Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

co do samych zawodników GKSU komentowac całej sprawy nie moga bo klub moze rozwiazac z nimi umowy dla nich chyba lepiej zeby rozwiazali umowy i grali gdzie indziej zwłaszcza ze Janek Nowakowski czy Janek Firlej nawet Adrian Buchowski na brak ofert narzekac nie będą nie zdziwiłbym sie jakby po tą pierwsza dwójke zgłosił sie ktos z 5 Jastrzębie/Bełchatów/Zaksa/Resovia/Onico
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Miszczu-xdd »

Na papierze Skra jest faworytem do MP, ale nie jedynym, bo Zaksa i Jastrzębski też wyglądają bardzo mocno, do tego nie wiadomo jeszcze do końca co z Warszawą, Resovią, tu różnica jest taka że w Wawie nie wiemy jeszcze za bardzo jak będzie wyglądał atak i 2 przyjmujący, a Resovia to Resovia tu mniej niewiadomych, ale tam nie wiadomo jak to wszystko zagra, bo znowu trzy czwarte składu jest nowe.
A w LM Skra oczywiście że będzie mogła powalczyć o dobry wynik, ale tak samo Zaksa.Na bicie się o wygranie raczej nie ma co liczyć, bo jest Perugia, Zenit Kazań, Lube jeśli utrzyma skład.
Więc nie snujmy tu nie wiadomo jakich planów.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 867
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Jacek »

filippiotro pisze:Dodaj do tego Verve i robi się bardzo ciekawie.

Ziobrowski/Ktoś lepszy - Trinidad - Szalpuk? - Kwolek - Nowakowski - Wrona/Lemański - Wojtaszek
Być może mi umknęło ale kolejny raz Lemański pojawia się na forum w składzie Warszawy. Czy mogę poprosić o źródło tej informacji?
jinx pisze:Nie stać ich na Szalpuka.
100% racji. Ale są inni przyjmujący, których Anastasi zna i którzy trenera znają i szanują i chętnie przyjdą do Warszawy ;-)
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

Miszczu-xdd pisze:Na papierze Skra jest faworytem do MP, ale nie jedynym, bo Zaksa i Jastrzębski też wyglądają bardzo mocno, do tego nie wiadomo jeszcze do końca co z Warszawą, Resovią, tu różnica jest taka że w Wawie nie wiemy jeszcze za bardzo jak będzie wyglądał atak i 2 przyjmujący, a Resovia to Resovia tu mniej niewiadomych, ale tam nie wiadomo jak to wszystko zagra, bo znowu trzy czwarte składu jest nowe.
A w LM Skra oczywiście że będzie mogła powalczyć o dobry wynik, ale tak samo Zaksa.Na bicie się o wygranie raczej nie ma co liczyć, bo jest Perugia, Zenit Kazań, Lube jeśli utrzyma skład.
Więc nie snujmy tu nie wiadomo jakich planów.
nie zapędzałbym sie tak jeszcze wiadomo para Kłos/ewnetualnie Bieniek jest mocna do tego Filipiak z Petkoviciem ale Sander pod duzym znakiem zapytania pamietajcie ze on przez pół roku nie grał przez kontuzje barku a tu ma robic za podstawowego gracza
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: jinx »

Jacku

Nie wątpię, że tacy są. AA to jednak uznana marka. Nie wątpię, że Artur mocno obniży swoje oczekiwania i zagra w Vervie.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Jacek pisze: Być może mi umknęło ale kolejny raz Lemański pojawia się na forum w składzie Warszawy. Czy mogę poprosić o źródło tej informacji?
Umknęło Ci z Lemańskim, było już o nim w Przeglądzie Sportowym, Super Nowościach, Prawdach Siatki itp.

Tak teoretycznie, gdyby na rynku transferowym pojawił się Jarosz, sądzicie że w obecnej sytuacji Vervy też byłby zbyt drogim graczem?
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Miszczu-xdd »

ollo0 pisze:
Miszczu-xdd pisze:Na papierze Skra jest faworytem do MP, ale nie jedynym, bo Zaksa i Jastrzębski też wyglądają bardzo mocno, do tego nie wiadomo jeszcze do końca co z Warszawą, Resovią, tu różnica jest taka że w Wawie nie wiemy jeszcze za bardzo jak będzie wyglądał atak i 2 przyjmujący, a Resovia to Resovia tu mniej niewiadomych, ale tam nie wiadomo jak to wszystko zagra, bo znowu trzy czwarte składu jest nowe.
A w LM Skra oczywiście że będzie mogła powalczyć o dobry wynik, ale tak samo Zaksa.Na bicie się o wygranie raczej nie ma co liczyć, bo jest Perugia, Zenit Kazań, Lube jeśli utrzyma skład.
Więc nie snujmy tu nie wiadomo jakich planów.
nie zapędzałbym sie tak jeszcze wiadomo para Kłos/ewnetualnie Bieniek jest mocna do tego Filipiak z Petkoviciem ale Sander pod duzym znakiem zapytania pamietajcie ze on przez pół roku nie grał przez kontuzje barku a tu ma robic za podstawowego gracza
Przeczytałeś dokładnie o co mi chodzi?
Właśnie o tym napisałem, żeby za bardzo się nie rozpędzać.. I nie powiesz mi że Skra z takim składem nie jest faworytem do MP..
Jest ALE nie jedynym, bo dla mnie takim samym faworytem jest Zaksa i Jastrzębski plus tak jak wspomniałem nie wiadomo jak to zagra w Wawie i Rzeszowie..
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

Miszczu-xdd pisze:
ollo0 pisze:
Miszczu-xdd pisze:Na papierze Skra jest faworytem do MP, ale nie jedynym, bo Zaksa i Jastrzębski też wyglądają bardzo mocno, do tego nie wiadomo jeszcze do końca co z Warszawą, Resovią, tu różnica jest taka że w Wawie nie wiemy jeszcze za bardzo jak będzie wyglądał atak i 2 przyjmujący, a Resovia to Resovia tu mniej niewiadomych, ale tam nie wiadomo jak to wszystko zagra, bo znowu trzy czwarte składu jest nowe.
A w LM Skra oczywiście że będzie mogła powalczyć o dobry wynik, ale tak samo Zaksa.Na bicie się o wygranie raczej nie ma co liczyć, bo jest Perugia, Zenit Kazań, Lube jeśli utrzyma skład.
Więc nie snujmy tu nie wiadomo jakich planów.
nie zapędzałbym sie tak jeszcze wiadomo para Kłos/ewnetualnie Bieniek jest mocna do tego Filipiak z Petkoviciem ale Sander pod duzym znakiem zapytania pamietajcie ze on przez pół roku nie grał przez kontuzje barku a tu ma robic za podstawowego gracza
Przeczytałeś dokładnie o co mi chodzi?
Właśnie o tym napisałem, żeby za bardzo się nie rozpędzać.. I nie powiesz mi że Skra z takim składem nie jest faworytem do MP..
Jest ALE nie jedynym, bo dla mnie takim samym faworytem jest Zaksa i Jastrzębski plus tak jak wspomniałem nie wiadomo jak to zagra w Wawie i Rzeszowie..
Powiem ci ze z takim składem skra nie jest faworytem równie dobrze moze odpalic Resovia jak wszystko sie poukłada a na pewno trener Giuliani będzie miec wszystkich zawodników od razu do dyspozycji i która na papierze skład ma mega mocny
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 867
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Jacek »

filippiotro pisze:Umknęło Ci z Lemańskim, było już o nim w Przeglądzie Sportowym, Super Nowościach, Prawdach Siatki itp.
Dziękuję. Ja jednak bym stawiał na inny klub. No ale skoro szacowne media tak twierdzą ... ;-)
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Tharaster »

ollo0 pisze:Powiem ci ze z takim składem skra nie jest faworytem równie dobrze moze odpalic Resovia jak wszystko sie poukłada a na pewno trener Giuliani będzie miec wszystkich zawodników od razu do dyspozycji i która na papierze skład ma mega mocny
Przecież kolega Ci dokładnie TO SAMO napisał, więc o co Ci chodzi?
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: perykles »

Jako kibic Gieksy myśle, że mogę się trochę merytorycznie odnieść do ostatnich doniesień bo widzę, że już tutaj niektórzy użytkownicy rozbierają cały skład GKSu. Oczywiście nie mam zamiaru bronić władz klubu bo szczerze mówiąc tutaj nie ma czego bronić. Do sprawy Dustina się nie odnoszę bo jest ona po prostu żenująca ale np. do artykułu w przeglądzie sportowym gdzie wypowiadał się pan Michalak coś od siebie mogę dorzucić. Oczywiście oskarżenia menedżera były zapewne uzasadnione ale jak to menadżer chciał on swoimi wypowiedziami stworzyć jakąś sensacje. Pisał on tam o cięciach pensji i premii jakby to GKS był jedyną drużyną w Europie, która w dobie wirusa borykała się z takimi problemami. Otóż cięcia są wszędzie, pewnie w niektórych klubach nawet większe, godnym potępienia jest tylko styl w jakim władze klubu prowadzą rozmowy z zawodnikami. Sytuacja jest jednak taka, że pomimo całkowitego braku zainteresowania sekcją siatkówki ze strony prezesa Gieksy, klub już porozumiał się z większością zawodników (jest ich chyba 9/10) i raczej na pewno wystartuje w rozgrywkach w przyszłym sezonie. Pytanie brzmi czy tak nadszarpnięty wizerunek klubu może spowodować problemy z kompletowaniem zespołu ?
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

perykles pisze:Jako kibic Gieksy myśle, że mogę się trochę merytorycznie odnieść do ostatnich doniesień bo widzę, że już tutaj niektórzy użytkownicy rozbierają cały skład GKSu. Oczywiście nie mam zamiaru bronić władz klubu bo szczerze mówiąc tutaj nie ma czego bronić. Do sprawy Dustina się nie odnoszę bo jest ona po prostu żenująca ale np. do artykułu w przeglądzie sportowym gdzie wypowiadał się pan Michalak coś od siebie mogę dorzucić. Oczywiście oskarżenia menedżera były zapewne uzasadnione ale jak to menadżer chciał on swoimi wypowiedziami stworzyć jakąś sensacje. Pisał on tam o cięciach pensji i premii jakby to GKS był jedyną drużyną w Europie, która w dobie wirusa borykała się z takimi problemami. Otóż cięcia są wszędzie, pewnie w niektórych klubach nawet większe, godnym potępienia jest tylko styl w jakim władze klubu prowadzą rozmowy z zawodnikami. Sytuacja jest jednak taka, że pomimo całkowitego braku zainteresowania sekcją siatkówki ze strony prezesa Gieksy, klub już porozumiał się z większością zawodników (jest ich chyba 9/10) i raczej na pewno wystartuje w rozgrywkach w przyszłym sezonie. Pytanie brzmi czy tak nadszarpnięty wizerunek klubu może spowodować problemy z kompletowaniem zespołu ?
1 - Powiedział, że GKS jest jedynym klubem w Europie, z którym takie sprawy jego zawodnicy załatwiali z prawnikami agencji.
2 - Na 100%, nie ma co się łudzić, teraz nie będą się tam rwali do grania.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: alimak »

No jak to? Przecież na 90% był w Będzinie.
Awatar użytkownika
firefoxkk
Posty: 315
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 17:40
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: firefoxkk »

ollo0 pisze:Semeniuk i Łukasik zostają w KK
https://zaksa.pl/kamil-semeniuk-i-piotr ... -w-zaksie/
Bardzo odważne wyzwanie podjął się Łukasik. Mógł iść do każdego innego zespołu w Polsce, który jest niżej w tabeli i byłby podstawowym zawodnikiem, a chcę udowodnić że w ZAKSie bez kontuzji będzie mógł regularnie grać. Grbic tez specyficznie w poprzednim roku go traktował, było widać że woli technicznych zawodników jak Śliwka,Semeniuk. :)
Trzeba zyczyc mu tylko zdrowia...
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: perykles »

Vilgefortz pisze: 1 - Powiedział, że GKS jest jedynym klubem w Europie, z którym takie sprawy jego zawodnicy załatwiali z prawnikami agencji.
2 - Na 100%, nie ma co się łudzić, teraz nie będą się tam rwali do grania.
Napisał dokładnie tak "GKS to jedyny klub w Europie, w rozmowach z którym jesteśmy zmuszeni skorzystać z pomocy mecenasa pracującego dla naszej agencji ". Mi się po prostu nie chce wierzyć, że wszyscy zawodnicy z jego agencji negocjacje z klubami przechodzili bezproblemowo i godzili się na wszystkie obniżki. Takie bajki to sobie może opowiadać. Ale też nie dziwie się jemu że tak ostro atakuje klub (pewnie słusznie) bo ma w nim aż 10 zawodników (to też świadczy o patologi władz klubu, które poszły na łatwiznę w budowie zespołu).
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Lucarelli »

ollo0 pisze:Semeniuk i Łukasik zostają w KK
https://zaksa.pl/kamil-semeniuk-i-piotr ... -w-zaksie/
Kamil w poprzednim sezonie był najlepszym lewoskrzydłowym Plusligii, na pewno miał sporo ofert, także zatrzymanie go to świetna nowina. Mam nadzieje, że w następnym zrobi kolejny krok do przodu. Podwójna duma bo to wychowanek.
W przypadku Piotrka jeżeli będzie zdrowie to jest to bardzo wartościowy zawodnik.
Także podsumowując, w mojej opinii taki zestaw przyjmujących powinien wystarczyć na krajowe podworko i majstra.
Jak będzie to zobaczymy.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Jacek pisze:
filippiotro pisze:Umknęło Ci z Lemańskim, było już o nim w Przeglądzie Sportowym, Super Nowościach, Prawdach Siatki itp.
Dziękuję. Ja jednak bym stawiał na inny klub. No ale skoro szacowne media tak twierdzą ... ;-)
Verva nie rezygnuje z Szalpuka! Środkowy i atakujący w gronie zainteresowań
W składzie Vervy Warszawa Orlen Paliwa na przyszły sezon PlusLigi wciąż pozostaje sporo znaków zapytania. Klub ze stolicy nie składa broni w walce o Artura Szalpuka. Do grona środkowych ma z kolei dołączyć Bartłomiej Lemański.

Trwają również poszukiwania środkowego, który da wsparcie Piotrowi Nowakowskiemu oraz Andrzejowi Wronie. Mówi się, że bardzo blisko podpisania kontraktu z Vervą jest Bartłomiej Lemański. 24-latek opuszcza Asseco Resovię Rzeszów po zmarnowanym sezonie. Najgłośniejszym transferem warszawskiego klubu miało być pozyskanie Artura Szalpuka. Przeszkodą miał być jednak obniżony budżet. Władze Vervy nie składają jednak broni i nadal utrzymują nazwisko byłego siatkarza PGE Skry Bełchatów na liście życzeń.

Fragmenty artykułu z polsatsport.pl. Jeśli nie wierzyć im, przeglądowi sportowemu itd, no to nie wiem już komu mielibyśmy zaufać w tym kraju. :) Składy, które tutaj awizujemy są w głównej mierze na podstawie takich doniesień, więc jeśli mielibyśmy nie wierzyć w Lemańskiego, to na tej samej zasadzie można powątpiewać w Al Hachdadiego, Szymurę, Bieńka, Jendryka itp.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Tharaster »

filippiotro pisze:Fragmenty artykułu z polsatsport.pl. Jeśli nie wierzyć im, przeglądowi sportowemu itd, no to nie wiem już komu mielibyśmy zaufać w tym kraju. :).
Spoko, zaraz jakiś ananasek Ci wyskoczy i będzie podważać wiarygodność osób z Polsatu czy innych dziennikarzy którzy kręcą się wokół tej dyscypliny i pisał, że forumowicze mają lepsze kontakty
kamil1999
Posty: 5587
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Dziennikarze na pewno mają nie małą wiedzę. Szczególnie przegląd sportowy czy wielokrotnie cytowany tu Pasini. Jednak są tutaj tacy użytkownicy, których informację po prostu się sprawdzają i to z reguły bardziej się sprawdzają od info Kadziewicza, Lepy czy innych komentatorów. No były już takie kwiatki jak Skrimov w Radomiu przed tym sezonem. Trzeba po prostu sprawdzać jakość informacji tak użytkowników różnych forów internetowych jak i ekspertów.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

perykles pisze:
Vilgefortz pisze: 1 - Powiedział, że GKS jest jedynym klubem w Europie, z którym takie sprawy jego zawodnicy załatwiali z prawnikami agencji.
2 - Na 100%, nie ma co się łudzić, teraz nie będą się tam rwali do grania.
Napisał dokładnie tak "GKS to jedyny klub w Europie, w rozmowach z którym jesteśmy zmuszeni skorzystać z pomocy mecenasa pracującego dla naszej agencji ". Mi się po prostu nie chce wierzyć, że wszyscy zawodnicy z jego agencji negocjacje z klubami przechodzili bezproblemowo i godzili się na wszystkie obniżki. Takie bajki to sobie może opowiadać. Ale też nie dziwie się jemu że tak ostro atakuje klub (pewnie słusznie) bo ma w nim aż 10 zawodników (to też świadczy o patologi władz klubu, które poszły na łatwiznę w budowie zespołu).
Dlaczego nie wierzyć? Inne kluby załatwiły tę sprawę bez afer i nie słychać zbyt głośno (nie wiem, co z pobocznymi ligami) o protestach graczy dotyczących minionego sezonu.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Zksiak
Posty: 140
Rejestracja: 23 kwie 2020, o 17:39
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Zksiak »

Orientuje sie ktos jak odbywa sie audyt i jaki czas trwa?
przemik
Posty: 1599
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: przemik »

Można się było tego spodziewać, że Verva bedzie dysponowała mniejszym budzetem. Pierwszy symptom to było odpuszczenie Fabiana.
Ale najważniejsze jest to co mowi AA... budżet mamy mniejszy ale zabezpieczony... jak mniemam na cały sezon. To bardzo ważna informacja.
Nie wiem czemu się tu robi problem z odjesciem Udrysa.. to było kompletny transferowy niewypał. Ten koleś dał tak mało druzynie w poprzednim sezonie, że każdy z wymienionych tu atakujacych jawi się jako lepszy od niego... nawet Ziobrowski czy Superlak. Szkoda, że nie udało się pozyskać Damiana Schulza.. moglby się odbudować u AA.
Skład na przezycie kolejnego sezonu. Może nie gwarantujacy walki o MP ale spokojnie o play off.
___
Noworoczny Kibic Siatki
gregory1228
Posty: 162
Rejestracja: 27 maja 2012, o 16:31
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: gregory1228 »

Dużo się słyszy o możliwości rozpadu Katowic gdzie byście widzieli Jarosza czy np Firleja?
Firlej może by w takim razie w Radomiu zakotwiczył?
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

Oficjalnie Kohut,Watten.Gregorowicz,Rafał Szymura,Maciej Fijałek i Adrian Buchowski trener Dariusz Daszkiewicz odchodza z Katowic
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: lipa210 »

gregory1228 pisze:Dużo się słyszy o możliwości rozpadu Katowic gdzie byście widzieli Jarosza czy np Firleja?
Firlej może by w takim razie w Radomiu zakotwiczył?
Ja jako kibic Skry widziałbym go w miejsce Droszyńskiego :D ale zaraz zostanę zlinczowane, że szkoda go na ławkę ;)
przemik
Posty: 1599
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: przemik »

gregory1228 pisze:Dużo się słyszy o możliwości rozpadu Katowic gdzie byście widzieli Jarosza czy np Firleja?
Firlej może by w takim razie w Radomiu zakotwiczył?
Jarosza na atak do Warszawy...
___
Noworoczny Kibic Siatki
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: perykles »

Nie róbcie sobie jaj. To, że władze klubu zachowują się w taki a nie inny sposób nie oznacza, ze sekcja jest rozwiązana. Dziewięciu zawodników porozumiało się z klubem i mają ważne kontrakty na kolejny sezon bądź zostały one przedłużone.
lauba
Posty: 17
Rejestracja: 1 lis 2009, o 22:30
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: lauba »

gregory1228 pisze:Dużo się słyszy o możliwości rozpadu Katowic gdzie byście widzieli Jarosza czy np Firleja?
Firlej może by w takim razie w Radomiu zakotwiczył?
Firleja bym widział w zaksie bo zdaje sie, ze nie maja drugiego na tej pozycji? Ktoś wie? Wtedy pewnie rok w kwadracie ale może by wyszedl "in plus"
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: jaet »

Z Szalpukiem sprawa jest prosta - to, czego by w kontrakcie oczekiwał, a co realnie może dostać, to dwie zupełnie różne sprawy. Warunki dyktuje rynek, nie managerowie i zawodnicy. I w tych okolicznościach, Verva nadal jest bardzo aktualna, bo po pierwsze nie ma wielu klubów, które mogą zapłacić Szalpukowi więcej, a nawet jeżeli są, to po pierwsze niewiele więcej, a po drugie poziom sportowy jednak od Wawy niższy. W rachubę wchodzi też być może wyjazd, ale tak po prawdzie, to gdzie? Na ten moment Szalpuk potrzebuje sezonu i miejsca, gdzie będzie się mógł odbudować, a kto mu zagwarantuje to bardziej niż AA? Moim zdaniem podpisze na rok i tak się to ostatecznie skończy.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”