ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: drukjul »

Ger@rd pisze:
[...] potraktowano by go jak wariata na każdej szanującej się uczelni matematycznej.
Wybacz, ale nie wszystko w życiu da się sprowadzić do matematyki, tym bardziej do algebry na poziomie szkoły elementarnej.

Dotyczy to nawet logiki sportu i przebiegu poszczególnych zawodów rywalizacji sportowej, gdzie nieprzypadkowo na przykład ci sportowcy, którzy potrafili wznieść się na wyżyny i byli wyjątkowo skuteczni w ostatnich sekundach ważnych spotkań, jak choćby Michael Jordan przechodzą do legendy, a ci którzy byli skuteczni w tych samych meczach tylko na samym początku kwart są całkiem sprawiedliwie zapominani.

Natomiast gdyby ktoś samymi liczbami próbował opisać choćby historię Europy, obrazy El Greca, IX Symfonię Beethovena to nie kwalifikuje się jeszcze do czubków, naraża się jedynie na śmieszność.
jaet pisze:Dla mnie Gardini w Modenie i to raczej klepnięte już ze 3 tygodnie temu. I Andrea od dłuższego czasu wiedział, że Zaksa będzie szukała na ławce zmiany i nie sądzę też, że Velasco obudził się w środę rano i stwierdził dość :]. Oczywiście Giani też mógłby być brany pod uwagę, ale jednak jest pod kontraktem, a jego rozwiązanie będzie kosztowało.
Sorry za włoski offtop.
Nie do końca chyba jest tak jak mówisz, w innym wypadku w podlinkowanym przeze mnie wywiadzie Gardini nie odniósłby się wcale do oferty jaką otrzymał z Piacenzy. Zresztą prezes klubu z Modeny Catia Pedrini jeszcze dwa dni temu, w wywiadzie telewizyjnym wyrażała nadzieję, że Julio Velasco pozostanie trenerem żółto-niebieskich w przyszłym sezonie i raczej nie była to wcale tak zwana "zasłona dymna". Coś się musiało stać niespodziewanego w ciągu ostatnich 48h. Nie znamy kulis tej dymisji i motywów Argentyńczyka, ale na razie wygląda na to, że Velasco sam zrezygnował z dalszej pracy szkoleniowca w Modenie, a nie z niego zrezygnowano.
Ger@rd
Posty: 72
Rejestracja: 16 gru 2018, o 13:14
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Ger@rd »

drukjul pisze: Natomiast gdyby ktoś samymi liczbami próbował opisać choćby historię Europy, obrazy El Greca, IX Symfonię Beethovena to nie kwalifikuje się jeszcze do czubków, naraża się jedynie na śmieszność.
Tylko teraz trzeba zadać pytanie co chciał opisać M. Pałus. Bo ocenie ważności punktów na początku i na końcu seta jest dużo bliżej do matematyki niż malarstwu czy muzyce.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

No, akurat symfonię opisano liczbą. Dziewięć.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: drukjul »

Ger@rd pisze:
drukjul pisze: Natomiast gdyby ktoś samymi liczbami próbował opisać choćby historię Europy, obrazy El Greca, IX Symfonię Beethovena to nie kwalifikuje się jeszcze do czubków, naraża się jedynie na śmieszność.
Tylko teraz trzeba zadać pytanie co chciał opisać M. Pałus. Bo ocenie ważności punktów na początku i na końcu seta jest dużo bliżej do matematyki niż malarstwu czy muzyce.


To tylko Twoja opinia. Zdobywanie i tracenie punktów w grach zespołowych, szczególnie w takim sporcie jak siatkówka, to zawsze wypadkowa pobudzenia somatycznego, pobudzenia poznawczego, różnych stanów emocjonalnych i przeżywanego stresu przez sześciu ludzi na parkiecie, w tym minimum trzech, którzy w konkretnej akcji dotykają piłkę. Jednych zawodników jakaś sytuacja i określony na tablicy wynik pozytywnie mobilizuje, innych wyraźnie deprymuje – zupełnie inaczej niż w systemie dziesiętnym, gdzie liczby są zawsze takie same i wszystkie liczby można zapisać za pomocą dziesięciu cyfr, ludzie są bardzo różni i też często inaczej się zachowują, kiedy widmo porażki zagląda im w oczy, lub przeciwnie zwycięstwo mają wydaje się już na wyciągnięcie ręki. Dlatego akcja przy 1:1, a 14:13 w tie-breaku to dla nich bardzo często, podobnie jak właśnie w przypadku wartościowych dzieł sztuki i zwykłej tandety sztukę tylko udającą, wręcz niebo a ziemia

Zresztą pragnę zauważyć, że oficjalne stanowisko Plusligi o braku weryfikacji wyniku meczu w Kędzierzynie wskazuje właśnie na to że nie była to ostatnia akcja meczu i "że po zaistniałym zdarzeniu oraz po udzieleniu sankcji zawodnikowi ZAKSA Kędzierzyn (Kaczmarek) zespół ONICO Warszawa prowadził nadal 15:14 w secie 5, posiadał piłkę meczową i w dalszym ciągu miał możliwość rozstrzygnięcia niniejszego spotkania sportowo na swoją korzyść."

Kierując się powyżej przyjętą logiką, gdyby to była ostatnia akcja przy meczowej dla ZAKS-y, a nie dla Onico, to warszawski zespół znacznie szybciej mógłby liczyć na weryfikacje wyniku/powtórzenie meczu ;)

Zatem cały, w mojej opinii naciągany, czy wręcz zupełnie nieprawdziwy wywód pana Pałusa mówiący "że błąd sędziego na początku spotkania ma taki sam ciężar gatunkowy jak ten popełniony na końcu spotkania", który Plusliga sprzedaje nam na swojej stronie internetowej, stoi nawet w jawnej sprzeczności do wcześniej zajętego przez tę samą Plusligę stanowiska o braku weryfikacji wyniku, czy powtórzenia spotkania w Kędzierzynie w I meczu finałowym, bo w tym oficjalnym uzasadnieniu nawet dwa razy - nie tylko w przypadku meczowej dla Onico w tie-breaku, ale także w przypadku błędu przy dodawaniu protokolantki w IV secie, wskazuje się właśnie wyraźnie na to, że w setach i meczach mamy zarówno akcje punktowe, jak i pomyłki sędziów bardziej istotne i te mniej ważne, nie mające aż takiego wpływu na wynik końcowy.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2019, o 21:01 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Wiadomo, że inną punkty mają wagę w końcówkach a inne na początku seta. Mniej więcej o to toczy się debata ws. Muzaja. Ale przepisy nie mogą tego uwzględniać.
Z dwóch powodów.
Pierwszy jest tak oczywisty, że nie będę go nawet pisał, a drugi...
A zresztą.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Ger@rd
Posty: 72
Rejestracja: 16 gru 2018, o 13:14
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Ger@rd »

Noworoczny pisze:Wiadomo, że inną punkty mają wagę w końcówkach a inne na początku seta.
Ano właśnie cały pic w tym, że nie mają.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: drukjul »

Włoskie media informują, że otrzymali właśnie komunikat prasowy klubu Piacenza Volley, że Andrea Gardini będzie nowym trenerem przyszłorocznego beniaminka Serie A1 i że podpisał kontrakt na dwa sezony. Nowy trener ma spotkać się z włoskimi dziennikarzami i zostać zaprezentowany na konferencji prasowej we wtorek 14 maja http://www.sportpiacenza.it/pallavolo/v ... cenza.html

Tej informacji nie ma jednak jeszcze na oficjalnej stronie klubu z Piacenzy, ani też w mediach społecznościowych.
Gibson
Posty: 287
Rejestracja: 19 gru 2018, o 14:20
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Gibson »

No i bardzo dobrze, ouf wiedersehaen konserwa
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: drukjul »

To jednak prawda, że obecna Plusliga to liga paradoksów. Auf Wiedersehen po sezonie wszędzie na świecie zwykle mówiło się tym szkoleniowcom, którzy medale przegrywali. A u nas w tym roku wywalono po sezonie tych dwóch, którzy akurat wywalczyli złoto i srebro rozgrywek i na dokładkę zdobyli jeszcze puchar Polski. Taka nowa świecka tradycja panów prezesów.

Trenerzy w Pluslidze we własnym interesie będą teraz pewnie bardziej uważać, żeby nie przesadzać z tymi sukcesami. :]
Awatar użytkownika
hvar
Posty: 113
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:21
Płeć: M
Lokalizacja: skądinąd

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: hvar »

drukjul pisze: A u nas w tym roku wywalono po sezonie tych dwóch, którzy akurat wywalczyli złoto i srebro rozgrywek i na dokładkę zdobyli jeszcze puchar Polski.
Nie zapominajmy jeszcze o trenerze, który osiągnął 3 miejsce w Lidze Mistrzów. Ex aequo z Perugią :-)
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1069
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: mitam »

Jest na insta Piacenzy.....
Awatar użytkownika
alfer
Posty: 44
Rejestracja: 7 lut 2012, o 13:38
Płeć: M
Lokalizacja: Gliwice

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: alfer »

niebiesko-biało-czerwony ( ZAKSA fan)
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: lukecik »

Bardzo dobra wiadomość. Trzymam kciuki, żeby zespół wziął Antiga, a nie ktoś typu Chadała.
Awatar użytkownika
b^free
Posty: 315
Rejestracja: 21 sty 2014, o 14:50
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: b^free »

Świetna wiadomość!
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Kicu »

Zastanawiam się czy kiedykolwiek cieszono się tak bardzo z odejścia trenera, który zdobył Mistrzostwo i Puchar :]
Ale nie ukrywam, że sam jestem zadowolony. Nigdy fanem Gardiniego nie byłem.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1069
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: mitam »

No to zaczynamy spekulacje .... wątpię w Stefana.... Ja zobaczylbym chętnie np. Cretu
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: drukjul »

Kicu pisze:Zastanawiam się czy kiedykolwiek cieszono się tak bardzo z odejścia trenera, który zdobył Mistrzostwo i Puchar :]
.
Mhm. Nie sposób nie zauważyć, że wersje o odejściu z ZAKS-y samego Gardiniego i Świdra dość diametralnie się różnią. W oświadczeniu mowa wyraźnie ustami prezesa, że klub złożył Gardiniemu propozycję "kontynuacji współpracy":
"Po ostatnim bardzo udanym sezonie pod wodzą Andrei Gardiniego klub złożył mu propozycję kontynuacji współpracy. Andrea podjął decyzję o powrocie do Włoch. Na pewno jego postać zapisze się w historii klubu na długie lata. Bardzo dziękuję mu za współpracę i życzę dalszych sukcesów zawodowych"

https://zaksa.pl/andrea-gardini-odchodzi-z-zaksy/
A z kolei sam Gardini kilkadziesiąt godzin temu w wywiadzie dla włoskich mediów powiedział, że jedyną propozycję jako prezes Świderski mu złożył zaraz po sezonie, to prośba aby poczekał kilka tygodni i mglista obietnica możliwego powrotu do rozmów o przedłużeniu kontraktu trenerskiego w przyszłości:
"Il presidente dello Zaksa quando ci siamo salutati mi ha detto che in quel momento non poteva confennanni perché i vertici societari erano azzerati dopo le elezioni locali; mi ha anche chiesto di aspettare qualche settimana, il tempo che aveva bisogno per farmi un’offerta".

https://www.volleynews.it/2019/05/10/ga ... on-lunica/
Przyznam, że po ostatnich relacjach prezesa Świderskiego na temat oglądanych przez nas wszystkich zdarzań z gatunku "opacznie i na odwrót", czy "z góry do dołu", jestem znacznie bardziej skłonny wierzyć w prawdziwość wersji wydarzeń Gardiniego. ;)
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: pietrus72 »

Mam nadzieję że świeższa krew na stanowisku trenerskim i statystyka podziała mobilizująco na kadrę,Antiga w Zaksie ? chyba mówiono o tym wiele poglosek ,ale po tym zdarzeniu co wydarzyło się w 1 meczu finałowym szansa zatrudnienia Francuza w klubie oceniam na 50/50,jeden już odpadł a drugi chyba tez,pisałem że ich jest trzech ...teraz ciekawie kogo wezmą na stołek trenerski ,roszad malo na wakatach .Cretu ? śmieszne. Niby trener dobry ,ale nie ośmieszajmy się ,inną grę i taktykę preferuje.
Gibson
Posty: 287
Rejestracja: 19 gru 2018, o 14:20
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Gibson »

drukjul pisze:To jednak prawda, że obecna Plusliga to liga paradoksów. Auf Wiedersehen po sezonie wszędzie na świecie zwykle mówiło się tym szkoleniowcom, którzy medale przegrywali. A u nas w tym roku wywalono po sezonie tych dwóch, którzy akurat wywalczyli złoto i srebro rozgrywek i na dokładkę zdobyli jeszcze puchar Polski. Taka nowa świecka tradycja panów prezesów.

Trenerzy w Pluslidze we własnym interesie będą teraz pewnie bardziej uważać, żeby nie przesadzać z tymi sukcesami. :]

A to nie jest czasem tak, że sami chcieli odejść?
Awatar użytkownika
Hrabia_Monte_Christo
Posty: 137
Rejestracja: 17 kwie 2019, o 19:25
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Hrabia_Monte_Christo »

Najbardziej obawiam się tego, iż trenerem zostanie Michał Chadała. Z całym szacunkiem do niego, ale już to przerabialiśmy ze Świderskim na ławce.
Jeśli "Misiek" zostanie trenerem, to wyrokuję, iż zacznie się powolna agonia Zaksy.

Dla mnie osobiście kandydatem numer jeden jest Antiga.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: drukjul »

Sam Antiga na pewno nie chciał odchodzić z Warszawy:
"To pierwsza taka pana sytuacja w karierze?

– Tak, pierwsza.

Podziwiam w takim razie pana spokój.

– Nie chcę się martwić o przyszłość. To nic nie da, po prostu sprawy się tak ułożyły. Co do klubu i powodów podjęcia decyzji o nieprzedłużaniu ze mną kontraktu, to proszę o nie zapytać władz zespołu. Ja w pewnym momencie wybrałem ONICO Warszawa z pełną odpowiedzialnością za to, co zrobiłem. Co do przyszłości, to moim celem jest znalezienie miłego, dobrego, ale i innego miejsca."


https://siatka.org/pokaz/stephane-antig ... yli-zloto/
Gardini z tego co on sam mówi w podlinkowanym wywiadzie, z kolei sam miał dużą ochotę wrócić do Włoch po ośmiu sezonach pracy w Polsce, ale jednocześnie przyznaje, że zadecydowało to, że nie dostał w Kędzierzynie konkretnej propozycji i musiał szukać dla siebie pracy tam "gdzie jest ta praca". W sumie to ciekawa też jest wzmianka Włocha o wyborach lokalnych w Polsce i ich możliwym wpływie na decyzje personalne w klubie w najbliższym czasie. Albo Świder użył tego tylko jako wygodnego pretekstu w rozmowach z Gardinim, albo rzeczywiście może i nawet sam ma jakieś plany wejścia w politykę po eurowyborach - jak wiadomo ostatnio uczestniczył w zjeździe jednej z partii politycznych. I to takiej która ma aktualnie coś tam do powiedzenia nawet w przypadku stanowisk ministerialnych.
Gibson
Posty: 287
Rejestracja: 19 gru 2018, o 14:20
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Gibson »

PiSu?
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1069
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: mitam »

A tymczasem Sam dorabia sobie w Katarze ....
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: alimak »

Za coś trzeba długi po Tomaszu spłacać.
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Robert77 »

SYGNECIK - następny, który mimo swojej ,,pokraczności"okrył się chwałą dzięki geniuszowi Tonittiego. Pomimo zdobytego złota w Kędzierzynie po jego odejściu płakało będzie niewielu.
W mojej pamięci zostaną na zawsze:
- całkowita bezradność w finałach 2018, gdzie cudem przeszliśmy Olsztyn,
- całkowita bezradność i brak formy w finałach 2019,
- heroiczne boje z Zawierciem skleconym z zawodników ,,przekreślonych" w Zaksie,
- heroiczny bój z Onico, zdziesiątkowane przez kontuzje i pozalepiane czym się da.

Oczy bolały od patrzenia na te ,,widowiska"- mam nadzieję nigdy więcej.
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: KentuckiFan »

Robert77 pisze:SYGNECIK - następny, który mimo swojej ,,pokraczności"okrył się chwałą dzięki geniuszowi Tonittiego. Pomimo zdobytego złota w Kędzierzynie po jego odejściu płakało będzie niewielu.
W mojej pamięci zostaną na zawsze:
- całkowita bezradność w finałach 2018, gdzie cudem przeszliśmy Olsztyn,
- całkowita bezradność i brak formy w finałach 2019,
- heroiczne boje z Zawierciem skleconym z zawodników ,,przekreślonych" w Zaksie,
- heroiczny bój z Onico, zdziesiątkowane przez kontuzje i pozalepiane czym się da.

Oczy bolały od patrzenia na te ,,widowiska"- mam nadzieję nigdy więcej.
Podpisuje się pod tym. Okey wielu zapewne powie, że kurczę zdobył Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, czego gawiedź chce... Ale także uważam, że pewien potencjał i możliwości przy tym trenerze zostały wyczerpane. Myślę, że zarówno trener jak i władze klubu wiedziały, żę w tym miejscu zakończy się 2-letnia misja. Mam nadzieję, że nowy trener tchnie w zespół nową pozytywną energię. Jeżeli będzie to Antiga to nawet ze względu na Bena może to być kluczowe, bo Ben jest kluczowy dla nas.
Dyskutować zawsze warto.
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: alimak »

Robert77 pisze:SYGNECIK - następny, który mimo swojej ,,pokraczności"okrył się chwałą dzięki geniuszowi Tonittiego. Pomimo zdobytego złota w Kędzierzynie po jego odejściu płakało będzie niewielu.
W mojej pamięci zostaną na zawsze:
- całkowita bezradność w finałach 2018, gdzie cudem przeszliśmy Olsztyn,
- całkowita bezradność i brak formy w finałach 2019,
- heroiczne boje z Zawierciem skleconym z zawodników ,,przekreślonych" w Zaksie,
- heroiczny bój z Onico, zdziesiątkowane przez kontuzje i pozalepiane czym się da.

Oczy bolały od patrzenia na te ,,widowiska"- mam nadzieję nigdy więcej.
Nie zapominaj o bezradności w półfinale Pucharu Polski 2018...
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Son »

To prawda, chyba nikt nie będzie specjalnie tęsknił. Ale jednak, trzeba oddać Gardiniemu co cesarskie.
Podwójna korona była? Była. I to pomimo niesamowitych transferów Stoczni, Cretu i jego Resovii, którą zaraz poukłada, Skry, która wejdzie na swój poziom, Warszawy z Kurkiem (chociaż tu możemy dać tytuł Mistrza Polski Honoris Causa, ku uciesze wielu) i najważniejsze, pomimo Pawcia, który niczym Saruman wysyłał nad Kędzierzyn czarne chmury zwiastujące ich szybki upadek :D Czy będzie lepiej? Zobaczymy. Choć jak było powiedziane w filmie "Biali nie potrafią skakać", czasem opłaca się gorzej wygrać niż lepiej przegrać.
Ktoś powie, że właśnie dlatego wygrali. Ale podobnie jest w tenisie, trzeba umieć wykorzystać dobrą drabinkę do finału.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2019, o 12:09 przez Son, łącznie zmieniany 1 raz.
Zaksa na maksa
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: qtp »

Robert77 pisze:Oczy bolały od patrzenia na te ,,widowiska"- mam nadzieję nigdy więcej.
Doceń Sygnecika swego, bo możesz mieć gorszego ;) Miał Gardo dużo szczęścia w tym sezonie (w poprzednim troche pecha), ale moim zdaniem wypada zdecydowanie na +
tomaszn
Posty: 164
Rejestracja: 22 lut 2013, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Zgierz

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: tomaszn »

qtp pisze:
Robert77 pisze:Oczy bolały od patrzenia na te ,,widowiska"- mam nadzieję nigdy więcej.
Doceń Sygnecika swego, bo możesz mieć gorszego ;) Miał Gardo dużo szczęścia w tym sezonie (w poprzednim troche pecha), ale moim zdaniem wypada zdecydowanie na +
Mając takich zawodników i taki budżet ciężko nie wypaść na plus....
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”