Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Chal »

Penczew w ostatnich dwóch sezonach to bułgarski Buszek (też ten w dwóch ostatnich sezonach), nie widzę dużej różnicy. No, tyle, że ze względu na wiek ma większe szanse na powrót do wysokiej formy.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Kamil92 »

kanimo pisze:Mnie para Hoag/Niko wydaje sie bardzo interesujaca.
Zwłaszcza, że to starzy znajomi z jednego klubu ;)
dknvxx
Posty: 72
Rejestracja: 23 lut 2018, o 08:05
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: dknvxx »

TJ Sanders oficjalnie w MKS-ie Będzin. Moim zdaniem lepszy wybór niż D'Hulst
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 2 kwie 2019, o 16:38 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uprasza się o poprawne cytowanie
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: VolleyFan10 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 2 kwie 2019, o 16:38 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uprasza się o poprawne cytowanie
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2817
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Simao »

Czytając artykuł na konkurencyjnym portalu sportowym odnośnie potwierdzenia przez samego Wlazłego że zostaje na kolejny sezon, dochodzę do wniosku, że w Skrze nie zajdą jakieś żadne istotne zmiany. Na pewno nie jeśli chodzi o skład wyjściowy, jedynie może dojdzie jakiś środkowy i zmieni się drugi rozgrywający. Może zmiana na przyjęciu, to raczej na ławce, podstawowi na pewno będą Szalpuk i Ebadipour. Tak się dużo pisze o tym Piechockim, mam na myśli Kacpra oczywiście, sprawdziłem sobie statystyki i rzeczywiście, praktycznie pod każdym względem jest on jednym z najsłabszych libero w naszej lidze. Popiwczak w statystykach bije go na głowę, jest moim zdaniem ogólnie lepszym zawodnikiem niż nawet Wojtaszek. Świetny w obronie i asekuracji. To są niezaprzeczalne fakty, odnośnie Piechockiego, to że jest on podstawowym libero drużyny aspirującej, mierzącej w każdym sezonie w MP jest po prostu absurdem. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu, w Bełchatowie panuje jawny nepotyzm i kumoterstwo. Inaczej tego nazwać nie można. Wlazły jak najbardziej może, nawet powinien zostać w klubie,jeśli jeszcze czuje się na siłach. To jest żywa legenda tego klubu, ikona, to są fakty. Jednak jako drugi, a nie podstawowy atakujący...
To nie jest problem patrząc z perspektywy Resovii i innych klubów mających duże aspiracje w naszej lidze, możliwe że jeden rywal mniej w walce o medale. Zobaczymy jak ostatecznie będzie wyglądała i funkcjonowała nasza drużyna z nowym trenem w kolejnym sezonie. Teraz będę już podchodził z dużym dystansem, nawet jeśli rzeczywiście będzie u nas Hoag w parze z jakimś innym klasowym przyjmującym. Przed tym sezonem na papierze też wyglądało to obiecująco. Jak ostatecznie się skończyło, każdy wie...
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: hardy »

Zaraz mnie zakrzyczycie, ale dla mnie Hoag to nie gracz na czołówkę ligi. Ale czy Rzeszów jest jeszcze tą czołówką?
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: mmb »

Budżetowo na pewno, wynikowo już trzeci sezon z rzędu bez niczego..
JanuszzPodkarpacia
Posty: 404
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

hardy pisze:Zaraz mnie zakrzyczycie, ale dla mnie Hoag to nie gracz na czołówkę ligi. Ale czy Rzeszów jest jeszcze tą czołówką?
Dlaczego? Nie podałeś żadnych argumentów.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Simao pisze:
Riad69 pisze: Moglibyśmy też ściągnąć Filipa zamiast Bartmana, dla mnie byłoby to na plus, z Schuzem świetnie by się uzupełniał, ma naprawdę niezłą zagrywkę, zawodnik z charakterem. Dużo młodszy i podejrzewam, że tańszy niż Bartman. Po za tym to Rzeszowianin. Moim zdaniem było by to wzmocnienie w porównaniu z Bartmanem, w co mocno powątpiewam czy to będzie transfer na +. Zawodnik nie dający dużej jakości już, w szczególności stabilności, za pewne będzie miał więcej słabych niż dobrych meczów. On już tak miał kilka lat temu, teraz gdy przybyło tych lat...
Filip z Schulzem by się świetnie uzupełniali ale z Bartmanem już nie? 32 lata to nie jest jakiś emeryt, przypominam, że Grozer np jest 3 lata starszy, do tego Bartman raczej na fizyczność nie narzeka. Na jakiej podstawie się ocenia, że zawodnik nie daje dużej jakości, kiedy ostatnio widziałeś go grającego? Jeśli ty twierdzisz bez ani jednego meczu nowego sezonu, że będzie miał więcej słabych meczów niż dobrych, to ja, że teraz 1 atakującym był Jarosz więc w kolejnym sezonie na pewno będzie lepszy zawodnik na tej pozycji.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2817
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Simao »

barti522 pisze:
Simao pisze:
Riad69 pisze: Moglibyśmy też ściągnąć Filipa zamiast Bartmana, dla mnie byłoby to na plus, z Schuzem świetnie by się uzupełniał, ma naprawdę niezłą zagrywkę, zawodnik z charakterem. Dużo młodszy i podejrzewam, że tańszy niż Bartman. Po za tym to Rzeszowianin. Moim zdaniem było by to wzmocnienie w porównaniu z Bartmanem, w co mocno powątpiewam czy to będzie transfer na +. Zawodnik nie dający dużej jakości już, w szczególności stabilności, za pewne będzie miał więcej słabych niż dobrych meczów. On już tak miał kilka lat temu, teraz gdy przybyło tych lat...
Filip z Schulzem by się świetnie uzupełniali ale z Bartmanem już nie? 32 lata to nie jest jakiś emeryt, przypominam, że Grozer np jest 3 lata starszy, do tego Bartman raczej na fizyczność nie narzeka. Na jakiej podstawie się ocenia, że zawodnik nie daje dużej jakości, kiedy ostatnio widziałeś go grającego? Jeśli ty twierdzisz bez ani jednego meczu nowego sezonu, że będzie miał więcej słabych meczów niż dobrych, to ja, że teraz 1 atakującym był Jarosz więc w kolejnym sezonie na pewno będzie lepszy zawodnik na tej pozycji.
Opieram się w głównej mierze na tym co prezentował i jakie miał statystyki po ostatnim sezonie spędzonym w Rzeszowie. To raczej zawodnik grający na zasadzie sinusoidy, przeplatający świetne mecze z wręcz beznadziejnymi. Nie jest stabilny, również w elemencie zagrywki. Atakujący moim zdaniem powinien być pewnym punktem swojej drużyny. W najlepszych drużynach przeważnie jest liderem, lub jednym z najbardziej znaczących zawodników. Obym się mylił, okaże się że to będzie świetny transfer, ale na dzień dzisiejszy podchodzę bardzo sceptycznie do tego transferu. Liczę, że w końcu Schulz się ogarnie i wróci na swój poziom z ubiegłego sezonu, przed przejściem do Rzeszowa.
kamil1999
Posty: 5608
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kamil1999 »

Ja o czym już pisałem w sumie na tym forum ,nie jestem fanem Hoaga ,jest bardzo drewniany w przyjęciu ,ale myślę ,że jeśli w parze będzie miał Perrego i Pencheva/Buszka to oni jak najbardziej utrzymają przyjęcie. Bedzie to dobry transfer i jak najbardziej realny bo Hoag nie ma jakiejś wielkiej marki a a Resovia potrzebuje co najmniej zawodnika tej klasy jeśli nie wyjdzie z Conte. Choć trochę będzie szkoda Belga bo się nieźle rozwijał ,ale może wygra rywalizacje o miejsce w składzie i się jeszcze bardziej rozwinie.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szampon093 »

90% tego forum ma problem z Hoagiem, a to gracz który niejednokrotnie trzymał grę reprezentacji Kanady. Ciekawe ile hejterzy obejrzeli jego spotkań.. Zdecydowanie podstawowy przyjmujacy.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Bo tutaj na forum jak się kogoś uczepi, to z góry jest fatalny transfer, jeszcze pół roku przed sezonem. Oczywiście , że Hoag to byłoby wzmocnienie i solidny transfer Resovii. Obecnie skrzydła wyglądają:
Jarosz - Rossard - Buszek
a mogą wyglądać:
Bartman - Hoag - Penchev
Chyba nie trzeba dodawać, która opcja jest mocniejsza.
witalis99
Posty: 143
Rejestracja: 17 gru 2017, o 14:27
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: witalis99 »

Hoag w Stoczni był jednym z najlepszych graczy grających na pozycji przyjmującego w lidze, o ile nie najlepszym. Fakt, nie opinia.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Nagor »

witalis99 pisze:Hoag w Stoczni był jednym z najlepszych graczy grających na pozycji przyjmującego w lidze, o ile nie najlepszym. Fakt, nie opinia.
Fakt z kategorii tych do wyrzucenia do kosza. Ile zagrał spotkań? Ile z tych spotkań stocznia wygrała? I do ilu zwycięstw Hoag wyraźnie przyłożył rękę?
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: jinx »

witalis99 pisze:Hoag w Stoczni był jednym z najlepszych graczy grających na pozycji przyjmującego w lidze, o ile nie najlepszym. Fakt, nie opinia.
Jak tam z jego przyjęciem było/ jest??
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: VolleyFan10 »

Hoag w Stoczni nakrywał czapką Kaziyskiego, aż żal że teraz siedzi na ławce w Perugii. Super gracz, zagrywka sztos.
Ostatnio zmieniony 3 kwie 2019, o 08:40 przez VolleyFan10, łącznie zmieniany 1 raz.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

jinx pisze:
witalis99 pisze:Hoag w Stoczni był jednym z najlepszych graczy grających na pozycji przyjmującego w lidze, o ile nie najlepszym. Fakt, nie opinia.
Jak tam z jego przyjęciem było/ jest??
Z przyjęciem jest ok , przy Penchevie i Perrym wgl nie byłoby się o co martwić, solidna linia przyjmujących.
banksy
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2019, o 14:26
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: banksy »

Jak to Perry , Penczev , Hoag ? Zostaje Shoji wiec nie bedzie Perrego lub tylko jeden zagraniczny na przyjeciu. Resovia nie popelni juz "chyba" bledu z zagranicznymi blokujacymi sobie wzajenie miejsce na boisku. Wychodzenie z zalozenia ze Shoji bedzie drugim i wychodzil tylko przy jednoczesnym wejsciu Buszka lub polskiego libero jest powielaniem bledu obecnego sezonu.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Raczej zapowiada się gra parami Komenda - Perry albo Shoji - Mariański plus 2 obcokrajowców na przyjęciu.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szampon093 »

Problemem Rzeszowa zawsze były limity odkad odszedl Akhrem z polską licencją. Nie mają żadnego polaka na przyjęciu, co jest dość problematyczne przy zagranicznym rozegraniu i libero.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Teraz ten problem by rozwiązało przyjście Drzyzgi albo Kędzierskiego w miejsce Shojiego, ale widocznie kontraktu z Amerykaninem nie udało się rozwiązać natomiast na libero obawiali się chyba postawić na parę Mariański/Masłowski i jest jak jest.
banksy
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2019, o 14:26
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: banksy »

No wlasnie polski mlody perspektywiczny przyjmujacy! Kazdy liczacy sie polski zespol takiego ma. Wawa - Kwolek, Skra - Szalpuk, Zakas -Sliwka, Radom - Fornal, Zawiercie - Semeniuk. I uwazam , ze tak nalezy budowac sklad. Jastrzebie to rozumie i siaga po Fornala. Rzeszow nasciaga obcokrajowcow i wymieni za rok lub dwa. I zaczyna budowe od poczatku.

Co do transferu TJ Sanders to mega bomba . Bedzie drugim sypaczem w lidze. W ogle w tym roku nadwyzka dobrych rozgrywajacych dostepnych na rynku a do tego malo roszad w bogatych klubach.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: VolleyFan10 »

banksy pisze:No wlasnie polski mlody perspektywiczny przyjmujacy! Kazdy liczacy sie polski zespol takiego ma. Wawa - Kwolek, Skra - Szalpuk, Zakas -Sliwka, Radom - Fornal, Zawiercie - Semeniuk. I uwazam , ze tak nalezy budowac sklad. Jastrzebie to rozumie i siaga po Fornala. Rzeszow nasciaga obcokrajowcow i wymieni za rok lub dwa. I zaczyna budowe od poczatku.

Co do transferu TJ Sanders to mega bomba . Bedzie drugim sypaczem w lidze. W ogle w tym roku nadwyzka dobrych rozgrywajacych dostepnych na rynku a do tego malo roszad w bogatych klubach.
Budować zespół o młodych polskich perspektywicznych przyjmujących to mogą zespoły bardziej środka tabeli a nie najlepsi. Zaksa powinna postarać sie o lepszego partnera dla Deroo a Skra dla Ebadipoura inaczej w Europie nadal nic nie osiągniemy. Resovia robi bardzo dobrze, że stawia na zagraniczne przyjęcie bo z polskich przyjmujących to tylko Kubiak gwarantuje odpowiedni poziom.

Co do Sandersa to jak na Będzin ok. Ale w czołówce sypaczy to on raczej nie będzie biorąc pod uwagę Toniuttiego, Kampe, Brizarda, Masnego czy Vincicia.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Skrzypek »

Simao pisze: Wlazły jak najbardziej może, nawet powinien zostać w klubie,jeśli jeszcze czuje się na siłach. To jest żywa legenda tego klubu, ikona, to są fakty. Jednak jako drugi, a nie podstawowy atakujący...
Obrazek


Tak wygląda Wlzały-rezerwowy. ;)
kamil1999
Posty: 5608
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kamil1999 »

Szampon093 pisze:90% tego forum ma problem z Hoagiem, a to gracz który niejednokrotnie trzymał grę reprezentacji Kanady. Ciekawe ile hejterzy obejrzeli jego spotkań.. Zdecydowanie podstawowy przyjmujacy.
Ja oglądam praktycznie każdy mecz Kanady bo podobnie jak Polaków czy Francuzów lubię oglądać tą drużynę ,więc myślę ,że mogę się wypowiedzieć. Otóż gdyby nie kontuzja Maara to Hoag nie wstałby z ławki rezerwowych.To Mar w LN był liderem tej drużyny a Hoag dopiero pod koniec wygrał rywalizację z DeRocco bo wcześniej przegrywał. Maar w ataku daje równie dużo ,zasięg mają podobny ,ale Maar ma lepszy dobór kierunków ,Hoag bazuje na dynamice. W przyjęciu jest lepszy Maar. Z Perrinem nie ma co porównywać bo to prawdziwy lider reprezentacji Kanady. Hoag jak był na boisku to oczywiste ,że brylował w ataku ,ale jego obecność powodowała osłabienie linii przyjęcia ,nie bez powodu Kanada nic wielkiego nie osiągneła na mś. Z w pełni zdrowym Maarem a nie po kontuzji mogła by bardziej namieszać. Tak czy inaczej dla Resovii będzie to dobry transfer ,lecz nie róbmy z Hoaga jakiejś światowej klasy i nie mityzujmy ,że był najlepszy w PlusLidze gdy grał bo jego gra i tak do Deroo czy osamotnionego w Resovii w tym okresie Rossarda się nie umywała.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szampon093 »

kamil1999 pisze:
Szampon093 pisze:90% tego forum ma problem z Hoagiem, a to gracz który niejednokrotnie trzymał grę reprezentacji Kanady. Ciekawe ile hejterzy obejrzeli jego spotkań.. Zdecydowanie podstawowy przyjmujacy.
Ja oglądam praktycznie każdy mecz Kanady bo podobnie jak Polaków czy Francuzów lubię oglądać tą drużynę ,więc myślę ,że mogę się wypowiedzieć. Otóż gdyby nie kontuzja Maara to Hoag nie wstałby z ławki rezerwowych.To Mar w LN był liderem tej drużyny a Hoag dopiero pod koniec wygrał rywalizację z DeRocco bo wcześniej przegrywał. Maar w ataku daje równie dużo ,zasięg mają podobny ,ale Maar ma lepszy dobór kierunków ,Hoag bazuje na dynamice. W przyjęciu jest lepszy Maar. Z Perrinem nie ma co porównywać bo to prawdziwy lider reprezentacji Kanady. Hoag jak był na boisku to oczywiste ,że brylował w ataku ,ale jego obecność powodowała osłabienie linii przyjęcia ,nie bez powodu Kanada nic wielkiego nie osiągneła na mś. Z w pełni zdrowym Maarem a nie po kontuzji mogła by bardziej namieszać. Tak czy inaczej dla Resovii będzie to dobry transfer ,lecz nie róbmy z Hoaga jakiejś światowej klasy i nie mityzujmy ,że był najlepszy w PlusLidze gdy grał bo jego gra i tak do Deroo czy osamotnionego w Resovii w tym okresie Rossarda się nie umywała.
Ja się nie zgodze. Zachwycacie się Maarem. Hoag kiedy nie bylo ani Perrina, ani Maara czy Gavina trzymał atak nawet jako atakujacy. Caly czas uwazam, czepiacie sie.
TommyLeeJones
Posty: 1674
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: TommyLeeJones »

Szampon093 pisze:Caly czas uwazam, czepiacie sie.
I co gorsza, robią to bezpodstawnie, ponieważ wystarczyło popatrzeć na Stocznię Szczecin dopóki grała. Hoag to nie jest wybitny zawodnik ale bardzo solidny rzemieślnik. Utrzyma swoją strefę przyjęcia, dołoży porządny atak i zagrywkę. Może nie ma kociej gracji, czy sprężyn w nogach ale swoje zrobi. Biorąc pod uwagę transferowe wyczyny Resovii i zajmowane przez nią lokaty, byłoby to wydatne i nad wyraz przewidywalne (np. względem Miki czy Szerszenia) wzmocnienie. Abstrahując od tego, że ktoś mógłby wreszcie w Rzeszowie pójść po rozum do głowy i zawęzić skład, bo jego rozdmuchanie aż razi ale to inny temat.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Tharaster »

kamil1999 pisze:Ja o czym już pisałem w sumie na tym forum ,nie jestem fanem Hoaga ,jest bardzo drewniany w przyjęciu ,ale myślę ,że jeśli w parze będzie miał Perrego i Pencheva/Buszka to oni jak najbardziej utrzymają przyjęcie. Bedzie to dobry transfer i jak najbardziej realny bo Hoag nie ma jakiejś wielkiej marki a a Resovia potrzebuje co najmniej zawodnika tej klasy jeśli nie wyjdzie z Conte. Choć trochę będzie szkoda Belga bo się nieźle rozwijał ,ale może wygra rywalizacje o miejsce w składzie i się jeszcze bardziej rozwinie.

W naszej lidze prawie nikt nie umie skutecznie i mocno zagrywać, by Hoag miał problemy z przyjęciem, z resztą nawet było to widać w Stoczni że poczyniał sobie bardzo. W Rzeszowie będzie wartościowym wzmocnieniem, śmiem twierdzić że charakterologicznie to nawet lepiej będzie pasował od takiego chimerycznego Rossarda. Dodatkowo Penchev na defensywnego i jest zbilanoswana linia przyjęcia. Niby coś tam drgnęło po odejściu Górskiego i Kowala, patrząc na to kto przychodzi, ale jeszcze dużo wody w rzece upłynie zanim będzie mocna i fajna ekipa w Rzeszowie
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”