PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: leeon »

Tak wszyscy śmialiśmy sie z tego wywiadu przed sezonem.
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Castard8 »

I ja nadal się śmieję, bo robi się z Teppana jaką ucięmiężoną gwiazdę, która przez zmowe na linii Wlazły-Piazza-Piechoccy nie była w stanie pokazywać swoich umiejętności. Powtórzę jeszcze raz: Teppan do stycznia zachowywał się na boisku jak amator. W kontekście całego sezonu do spółki z Wlazłym byli najgorszymi atakującymi w lidze. Nie czarujmy się.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: VolleyFan10 »

Przyszły sezon będzie ważny dla Mariusza ze względu na prawdopodobny koniec kariery. Jeśli będzie grał tak jak w tym sezonie lub gorzej jego "benefis" wesoły nie będzie bo jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz.

Chyba tylko nieliczni będą wspominać jego najlepsze lata i przez ten pryzmat go oceniać. W końcu poprowadził naszą reprezentację do złota MŚ 2014. Ale kibice Bełchatowa w tym ja, raczej będą się cieszyć, że Wlazły odchodzi.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Aranger »

Castard8 pisze:Teppan do stycznia zachowywał się na boisku jak amator. W kontekście całego sezonu do spółki z Wlazłym byli najgorszymi atakującymi w lidze. Nie czarujmy się.
... ale od momentu kontuzji Mariusza zaczął grać znacznie lepiej niż on, miedzy innymi w bardzo ważnych meczach z Onico czy Berlinem był najlepszy na boisku, więc w żaden sposób nie zasłużył na przyspawanie do kwadratu wobec Wlazłego prezentującego poziom beznadziejny.
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Castard8 »

Aranger pisze:
Castard8 pisze:Teppan do stycznia zachowywał się na boisku jak amator. W kontekście całego sezonu do spółki z Wlazłym byli najgorszymi atakującymi w lidze. Nie czarujmy się.
... ale od momentu kontuzji Mariusza zaczął grać znacznie lepiej niż on, miedzy innymi w bardzo ważnych meczach z Onico czy Berlinem był najlepszy na boisku, więc w żaden sposób nie zasłużył na przyspawanie do kwadratu wobec Wlazłego prezentującego poziom beznadziejny.
Orczyk czy Ebadipour już po nowym roku też grali na ataku przez to, że Teppan był taki świetny?
kamil1999
Posty: 5601
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

Aranger pisze:
Castard8 pisze:Teppan do stycznia zachowywał się na boisku jak amator. W kontekście całego sezonu do spółki z Wlazłym byli najgorszymi atakującymi w lidze. Nie czarujmy się.
... ale od momentu kontuzji Mariusza zaczął grać znacznie lepiej niż on, miedzy innymi w bardzo ważnych meczach z Onico czy Berlinem był najlepszy na boisku, więc w żaden sposób nie zasłużył na przyspawanie do kwadratu wobec Wlazłego prezentującego poziom beznadziejny.
No ,ale to mniej więcej wtedy gdy Wlazły zaczął grać Teppan doznał kontuzji. Więc Wlazły grał też temu bo Teppan borykał się z problemami zdrowotnymi.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Aranger »

Castard8 pisze:Orczyk czy Ebadipour już po nowym roku też grali na ataku przez to, że Teppan był taki świetny?
Nie wiem o co chodzi, masz atakującego, który przez cały sezon pokazywał jedno wielkie nic i atakującego, który przez pierwszą część sezonu pokazywał w sumie jeszcze większe nic, ale jak nieco okrzepł na boisku, to zaczął coś grać, na tyle, że w meczach o życie nabijał mnóstwo punktów, dla przykładu: 28 z Treflem w LM, 23 (w 3 sety!) z Belinem, w międzyczasie 23 z Onico w najsilniejszym składzie. I w momencie, gdy on był w gazie przywracasz go do kwadratu i praktycznie nie dajesz żadnych szans do gry dlatego, że do stycznia był beznadziejny ?

Chyba że uraz pleców był naprawdę uciążliwy, to wtedy ok.
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Castard8 »

Aranger pisze:Chyba że uraz pleców był naprawdę uciążliwy, to wtedy ok.
No w końcu dotarło ;)
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: compact »

Kompromitacji ciąg dalszy, trio Wlazły-Piechocki-Kłos jest nie do podrobienia xD
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: batmanowski »

compact pisze:Kompromitacji ciąg dalszy, trio Wlazły-Piechocki-Kłos jest nie do podrobienia xD
Dokładnie. :D Tylko, żeby Kłosa nie było w reprezentacji.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: compact »

No przecież pojedynczy blok stał się już zaporą nie do przejścia, chyba już 5-6 czapa dzisiaj. Wlazły jest najgorszym szóstkowym atakującym w Pluslidze.
ZielonoCzerwoni
Posty: 111
Rejestracja: 13 kwie 2019, o 16:35
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: ZielonoCzerwoni »

Wlazły 27% w ataku :D
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: compact »

ZielonoCzerwoni pisze:Wlazły 27% w ataku :D
Przy Wlazłym już nie zwracam uwagi na skuteczność, tylko na efektywność - jak jest dodatnia to jest tzw. gituwa
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Bartek O »

ZielonoCzerwoni pisze:Wlazły 27% w ataku :D
compact pisze:
ZielonoCzerwoni pisze:Wlazły 27% w ataku :D
Przy Wlazłym już nie zwracam uwagi na skuteczność, tylko na efektywność - jak jest dodatnia to jest tzw. gituwa
Myślałem, że Mariuszowi ciężko będzie przebić wczorajsze popisy bombardierów ZAKSY i Jastrzebskiego, ale jest na dobrej ku temu drodze ;-).
dyletant
Posty: 5115
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: dyletant »

Wlazły ewidentnie jest już myślami na wakacjach, co prawda przygotowania zaczął jeszcze tak w okolicach listopada ub. roku
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
ZielonoCzerwoni
Posty: 111
Rejestracja: 13 kwie 2019, o 16:35
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: ZielonoCzerwoni »

Ależ to było żenujące.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Verdungo »

ZielonoCzerwoni pisze:Ależ to było żenujące.
A tam żenujące, zagrali na swoim poziomie xD
dyletant
Posty: 5115
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: dyletant »

No dobra, ale obiektywnie kto wytypował Skrę na 6 miejscu? ;)
Nawet przy obecności Szczecina wydawało się, że poniżej 5ki nie zejdą
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: knightrider »

dyletant pisze:No dobra, ale obiektywnie kto wytypował Skrę na 6 miejscu? ;)
Nawet przy obecności Szczecina wydawało się, że poniżej 5ki nie zejdą
Ja pisałem że bez ławki Skra będzie miała spore problemy i miała. Szalpuka zjechali "specjaliści". Wlazłego mimo tego też skasowali fatalnym okresem przygotowawczym. Sztab powinien zapłacić to czystką. Piechocki dalej leci w zaparte...
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: leeon »

Hehe. Czekam na teorie z czapy Kondzia. Będzie na Piazze i Romero wszystko zrzucone. A w następnym sezonie kolejny "drink tim" z juniorem i Mario na czele powalczy o awans do play off.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: drukjul »

dyletant pisze:No dobra, ale obiektywnie kto wytypował Skrę na 6 miejscu? ;)
Bez bicia - nikt. Pięciu mistrzów świata w pierwszej "7" Skry wskazywało raczej właśnie na to, że przełożyć się to powinno na V miejsce.

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - żadni z nas "znaffcy" i w ogóle nie znamy się na siatkówce. Epidemia dyletanctwa na forum. :D
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Bartek O »

drukjul pisze:
dyletant pisze:No dobra, ale obiektywnie kto wytypował Skrę na 6 miejscu? ;)
Bez bicia - nikt. Pięciu mistrzów świata w pierwszej "7" Skry wskazywało raczej właśnie na to, że przełożyć się to powinno na V miejsce.

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - żadni z nas "znaffcy" i w ogóle nie znamy się na siatkówce. Epidemia dyletanctwa na forum. :D
Można jeszcze usunąć bez śladu swój wpis na Forum sprzed kilku miesięcy ;-)? Chodzi mi konkretnie o post w temacie dotyczącym typów na sezon 2018-19, gdzie na pierwszym miejscu na zakończenie rozgrywek PlusLigi umieściłem team z Bełchatowa :-D.
kamil1999
Posty: 5601
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

Bartek O pisze:
drukjul pisze:
dyletant pisze:No dobra, ale obiektywnie kto wytypował Skrę na 6 miejscu? ;)
Bez bicia - nikt. Pięciu mistrzów świata w pierwszej "7" Skry wskazywało raczej właśnie na to, że przełożyć się to powinno na V miejsce.

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - żadni z nas "znaffcy" i w ogóle nie znamy się na siatkówce. Epidemia dyletanctwa na forum. :D
Można jeszcze usunąć bez śladu swój wpis na Forum sprzed kilku miesięcy ;-)? Chodzi mi konkretnie o post w temacie dotyczącym typów na sezon 2018-19, gdzie na pierwszym miejscu na zakończenie rozgrywek PlusLigi umieściłem team z Bełchatowa :-D.
Ja umieściłem na pierwszym Rzeszów a na drugim Bełchatów ,więc przyłączam się do pytania:)
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: leeon »

Nikt się nie zna, bo kto przewidział takie rozstrzygnięcia?
Ja antycypowałem ze nikt z trojki Zaksa, Skra, Resovia nie wygra MP. Jestem znawcą (na razie) w 66% :]
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Szampon093 »

Ciezko byc kibicem Skry przez ostatnie lata, a zwlaszcza ten i kolejny rok bedzie straszny. Radom jak najbardziej nalezycie
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Kiko »

Byli tacy kibice Skry co łacha darli z Resovii, że siódme miejsce zajęła.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: leeon »

To że Skra się na własne życzenie błaźni w niczym żenady Resovii nie usprawiedliwia.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Bartek O »

Szampon093 pisze:Ciezko byc kibicem Skry przez ostatnie lata, a zwlaszcza ten i kolejny rok bedzie straszny. Radom jak najbardziej nalezycie
Kolejny nie musi wcale taki być ;-). Łomacz, Ebadipour, Kochanowski, Petkovic, Szalpuk, Huber, Bann lub Shoji (ale nie ten z Rzeszowa ;-)) i można coś ugrać ;-). Na ławce między innymi solidni Wlazly, Kłos i ten jeszcze młody ale już utytulowany libero ;-). Są podstawy do umiarkowanego optymizmu ;-).
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: leeon »

Tak powinno to wyglądać. Zostanie jednak Milczarek by junior musiał grać. Wlazły też nie będzie na zdrowych zasadach. Nie łudze się że Kondzio odpuści swoje plany.

W tym sezonie tak naprawdę obronił się jedynie Kuba Kochanowski. Jest rewelacyjny. Przebłyski mial Milad. Reszta średnio, a dwojka junior Mario fatalne
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2019, o 19:12 przez leeon, łącznie zmieniany 2 razy.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 8004
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Jak przyjdzie Petković to jest dalej zespół na mistrzostwo kraju, zwłaszcza biorąc pod uwagę obecny poziom Plusligi. Dla Skry nawet lepiej będzie nie grać w tych Pucharach Challenge.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”