PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Verdungo »

Włączyłem, obejrzałem parę akcji i wyłączyłem. Dalej ta sama koncepcja gry, słabizna juniora w przyjęciu, skończyłem na czapie Wlazłego.

PS. Jak można budować obecnie drużynę na tak nijakich zawodnikach (wiadomo o kogo chodzi).
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: VolleyFan10 »

Wlazły - najlepszy zawodnik Radomia.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Verdungo »

VolleyFan10 pisze:Wlazły - najlepszy zawodnik Radomia.
Nie da się ukryć. Jak to dobrze, że Teppan odchodzi, bo marnowałby się tylko w kwadracie.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: VolleyFan10 »

Wlazły przez 2 sety nie zdobył punktu :]

A kto zakończył mecz ? Kacper Piechocki ! 8-)
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Verdungo »

Kabaret :]
Pawel9221
Posty: 1192
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Pawel9221 »

Wlalzy na 17 zagrywek zepsul 12 zagrywek, to jakis nowy rekord swiata? Ja rozumiem,ze moze nie isc,ale czy myslacy czlowiek nie wyciaga wnioskow i nie zmieni czegos?
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: VolleyFan10 »

Wiecie co ? Jeśli mam do wyboru Mistrzostwo Polski czy zakończenie kariery i odejście z klubu Wlazłego to bez wahania wybieram to drugie... Ileż można ? Na usta cisną się wulgarne słowa, junior nie lepszy.
treonik
Posty: 88
Rejestracja: 27 mar 2008, o 08:51

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: treonik »

Brak słów...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Nagor »

VolleyFan10 pisze:Wlazły - najlepszy zawodnik Radomia.
Piechocki blisko :]
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: VolleyFan10 »

To są po prostu jaja. Teraz strajkują nauczyciele a to kibice Skry powinni zacząć strajk przeciwko Wlazłemu i Piechockiemu juniorowi :( Żal patrzeć co się dzieje w tym klubie.
Awatar użytkownika
Gerrard
Posty: 417
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 20:09
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Gerrard »

Zaksa chyba specjalnie otworzyła furtkę Skrze do awansu w Lidze Mistrzów. Gdyby Skra nie wyszła z grupy i zagrała tak jak teraz w PO Plusligi to może coś by drgnęło w tym klubie i wrócili na jakiś poziom. Zawsze jeden z groźnych rywali w lidze mniej 8-) Senior będzie latał po telewizjach i gazetach mówiąc o brązie w Lidze Mistrzów, a Wlazły i jego najlepszy przyjaciel junior będą zalewać instagram tekstami o pozytywnym występie w Lidze Mistrzów i wyciągnięciu wniosków na kolejny sezon w barwach Skry.
ZielonoCzerwoni
Posty: 111
Rejestracja: 13 kwie 2019, o 16:35
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: ZielonoCzerwoni »

Mariusz Wlazły w dzisiejszym meczu:
- 10 punktów (2 pkt. na set)
- 28% skuteczności w ataku
- 7 punktów w ataku, 1 blok punktowy, 2 asy serwisowe
- 17 błędów własnych
- Ratio -7.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Skrzypek »

VolleyFan10 pisze:Wlazły przez 2 sety nie zdobył punktu :]
Zdecydowanie wynik godny nowego kontraktu na dobrych warunkach.
A kto zakończył mecz ? Kacper Piechocki ! 8-)
Gratulacje, tata będzie mógł się pochwalić rodzinie przy świątecznym stole 65%-owym przyjęciem syna w dzisiejszym meczu.
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: lipa210 »

Patologii ciąg dalszy. Skra na papierze ma dobry zespół oprócz dwóch osob w pierwszym składzie, które ciągną ja w dół. Marzę o tym zeby ktoś z PGE opier... Piechockiego za wydawanie ich pieniędzy na rodzinę i kolesiostwo. Po takim blamażu powinien postrach się o zbudowanie jak najlepszego składu z najlepszym dostępnym trenerem, a nie Piechocki zostaje, Wlalzy pewnie nadal spory kontrakt i niedoświadczony Gogol. Mi się marzy skład:
Rychlicki, Wlazły
Ebadipour, Szalpuk, Fornal, Katic
Łomacz, Droszynski,
Koga, (Peryy), Milczarek
Kochanowski, Kłos, Huber, Adamczyk(Nedelijkovic)
Jako trener Castellani lub Antiga. Czy taki skład potrzebowalby większego budżetu? Według mnie nie, a na pewno bylby lepiej zbilansowany. Brak na boisku dwóch najsłabszych punktów. Jako kibic Skry szkoda mi, że Fornal idzie na 3 do Jastrzębia bo grał jako junior w Skrze, a teraz właśnie taki zawodnik przydalby się w zespole.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Verdungo »

lipa210 pisze:Patologii ciąg dalszy. Skra na papierze ma dobry zespół oprócz dwóch osob w pierwszym składzie, które ciągną ja w dół. Marzę o tym zeby ktoś z PGE opier... Piechockiego za wydawanie ich pieniędzy na rodzinę i kolesiostwo. Po takim blamażu powinien postrach się o zbudowanie jak najlepszego składu z najlepszym dostępnym trenerem, a nie Piechocki zostaje, Wlalzy pewnie nadal spory kontrakt i niedoświadczony Gogol. Mi się marzy skład:
Rychlicki, Wlazły
Ebadipour, Szalpuk, Fornal, Katic
Łomacz, Droszynski,
Koga, (Peryy), Milczarek
Kochanowski, Kłos, Huber, Adamczyk(Nedelijkovic)
Jako trener Castellani lub Antiga. Czy taki skład potrzebowalby większego budżetu? Według mnie nie, a na pewno bylby lepiej zbilansowany. Brak na boisku dwóch najsłabszych punktów. Jako kibic Skry szkoda mi, że Fornal idzie na 3 do Jastrzębia bo grał jako junior w Skrze, a teraz właśnie taki zawodnik przydalby się w zespole.
Jak Piechocki nie będzie prezesem to wtedy coś ruszy. RnS trwa w najlepsze.
Łatwo panu przyjąć nie tylko jako prezesowi, ale również jako ojcu, sporą krytykę, która spadła na Kacpra Piechockiego w tym sezonie?
Nie oceniam drużyny jednostkowo. Jest to co najmniej lekko niepoważne, by postawę zespołu oceniać wyłącznie przez pryzmat jednego zawodnika, a tym bardziej libero. Mieliśmy i mamy określone problemy w całym sezonie 2018/2019 i szczególnie w końcówce zmagań dały one o sobie znać. W ćwierćfinale PlusLigi trafiliśmy na bardzo niewygodnego przeciwnika, którym od początku rozgrywek był dla nas zespół Jastrzębskiego Węgla. Przypominam, że w fazie zasadniczej dwukrotnie przegraliśmy z tą drużyną, co świadczyło o jej dobrym przygotowaniu i wysokiej formie. Pamiętajmy, że nigdy nie jest tak, że jeden zawodnik mecz przegrywa i jeden wygrywa. Zawsze na końcu liczy się postawa teamu jako całości. Ten sezon jest słabszy w wykonaniu całego zespołu i to wyczerpuje temat.
Relacja biznesowa ojciec-syn jest trudna w przypadku podpisywania kontraktów?

-To nie jest tak, że wyłącznie ja podejmuję decyzje finansowe w klubie. Jest od tego rada nadzorcza, która w porozumieniu z pionem finansowym i trenerem buduje zespół. Skra to nie jest prywatny folwark. Mogę zdradzić, że ja specjalnie odcinam się od kwestii podpisywania kontraktu z Kacprem.
Zobaczymy co będzie mówione w wywiadach zakończeniu sezonu :D
tomaszn
Posty: 164
Rejestracja: 22 lut 2013, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Zgierz

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: tomaszn »

"Mogę zdradzić, że ja specjalnie odcinam się od kwestii podpisywania kontraktu z Kacprem". Śmiechłem i zdechłem :]
Mistrzostwo Świata hipokryzji :o
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: leeon »

Junior przez 3 sety przyjął 2 piłki perfekcyjnie. Wlazły z seta na set z komedii w dramat.
Jak mowi Kondzio - nie chodzi tylko o wynik sportowy. Programy społeczne są ważniejsze.
Niestety nawet jak przyjdzie któryś z Serbów na atak to zadaniem trenera marionetki będzie stawianie na Wlazłego. Junior ma jeszcze łatwiej nawet nie na konkurencji. Milczarek to już nawet pewnie seta nie ugrałby.
mac 1
Posty: 238
Rejestracja: 12 maja 2016, o 10:52

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: mac 1 »

Może gdyby nagle w trakcie meczu kibice (przez szacunek dla samych siebie) wyszli z hali to przekaz dotarł by wyżej. A tak to my swoje a prezes z RnS swoje. A ja takiej PATOLOGII oglądać nie chcę.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: kanap »

Co jest z Tepanem, przecież Wlazły w ataku ma 28% i gra, to są jakieś żarty, dawno powinien trzymać drzwi od hali.
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: KuNowymHoryzontom »

Moze Piazza, gdy jego kontrakt się skończy, udzieli jakiegoś obszernego wywiadu w którym powie głośno jak to było od tamtej strony ?
:))
jarek8dywan
Posty: 605
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: jarek8dywan »

Troche przegiecie. Wlazly w 4 i 5 secie na 8 atakow 0 skonczonych i na 5 zagrywek popsute 5. Jakim cudem trener nie zrobil zmiany... Wieksza maniana od wynikow Mariusza jest bierna postawa trenera...
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: VolleyFan10 »

Zaryzykuje stwierdzenie, że Wlazły obok Ziobrowskiego jest najgorszym szóstkowym atakującym ligi. Wczorajszy mecz to była kwintesencja tego stwierdzenia. Gra tylko i wyłącznie za nazwisko. Łomacz to aż się boi wystawiać na drugą linię do atakującego bo wie, że nic dobrego z tego nie wyjdzie tylko nie mówi tego głośno. Czekam na dzień, w którym Wlazły odejdzie i zakończy karierę bo ciągnie ten klub w dół. Mieszko to inteligentny człowiek i doskonale wie, że z Wlazłym na ataku Skra nie odzyska MP i przepustki do LM. Ale czy postawi się Prezesowi i samemu Mariuszowi ? Duże ryzyko konfliktu niestety... Musi PGE uderzyć pięścią w stół i zagrozić odejściem.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Michal5 »

A na kogo miał zmienić? Teppan ma kontuzję, musieliby pewnie kombinować z Ebadipurem na prawym.
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: lipa210 »

Orczyk grał trochę w Knack jako atakujący, na pewno nie zagrałby tak żenującego spotkania. Przynajmniej by potrafił przejsc na flota i serwować normalnie, a nie tak jak kapitan któremu chyba własnego ego nie pozwalało zagrac kilku bezpiecznych zagrywek.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: compact »

KuNowymHoryzontom pisze:Moze Piazza, gdy jego kontrakt się skończy, udzieli jakiegoś obszernego wywiadu w którym powie głośno jak to było od tamtej strony ?
Już Falasca zaraz po zwolnieniu odgrażał się, ze zamierza opowiedzieć co się działo w drużynie, ale potem sprawa się rozmyła, obstawiam, że pomogło np. wypłacenie jego kontraktu do końca ;)
dyletant
Posty: 5113
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: dyletant »

Dokładnie Orczyk grał jako atakujący zastępując jakiś czas kontuzjowanego Tuerlinckxa. Zagrał nawet w jednym spotkaniu LM i z tego co pamiętam całkiem dobrze.

W kontekście przyszłego sezonu Skrę może uratować tylko powrót do formy/zdrowia Szalupy. Wlazłego można ukryć, można mu grać szybkie piłki na lotnym bloku i zawsze te ok. 50% wykręci, dołoży coś blokiem i czasami zagrywką. Ale jeżeli gra ma się opierać tylko na Kochanie i Irańczyku od biedy na Kłosie to Skrę czeka kolejna walka o wejście do 6.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: leeon »

Ukrywanie atakującego. To ma sens. Chyba... Śmieszniej byloby chyba tylko ukrywać rozgrywającego :]
dyletant
Posty: 5113
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: dyletant »

leeon pisze:Ukrywanie atakującego. To ma sens. Chyba... Śmieszniej byloby chyba tylko ukrywać rozgrywającego :]
Bez atakującego i libero dostaliście się do 4 LM, jak widać można. Takie mankamenty wychodzą dopiero przy grze o nieco wyższą stawkę, ale w przyszłym roku to waszym zmartwieniem raczej nie będzie ;)
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Uwielbiam czytać ten wątek. Miód na moje serce.
Ale pamiętam, że po ubiegłorocznych finałach Młody był jednak bardzo chwalony i pewnie znalazło się sporo kibiców, którzy się cieszyli, że jest w klubie.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Nagor »

dyletant pisze:
leeon pisze:Ukrywanie atakującego. To ma sens. Chyba... Śmieszniej byloby chyba tylko ukrywać rozgrywającego :]
Bez atakującego i libero dostaliście się do 4 LM, jak widać można. Takie mankamenty wychodzą dopiero przy grze o nieco wyższą stawkę, ale w przyszłym roku to waszym zmartwieniem raczej nie będzie ;)
Jesli przemilczymy przeciwnikow grupowych oraz w dalszej fazie LM skry to rzeczywiscie brzmi niezle...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”