PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Garp
Posty: 600
Rejestracja: 18 mar 2012, o 20:46
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: Garp »

TommyLeeJones pisze:Niektórzy kibice Kędzierzyna stoją na niebezpiecznym progu żenady, za którym jest już tylko politowanie. Maroszek powiedział, że spaprał, przepisy są jasne, nawet zawodnicy ZAKSY dyplomatycznie przyznają, że "mieli szczęście", także myślę, że buta, pycha i wyzwiska są nie na miejscu.
Na początek uściślijmy: nie Maroszek powiedział, tylko ktoś powiedział (bodaj Antiga), że Maroszek mu powiedział...
A tak poza tym:
1. Nikt chyba nie widział, żeby sędzia pokazał: punkt dla Warszawy. Pokazał tylko: piłka w polu. zaraz potem nastąpiła "reakcja" Kaczmarka. Potem była konsultacja z II sędzią i zmiana decyzji. Potem kartka dla Kaczmarka. A raczej na pewno (ja nie widziałem) nie było gestu sędziego kończącego mecz (skrzyżowane ręce).
2. Pytam po raz kolejny: czy sędzia nie może zmienić własnej decyzji, zwłaszcza, że tego typu sytuacji nie obejmuje wideoweryfikacja ?
3. Mam nadzieję, że już nie rozpatrujemy śmiesznego wniosku o weryfikację wyniku w IV secie, który Warszawa wygrała.
4. Myślę, że nie będzie ani weryfikacji wyniku ani powtórzenia meczu. Sędzia podjął decyzję w konkretnym miejscu i czasie. Kto niby miałby teraz zmienić tę decyzję? Jakaś komisja? I na jakiej podstawie? Przecież nie ma wideoweryfikacji. Czy w ogóle jest jakiś przepis dotyczący zmiany decyzji sędziego po meczu. Pewnie będzie jakaś kara dla sędziego i może dla zawodnika (choć ten już został ukarany na meczu).
5. Jakkolwiek będzie, w drugim meczu w Warszawie będzie bardzo gorąco (zwłaszcza na trybunach). Kaczmarkowi nie zazdroszczę...!
bono
Posty: 3525
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: bono »

Zaksa co by nie zrobiła jest w czarnej d.pie - wygra w środę - będzie gatka że Onico podłamane psychicznie nie miało szans wygrać,nawet jak wygra kolejne dwa mecze i udowodni wyższość - będzie że pierwszy mecz ułożył rywalizację,kupiony sędzia itd.
Przegra MP - mieli sędziego w kieszeni a przgrali są frajerami.

Uwielbiam te polskie piekiełko :] :] :] Coś jak PO vs PIS ;)

Już jest 17 stron do środy będzie 40 :D :D :D
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: VolleyFan10 »

Dyskusja z kibicami Zaksy nie ma kompletnie sensu. Oni wiedzą swoje i tyle.

Co z tego, że Mielewski, Kadziewicz i inni dziennikarze sądzą, że według przepisów Onico zdobyło prawidłowy punkt.

Choć ja osobiście jestem zdania, podobnie jak komentator Drzyzga, że każda podwójna, nieczysta, rzucona piłka w przyjęciu powinna zostać odgwizdana i uznana za błąd. Ale do tego potrzebna jest zmiana tego przepisu.
krzysiu
Posty: 5485
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: krzysiu »

Z tego co pisało na stronie przeglądu to wygląda,że Maroszek jest odstawiony do końca sezonu z sędziowania
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: majonez »

Garp pisze:
Mam nadzieję, że już nie rozpatrujemy śmiesznego wniosku o weryfikację wyniku w IV secie, który Warszawa wygrała.
A ja pytam - dlaczego wniosek o czwarty set jest śmieszny? Onico wygrało czwartego seta, ale 29:27. Gdyby ten punkt był policzony poprawnie, wynik ten wyniósłby 25:22. Naprawdę myślisz że to nie ma znaczenia?
bono
Posty: 3525
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: bono »

VolleyFan10 pisze:Dyskusja z kibicami Zaksy nie ma kompletnie sensu. Oni wiedzą swoje i tyle.

Co z tego, że Mielewski, Kadziewicz i inni dziennikarze sądzą, że według przepisów Onico zdobyło prawidłowy punkt.

Choć ja osobiście jestem zdania, podobnie jak komentator Drzyzga, że każda podwójna, nieczysta, rzucona piłka w przyjęciu powinna zostać odgwizdana i uznana za błąd. Ale do tego potrzebna jest zmiana tego przepisu.
Ale po co obrażać wszystkich - rozumiem że kilka osób z forum to odzwierciedlenie całej Zaksy :] :] :]
Rozmawiajmy o faktach - a fakty są takie - że TO SĘDZIA POPEŁNIŁ BŁĄD I NIE UZNAŁ JEDNEGO PUNKTU powinno być 3-2 dla Onico.Mecz jednak trwał dalej, była meczowa dla Onico ale to Zaksa wygrała mecz.
To samo obiektywnie powiedział Wiśnia,Ben i Deroo z którymi wczoraj rozmawiałem w hotelu Hugo - powinno być 3-2 dla Warszawy - sędzia jednak się pomylił,mecz skończył się dla gospodarzy - protokół podpisany - wedle przepisów nic nie można zrobić.
No chyba że nie trzymamy się przepisów - wtedy nic mnie nie zdziwi...
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: Tharaster »

Jeszcze większa jazda z kibicami Zaksy dzieje sie na konkurencyjnym forum naszej ligi, paranoja :( :(
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: VolleyFan10 »

Pozostaje tylko wyciągnięcie wniosków na przyszłość.

Wyobraźcie sobie, że taka sytuacja ma miejsce w finale Igrzysk Olimpijskich :o
MrBronx
Posty: 293
Rejestracja: 16 maja 2010, o 11:44
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: MrBronx »

Oświadczenie ONICO jest śmieszne. Ta niech wnioskują o odebranie kart zawodniczej Kaczmarkowi albo żeby było łatwiej to jeszcze z dwóch/trzech zawodników niech zawieszą wtedy może przez przypadek przy zielonym stoliku mistrz będzie w stolicy.
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: majonez »

MrBronx pisze:Oświadczenie ONICO jest śmieszne. Ta niech wnioskują o odebranie kart zawodniczej Kaczmarkowi albo żeby było łatwiej to jeszcze z dwóch/trzech zawodników niech zawieszą wtedy może przez przypadek przy zielonym stoliku mistrz będzie w stolicy.
Bardzo dobre oświadczenie. Sędziowie skrzywdzili tymi błędami Onico, dlaczego więc mają siedzieć cicho i pozwalać na takie sytuacje?
krzysiu
Posty: 5485
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: krzysiu »

Akurat jest profesjonalnie napisane, a wnioskować można o wszystko co wg.nich jest prawidłowe , a jak wspominano za rzadko się u Nas daje kary za atakowanie sędziego .
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: niepoinformowany »

MrBronx pisze:Oświadczenie ONICO jest śmieszne. Ta niech wnioskują o odebranie kart zawodniczej Kaczmarkowi albo żeby było łatwiej to jeszcze z dwóch/trzech zawodników niech zawieszą wtedy może przez przypadek przy zielonym stoliku mistrz będzie w stolicy.
Co jest w tym oświadczeniu śmiesznego?

W innych dyscyplinach (np. kontaktowych) również niejednokrotnie zdarza się, że po decyzji sędziego o ukaraniu zawodnika zostaje on zawieszony, najczęściej po niesportowym zachowaniu, jak ma to miejsce w tej sytuacji. Co w tym dziwnego że Onico złożyło o to wniosek? Dokładnie to niesportowe zachowanie wpłynęło na to, że sędzia zamiast po gwizdku wykonać gest zakończenia meczu musiał użyć rąk w innym celu.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Szary Wilk
Posty: 8017
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: Szary Wilk »

Czemu tyle drążycie? Tutaj tradycyjnie jest kilka stron przepychanek, które zaśmiecają temat. Będzie decyzja i tyle. Było jak było, trudno. Jak nie dadzą Warszawie zwycięstwa, to może i skandal, może nie, jak Kaczmarka zawieszą to będzie dobra decyzja. Oby Warszawa wygrała sportowo tę rywalizację w następnych meczach.
krzysiu
Posty: 5485
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: krzysiu »

Dlatego bo ten mecz moze zdecydować o przebiegu całego finału .
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: Guilder »

VolleyFan10 pisze:Wyobraźcie sobie, że taka sytuacja ma miejsce w finale Igrzysk Olimpijskich :o
Aż tak źle nie było, ale w ostatnim takim finale też był cyrk. Ten skandaliczny punkt dla Brazylii za to, że Wallace wepchnął rękę Juantoreny w taśmę będę chyba do śmierci pamiętał.

Wszystko wskazuje na to, że sprawa rozejdzie się po kościach:
- wyniku nie zweryfikują, bo zwalą to na pomyłkę sędziowską (które się zdarzają i jak dotąd nie były podstawą do jakichkolwiek zmian w wyniku post factum);
- podejrzewam, że Kaczmarka nie zawieszą (choć mu się należy przynajmniej mecz kary, moim zdaniem) - tutaj najbardziej przekonuje mnie przypadek podany przez Mewę. Jeśli liga nie potrafi przykładnie ukarać bezpośredniego ataku na sędziego, to pośredniego tym bardziej;
- Maroszek pewnie nie posędziuje już w tym sezonie - i to jest dla niego jedyne wyjście z twarzą, zwłaszcza po odsunięciu sędziego z meczu Zawiercie - Kędzierzyn.

Smutne jest też to, na co zwracał uwagę bodajże Wysoki Portorykańczyk. Protest Kędzierzynian na stojąco i oburzenie po początkowym przyznaniu punktu Warszawie dobitnie świadczy o tym, że zdecydowana większość z nich nie zna przepisów gry, na którą poświęca zdecydowaną większość swojego dotychczasowego życia. Jeszcze gdyby to był przepis np. o wysokości wystawania antenki ponad siatkę, ale to dotyczy ważnego elementu rozgrywki. Trochę tak, jak by w piłce nożnej bramkarz nie wiedział, że nie wolno mu łapać piłki podanej do niego nogą przez swojego kolegę z drużyny.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 867
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: Jacek »

Ciekaw jestem jakie decyzje dziś zapadną - o ile zapadną.
Żadna raczej dobra nie będzie. Szkoda Onico, bo odbicie Łukasika było czyste. Mecz powinien się skończyć ich wygraną. Jednak to ZAKSA wygrała. Grali i walczyli wszystkimi możliwymi sposobami i mecz wygrali. I teraz zmiana wyniku lub powtórzenie meczu co spowoduje? Pewnie podobną frustrację jak teraz mają gracze Onico. Ani zawodnicy Onico ani ZAKSY nie są tu niczemu winni. No może poza zachowaniem Kaczmarka. Cała odpowiedzialność spada na sędziów.

Sytuacja z zagubionym punktem też jest dziwna. W sumie to chyba nawet jest powód do powtórki meczu. Co prawda jak wszyscy zauważyli Onico i tak tego seta wygrało. Ale można to umotywować tym, że 11:16 to nie 11:17, że wtedy ZAKSA już by się nie podniosła, że set byłby krótszy itd. Z drugiej strony to i ZAKSA może wystąpić o powtórkę meczu o ile dziś zapadnie decyzja o zmanie wyniku lub jego powtórce. Mogą to uzasadnić tym, że jakby było 11:17 to tak by się zdenerwowali i jednocześnie zmotywowali, że tak by zagrali, że zmietli by Onico już w IV secie.

Pan Sędzia Maroszek pewnie zostanie zawieszony / sam siebie zawiesi do końca sezonu. Drugi sędzia podobnie. Kaczmarek dostanie karę finansową. Wynik meczu zostanie utrzymany z zapewniem o wyciągnięciu wniosków na przyszłość. Tak obstawiam.

Od siebie dodam, że P. Maroszek powinien honorowo zrezygnować z funkcji Przewodniczącego.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2019, o 11:50 przez Jacek, łącznie zmieniany 1 raz.
MrBronx
Posty: 293
Rejestracja: 16 maja 2010, o 11:44
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: MrBronx »

Profesjonalne? Czy drużyna przeciwna jest prokuratorem w sprawie zawieszania zawodnika rywali? Był na meczu komisarz, był protokół gdzie wszystko zostało ujęte. I najbardziej profesjonalny zapis tych wypocin "DO KOŃCA SEZONU". Robienie sobie alibi na ile meczów trzeba. Że zapomnieli wnioskować o 3 walkowery do ZAKSY i tytuł mistrzowski.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: niepoinformowany »

Tak, jest profesjonalne. Napisane kulturalnym językiem w oparciu o fakty i punkty z regulaminu, a nie własne widzimisie. O swoje trzeba walczyć, bo nikt inny za ciebie tego nie zrobi, nie w dzisiejszym świecie. A czepianie się "do końca sezonu" świadczy tylko o tym, że w całej sytuacji chcesz tylko podtrzymania nieprawidłowej decyzji skutkującej tym, że Warszawa przegrała mecz.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: hubert »

Czemu to oświadczenie ma datę dzisiejszą ? Wydawało mi się, że w sobotę wieczorem już poszło.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: Aranger »

Nie wiem czy weryfikacja wyniku jest w świetle przepisów legalna, a moje wątpliwości co do niej rodzi jeszcze potencjalny błąd ustawienia Onico, ale powtórzę się - absolutnym skandalem byłoby jak dla mnie niezawieszenie Kaczmarka na minimum jeden mecz.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: hubert »

Aranger pisze:Nie wiem czy weryfikacja wyniku jest w świetle przepisów legalna, a moje wątpliwości co do niej rodzi jeszcze potencjalny błąd ustawienia Onico
Jaki błąd ustawienia ? W akcji z przyjęciem Łukasika ? Tam nie ma błędu bo Łukasik musiał stać za Wroną i tak było.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Ronin05
Posty: 114
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 15:57
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: Ronin05 »

Kibice Zaksy są dla nie niepojęci. Dostali w prezencie od sędziego mecz, który prawidłowo wygrała Warszawa, a teraz wielkie oburzenie, że jeszcze ktoś ma czelność składać odwołania i walczyć o swoje! Bo przecież Zaksiuni się "Po prostu należy!"
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: drukjul »

Aranger pisze:Nie wiem czy weryfikacja wyniku jest w świetle przepisów legalna, a moje wątpliwości co do niej rodzi jeszcze potencjalny błąd ustawienia Onico, ale powtórzę się - absolutnym skandalem byłoby jak dla mnie niezawieszenie Kaczmarka na minimum jeden mecz.
Po obejrzeniu jeszcze raz tamtej sytuacji na video i zastanowieniu, tam IMHO jednak nie było błędu ustawienia Onico.

Co zaś to weryfikacji meczu, to na podstawie "Regulaminu profesjonalnego współzawodnictwa w piłce siatkowej", którego obowiązującą edycje można ściągnąć ze strony PLS-u http://dl.siatkarskaliga.pl/278186/atta ... 202018.pdf wynikałoby, że w świetle przepisów niemożliwa jest weryfikacja wyniku rozegranego już spotkania poza przyznaniem Onico walkowera, a o tym oczywiście nie może być tutaj mowy. Natomiast ten sam regulamin dopuszcza jednocześnie możliwość powtórzenia spotkania, jeżeli "zawody nie odbyły się prawidłowo" i na skutek protestu jednego z klubów jego wynik nie został zweryfikowany pozytywnie, a to daje władzom PLS-u dość dużą swobodę interpretacji co się pod tym terminem mieści, a co za tym idzie możliwość podjęcia decyzji o powtórzeniu I meczu półfinałowego.
1. Weryfikację zawodów przeprowadza zarządzający na podstawie otrzymanych protokołów. O ile nie zostanie udowodnione co innego, przyjmuje się, iż zawody odbyły się prawidłowo.

2. Decyzje w przedmiocie weryfikacji spotkań ligi zawodowej zarządzający ogłasza w okresowych komunikatach.

3. W przypadku negatywnej weryfikacji wyniku spotkania, zarządzający wskazując przesłanki podjęcia takiego rozstrzygnięcia, orzeka jednocześnie o jego wyniku, to jest przyznaniu walkoweru jednej z drużyn, lub podejmuje decyzję o ponownym rozegraniu spotkania.

4. Zarządzający podejmując decyzję o ponownym rozegraniu spotkania wyznacza termin i miejsce jego rozegrania oraz orzeka, który z zainteresowanych klubów ponosi koszty związane z przełożeniem spotkania, w szczególności koszty organizacji zawodów
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2019, o 12:36 przez drukjul, łącznie zmieniany 2 razy.
kuchcik77
Posty: 2348
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: kuchcik77 »

Kibice Zaksy gremialnie obstawiaja złoto dla Warszawy bi teraz kazdy sedzia dwa razy sie zastanowia czy zagwizdac dla Zaksy...
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: knightrider »

Władze ligi strzelają kolejnego samobója w tym sezonie po papierowych licencjach, Łukasik przyjął piłkę wg przepisów prawidłowo i Penchev skończył atakiem co powinno skutkować końcem meczu, a jak już lecą wywiady o braku jakiejkolwiek reakcji to widać na żywo już że przepisy są tylko na papierze i każdy może interpretować to pod swoje widzimisie. Mając system Video-weryfikacji i tego nie sprawdzić to tym bardziej jest kpina z kibiców. Takie sytuacje można już spokojnie nazywać drukowaniem.
krzysiu
Posty: 5485
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: krzysiu »

Ale ten błąd który odgwizdano podobno własnie nie jest wpisany w możliwość sprawdzenia na challenge'u ;) i tu jest pies pogrzebany
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: knightrider »

krzysiu pisze:Ale ten błąd który odgwizdano podobno własnie nie jest wpisany w możliwość sprawdzenia na challenge'u ;) i tu jest pies pogrzebany
Sędzia ma jeszcze taką opcje jak akcja do powtórki skoro nie jest pewny swoich decyzji.
Ronin05
Posty: 114
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 15:57
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: Ronin05 »

knightrider pisze:Władze ligi strzelają kolejnego samobója w tym sezonie po papierowych licencjach, Łukasik przyjął piłkę wg przepisów prawidłowo i Penchev skończył atakiem co powinno skutkować końcem meczu, a jak już lecą wywiady o braku jakiejkolwiek reakcji to widać na żywo już że przepisy są tylko na papierze i każdy może interpretować to pod swoje widzimisie. Mając system Video-weryfikacji i tego nie sprawdzić to tym bardziej jest kpina z kibiców. Takie sytuacje można już spokojnie nazywać drukowaniem.
Według mnie już sama ilość pomyłek sędziowskich na korzyść Zaksy jest zastanawiając. Najpierw babole w Zawierciu, potem wycofany sędzia, ale z kolejnym znowu to samo. Ukradziony punkt, ślepota sędziów na przepychance Szymury, nie uznanie Onico prawidłowo wygrane spotkania, i to w kuriozalnych okolicznościach (40 sekund po akcji), kończąc na braku poważnej kary dla Kaczmarka. Co ciekawe, czy wszystkie w kluczowych momentach setów / meczów.
MrBronx
Posty: 293
Rejestracja: 16 maja 2010, o 11:44
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: MrBronx »

Ronin masz dowody wałki To idź do sądu, a nie płaczesz tu od soboty w kółko to samo.

A co jakby ZAKSA w tej chwili z uwagi na kontuzję dłoni Kaczmarka chciała zrobić transfer medyczny np. hmmmm Muserskiego? :P Żadnej decyzji jeszcze nie ma :)

This is Polska :D
cba
Posty: 196
Rejestracja: 12 mar 2009, o 19:54
Płeć: K

Re: PlusLiga 2018/19 mecze o złoto i o brąz

Post autor: cba »

knightrider pisze: Takie sytuacje można już spokojnie nazywać drukowaniem.
mocne, to ktorego a może wszystkich sędziów oskarżasz o drukowanie? a poza tym powinni zweryfikowac wynik (i zniszczyc Kartagine, tfu ZAKSe :D )
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”