00

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: andrzej_k »

dyletant pisze:Leon w Rzeszowie, Juantorena w Jastrzębiu, Simon w Bełchatowie - to jakieś siatkarskie simsy w plusligowym wydaniu? Czy alternatywna wersja ligi z jakiegoś siatkarskiego menadżera ostatnich 10 lat?

Zawsze lubiłem Bartmana, ale myslę, że Schulz już tak drugiego słabego sezonu nie będzie miał i może pociągnąć ten rzeszowski wózek a wtedy Zibi niepotrzebny i lepiej inwestować w inne pozycje

Też się wystraszyliście w pierwszej chwili jak poinformowano, że nie żyje Luke Perry?

Tylko właśnie pytanie, czy w ogóle Damian Schulz będzie grał w Resovii w następnym sezonie. W prawdzie siatki Mielewski nie chciał puścić pary z ust, ale wydaje mi się, że Bartman raczej nie przychodził by na drugiego, czyli za Jarosza (bo nominalnie przecież to Jarosz miał być drugą opcją na ataku). Z kolei ktoś wcześniej tu gdzieś pisał o Schulzu w Będzinie. Ma ktoś jakieś informacje, jak będzie wyglądał ten atak w Resovii? Bo pomimo, że również cenię Bartmana, to jednak para atakujących Bartman, Jarosz jakoś mnie nie przekonuje :|
gregy69
Posty: 381
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: gregy69 »

andrzej_k pisze:
dyletant pisze:Leon w Rzeszowie, Juantorena w Jastrzębiu, Simon w Bełchatowie - to jakieś siatkarskie simsy w plusligowym wydaniu? Czy alternatywna wersja ligi z jakiegoś siatkarskiego menadżera ostatnich 10 lat?

Zawsze lubiłem Bartmana, ale myslę, że Schulz już tak drugiego słabego sezonu nie będzie miał i może pociągnąć ten rzeszowski wózek a wtedy Zibi niepotrzebny i lepiej inwestować w inne pozycje

Też się wystraszyliście w pierwszej chwili jak poinformowano, że nie żyje Luke Perry?

Tylko właśnie pytanie, czy w ogóle Damian Schulz będzie grał w Resovii w następnym sezonie. W prawdzie siatki Mielewski nie chciał puścić pary z ust, ale wydaje mi się, że Bartman raczej nie przychodził by na drugiego, czyli za Jarosza (bo nominalnie przecież to Jarosz miał być drugą opcją na ataku). Z kolei ktoś wcześniej tu gdzieś pisał o Schulzu w Będzinie. Ma ktoś jakieś informacje, jak będzie wyglądał ten atak w Resovii? Bo pomimo, że również cenię Bartmana, to jednak para atakujących Bartman, Jarosz jakoś mnie nie przekonuje :|
W wywiadzie po meczu z JW, Jarosz powiedział, że szuka pracodawcy, więc raczej nie dostał oferty nowego kontraktu.
Wydaje mi się, że w następnym sesonie zobaczymy parę Bartman-Schulz. Kiedyś duet ZB9-Schoeps wyglądał nieźle, może gra na zmianę z Damianem też wypali.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: VolleyFan10 »

Para Bartman - Schulz nierealna finansowo.
Kolcz_ps
Posty: 430
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:55
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Kolcz_ps »

Kiepski pisze:
gregy69 pisze:
Kiepski pisze:Wtedy w Rzeszowie nie było kominów płacowych, bo tak prezes narzucił, ale dla tego gracza było warto i lepiej niż utrzymywać dwie równe szóstki (czasami nawet trzy). Z takim graczem wygranie Ligi Mistrzów nie byłoby mrzonką, a i reklama klubu jaka? Nie wiem jaka ta "promocyjna" kwota była wtedy ale myślę że spokojnie by się opłaciło.
Przecież weary_skier wyraźnie napisał, że Leon wraz z Grzybem oczekiwali kontraktu na sezon, w którym trwala jeszcze karencja. Wilfredo miał dostać 350k EUR wyłącznie za to, że trenuje z Resovią, bo grać nie może. Dopiero po tym roku klub miałby prawo pierwokupu. Więc o jakiej LM mówimy ?
Czy Resovia tylko w jednym sezonie grała wtedy w Lidze Mistrzów?
Wiadomo, teraz każda ze stron przedstawia swoją rację, więc racja leży gdzieś po środku.
Podtrzymuję jednak zdanie że dla takiego zawodnika jak Leon warto było zaryzykować.
Oczywiście że prawda leży po środku, ale fakt jest taki, że klub miał zapłacić za trenowanie Leon, a dopiero później mieć pierwszeństwo w podpisaniu kontraktu. Podobno mowa była o 350k euro za rok treningu, 500k euro za pierwszy sezon gry, ale już w następnym sezonie miała być kolejna podwyżka o 200-300k euro. Docelowo miał zarabiać nie dużo mniej niż propozycja z Rosji.
kanimo

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: kanimo »

Czyli za pierwszy rok grania 850 tys euro, a za drugi podobnie.
Az tak tanio to to nie jest.
bono
Posty: 3532
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: bono »

Te cyfry to tylko przypuszczenia.
Rzeszow jest(byl) na tyle fanatycznym miejscem że wystarczyloby podniesc karnety o 2-3 stowki (z haslem kupcie drozej karnet to utrzymamy Leona)rozbudowac Podpromie i by sie Leon zwrocil.To pewnie zmobilizowaloby inne kluby oraz sponsorow do lepszych transferow co zdecydowanie podnioslo by poziom ligi.
Choć...z drugiej strony mam wrazenie ze hamulcowym siatkowki zarowno klubowej jak i reprezentacyjnej w ostatnich latach(chodzi mi glownie o kwestie strukturalne,decyzyjnosc i sponsoring finansowy)są obecni rządzący.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: pewniak »

bono pisze:Choć...z drugiej strony mam wrazenie ze hamulcowym siatkowki zarowno klubowej jak i reprezentacyjnej w ostatnich latach(chodzi mi glownie o kwestie strukturalne,decyzyjnosc i sponsoring finansowy)są obecni rządzący.
Jesienio rządzący się zmienio ;)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7987
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

dyletant pisze:Zawsze lubiłem Bartmana, ale myslę, że Schulz już tak drugiego słabego sezonu nie będzie miał i może pociągnąć ten rzeszowski wózek a wtedy Zibi niepotrzebny i lepiej inwestować w inne pozycje
Bartman to był poziom Schulza czy Kaczmarka teraz, i to w topowej formie fizycznej (gdzieś do kadry 2013), bo technicznie bardzo, bardzo im ustępował. Za rok będzie miał 33 lata i szczerze nie wiem jakim sposobem dla Resovii miałby być wartością dodaną. Schulz ma słaby sezon, ale u nas jak zwykle bardzo łatwo skreśla się zawodników po jednym, nieudanym sezonie.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: pewniak »

Jak tak czytam te coraz to nowe kwiatki, jeśli chodzi o transfery na nowy sezon, to zaczynam sobie wmawiać, że w klubie są geniusze strategii i celowo puszczają takie plotki, żeby odwrócić uwagę od faktycznych ruchów. Ten mój wrodzony optymizm...
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: madlark »

WysokiPortorykanczyk pisze:Schulz ma słaby sezon, ale u nas jak zwykle bardzo łatwo skreśla się zawodników po jednym, nieudanym sezonie.
Tylko dlaczego ma słaby sezon?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”