Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Robb75
Posty: 59
Rejestracja: 1 paź 2019, o 12:17
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Robb75 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 1 maja 2020, o 19:18 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Cytowanie
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: mmb »

Lynn pisze:Z biegiem czasu jeśli wierzyć medialnym doniesieniom liga Włoska straci najwięcej gwiazd, a zyska liga Rosyjska i Azja.
Z tą Rosją to ostrożnie, bo tam też może się okazać, że będzie kiepsko.

A o Bienia nie ma co się dziwić, że bije się tyle klubów :D
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 1 maja 2020, o 19:19 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Cytowanie
Robb75
Posty: 59
Rejestracja: 1 paź 2019, o 12:17
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Robb75 »

Jak dla mnie Bieniu jest bardziej wartościowym zawodnikiem dla klubów Plusligi niż pogrążonej w kryzysie ligi włoskiej czy rosyjskiej. W Lube przegrał zarówno z limitami jak i z Simonem więc było jasne że tam nie zostanie. A u nas może wylądować "tylko"w klubie z górnej półki i raczej w każdym ma miejsce w "pierwszej 6 ". Więc te warunki w PL będzie mieć według mnie najlepsze i raczej nowe wojaże mu potrzebne nie są. Chyba że się mylę....
Lynn
Posty: 971
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Lynn »

Ciekawa sprawa też jest z Warszawą i transferem Lemańskiego i Ziobrowskiego. Jeżeli oba się potwierdzą to moim zdaniem wszystko fajnie się ułoży, bo według mnie będzie to sezon ostatniej szansy dla jednego i drugiego gracza na podniesienie swojego poziomu sportowego i zbudowanie lepszego sportowego CV pod ręką Anastasiego. Jeśli tego nie wykorzystają to według mnie ciężko będzie im zrobić krok na przód w swojej karierze.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Aquino »

Ubiegły sezon Lemańskiego był bardzo dobry. Zdecydowanie najlepszy zawodnik Resovii. Ten transfer oceniam jako bardzo dobry i pod ręką AA Leman powróci do reprezentacji. Jego wadą jest duża podatność na kontuzje, ale jak jest zdrowy to spokojnie powinien wygryźć Wronę, który najlepsze lata ma już chyba za sobą.
W Ziobrowskiego już nie wierzę. Dla mnie to zawodnik na 1 ligę i zdecydowanie wolę Superlaka, który przynajmniej coś pokazywał a nie nabijał się w pojedynczy blok i strzelał po autach jak Ziobrowski.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: jinx »

Aquino pisze:Ubiegły sezon Lemańskiego był bardzo dobry. Zdecydowanie najlepszy zawodnik Resovii. Ten transfer oceniam jako bardzo dobry i pod ręką AA Leman powróci do reprezentacji. Jego wadą jest duża podatność na kontuzje, ale jak jest zdrowy to spokojnie powinien wygryźć Wronę, który najlepsze lata ma już chyba za sobą.
W Ziobrowskiego już nie wierzę. Dla mnie to zawodnik na 1 ligę i zdecydowanie wolę Superlaka, który przynajmniej coś pokazywał a nie nabijał się w pojedynczy blok i strzelał po autach jak Ziobrowski.
Leman miał dobry sezon?? Moim zdaniem miałby jakikolwiek sezon, gdyby dograł go do końca. Pozycja Wronty i Pita całkowicie niezagrożona.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Aquino »

Po przerwie na kwalifikacje wprowadził zagrywkę z wyskoku to fajnie się patrzyło na jego grę. Trochę z blokiem nie nadążał ale jak atakował to śmigał górą nad większością środkowych.
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resofan »

jinx pisze: Leman miał dobry sezon?? Moim zdaniem miałby jakikolwiek sezon, gdyby dograł go do końca. Pozycja Wronty i Pita całkowicie niezagrożona.
Tak, Leman miał dobry sezon. W tej całej padlinie jaką prezentowała Resovia to był jedyny zawodnik który trzymał naprawdę dobry poziom. No, może jeszcze (ale tylko chwilami) Perry. Tak jak napisał Aquino - jeśli ominą go kontuzje na które niestety jest dosyć podatny, to pod okiem AA powinien być to zdecydowanie zawodnik na kadrę. Wydaje się, że ostatnio się trochę "ogarnął" ze swoim podejściem do życia i wykonywanego zawodu, bo wcześniej chodziły słuchy, że jego zaangażowanie na treningach było dosyć umiarkowane i lubił pobalować ze znajomymi. Jeśli Lemański będzie zdrowy, to niezagrożona jest jedynie pozycja Pita. Wronę powinien łyknąć "bez przepitki".
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
kamil1999
Posty: 5596
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Bieniek w Jastrzębiu? Trzymam kciuki. Nie jest lepszy niż Seyed, ale rozwiąże problem z limitami, więc choćby z tego powodu to lepsza opcja. Bieńkowi przyda się gra a Jastrzębie potrzebuje jeszcze jakiegoś wzmocnienia by walczyć z Skrą, Resovią i Zaksą o mistrzostwo. 2 w historii, choć nie wiem czy bez Serba na lawce będzie równie silne co w poprzednim sezonie. Strasznie mi szkoda tego zmarnowanego sezonu z tej perspektywy. Gdyby wrócił Lyneel to Jastrzębie mogło solidnie namieszać zarówno w lidze jak i LM.
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 423
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Artem »

Bieniu idzie do Skry.
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

Artem pisze:Bieniu idzie do Skry.
Jakies potwierdzenie ?
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Robert Małolepszy pisze, jakoby jednym z graczy, którzy mają trafić do Resovii (obok Jendryka, Cebulja i Szerszenia) jest Bartosz Filipiak z Trefla Gdańsk. Nie chcę się czepiać tego dziennikarza, ale jest on - będą to trafne antonimy słów z jego nazwiska - dużo gorszy w tematyce naszej ligi od redakcyjnych kolegów.

Mógł mu się pomylić Butryn z Filipiakiem, ale litości... Chyba że rzeczywiście coś jest na rzeczy, ale tym bardziej nie sądzę, by Bartek po tak dobrym sezonie pakował się w duet z Boyerem. Już to granie pół na pół z Petkoviciem jest dla niego dużo lepszą opcją. Przytaczam to raczej w formie ciekawostki, bo sądzę, że autor tekstu na stronie Polsatu Sport po prostu się pomylił.
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

może to tylko pomyłka chyba ze Bartek woli rywalizacje z Francuzem niz z Serbem :D :D
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 423
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Artem »

ollo0 pisze:
Artem pisze:Bieniu idzie do Skry.
Jakies potwierdzenie ?
Potwierdzenie może wystosować jedynie klub lub zawodnik a na to trzeba poczekać.
Feliciano
Posty: 12
Rejestracja: 30 kwie 2020, o 11:50
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Feliciano »

ollo0 pisze:
Artem pisze:Bieniu idzie do Skry.
Jakies potwierdzenie ?
Sara Kalisz z TVP Sport twierdzi, że na 99 % Bieniek będzie grał w Bełchatowie.
kamil1999
Posty: 5596
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

ollo0 pisze:może to tylko pomyłka chyba ze Bartek woli rywalizacje z Francuzem niz z Serbem :D :D
A może Butrynowi nie spodobała się możliwość rywalizacji z Franzucem, może Skra posiadając lepszy budżet sięgnęła po jakieś lepsze nazwisko niż Filipiak. Nie wiemy jak potoczy się jeszcze rynek transferowy. To co wydawało się wcześniej pewne, teraz może być już nieaktualne.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

kamil1999 pisze:
ollo0 pisze:może to tylko pomyłka chyba ze Bartek woli rywalizacje z Francuzem niz z Serbem :D :D
A może Butrynowi nie spodobała się możliwość rywalizacji z Franzucem, może Skra posiadając lepszy budżet sięgnęła po jakieś lepsze nazwisko niż Filipiak. Nie wiemy jak potoczy się jeszcze rynek transferowy. To co wydawało się wcześniej pewne, teraz może być już nieaktualne.
Jeżeli JW miałoby możliwość powalczenia o Filipiaka lub Butryna, to myślę, że byłoby to dobre zastępstwo za Konarskiego. W takim przypadku w Jastrzębiu mogliby też tego Seyeda bez problemu zmieścić w szóstce. Jednak ci dwaj atakujący są sprawdzeni - 2 czy nawet 3 solidne sezony, a Al Hachdadi jest w naszej lidze niewiadomą.

Na pewno kontrakty Wlazłego, Szalpuka i Kochanowskiego sporo ważyły. Zobaczymy, czy Skra postawi na Petkovicia i Filipiaka, ale ja byłbym zwolennikiem jednego topowego gracza zamiast dwóch dobrych. Ciekawe też, co z drugim przyjmującym do Sandera.

Ruchy Resovii mogą według mnie ożywić jej konkurentów - i bardzo dobrze.

Z Włoch paru przyjmujących się zawija. Może Defalco trafi do któregoś z naszych klubów? Tak młody chłopak się raczej nie wybierze do Azji, a w Rosji limity komplikują sprawę.
Ostatnio zmieniony 1 maja 2020, o 20:58 przez johnnyrotten, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Pasiniego w tym sezonie dzieli się przez 3. Z całym szacunkiem dla Polskich dziennikarzy, ale ich warto podzielić przez 6 (w większości)... Niedawno pisano o Bieńku w Kędzierzynie, po czym Grbić powiedział, że Kochanowski to największy transfer... Pasiniemu w przypadku Bienia ufam znacznie bardziej (jego temat może interesować Włocha)
johnnyrotten pisze:
Jeżeli JW miałoby możliwość powalczenia o Filipiaka lub Butryna, to myślę, że byłoby to dobre zastępstwo za Konarskiego. W takim przypadku w Jastrzębiu mogliby też tego Seyeda bez problemu zmieścić w szóstce. Jednak ci dwaj atakujący są sprawdzeni - 2 czy nawet 3 solidne sezony, a Al Hachdadi jest w naszej lidze niewiadomą.
Marokańczyk to akurat mocny transfer i nie taka niewiadoma jak się wydaje. Ubarwi naszą ligę...
Ostatnio zmieniony 1 maja 2020, o 20:57 przez Vilgefortz, łącznie zmieniany 1 raz.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

Bieniek idzie do Skry Bełchatów
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

AZS OLSZTYN 1978 pisze:Bieniek idzie do Skry Bełchatów
skąd informacja ?
Lynn
Posty: 971
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Lynn »

ollo0 pisze:
AZS OLSZTYN 1978 pisze:Bieniek idzie do Skry Bełchatów
skąd informacja ?
od Sary Kalisz :D
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

Lynn pisze:
ollo0 pisze:
AZS OLSZTYN 1978 pisze:Bieniek idzie do Skry Bełchatów
skąd informacja ?
od Sary Kalisz :D
Tylko ze pani Sara podawała ze jest taka mozliwosc w 99% w tym 1% natomiast Pasini podał Resovie i Jastrzębie twierdzac ze to klub z Podkarpacia jest najblizej
kamil1999
Posty: 5596
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

johnnyrotten pisze: Jeżeli JW miałoby możliwość powalczenia o Filipiaka lub Butryna, to myślę, że byłoby to dobre zastępstwo za Konarskiego. W takim przypadku w Jastrzębiu mogliby też tego Seyeda bez problemu zmieścić w szóstce. Jednak ci dwaj atakujący są sprawdzeni - 2 czy nawet 3 solidne sezony, a Al Hachdadi jest w naszej lidze niewiadomą.

Na pewno kontrakty Wlazłego, Szalpuka i Kochanowskiego sporo ważyły. Zobaczymy, czy Skra postawi na Petkovicia i Filipiaka, ale ja byłbym zwolennikiem jednego topowego gracza zamiast dwóch dobrych. Ciekawe też, co z drugim przyjmującym do Sandera.

Ruchy Resovii mogą według mnie ożywić jej konkurentów - i bardzo dobrze.

Z Włoch paru przyjmujących się zawija. Może Defalco trafi do któregoś z naszych klubów? Tak młody chłopak się raczej nie wybierze do Azji, a w Rosji limity komplikują sprawę.
Ja kogos z tej dwójki też biorę w ciemno. Zresztą nie rozumiem dlaczego JW zamiast renegocjować drogi kontrakt z Konarskim, nie zdecydowało się skusić w mojej ocenie lepszych obecnie atakujących jak Butryn, Filipiak i mój faworyt czyli Malinowski. To też w stosunku do Konarskiego, który inkasował ponad milion złotych za sezon, byłyby opcje oszczędnościowe. O ile jestem fanem umiejętności Marokańczyka to taki Butryn nie blokowałby limitu. A co do przyjmujacego w Skrze to do pary z Sanderem będzie Ebadipour, któremu zostały dwa lata kontraktu.
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

ollo0 pisze:
AZS OLSZTYN 1978 pisze:Bieniek idzie do Skry Bełchatów
skąd informacja ?
https://sport.tvp.pl/47818735/mateusz-b ... uzgadniane
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

kamil1999 pisze: O ile jestem fanem umiejętności Marokańczyka to taki Butryn nie blokowałby limitu. A co do przyjmujacego w Skrze to do pary z Sanderem będzie Ebadipour, któremu zostały dwa lata kontraktu.
A, rzeczywiście, jak mogłem zapomnieć o Irańczyku ;)

Całkowicie się zgadzam co do atakującego. Dla Malinowskiego byłby to powrót do JW i przede wszystkim miałby on dwa naprawdę solidne sezony za sobą. Trochę się dziwię, że on i Bociek są zadowoleni z takiej rotacji, ale ma też to swoje plusy. Na pewno w kwestii atakującego Jastrzębski postępuje dość dziwnie.

Jeżeli plotki o dogadaniu się z Seyedem były prawdziwe, to priorytetem powinno być właśnie podpisanie Polaka na atak. Tak jak piszesz, oszczędność względem Konara byłaby niewątpliwa, a jakościowo wszyscy trzej atakujący, których wymieniłeś, nie są na ten moment gorsi od niego.
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Miszczu-xdd »

Ja nie chce tu siać plotek, ale skoro Filipiak do Resovi...
Muzaj bez klubu..
Skra bez atakujacego..
Proszę sobie połączyć kropki... :D :D :D
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: skrowiec »

Jeśli wszystko się potwierdzi tak jak tutaj piszemy to skład skry:
Filipiak/Petkovic - Kłos/Bieniek/Huber - Sander/Ebadipour/Katić/? - Łomacz/ ? - Milczarek/Piechocki wygląda naprawdę zacnie. Na libero to przymrużam już okiem :D
Ostatnio zmieniony 1 maja 2020, o 21:18 przez skrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.
Lynn
Posty: 971
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Lynn »

No i gdzie ten kryzys? :P
JW8127
Posty: 154
Rejestracja: 26 sty 2020, o 20:45
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: JW8127 »

johnnyrotten pisze:
kamil1999 pisze: O ile jestem fanem umiejętności Marokańczyka to taki Butryn nie blokowałby limitu. A co do przyjmujacego w Skrze to do pary z Sanderem będzie Ebadipour, któremu zostały dwa lata kontraktu.
A, rzeczywiście, jak mogłem zapomnieć o Irańczyku ;)

Całkowicie się zgadzam co do atakującego. Dla Malinowskiego byłby to powrót do JW i przede wszystkim miałby on dwa naprawdę solidne sezony za sobą. Trochę się dziwię, że on i Bociek są zadowoleni z takiej rotacji, ale ma też to swoje plusy. Na pewno w kwestii atakującego Jastrzębski postępuje dość dziwnie.

Jeżeli plotki o dogadaniu się z Seyedem były prawdziwe, to priorytetem powinno być właśnie podpisanie Polaka na atak. Tak jak piszesz, oszczędność względem Konara byłaby niewątpliwa, a jakościowo wszyscy trzej atakujący, których wymieniłeś, nie są na ten moment gorsi od niego.
Jak dla mnie JW dziwnie postępuje w kwestii atakującego, tak jak piszesz, zaś za dużo pakuje w środek
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”