Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: compact »

jaet pisze:Huber ponoć wkur... na maksa :]. Już zdążył się z gąską przywitać, już zdążył udzielić obszernego wywiadu jak to cierpliwość popłaca, a tu na koniec Konrad mu Bienia na białym koniu przywiózł.
Ale wiem, wiem - już tutaj wcześniej czytałem. Nic tak pod każdym możliwym względem nie wzbogaca jak ławka pszczół :]
Może nawet ważniejsze w kontekście Tokio jest to, jak na Bieńka mogłyby zadziałać żyły wodne w Rzeszowie, niejeden bardziej doświadczony siatkarz oduczył się tam grać w siatkówkę ostatnio. I jeśli Bieniek wybierze Skrę, a nie Resovie, to wydaje mi sie, że głównie z tego powodu, bo nie sadze, że Skra jest w stanie przelicytować Gorala w goraczce zakupowej. Taki Komenda był nieporównywalnie bliżej IO przed przyjsciem do Rzeszowa niż po.
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: miro1905 »

alimak pisze:Tymczasem wróble ze wschodu niosą wieść, że Boyera w Rzeszowie nie będzie.
Jakiś link do tych wróbli?
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

100 stron wątku, bez tragedii. :D
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

alimak pisze:Tymczasem wróble ze wschodu niosą wieść, że Boyera w Rzeszowie nie będzie.
Nie do wiary... Czyżby rzeszowski pieniężny ichor nie wabił wszystkich tak, jak co poniektórym się tutaj wydaje? A może władze poszły po rozum do głowy i zostały przy Butrynie?
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Jeżeli rzeczywiście Boyera nie będzie w Rzeszowie, to według mnie bardzo dobrze. Może siatkarsko się broni, ale od Butryna nie jest nie wiadomo ile lepszy. Gwiazdorski kontrakt, gwiazdorskie maniery - tak bym go widział. A ostatnią rzeczą, której Resovii potrzeba, jest bycie kogokolwiek ponad grupą. Uważam, że w takiej sytuacji Resovia mogłaby postawić na środkowych z zagranicy. Seyed to znakomity blokujący i jeśli nie idzie do JW, to jestem przekonany, że mógłby zagrać w Rzeszowie.
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

Nie wiem dlaczego ktoś próbuje wprowadzać zamęt z Boyerem!!! Juz nawet dziennikarze włoscy , którzy są najbliżej ligi włoskiej piszą, że negocjacje z Boyerem są na zaawansowanym etapie z Resovią! A oferta, którą otrzymał jest bardzo dobra i raczej się na nią zdecyduje, bo po pierwsze
W lidze włoskiej kryzys, w lidze rosyjskiej Tylko Biełgorod, który jest bez kasy i nawet nie stać ich było na Luburicia i Rozalina Penczewa, żeby zostali i Ural ufa, który też cięko przędzie, więc wątpię, że Boyer zdecyduje sie na Rosję. Do Turcji raczej tez nie pójdzie wiec zostaje mu Polska i Resovia!!!

Po za tym, jeśli ktoś już takie tezy wysuwa, że gdzieś będzie albo nie dany zawodnik, to poproszę o linki z potwierdzeniem, a nie teksty typu ,,wróbelki cwierkają czy donoszą''

Ja sprawdziłem wszystkie serwisy, również te rosyjskie i nic o Boyerze nie ma jakoby miał się wybierać do Rosji!!! Wiec prosze o rzetelnosć!!!
Adriano
Posty: 601
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Adriano »

Na Twiterze jest taki osobnik któremu cały czas cwierkaja skądś wrobelki i jakoś z tego cwierkania nic nie wynika.
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

Jest jakiś wgląd do tego twittera, do tego osobnika?
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: alimak »

Nie napisałem ani słowa o Rosji.
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

Raczej wschód może się kojarzyć z Rosją, w lidze Tureckiej też raczej nie zagra

Z tego co ja wiem oferta jest bardzo dobra i jest na nią zdecydowany!!!

Jeżeli jesteś pewny swoich wiadomości, to po prosze o link z potwierdzeniem, a jeśli nie to jest to po prostu głupia plotka, która nie ma potwierdzenia w rzeczywistości i jest nic nie warta ,, Bo wróble cwierkają'' to kazdy może napisać!!!

Ja też mogę, ze wróble cwierkają z południa ze Juantorena będzie w Zaksie, a te z północy, że sandera w Skrze nie będzie- no i co?

Dowody, linki, fakty- jak już się podaje jakas wiadomość!!!
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Resoviak333 pisze:Raczej wschód może się kojarzyć z Rosją, w lidze Tureckiej też raczej nie zagra

Z tego co ja wiem oferta jest bardzo dobra i jest na nią zdecydowany!!!

Jeżeli jesteś pewny swoich wiadomości, to po prosze o link z potwierdzeniem, a jeśli nie to jest to po prostu głupia plotka, która nie ma potwierdzenia w rzeczywistości i jest nic nie warta ,, Bo wróble cwierkają'' to kazdy może napisać!!!

Ja też mogę, ze wróble cwierkają z południa ze Juantorena będzie w Zaksie, a te z północy, że sandera w Skrze nie będzie- no i co?

Dowody, linki, fakty- jak już się podaje jakas wiadomość!!!
Spokojnie... Przecież wieści ze wschodu mogą oznaczać info ze wschodu Polski. Boyer to na razie plotki, a w tym temacie raczej się spekuluje. Zresztą to co napisał alimak to też plotka...
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

To nie to samo
Bo o tym że Boyer rozmawia z Resovią pisze Pasini, Garotta, lokalne media z podkarpacia, które jako pierwsze to napisały, maciej trabski, Polsat sport, volleyball it i inne zródła- kilka niezależnych zródeł i do wszystkich mogę podać linki, zreszta te linki już tu były podane

Natomiast bardzo jest denerwujące, jak ktoś pisze wróbelki cwierkają i nie podaje zadnego zródła informacji bo wtedy sieje zamęt na forum!

Bardzo dobrze tu niektórzy robią, że podają jaką s informację i do niej linki- mają przynajmniej podstawę, zeby tak pisać, a nie rozsiewać ploty!!!
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

alimak pisze:Tymczasem wróble ze wschodu niosą wieść, że Boyera w Rzeszowie nie będzie.
jakies zrodlo do strony do tweeta ? bo równie dobrze ktos mógłby napisac że wróble z południa powiadają ze Wlazły zawita do Zawiercia taki sam poziom informacji
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

ollo0 pisze:
alimak pisze:Tymczasem wróble ze wschodu niosą wieść, że Boyera w Rzeszowie nie będzie.
jakies zrodlo do strony do tweeta ? bo równie dobrze ktos mógłby napisac że wróble z południa powiadają ze Wlazły zawita do Zawiercia taki sam poziom informacji
Dokładnie tak- to jest bardzo denerwujące i wprowadza zamęt!!! :-x :-x :-x
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Widzę, że Rzeszów woli Boyer, aniżeli sprawdzonego w lidze Butryna. Ciekawie, może być efektowne nabijanie się w blok... Ja kibicuje, żeby powstała tam fajna drużyna, ale błagam, rzeszowscy kibice, bez niepotrzebnych nerwów :D
jinx pisze:Wystarczy prześledzić tweety Alimaka, żeby dojść do przekonania, ile jego informacji się potem w przyszłości sprawdza i porównać z informacjami Resoviaka333, czy ollo0;) 8-)
Dokładnie. Ale skoro piszą gazety to jak ufać wieloletnim forumowiczom :]
Ostatnio zmieniony 3 maja 2020, o 10:08 przez Vilgefortz, łącznie zmieniany 1 raz.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: jinx »

Wystarczy prześledzić tweety Alimaka, żeby dojść do przekonania, ile jego informacji się potem w przyszłości sprawdza i porównać z informacjami Resoviaka333, czy ollo0;) 8-)
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

Boyer to jest gwiazda światowa,i gwiazdą Reprezentacji Francji ograna już mimo 24 lat na bardzo wysokim poziomie w kluczowych momentach!!! I jest młodszy od Butryna!
Butryn nawet reprezentacji Polski nie powąchał i nigdy nie grał o wysokie cele i nie ma doswiadczenia! Resovii potrzebny jest atakujący, który w najważniejszym momencie w grze o stawkę, o medale nie zawiedzie! Co do Boera mam dużą wieksza pewnosć niz co do Butryna!!!

Boyer to 2 punktujący ligi włoskiej, wątpie czy Butryn miałby tam takie statystyki jak w Polsce!!!
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: jinx »

Resoviak333 pisze:Boyer to jest gwiazda światowa,i gwiazdą Reprezentacji Francji ograna już mimo 24 lat na bardzo wysokim poziomie w kluczowych momentach!!! I jest młodszy od Butryna!
Butryn nawet reprezentacji Polski nie powąchał i nigdy nie grał o wysokie cele i nie ma doswiadczenia! Resovii potrzebny jest atakujący, który w najważniejszym momencie w grze o stawkę, o medale nie zawiedzie! Co do Boera mam dużą wieksza pewnosć niz co do Butryna!!!

Boyer to 2 punktujący ligi włoskiej, wątpie czy Butryn miałby tam takie statystyki jak w Polsce!!!
I z tego powodu zalogowałeś się na tym forum?

Wyluzuj ziomek, żyłka pęknie. Przyjdzie Boyer będziesz się modlić, żeby klątwa rzeszowska jego nie dotknęła.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Matson »

Dobra nie napinaj się tak bo tylko wstyd przynosisz. Kto będzie to będzie i nie ma co gdybać jak nikt niema info rzetelnego.
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

Nie będzie Boyera, to nie będzie, choć szkoda! Nie o to mi chodzi!

Chodzi tylko, że jezeli ktoś podaje jakąś informację, to poadaje do niej link, a nie pisze ze wróbelki ćwierkają- bo to denerwujące i wprowadza zamęt! Boyer i jego przyjście byłoby dobre dla całej ligi, bo im wiecej znanych i dobrych siatkarzy, tym wyższy poziom ligi i trochę smuci to, ze polskie kluby przegrywają juz z niemieckimi czy francuskimi walkę o dobrych zawodników!!!
kamil1999
Posty: 5601
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Widzę, że to jakaś nowa moda z tym pisaniem o przegrywaniu przez polskie kluby rywalizacji z francuskimi i niemieckimi klubami.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Resoviak333 pisze:Boyer to jest gwiazda światowa,i gwiazdą Reprezentacji Francji ograna już mimo 24 lat na bardzo wysokim poziomie w kluczowych momentach!!! I jest młodszy od Butryna!
Butryn nawet reprezentacji Polski nie powąchał i nigdy nie grał o wysokie cele i nie ma doswiadczenia! Resovii potrzebny jest atakujący, który w najważniejszym momencie w grze o stawkę, o medale nie zawiedzie! Co do Boera mam dużą wieksza pewnosć niz co do Butryna!!!

Boyer to 2 punktujący ligi włoskiej, wątpie czy Butryn miałby tam takie statystyki jak w Polsce!!!
Liga włoska to inna liga od PlusLigi... Zawodników nie rozlicza się po grze w kadrze. Notabene, we Francji częściej ostatnio widzę Patry'ego. Co to za porównanie, że Butryn nie poradziłby sobie we Włoszech? To solidny gracz... To samo można napisać o Francuzie w PLS. Francuz to jeździec bez głowy, który wybitnych statystyk nie ma. Nie zamierzam cię przy tym wyprowadzać z twojego świata.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: skrowiec »

jinx pisze:Wystarczy prześledzić tweety Alimaka, żeby dojść do przekonania, ile jego informacji się potem w przyszłości sprawdza i porównać z informacjami Resoviaka333, czy ollo0;) 8-)
Miałem to samo napisac
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

skrowiec pisze:
jinx pisze:Wystarczy prześledzić tweety Alimaka, żeby dojść do przekonania, ile jego informacji się potem w przyszłości sprawdza i porównać z informacjami Resoviaka333, czy ollo0;) 8-)
Miałem to samo napisac
Przesliedziłem Alimak pisał o pozostaniu Kovaca np w JW!!!
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: skrowiec »

Resoviak333 pisze:
skrowiec pisze:
jinx pisze:Wystarczy prześledzić tweety Alimaka, żeby dojść do przekonania, ile jego informacji się potem w przyszłości sprawdza i porównać z informacjami Resoviaka333, czy ollo0;) 8-)
Miałem to samo napisac
Przesliedziłem Alimak pisał o pozostaniu Kovaca np w JW!!!
Oh Faktycznie się pomylił. A w ilu się nie pomylił?
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: alimak »

Nie chcę tworzyć offtopów, ale polecam uważne czytanie, żeby nie było kwiatków jak Rosja. Pisałem o odejściu Kovaca, przy przeglądaniu profilu warto zobaczyć cały post.

Pozdrawiam i życzę spokojnej niedzieli.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Adriano pisze:Na Twiterze jest taki osobnik któremu cały czas cwierkaja skądś wrobelki i jakoś z tego cwierkania nic nie wynika.
Zgadza się, tyle że ty tutaj robiłeś dokładnie to samo. Już nawet zacząłem się zastanawiać, czy to nie ty jesteś tym osobnikiem z Twittera. :D
Resoviak333 pisze:
ollo0 pisze:
alimak pisze:Tymczasem wróble ze wschodu niosą wieść, że Boyera w Rzeszowie nie będzie.
jakies zrodlo do strony do tweeta ? bo równie dobrze ktos mógłby napisac że wróble z południa powiadają ze Wlazły zawita do Zawiercia taki sam poziom informacji
Dokładnie tak- to jest bardzo denerwujące i wprowadza zamęt!!! :-x :-x :-x
Racja, te teksty o wróblach są irytujące. Skoro ktoś chce podać jakiegoś newsa, to najlepiej byłoby napisać np SF donoszą, na tej stronie była taka i taka informacja, na TT tego użytkownika jest informacja o tym transferze, a nie pisać o wróblach ćwierkających za oknem i udawać informatorów. To przecież nic trudnego dopisać 2 słowa i podać źródło. Jeśli takowego powiedzmy nie ma to dopisać, że np wiem to ze źródeł prywatnych, których nie mogę zdradzić i już, a nie pisać o wróblach... Przykładowo, gdy podałem tutaj newsa o 2-letnim kontrakcie Kwolka w Warszawie, to dodałem, że takie informacje padły w programie ,,poranek z Polsatem Sport''. Myślę, że taki sposób podawania informacji byłby zdecydowanie lepszy, bo już mamy wystarczająco dość wróbli o Sole w Olsztynie itp.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 3 maja 2020, o 11:03 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
Robb75
Posty: 59
Rejestracja: 1 paź 2019, o 12:17
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Robb75 »

Resoviak333 pisze:Boyer to jest gwiazda światowa,i gwiazdą Reprezentacji Francji ograna już mimo 24 lat na bardzo wysokim poziomie w kluczowych momentach!!! I jest młodszy od Butryna!
Butryn nawet reprezentacji Polski nie powąchał i nigdy nie grał o wysokie cele i nie ma doswiadczenia! Resovii potrzebny jest atakujący, który w najważniejszym momencie w grze o stawkę, o medale nie zawiedzie! Co do Boera mam dużą wieksza pewnosć niz co do Butryna!!!

Boyer to 2 punktujący ligi włoskiej, wątpie czy Butryn miałby tam takie statystyki jak w Polsce!!!
A prosiłeś o rzetelność, Boyer to po prostu dobry grajek a nie żadna gwiazda. Jeżeli zawita do Rzeszowa to na dziś stawiam 50 na 50 czy to on czy Butryn zagra w pierwszym składzie i pomijam fakt ewentualnych limitów.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Vilgefortz pisze:Notabene, we Francji częściej ostatnio widzę Patry'ego.
No nic dziwnego, że widzisz ostatnio Patry'ego we Francji skoro Boyer wyleciał z kadry za bójkę z N'Gapethem i go tam po prostu nie ma od tego momentu. Czy się pogodzą na Igrzyska pewnie nie wiadomo. Jednak do czasu konfliktu Boyer cały czas był 1 atakującym, a Patry siedział na ławce. Po prostu, jeśli się pogodzą, to będzie atak Boyer - Patry i będą ze sobą rywalizować o skład, a Francja będzie mieć 2 bardzo dobrych atakujących, odpowiednio 2 i 3 najlepiej punktujący tego sezonu w lidze włoskiej.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”