Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Aquino pisze:To kto w takim razie do Vervy? Z polskich wartościowych przyjmujących chyba nie ma nikogo. Trzeba będzie szukać za granicą.
Mika wczoraj był w Warszawie, dziś rano w Gdańsku, a teraz już w Suwałkach, rozrywany jest chłopak :D jakby Katowice się rozleciały, to Kwasowski byłby do wzięcia, oprócz tego to Depowski, Buchowski, Ferens, ewentualnie Włodarczyk gdyby wojaże koreańskie nie wypaliły, innych z Polski już chyba nie ma. Tylko się zastanawiam czy Defalco, Waliński, Mika to nie jest za bogato, jak na Suwałki, ale dobra informacja m.in o tym Ziobrowskim jest taka, że sporo w składzie Vervy może się jeszcze zmienić i 3 gracz zagraniczny może się pojawić.
krzychszp pisze: Być moze faktycznie nie ma już kasy i przestawią Króla, obawiam się że w Warszawie po zatrzymaniu Kwolka, Pita, Wojtaszka, Wrony jest pusto w budżecie aż wiatr hula.
Słyszałem właśnie, że szukają jednak nowego atakującego, z tym Królem wydawało mi się prawdopodobne, ale na 4 przyjmującego, z nim i 4 zawodnikiem w postaci juniora, nie dałoby rady funkcjonować, 1 kontuzja Kwolka albo Grobelnego i nie miałby kto grać. Od Króla to już lepszy byłby taki Buchowski, który nie może być przesadnie drogi.
Ostatnio zmieniony 5 maja 2020, o 16:46 przez filippiotro, łącznie zmieniany 1 raz.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: qtp »

Vilgefortz pisze: Weź pod uwagę, że nie wszystkie kluby informują o graczach, którymi się interesują...
Żaden klub nie informuje o graczach którymi się interesuje.To media nie informują o zainteresowaniach niektórych klubów. A nie informują gdyż zapewne mało kogo to obchodzi...
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: drukjul »

filippiotro pisze:Tyle, że to w tym roku ma tam wyglądać tak:

W tym roku ze względu na epidemię koronawirusa draft odbędzie się wirtualnie. Każdy z graczy musiał nadesłać Koreańczykom zapis dwóch swoich meczów, wybór najciekawszych akcji i statystyki ze spotkań z ostatniego sezonu oraz nagrać kilka słów od siebie. Na tej podstawie 7 maja zostanie wybranych 40 zawodników, z których w kolejnym etapie siedem klubów ligi koreańskiej wybierze po jednym zawodniku i podpisze z nim kontrakt opiewający w każdym przypadku na 300 tys. dolarów.

:) :)
Dobre. :D

Czyli z powodu braku możliwości organizacji dotychczasowego, tradycyjnego draftu - planowo miał się odbyć na początku maja w Czechach, ale z wiadomych powodów odbyć się nie może - jak się okazuje teraz de facto o tym, którego zawodnika koreańskie kluby wybiorą będzie decydował przede wszystkim speech! :]

W tej sytuacji zawodnicy którzy grali już wcześniej na Półwyspie, oraz przez ten czas choć trochę liznęli koreański i są w stanie to wykorzystać mogą mieć teraz duuuużą przewagę nad konkurencją - bo raz że znajomość angielskiego jest tam wciąż wyraźnie gorsza niż w Europie, a dwa parafrazując słowa naszego prezydenta nikt nie będzie Koreańczykom w obcych językach narzucał, jakich zawodników mają wybierać. ;)
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

A co z Janikowskim, bo on był chyba wypożyczony do Gdańska?(nie jestem pewien)
qtp pisze:
Vilgefortz pisze: Weź pod uwagę, że nie wszystkie kluby informują o graczach, którymi się interesują...
Żaden klub nie informuje o graczach którymi się interesuje.To media nie informują o zainteresowaniach niektórych klubów. A nie informują gdyż zapewne mało kogo to obchodzi...
Chodziło mi raczej o szczelność przepływu informacji o transferach. Oficjalnie nie informują, ale zdarza się, że prezesi uchylają rąbka tajemnicy dziennikarzom. Czasami niebezpośrednio...
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

Prezes Resovii milczy jak zaklęty! W wywiadzie z 21 kwietnia stwierdził, że kibice musza uzbroic sie w cierpliwosć, a pierwsze informacje będą w maju, wiec trzeba czekać!
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Vilgefortz pisze:A co z Janikowskim, bo on był chyba wypożyczony do Gdańska?(nie jestem pewien)
Został wypożyczony do Gdańska na 2 sezony.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: reeman »

Menager Boyera konsultuje transfery z red. Drągiem :]
siatakrzykk
Posty: 21
Rejestracja: 23 mar 2020, o 20:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: siatakrzykk »

Szanowni forumowicze, wie ktoś coś o transferach Stali Nysa?
themiel
Posty: 94
Rejestracja: 1 maja 2017, o 10:22
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: themiel »

Fabian Drzyzga w Radiu Centrum ogłosił że ma już podpisany kontrakt i będzie to niespodzianka. Info ma się pojawić na dniach, na pytanie redaktora czy będzie to Polska z uśmiechem powiedział bez komentarza. Nie widzę za bardzo miejsca w naszej lidze ale brzmiało to tak jakby miał zagrać w pluslidze.
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

Nie, nie napiszę, że Resovia, bo zostałbym tu zlinczowany !!!!

Myślę, że w pluslidze go nie będzie, bo gdzie Zaksa, Skra, Warszawa, Jw, Gdańsk, już mają składy, a innych chyba nie stać!!!
Adriano
Posty: 601
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Adriano »

themiel pisze:Fabian Drzyzga w Radiu Centrum ogłosił że ma już podpisany kontrakt i będzie to niespodzianka. Info ma się pojawić na dniach, na pytanie redaktora czy będzie to Polska z uśmiechem powiedział bez komentarza. Nie widzę za bardzo miejsca w naszej lidze ale brzmiało to tak jakby miał zagrać w pluslidze.
Jeśli miałaby to być Plusliga to w grę mogą wchodzić tylko dwa kluby: Resovia i JW
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Matson »

Nie wydaje mi się żeby to była Polska, w naszym światku siatkarskim by już było wiadomo ze jakieś podchody sa
ewa
Posty: 689
Rejestracja: 11 sty 2009, o 19:07
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ewa »

PS podaje, że do Resovii
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kiko »

ewa pisze:PS podaje, że do Resovii
Daj proszę link
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: drukjul »

Kiko pisze:
ewa pisze:PS podaje, że do Resovii
Daj proszę link
https://www.onet.pl/?utm_source=www.prz ... 1d&utm_v=2
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kicu »

Chyba jestem zbyt głupi żeby ogarnąć transfery Resovii. Dla mnie to jakiś chaos nad którym nikt nie panuje. Łapią wszystko co się da. Zespół nie grający w pucharach, w sezonie, gdzie liga ma być wyjątkowo luźna, bez grania środa-sobota, a oni trzecią szóstkę budują. No ale kto bogatemu zabroni...
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: mmb »

No nie róbcie sobie jaj.. Nie ma ciekawych ofert, to wujek Adam pomoże?

To niech chociaż wypożyczą Marcina, a nie zmarnują kolejnego młodego :|
themiel
Posty: 94
Rejestracja: 1 maja 2017, o 10:22
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: themiel »

Kicu pisze:Chyba jestem zbyt głupi żeby ogarnąć transfery Resovii. Dla mnie to jakiś chaos nad którym nikt nie panuje. Łapią wszystko co się da. Zespół nie grający w pucharach, w sezonie, gdzie liga ma być wyjątkowo luźna, bez grania środa-sobota, a oni trzecią szóstkę budują. No ale kto bogatemu zabroni...
Akurat z Fabianem Resovia zdobywała największe trofea i jak on odszedł to było tylko coraz gorzej. Ja jestem pozytywnie nastawiony :)
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Matson »

Marcin idzie na wypożyczenie wiec spokojnie, nie zmarnują młodego na ławce, chociaż są tacy co twierdzą ze taki sezon więcej daje niż sezon grania :p
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: compact »

Kolego jaet zapraszamy xD Komenda to był chyba bliżej IO niż Huber
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: mmb »

Matson pisze:Marcin idzie na wypożyczenie wiec spokojnie, nie zmarnują młodego na ławce, chociaż są tacy co twierdzą ze taki sezon więcej daje niż sezon grania :p
Fabio i Wujek? To nie skończy się dobrze :]
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Aranger »

A jakby był Komenda i Woicki, to byłyby rokowania, że skończy się lepiej ?
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: drukjul »

Kicu pisze:Chyba jestem zbyt głupi żeby ogarnąć transfery Resovii. Dla mnie to jakiś chaos nad którym nikt nie panuje. Łapią wszystko co się da. Zespół nie grający w pucharach, w sezonie, gdzie liga ma być wyjątkowo luźna, bez grania środa-sobota, a oni trzecią szóstkę budują. No ale kto bogatemu zabroni.
Omnes viae Resovia ducunt. :D

Ale tak jak piszesz odpowiedź jest w sumie banalnie prosta - pieniądze. Rzeszowski klub w sytuacji ogólnego kryzysu w sporcie i naszej dyscyplinie, akurat je nadal posiada i może nimi na prawo i lewo szestać, zawodnicy co zrozumiałe też chcieliby je dalej mieć i nie obniżać swojej dotychczasowej stopy życiowej. A że od strony czysto sportowej te wszystkie przypadkowe, "ruchy Browna" jakie wykonuje klub na rynku transferowym nie zawsze wydają się mieć wydawać sens. No cóż... Jak słusznie prawisz "kto bogatemu zabroni?"

To co - kto następny w kolejce do strzyżenia? Myślę, że nowy prezes może się powoli zacząć zastanawiać, czy do Butryna i Boyera przydałby się jeszcze do kompletu Konarski, tym bardziej że coś w koreańską, lub rosyjską karierę Dawida specjalnie nie wierzę. ;)
Ostatnio zmieniony 5 maja 2020, o 19:26 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: mmb »

Aranger pisze:A jakby był Komenda i Woicki, to byłyby rokowania, że skończy się lepiej ?
Możliwe, bo nie chodziło mi o poziom sportowy :P
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: weary_skier »

Nie wiem czy w swoim kibicowskim życiu nie zgadzałem się bardziej z polityką transferową klubu.
Drzyzga, to TOP rozgrywający i wiadomo, że będzie wzmocnieniem, no ale...
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
krzychszp
Posty: 980
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: krzychszp »

Ok wydawało się Resovia bedzie odstawać od topu własnie przez pozycje sypacza ale teraz (przy realizacji pozostałych zapowiadanych transferów) skład bedzie spokojnie na walkę o MP. Jak to nie odpali to znaczy że nad Podpromiem naprawde ciazy jakas klątwa.
Adriano
Posty: 601
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Adriano »

Jeszcze się okaże że nie będzie Boyera bo zakontraktowali Kurka...
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resofan »

Jeśli kontrakt Drzyzgi się potwierdzi, to wychodzi na to, że jestem prorokiem. Kilka dni temu na tym forum, w tym temacie pisałem, że Resovia powinna się nim zainteresować a nie Boyerami i Kovacevicami. Nie wiem czy Prezes czytał, czy sam na to wpadł ;) , ale ewentualne potwierdzenie bardzo mnie ucieszy. :D
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 423
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Artem »

Adriano pisze:Jeszcze się okaże że nie będzie Boyera bo zakontraktowali Kurka...
Bartosz Kurek miał taką propozycję, ale odrzucił.
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

Czyli Resovię stać na Boyera!!! Jak na Fabiana, który tani nie jest też!!!
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”