Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Jacek pisze:Trynidad, Mika (Grobelny), Wrona, Superlak, Kwolek, Nowakowski i Wojtaszek - jest komu pograć w systemie włoskim :)
Jacku, czy posiadasz jakieś informacje, że Verva chce faktycznie Mike? bo dotychczas słyszeliśmy głównie o Suwałkach odnośnie jego osoby. Może akurat by się odbudował u Anastasiego.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

WysokiPortorykanczyk pisze: Już chyba to pisałem cytując Twojego posta - to prawdopodobnie nie jest żaden ''rozsądny ruch Warszawy'', a podstawowe braki w budżecie, gdzie na skrzydłowych poziomu ''międzynarodowego'' ich po prostu nie stać..
Ależ ja przecież jestem świadomy, że Warszawy nie stać. I to jest właśnie przejaw rozsądku, że nie szarpią się na Udrysa, Tillie czy Szalpuka i wolą zatrzymać Kwolka na dwa lata. Szalpuk jedzie obecnie na nazwisku i ma przebłyski dobrej gry (a to też niezbyt często). O tym mówiłem, porównując go do Walińskiego, który od lat prezentuje poziom solidnego ligowca i wolałbym widzieć właśnie jego w stolicy.

Mam nadzieję, że Miki nie będzie, bo chłopak nie ma zdrowia do zawodowego sportu na takim obciążeniu - niestety. Ostatnie dwa sezony to pokazały i mimo że może zejść znacznie z oczekiwań finansowych, to podobnie jak Szalpuk będzie przyciągał tylko nazwiskiem i sławą mistrza świata, a nie walorami czysto sportowymi.

Z atakujących, których wymienił @filippiotro ciekawą opcją byłby Yali, gdyby podpisać go na dłużej niż rok. Anastasi lubi takich wysokich młotów, a Irańczycy na pewno przetarli już szlak dla kolejnych graczy w naszej lidze.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7978
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

johnnyrotten pisze:I to jest właśnie przejaw rozsądku, że nie szarpią się na Udrysa, Tillie czy Szalpuka i wolą zatrzymać Kwolka na dwa lata.
To raczej nie jest decyzja wymagająca dużego myślenia, by postawić na Kwolka kosztem Tillie czy Szalpuka. Gdyby Warszawę było stać na Tilliego czy Szalpuka, to jeden z nich tam by zagrał, więc żadnego ''wyboru'' tutaj nie było.

A Szalpuk to jest dobry przykład tego, jak oceniamy siatkarzy, czy generalnie, sportowców, bo o ile jego fanem nie jestem, to w dalszym ciągu ma dużo lepszy ''resume'' niż siatkarze w podobnym wieku, którzy na forum zaczęli być stawiani wyżej od niego po dobrej, jednej rundzie zasadniczej.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Oficjalnie nie jest znana nazwa klubu, którego barw będzie bronił Szalpuk. Wiadomo jednak, że niewiele zespołów ma jeszcze nieobsadzone miejsca dla obcokrajowców. Przypomnijmy, że limit zawodników zagranicznych w Rosji wynosi dwóch. Jak udało nam się ustalić, w grę wchodzą więc Fakieł Nowy Urengoj, Biełogorie Biełgorod, Zenit St. Petersburg i Ural Ufa.

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/20 ... j-prostej/

W Nowym Urengoju miał być Shoji i Zhukouski, Sankt Petersburg, to przyjęcie Camejo - Kliuka, więc odpada. Zostaje Ufa i Biełgorod, Ufa szuka chyba atakującego i może trafić tam Muzaj, a jest już Perrin, zatem najbardziej prawdopodobny wydaje się ten Biełgorod, gdzie Szalpuk miałby zastąpić Rozalina Penczewa. Odejście Szalpuka z naszej ligi jeszcze bardziej kurczy rynek polskich przyjmujących, dosyć prawdopodobne wydaje się teraz, że z dwójki Mika - Waliński, 1 trafi do Suwałk, a 2 do Warszawy.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

filippiotro pisze:
johnnyrotten pisze: Został jeszcze ktoś ciekawy na rynku z zagranicznych młotów?
Oj został został.

Z tych pewnie nierealnych finansowo to: Edgar, Hernandez, Padar, Ghafour, Schmitt, Torres, Djuric

No i idziemy dalej: Bisset, Cepeda, Baroti, Stern, Williams, Finger, Gasparini, Wendt, Araujo, Renan, Miskevich, Hadrava, Teppan, Venno, Buchegger, Egleskalns, Villena, Van Den Dries, Lima, Chernokozhev, Uchikov, Pereyra, Yali, Kazemi, Mahmoudi, Ensing, Andric, Ben Tara, K.Russell

Do wyboru, do koloru.

Jeszcze Bakun, jeśli się nie mylę. Baroti już zajęty bo Korea.
Patrząc na tych graczy to dziwię się czemu akurat Jastrzębie uparło się na Haddadiego.
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

https://nowiny24.pl/tak-moze-wygladac-s ... d/43163710 Zdajemy sobie sprawę, że wymieniliśmy więcej nazwisk, niż rzeczywiście trafi do Rzeszowa. wiemy też o limicie obcokrajowców na boisku oraz o tym, że na pewno nie wszystkie zamierzenia transferowe naszego eksportowego siatkarskiego teamu uda się zrealizować. Choć kilka naszych wcześniejszych typowań potwierdza się także według ostatnich spekulacji i doniesień.

Klub nowych siatkarzy ma potwierdzać lada dzień! Czekamy na wieści!
Cyri124
Posty: 14
Rejestracja: 18 lut 2020, o 10:48
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Cyri124 »

Z tym Leonem to już przesadzili .... :]
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

oprócz Leona to reszta by sie mogła zgadzac
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Oskejt pisze: Jeszcze Bakun, jeśli się nie mylę. Baroti już zajęty bo Korea.
Patrząc na tych graczy to dziwię się czemu akurat Jastrzębie uparło się na Haddadiego.
Zgadza się, Bakun jest również wolny, już go nawet nie wymieniałem, bo wydawał mi się średnio realny u nas, podobnie jak:

Wallace, Agamez, Nishida, Sanchez, Evandro, Nelli, Vissotto, Toy, Alekseev, D.Yakovlev

Ci atakujący chyba również nie mają oficjalnie przynależności klubowej na następny sezon. Wallace podobno blisko Spor Toto Ankara.
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 4 maja 2020, o 15:55 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: miro1905 »

ollo0 pisze:https://nowiny24.pl/tak-moze-wygladac-s ... d/43163710 Zdajemy sobie sprawę, że wymieniliśmy więcej nazwisk, niż rzeczywiście trafi do Rzeszowa. wiemy też o limicie obcokrajowców na boisku oraz o tym, że na pewno nie wszystkie zamierzenia transferowe naszego eksportowego siatkarskiego teamu uda się zrealizować. Choć kilka naszych wcześniejszych typowań potwierdza się także według ostatnich spekulacji i doniesień.

Klub nowych siatkarzy ma potwierdzać lada dzień! Czekamy na wieści!

Leon?
XD - tylko tak to można skomentować.
Bieniek również nie trafi do Rzeszowa.
Pierwszym ogłoszonym trasferem ma być Klemen Cebulj
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Miszczu-xdd »

Ten Bakun właśnie, to może być opcja do Ufy na atak i wtedy Szalpuk już by tam pasował na przyjęcie obok Perrina.
kamil1999
Posty: 5587
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

filippiotro pisze:
Oskejt pisze: Jeszcze Bakun, jeśli się nie mylę. Baroti już zajęty bo Korea.
Patrząc na tych graczy to dziwię się czemu akurat Jastrzębie uparło się na Haddadiego.
Zgadza się, Bakun jest również wolny, już go nawet nie wymieniałem, bo wydawał mi się średnio realny u nas, podobnie jak:

Wallace, Agamez, Nishida, Sanchez, Evandro, Nelli, Vissotto, Toy, Alekseev, D.Yakovlev

Ci atakujący chyba również nie mają oficjalnie przynależności klubowej na następny sezon. Wallace podobno blisko Spor Toto Ankara.
Z Wallecem to już nieaktualne. Prawdopodobnie trafi do Japonii. Sam mówił coś w stylu, że chciałby tam grać.
Miszczu-xdd pisze:Ten Bakun właśnie, to może być opcja do Ufy na atak i wtedy Szalpuk już by tam pasował na przyjęcie obok Perrina.
Perrin, Szalpuk, Bakun- te skrzydła byłyby naprawdę niezłe jak na ten klub. Szalpuk potrafi grać z blokiem. Myślę, że odnajdzie się w lidze Rosyjskiej. Jego tranfer tam to najlepsza rzecz jaką mógłby zrobić.
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 4 maja 2020, o 14:12 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: cytowanie!!!
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

ollo0 pisze: skąd taka pewność
Sirci zadba o Leona...
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

Chodziło mi akurat o kolejnosc ogłaszania zawodnikow co do samego Leona to raczej zostanie we Włoszech
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Miszczu-xdd »

Miszczu-xdd pisze:Ten Bakun właśnie, to może być opcja do Ufy na atak i wtedy Szalpuk już by tam pasował na przyjęcie obok Perrina.
Perrin, Szalpuk, Bakun- te skrzydła byłyby naprawdę niezłe jak na ten klub. Szalpuk potrafi grać z blokiem. Myślę, że odnajdzie się w lidze Rosyjskiej. Jego tranfer tam to najlepsza rzecz jaką mógłby zrobić.[/quote]

Oczywiście nie mówię że jest taki temat, to tylko taki mój pomysł mi się w głowie ułożył.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Miszczu-xdd pisze:Ten Bakun właśnie, to może być opcja do Ufy na atak i wtedy Szalpuk już by tam pasował na przyjęcie obok Perrina.
Wtedy tak, jak najbardziej. Założyłem, że tam trafić może Muzaj skoro do Kemerowa przymierzają Zajcewa analizując, gdzie mógłby trafić Szalpuk.
kamil1999 pisze: Perrin, Szalpuk, Bakun- te skrzydła byłyby naprawdę niezłe jak na ten klub. Szalpuk potrafi grać z blokiem. Myślę, że odnajdzie się w lidze Rosyjskiej. Jego tranfer tam to najlepsza rzecz jaką mógłby zrobić.
Ale w Biełgorodzie jest ta sama sytuacja, równie dobrze tam mogą powędrować Szalpuk z Bakunem i też byłaby to drużyna na podobnym poziomie co Ufa, więc czy Biełgorod, czy Ufa to nie ma raczej dużego znaczenia w kontekście siły zespołu.
W Ufie zostać ma chyba Feoktistov, do tego mogą zostawić np Ilinykha.
kamil1999 pisze: Z Wallecem to już nieaktualne. Prawdopodobnie trafi do Japonii. Sam mówił coś w stylu, że chciałby tam grać.
Aktualne, była dzisiaj o tym informacja na Twitterze.
https://twitter.com/marcingal7/status/1 ... 6846022657
To że chciałby, nie oznacza że tam ostatecznie zagra, portal volleyball.it w swojej karuzeli transferowej przymierza go właśnie do Spor Toto Ankara. Przypomnę, że oni od początku przymierzali Bieńka do Skry zanim napisano o tym w polskich mediach.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

Jestem ciekaw ile chce taki Wallace. Patrząc na rynek atakujących niech Jastrzębianie dobrze się zastanowią.
W wywiadzie Leon powiedział o Skrze, Warszawie i Gdańsku co ciekawe. Mówil, że zagra za 3-5 lat czyli na emeryturę.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szampon093 »

Oskejt pisze:Jestem ciekaw ile chce taki Wallace. Patrząc na rynek atakujących niech Jastrzębianie dobrze się zastanowią.
W wywiadzie Leon powiedział o Skrze, Warszawie i Gdańsku co ciekawe. Mówil, że zagra za 3-5 lat czyli na emeryturę.
W najgorszym wypadku 32 latek to emerytura? Dobry zart.
mac 1
Posty: 238
Rejestracja: 12 maja 2016, o 10:52

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: mac 1 »

Gdzie ten wywiad z Leonem?
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: qtp »

Oskejt pisze: Mówil, że zagra za 3-5 lat czyli na emeryturę.
Zagra dokładnie w tym momencie i dokładnie w tym klubie który zaproponuje mu wyższy kontrakt niż za granicą.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7978
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

filippiotro pisze:Aktualne, była dzisiaj o tym informacja na Twitterze.
https://twitter.com/marcingal7/status/1 ... 6846022657
To że chciałby, nie oznacza że tam ostatecznie zagra, portal volleyball.it w swojej karuzeli transferowej przymierza go właśnie do Spor Toto Ankara. Przypomnę, że oni od początku przymierzali Bieńka do Skry zanim napisano o tym w polskich mediach.
To, że karuzela na volleyball.it kogokolwiek gdziekolwiek przymierza, ma ograniczone znaczenie (chyba, że mówimy o samych Włoszech), bo to nie jest samoistne źródło, takim są brazylijskie/tureckie media, ale w tych pierwszych dalej (z tego co widzę) komunikaty oparte na prawdopodobieństwie, nie pewności.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

A to ja nie twierdziłem, że tam na pewno zagra, tylko że może akurat tam zagrać, a nie w Japonii. Ten użytkownik z TT napisał, że jest już pogrubionym drukiem jako potwierdzone, nie widziałem tego w tamtym okresie na tej stronie, kiedy tam wszedłem nie było pogrubionym, może zmienili. Czyli to oznacza, że może tam zagrać, tak samo jak Bieniek w Skrze, nie że jest to już 100% pewne.

Edit: Chociaż faktycznie sprawdziłem teraz jeszcze raz, to przypisują go już do zespołu z Ankary, gdyby się potwierdziło, to liga turecka doczekałaby się konkretnego hitu transferowego. Może to byłby jakiś ciekawy kierunek dla Fabiana.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7978
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Odnoszę się do tweeta, który wrzuciłeś, zwłaszcza, że autor (co najmniej) czyta forum. Na tej samej zasadzie jako pewniacy w Polsce przedstawiani są w karuzeli na volleyball.it Thiaguinho i Fabio, i nie dlatego, że volleyball.it weryfikuje takie informacje w Będzinie, a dlatego, że napisali o tym Brazylijczycy. To pewnie na 90% prawda, ale nikt tego oficjalnie nie potwierdził.

Szczerze powiedziawszy, o ile możliwe (a nawet bardzo prawdopodobne), że Wallace zawita do Turcji, tak możliwe jest, że sam jeszcze nie wie, gdzie zagra, pomimo tego, że jest maj, a to jeden z najlepszych atakujących ostatnich 5 lat. Taki mamy klimat.

Uprzedzam, wiem, że nie ma to związku z okresem transferowym w Polsce, ale może powoływanie się na volleyball.it będzie bardziej czytelne.

Na marginesie, co do Fabio, czytam sobie wywiad z Bednarukiem i z tym odkryciem Superligi jakby co to nieprawda. :) Za to Thiaguinho to dla mnie znakomity transfer.
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: miro1905 »

Jako kibic Resovii uważam, że nawet jak przyjdzie Boyer to z top5 na chwilę obecną mamy najmniejszy potencjał. Może lepszy od JW, ale tylko może.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

qtp pisze:
Oskejt pisze: Mówil, że zagra za 3-5 lat czyli na emeryturę.
Zagra dokładnie w tym momencie i dokładnie w tym klubie który zaproponuje mu wyższy kontrakt niż za granicą.
Ciężko będzie dać wyższy albo nawet podobny. Rosjanie oferowali mu 2 miliony, ale wybrał Perugie, która dała około 1,5 miliona jeśli dobrze pamiętam.
Mam nadzieję, że jeśli jakiś klub ściągnie Leona to nie będzie to budowanie składu na zasadzie jest Leon to inni będą bardzo oszczędnościowi.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

miro1905 pisze:Jako kibic Resovii uważam, że nawet jak przyjdzie Boyer to z top5 na chwilę obecną mamy najmniejszy potencjał. Może lepszy od JW, ale tylko może.
Zaś bez takiego pesymizmu... Warszawa się trochę osłabiła, Zaksa tylko mówi, że się wzmacnia (od 3 lat), Skra wyraźnie wysuwa się na faworyta okna transferowego, a moje JW żyje jeszcze w hermetycznym transferowym okopie. Macie duże szanse powrotu na szczyt, jeśli zgra się wszytko. ;)
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 867
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Jacek »

miro1905 pisze:Jako kibic Resovii uważam, że nawet jak przyjdzie Boyer to z top5 na chwilę obecną mamy najmniejszy potencjał. Może lepszy od JW, ale tylko może.
Chyba z TOP13 bo zdaje się tak Resovia sezon skończyła?
Adriano
Posty: 599
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Adriano »

Parafrazując klasyka "wróble ćwierkaja" że do Vervy dołączy bardzo dobry znajomy Anastasiego. Stawiam na Mike
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”