Jastrzębski Węgiel

Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Guilder »

A jak wygląda sytuacja z kontraktem Roberta Prygla?
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Dee-Jay
Posty: 488
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Dee-Jay »

Dennis Guilder pisze:A jak wygląda sytuacja z kontraktem Roberta Prygla?
Kończy się po sezonie.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Guilder »

No więc oprócz Samici jego też wypadałoby zatrzymać. Ciężko im będzie w przeciwnym razie, bo chcąc się liczyć w walce o medale musieliby kogoś sprowadzić na jego miejsce, a doliczając do tego wcześniejsze przypuszczenia co do zmiany w składzie to prawie cała szóstka byłaby zmieniona.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Dee-Jay
Posty: 488
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Dee-Jay »

Dennis Guilder pisze:No więc oprócz Samici jego też wypadałoby zatrzymać. Ciężko im będzie w przeciwnym razie, bo chcąc się liczyć w walce o medale musieliby kogoś sprowadzić na jego miejsce, a doliczając do tego wcześniejsze przypuszczenia co do zmiany w składzie to prawie cała szóstka byłaby zmieniona.
Właśnie ostatnio to Yudin zaczyna mecze w "6" i nie wiem czy to nie oznacza że z Robertem działacze się nie pożegnaja...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Guilder »

No cóż, nie uważam za roztropne wymienianie Prygla na Yudina, ale to nie moja sprawa. zakładając, że wystawianie ostatnio Yudina oznacza to co napisałeś, czyli że prawdopodobnie Prygiel idzie po sezonie do innego klubu.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1495
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Biciut »

zapominacie o Kamińskim. jestem pewien, że kiedy ten chłopak dostanie szanse to ją bardzo dobrze wykorzysta :) no chyba, że mają na oku kogoś wybitnego na tę pozycje. Wracając do środkowych to odnoszę wrażenie, że Adaś Nowik był zakontraktowany tylko dlatego, że nie udało się z Grzybem rok temu. Freriks to znowu efekt nieudanej transakcji z Puyolem, Redwitzem i Woickim
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Ted »

Dennis Guilder pisze:No cóż, nie uważam za roztropne wymienianie Prygla na Yudina, ale to nie moja sprawa. zakładając, że wystawianie ostatnio Yudina oznacza to co napisałeś, czyli że prawdopodobnie Prygiel idzie po sezonie do innego klubu.
A nie jest tak, że on z musu na Grygla został atakującym ??? I w przyszłym sezonie wróci na przyjcie ??? ;)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Arff »

Biciut pisze: Freriks to znowu efekt nieudanej transakcji z Puyolem, Redwitzem i Woickim

Nie prawda... po pierwsze Puyol mówił że nie dostał poważnej oferty z Polski, po drugie Freriks albo Hardy mówił, że zarówno jeden jak i drugi uzgodnili warunki już w marcu i grali w belgijskim klubie nie wiedząc o tym że w przyszłym roku znowu będą na siebie patrzeć :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1495
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Biciut »

w zasadzie ciężko mówić tutaj o tym kiedy tak naprawde w klubie rozpoczyna się wyszukiwanie nowych zawodników i składanie ofert więc ciężko coś powiedzieć na ten temat ale odnosze wrażenie, że bardziej zależało władzom na Woickim niż na Holendrze
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Guilder »

Ted pisze:
Dennis Guilder pisze:No cóż, nie uważam za roztropne wymienianie Prygla na Yudina, ale to nie moja sprawa. zakładając, że wystawianie ostatnio Yudina oznacza to co napisałeś, czyli że prawdopodobnie Prygiel idzie po sezonie do innego klubu.
A nie jest tak, że on z musu na Grygla został atakującym ??? I w przyszłym sezonie wróci na przyjcie ??? ;)
Pierwsza część zdania na pewno jest prawdą, co do tego czy wróci na przyjęcie to nie ma pewności. Wg mnie nie wróci, jeśli z czwórki Samica, Hardy, Rafa, Pęcherz, zostanie co najmniej trzech. Ale to tylko spekulacje. Niezależnie od tego wszystkiego zastąpić Prygla będzie prawie niemożliwym. Chyba że JW zaskoczy nas jakimś spektakularnym transferem i to akurat na tą pozycję.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Ted »

Dennis Guilder pisze:Chyba że JW zaskoczy nas jakimś spektakularnym transferem i to akurat na tą pozycję
Np. transferem trenera :) Jak wiemy to właśnie od tej osoby będzie zależało, na jakiej pozycji zagra Australijczyk w przyszłym sezonie :)
dziq
Posty: 359
Rejestracja: 6 maja 2008, o 21:07

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: dziq »

a może Prygiel zechce pomieszkać w rodzinnym domu i wróci do Radomia
Nagorski
Posty: 419
Rejestracja: 26 mar 2009, o 20:40
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Nagorski »

Samica łysy 8-)
"Nie mamy już nic do wygrania w tej chwili, a szczególnie do przegrania" J. Strumiłło
Gdzie się podziali, dobrzy sędziowie... Dudek to taki fajny ptak.
Florian
Posty: 161
Rejestracja: 6 kwie 2009, o 16:29
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Florian »

Cos mu chyba ta fryzura nie pomogła, Samik zagrał słaby mecz, z resztą podobnie jak cale Jastrzebie. Robert w pierwszym secie jechal na prawie 70% skutecznosci a pod koniec meczu spadł na ok 30%! Az wszedl Igor za niego, pewnie dzis Igor zagra od poczatku. Oby wygrali, bo 2:0 przed meczami w Jastrzebiu to bylby dramat.
Awatar użytkownika
dwrchuck
Posty: 137
Rejestracja: 9 lut 2008, o 23:39
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: dwrchuck »

Rok temu Olsztyn w półfinale z żółtymi (chociaż już teraz to prawie biało-czerwoni, bo szachownica o takich kolorach powiewa nad KK) w podobnych okolicznościach przegrał 3:0 w pierwszym meczu, żeby na następny dzień odwdzięczyć się tym samym wynikiem. Oby tak się stało w tym przypadku.
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Urban »

Wiele emocji wzbudziła wczorajsza decyzja sędziów, po której, w czwartym secie meczu półfinałowego ze Skrą Bełchatów jastrzębianom odebrano pięć punktów. Dzisiaj działacze klubu ze Śląska wysłali protest do centrali PZPS i PLPS, w którym domagają się powtórzenia meczu.

Zarząd Klubu Sportowego Jastrzębski Węgiel S.A., w związku z serią błędnych decyzji sędziowskich podjętych podczas meczu PlusLigi w dniu 10.04.2009 pomiędzy PGE Skrą Bełchatów i Jastrzębskim Węglem, które wypaczyły wynik meczu, wnioskuje o powtórzenie meczu.

Cała Polska, dzięki transmisji w telewizji Polsat widziała błędy komisji sędziowskiej, które doprowadziły do wypaczenia wyniku meczu półfinałowego.

Sędzia II oraz sekretarz zawodów dopuścili przed rozpoczęciem IV seta do gry zawodnika Jastrzębskiego Węgla z nr 1 Adama Nowika (dowód nagranie meczu), który nie był wpisany na kartce ustawień przekazanej komisji sędziowskiej, a tym samym w protokole meczu, uznając tym samym ustawienie Jastrzębskiego Węgla za właściwe. Sędzia sekretarz i sędzia II nie ingerują, kiedy przy stanie 2:1 pod siatkę wchodzi Adam Nowik.

Nie reagują także, kiedy Nowik przy stanie 6:6 wykonuje zagrywkę. Kolejne błędy komisji sędziowskiej następują przy stanie 10:9. Uważamy, że wszelkie decyzje powinny zostać podjęte przez sędziego I, który jednak w czasie 10 minutowego medialnego skandalu nie opuścił swojego stanowiska. A jak widać w obrazie telewizyjnym, decyzje podejmuje obsada stolika sędziowskiego oraz sędzia II.
Kolejnym nadużyciem jest przekazanie przez komisję sędziowską kartki z ustawieniami komentatorom TV Polsat.

Nie można także nie wspomnieć o atmosferze panującej na hali, wrogiej dla Jastrzębskiego Węgla, podsycanej przez spikera zawodów oraz jednostronnej agresywnej postawie ochrony wobec trenerów i działaczy naszej drużyny.

Pragniemy przypomnieć, że PlusLiga jest ligą profesjonalną. W związku z tym niezrozumiałe jest, aby w meczu dwóch czołowych polskich zespołów, gdzie trenerami są obcokrajowcy, sędzia II nie znał języka angielskiego. Prosimy o rozpatrzenie naszego wniosku w trybie natychmiastowym.
Czekałem na protest i się doczekałem. Tylko, że i tak nie zostanie rozpatrzony pozytywnie.
Rozumiem protest protestem, ale z tą atmosferą to trochę przesadzili. A ochrona, co? Bo nie wpuściła na ławkę prezesunia i innych tłumaczy? A kto może przebywać na ławce rezerwowych? Dziwne, że nie domagają się powtórzenia na własnym boisku albo na neutralnym.
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1495
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Biciut »

jestem ciekaw odpowiedzi wladz ligi dotyczącej meczu z Bełchatowem... wg. mnie powinien się rozegrać od stanu 2:1 dla Skry, żeby nie było nieporozumień i na neutralnym gruncie.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Mate »

Nie widziałem spotkania, ale powinien zostać rozegrany 4 set, a nie cały mecz. Takie jest moje zdanie.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Urban »

Jak wyobrażacie sobie zorganizowanie spotkania od czwartego seta? Trochę bez sensu. No ale skoro w piłce nożnej można rozegrać od np. 60 minuty.
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
antoninette
Posty: 190
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 20:53
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: antoninette »

Nie można także nie wspomnieć o atmosferze panującej na hali, wrogiej dla Jastrzębskiego Węgla, podsycanej przez spikera zawodów oraz jednostronnej agresywnej postawie ochrony wobec trenerów i działaczy naszej drużyny.

a to to mnie rozwaliło na łopatki!
:]
bo Skrę to w Jastrzębiu kochają, co nie?
una passione da vivere
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: pk+ »

Urban pisze:Jak wyobrażacie sobie zorganizowanie spotkania od czwartego seta? Trochę bez sensu. No ale skoro w piłce nożnej można rozegrać od np. 60 minuty.
Jak to jak od stanu 2:1 w setach do 3:1 albo 2:3 :)
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Guilder »

Biciut pisze:jestem ciekaw odpowiedzi wladz ligi dotyczącej meczu z Bełchatowem... wg. mnie powinien się rozegrać od stanu 2:1 dla Skry, żeby nie było nieporozumień i na neutralnym gruncie.
A dlaczego na neutralnym gruncie? Podaj jakikolwiek logiczny argument. Tylko poważny, bo to co napisali Kozłowski i Grodecki o atmosferze to groteska.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Ted »

Urban pisze:A ochrona, co? Bo nie wpuściła na ławkę prezesunia i innych tłumaczy? A kto może przebywać na ławce rezerwowych?
Masz rację na ławce rezerwowych nie mogli zasiadać. Ale z tego co widziałem w telewizji, to oni wcale nie chcieli zasiadać na ławce... A swoją drogą może wiesz, co o za pan (poza sztabem trenerskim i lekarzem/fizjoterapeutą)w garniturze z emblematem Skry zasiadł na dwa sety na ławce bełchatowian w meczu z Jastrzębiem kończącym rundę zasadniczą. Bardzo ta sprawa mnie intrygowała swego czasu ;)
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Urban »

nie no ja nawet myślę, że panowie z zarządu tak są wystraszeni atmosferą która panowała w Bełćhatowie, że liczą na trzy kolejne spotkania u siebie i to nie na lodowisku tylko na kurniku...

Jeszcze ta nieznajomość języka przez sędziego.. A czemu to panowie trenerzy nie mogą nauczyć się polskiego? Przecież to oni pracują w obcym kraju a nie sędzia!
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Urban »

Ted pisze:
Urban pisze:A ochrona, co? Bo nie wpuściła na ławkę prezesunia i innych tłumaczy? A kto może przebywać na ławce rezerwowych?
Masz rację na ławce rezerwowych nie mogli zasiadać. Ale z tego co widziałem w telewizji, to oni wcale nie chcieli zasiadać na ławce... A swoją drogą może wiesz, co o za pan (poza sztabem trenerskim i lekarzem/fizjoterapeutą)w garniturze z emblematem Skry zasiadł na dwa sety na ławce bełchatowian w meczu z Jastrzębiem kończącym rundę zasadniczą. Bardzo ta sprawa mnie intrygowała swego czasu ;)
Jeśli nie mogą zasiadać na ławce to tym bardziej podchodzić do stolika sędziowskiego ;) A pan Grodecki wyglądał wczoraj na płycie boiska tak jakby miał za chwilę rzucić się z pięściami na sędziego...
A co do tego pana to nie wiem o takim incydencie bo nie ogladałem tego spotkania ani o nim nie słyszałem. :P
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2009, o 16:36 przez Urban, łącznie zmieniany 1 raz.
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: pk+ »

Urban pisze:nie no ja nawet myślę, że panowie z zarządu tak są wystraszeni atmosferą która panowała w Bełćhatowie, że liczą na trzy kolejne spotkania u siebie i to nie na lodowisku tylko na kurniku...
Powinien ich wyprosić sędzia a nie nalot ochroniarzy.
Urban pisze: Jeszcze ta nieznajomość języka przez sędziego.. A czemu to panowie trenerzy nie mogą nauczyć się polskiego? Przecież to oni pracują w obcym kraju a nie sędzia!
Pytanie jest nie dlaczego ktoś nie zna polskiego tylko dlaczego sędziowie nie znają przepisów.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Urban »

pk+ pisze: Pytanie jest nie dlaczego ktoś nie zna polskiego tylko dlaczego sędziowie nie znają przepisów.
Pragniemy przypomnieć, że PlusLiga jest ligą profesjonalną. W związku z tym niezrozumiałe jest, aby w meczu dwóch czołowych polskich zespołów, gdzie trenerami są obcokrajowcy, sędzia II nie znał języka angielskiego

o to mi chodzi..
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Guilder »

pk+ pisze:(...)
Powinien ich wyprosić sędzia a nie nalot ochroniarzy.
Jeśli sędziemu nie udaje się wyprosić niepowołanej osoby, robi to ochrona.
pk+ pisze:(...)
Pytanie jest nie dlaczego ktoś nie zna polskiego tylko dlaczego sędziowie nie znają przepisów.
O znajomości języka angielskiego przez sędziów też pisano w tym piśmie, także o tym też jest mowa.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1495
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Biciut »

Dennis Guilder pisze:
Biciut pisze:jestem ciekaw odpowiedzi wladz ligi dotyczącej meczu z Bełchatowem... wg. mnie powinien się rozegrać od stanu 2:1 dla Skry, żeby nie było nieporozumień i na neutralnym gruncie.
A dlaczego na neutralnym gruncie? Podaj jakikolwiek logiczny argument. Tylko poważny, bo to co napisali Kozłowski i Grodecki o atmosferze to groteska.

Chociażby dlatego, żeby spotkanie zostalo dokończone w czysto sportowym duchu. Bynajmniej nie chodzi mi tutaj o atmosfere bo wkoncu kazdy kibic pragnie zwyciestwa wlasnej drużyny.
Bądźmy realistami nie będzie 5 meczu. Skra do tego nie dopuści ;) nie w tym skladzie
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Ted »

Urban pisze:A pan Grodecki wyglądał wczoraj na płycie boiska tak jakby miał za chwilę rzucić się z pięściami na sędziego...
Mam taką prośbę, bo pozwoliłem sobie odtworzyć fragment kiedy do stolika podszedł Zdzisław Grodecki, w którym momencie tak wyglądał. Dla ułatwienia Grodecki pojawia się w momencie 17 min 13 sek. A nie zauważyłem, aby zachowywał się w sposób, który wspomniałeś. Może to kwestia oceny ??? :) Bo jeśli prawdą jest to co piszesz, sędzia mógłby dochodzić sprawiedliwości przed sądem.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”