Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Lynn
Posty: 971
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Lynn »

mi9901 pisze:
Lynn pisze:Oglądam "7 strefe" i Mielewski stwierdził, że Sander w Skrze i Cebulij w Resovii przyklepani.

Chyba w Prawdzie Siatki :)
tak oczywiście, moja pomyłka
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Prawda Siatki

Szalpuk zostaje w tej chwili na lodzie. Michalak przyznał, że umowa już praktycznie była dopięta i Rosjanie nie odesłali kontraktu. Mielewski dopytywał, czy negocjują cały czas z Warszawą, na co Michalak wymijająco odpowiedział, że ze swoim kumplem Gackiem zawsze negocjują.
pwpl97
Posty: 356
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: pwpl97 »

gadugadu pisze:Dembca w Nysie nie będzie. Mój strzał na tą pozycję to Biniek z Siedlec
Skad wiesz że nie będzie? Binka na pewno w nysie nie będzie bo bedzie w innym klubie pls.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: knightrider »

pwpl97 pisze:
gadugadu pisze:Dembca w Nysie nie będzie. Mój strzał na tą pozycję to Biniek z Siedlec
Skad wiesz że nie będzie? Binka na pewno w nysie nie będzie bo bedzie w innym klubie pls.
Gdzieś czytałem że Biełgorod bierze Perrina z rozpadającej się Sady czyli to się łączy. W-wa biorąc De Falco lub Szalpuka nie wiele na jakości względem Tillego nie będzie.
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Miszczu-xdd »

knightrider pisze:
pwpl97 pisze:
gadugadu pisze:Dembca w Nysie nie będzie. Mój strzał na tą pozycję to Biniek z Siedlec
Skad wiesz że nie będzie? Binka na pewno w nysie nie będzie bo bedzie w innym klubie pls.
Gdzieś czytałem że Biełgorod bierze Perrina z rozpadającej się Sady czyli to się łączy. W-wa biorąc De Falco lub Szalpuka nie wiele na jakości względem Tillego nie będzie.
Perrin w Ufie.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

knightrider pisze:
Gdzieś czytałem że Biełgorod bierze Perrina z rozpadającej się Sady czyli to się łączy. W-wa biorąc De Falco lub Szalpuka nie wiele na jakości względem Tillego nie będzie.
Perrin w Ufie, co nie zmienia faktu, że na rynku jest jeszcze sporo przyjmujących np Kovacevic, Rossard, Lyneel, Dzavoronok
i mogli wybrać w ostatniej chwili kogoś innego niż Szalpuka.
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

Szalpuk się tak cenił finansowo, no i wyszło. To może jednak ten Ślepsk? :D
greatworldofvolley
Posty: 131
Rejestracja: 18 maja 2018, o 14:37
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: greatworldofvolley »

Szary Wilk pisze:@up

Kaczmarek nie jest lepszy od Konarskiego. Ciężko ich obu ocenić, bo dzieli ich 5 lat różnicy. Jak Kaczmarek będzie miał 31 lat, to pogadamy, kto z nich do tej pory był lepszy. Może ostatni rok czy dwa Konarski miał słabsze, ale całokształt - jest lepszy. W tym sezonie Łukasz nie grał w ogóle, więc ciężko ocenić. Z jakiegoś powodu Kaczmarek przegrał rywalizację aż z 4 atakującymi w ostatnich 2 latach (Kurek,Muzaj,Konarski,Schulz).
Patrząc na całokształt to Schulz miał łacznie pewnie 2 dobre sezony jeszcze w czasach gry w Gdańsku i nie powiedziałbym, że przez ostatnie 2 lata wygrywał z kimkolwiek rywalizację. Wiadomo też, że Kurek jest poza zasięgiem kogokolwiek w Polsce więc jego nie ma co porównywać. Właściwie to żaden z pozostałych graczy nie był pierwszoplanową postacią w reprezentacji. Konarski nie ma 2 słabszych sezonów, tylko miał 2 dobre lata w Zaksie, a poza tym nigdy wybitny nie był i na pewno nie powiedziałbym, że jest lepszy od Kaczmarka. Chyba, że mamy ich oceniać po tym, ile zdobyli medali siedząc na ławce. Wtedy Dawid nie ma sobie równych. I znowu jak sam zauważyłeś od 2 lat gra słabiej, więc jak może wygrywać z Łukaszem? Zresztą nie jestem też fanem Kaczmarka, ale uważam że nie można mu odebrać jego umiejętności. Chyba nie ma tu nikogo kto chciałby, żeby w jego ulubionym klubie zagrał Konarski, więc to o czymś świadczy.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: knightrider »

Szary Wilk pisze:Szalpuk się tak cenił finansowo, no i wyszło. To może jednak ten Ślepsk? :D
Kluby nie są ślepe, Szalupa jedzie na renomie z 1 turnieju tyle lat już. 2 lata w Skrze to mocne rozczarowanie. Z trio Bednorz/Śliwka/Szalpuk został daleko w tyle. Kolejne trio Kwolek/Fornal/Szerszeń ma już większe umiejętności/potencjał.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

@Szary Wilk

Co do Suwałk, to gdybym miał do wyboru 4 graczy: Szalpuka, Mikę, Walińskiego i Defalco, to bez wahania wybrałbym dwóch ostatnich. Nie bez znaczenia są kwestie budżetowe. Szalpuk z Miką to byłyby świetne ruchy marketingowe - mistrzowie świata przychodzą. I to w zasadzie jedyna zaleta, bo zarobki niemałe, a ryzyko kontuzji - wprost przeciwnie. Waliński to pewniak i solidny w każdym elemencie ligowiec, a Defalco dawałby to coś ekstra w postaci zgrania z Tuanigą. Byłbym bardzo zadowolony, gdyby w przyszłym sezonie właśnie ci dwaj przyjmujący trafili do kuźni Kowala ;)
kamil1999
Posty: 5608
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Szary Wilk pisze:
Kaczmarek nie jest lepszy od Konarskiego. Ciężko ich obu ocenić, bo dzieli ich 5 lat różnicy. Jak Kaczmarek będzie miał 31 lat, to pogadamy, kto z nich do tej pory był lepszy. Może ostatni rok czy dwa Konarski miał słabsze, ale całokształt - jest lepszy. W tym sezonie Łukasz nie grał w ogóle, więc ciężko ocenić. Z jakiegoś powodu Kaczmarek przegrał rywalizację aż z 4 atakującymi w ostatnich 2 latach (Kurek,Muzaj,Konarski,Schulz).
Z jakiegoś powodu Bednorz przegrał rywalizację aż z 6 przyjmującymi w ostatnich latach(Leon, Kubiak, Szalpuk, Śliwka, Kwolek, Fornal) a zatem widzisz skoro Bednorz nie gra w reprezentacji a Szalpuk gra to Szalpuk jest lepszy bo w przeciwnym razie Bednorz by grał co nie? Taka jest twoja argumentacja. Dlatego proszę cię, nie przedkładajmy reprezentacji nad karierę klubową. Boyer mógł grać w reprezentacji Francji, ale ta zawsze słynęła ze słabych atakujących do których się wlicza gloryfikowany Rouzier, który jest wymieniany przez tych, którzy mówią jakie to kiedys gwiazdy grały w naszej lidze a teraz to szrot i td. Dla przeciwwagi Butryn jest Polakiem. My mamy Kurka oraz szereg innych solidnych atakujacych jak Konarski, Kaczmarek, Muzaj, Butryn, Filipiak, Malinowski i długo by wymieniać. Tu trener ma większy wybór i może wybierać kto mu pasuje do koncepcji. Butryn jest ograny na najwyższym poziomie, Na poziomie PlusLigi, która jest jedną z 3 najlepszych lig świata.
frytek pisze: Mam wątpliwości. W poprzednim sezonie Semeniuk kręcił niewiarygodne statystyki, zwłaszcza jak na gracza, który jeszcze rok wcześniej był dopiero 3. wyborem na przyjęciu w Zawierciu. Wydaje mi się iż ciężko mu będzie to powtórzyć.
Trzeba pamiętać, że Semeniuk i Śliwka to zawodnicy typowo techniczni, a rywale nie będą się cały czas nabierać na te same kiwki czy te same obicia bloku. Już w poprzednim sezonie bywały mecze, kiedy to nie mogli się do boiska dobić, zwłaszcza w drugiej połowie rundy zasadniczej (np. w Bełchatowie, gdzie dopiero zmiana pozycji Śliwki i wprowadzenie Łukasika uratowały ofensywę Zaksy).

Moim zdaniem stawianie na 2 technicznych, defensywnych przyjmujących, zwłaszcza przy niepewnym i również defensywnym (Jak to brzmi, defensywny atakujący :] ) Kaczmarku to duży błąd Zaksy. Zamiast w Kochanowskiego można było zainwestować w lepszego atakującego.
"Już w poprzednim sezonie bywały mecze, kiedy to nie mogli się do boiska dobić"- chyba sam to sobie wymyśliłeś bo Zaksa miała(prawdopodobnie dzięki Toniuttiemu), najlepszą skuteczność ataku. A więc Zaksa najlepiej się dobijała. Śliwka i Semeniuk to defensywni, którzy fajnie wyglądają w ataku. Szczególnie Semeniuk, który przypomina mi bardzo Fornala. No i skoro mowa Fornalu to zarówno Jastrzebki jak i Warszawa miały defensywną/techniczną parę przyjmujących a tak jak Zaksa sobie radzili.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 8040
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Miszczu-xdd pisze:O Franciskovicu nic nie słyszałem w tym kontekście, ktoś może o nim coś więcej powiedzieć? Nie kojarzę go za bardzo.
W USA grał w Uniwersytecie Hawaii i był jednym z najlepszych rozgrywających rozgrywek akademickich, potem trafił do Włoch i przez trzy lata występował w Modenie/Weronie, sporadycznie pojawiał się na parkiecie. Dobra zagrywka i blok jak na sypacza, całkiem kombinacyjna gra, technicznie przeciętny, wystawa do lewego przeciętna, do prawego chyba też, ogólnie gracz, który w jakiejś lidze francuskiej mógłby się zaczepić i zrobić jakąś karierę, ale nic ciekawego. Z występów w kadrach B USA go szczerze nie kojarzę, ale może coś przeoczyłem.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

kamil1999 pisze: Butryn jest ograny na najwyższym poziomie, Na poziomie PlusLigi, która jest jedną z 3 najlepszych lig świata.
Chociaż doceniam Butryna, to zdecydowanie nie można mówić, że jest ograny na najwyższym poziomie, bo zdecydowanie nie jest. To tak ładnie brzmi jedna z najlepszych 3 lig świata, nazwijmy rzeczy po imieniu po prostu 3 liga, a jak wiemy w siatkówce tych poważnych lig jest zaledwie kilka. Do tego w tej 3 lidze, grał dotychczas zaledwie w zespołach środka tabeli, Katowice i Radom, gdzie presja wyniku jest znacznie mniejsza niż w Resovii czy Skrze. Poziomu reprezentacyjnego także nie liznął, więc my dopiero możemy się dowiedzieć jak on sprawdzi się w grze o medale w drużynie z czołówki, jeśli oczywiście Resovia wgl wróciłaby do gry o najwyższe cele, bo przecież to nie jest takie pewne, jak i to że on sam się tam ostatecznie pojawi. Jeśli Butryn jest ograny na najwyższym poziomie, bo grał w Pluslidze, to na tej samej zasadzie można by powiedzieć, że Ziobrowski także jest już ograny na najwyższym poziomie, bo grał przecież grał 2 lata jako 1 atakujący w Lubinie, czyli w jednej z 3 najlepszych lig świata.
greatworldofvolley pisze: Konarski nie ma 2 słabszych sezonów, tylko miał 2 dobre lata w Zaksie, a poza tym nigdy wybitny nie był i na pewno nie powiedziałbym, że jest lepszy od Kaczmarka.
Ja absolutnie nie jestem zwolennikiem umiejętności Konarskiego, ale sam zaznaczyłeś że on miał 2 najlepsze lata w Zaksie i chociażby tak porównując grę Konarskiego i Kaczmarka w Zaksie, to wydaje się, że temu 1 po prostu służyła gra z Toniuttim i on się świetnie czuł w tej szybkiej grze, przy niejednokrotnie pogubionym bloku rywali, to był system skrojony pod niego, a gdzie indziej to faktycznie już wyglądał różnie. Tyle, że mam wrażenie, iż Kaczmarek jakoś zbytnio nie zyskał przy Toniuttim, podobał mi się ten zawodnik kilka lat temu, wiązałem z nim duże nadzieje, a od jakiegoś czasu wydaje się, że on nie robi postępów, jaki był, taki jest cały czas. Tak nawiązując jeszcze do tych skrzydłowych Zaksy o których także toczyła się dyskusja, to myślę, że nikt nie ma wątpliwości, iż skrzydła: Kaczmarek - Semeniuk - Śliwka, to są skrzydła nie wiem, na miarę półfinału ligi aczkolwiek na samo jej wygranie, przy zestawie jakim będzie dysponować Skra: Petkovic/Filipiak - Sander- Ebadipour już wyglądają tak sobie.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Dyskredytowanie Butryna osiąga tutaj szczyt. W polskiej kadrze ma on przed sobą kilku atakujacych (Kurka, Muzaja, Konara czy Filipiaka... Ba! Heynen stawiał an Bołądzia w LN). Kogo ma Boyer? ( Patry'ego, z którym gra na spółę zazwyczaj, Carle i od biedy Rouzier, który już się do kadry nie łapie). Butryn gra w zespole środka tabeli, ale to nie znaczy, że gra gorzej od Francuza (który też nie grał w czołowym włoskim klubie). Największą przepaść przy tych zawodnikach stanowi medialność, którą Boyer siłą rzeczy wypracował w kadrze. Uzasadnianie wyższości Boyer nad Butrynem przez grę w kadrze i przynależność klubową nic nie da - dla obu gra w Rzeszowie byłaby dużym wyzwaniem, bo tam będzie duż ciśnienie, o którym się zapomina na tym forum.
Butryn to solidny ligowiec i wartościowy transfer.
Boyer to świetny zawodnik i dobry transfer.
Błagam nie bawmy się w Boyer>Butryn czy Boyer<Butryn, bo porównanie graczy na podstawie klubu, gry w kadrze, czy własnych przypuszczeń dot. ich możliwości na fanym poziomie nic nie daje... Tyle, że już dawno odrzucono tutaj przytoczone statystyki obu zawodników, które również nie znaczą wiele dla niektórych forumowiczów.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Vilgefortz pisze:Dyskredytowanie Butryna osiąga tutaj szczyt.
Tyle, że ja wgl nie dyskredytuje Butryna, a on sam jest tutaj raczej chwalonym graczem. Zaznaczyłem tylko, że nie grał jeszcze na najwyższym poziomie, co do tego nie powinniśmy mieć wątpliwości, a niektórzy mają. Być może zagra, absolutnie mu tego nie odbieram.
Vilgefortz pisze:Tyle, że już dawno odrzucono tutaj przytoczone statystyki obu zawodników, które również nie znaczą wiele dla niektórych forumowiczów.
Sam mówisz żeby ich nie porównywać, to ich nie porównujmy. No nie mają większego znaczenia, bo grali w zupełnie innych ligach , 1 nie grał przeciwko Perugii, Modenie, Trentino, Lube a 2 nie grał przeciwko Skrze, Zaksie, Warszawie i Jastrzębiu, jak 1 z nich zagra np w Resovii a 2 np w Warszawie, wtedy może i będziemy ich porównywać, na razie średnio byłoby nawet co.
kamil1999 pisze: A tacy zawodnicy jak Śliwka czy Semeniuk będą coraz lepsi z każdym następnym sezonem bo obaj się równomiernie rozwijają.
Mi bardziej od tego jak rozwija się Śliwka, podoba się Fornal i Kwolek, sądzę że za 2 lata mogą prezentować już znacznie wyższy poziom niż teraz Olek. Z tych wszystkich skrzydłowych Zaksy to najbardziej podobał mi się Semeniuk, pięknie posadził na ławce Parodiego i on faktycznie się rozwinął konkretnie, tyle że jestem ostrożny w ferowaniu wyroków wśród takich graczy jak Butryn i Filipiak, którzy dopiero muszą potwierdzić swój wysoki poziom w drużynach z czołówki, a nawet Semeniuk, który już w takiej grał, jednak nie wiem ile dokładnie, pół sezonu czy 3/4. Już takich Schulzów, którzy wyskakiwali na 1 czy 2 sezony, wydawało się, że wejdą z przytupem do reprezentacji, a później nagle gaśli, nie brakowało. No ale jeśli założyć, że z Semeniukiem dalej wszystko będzie ok i cały czas będzie robił progres, to ja bym w tym przyjmującym Zaksy upatrywał większego potencjału na kolejne 5 lat, przykładowo w elemencie zagrywki, to ,,zjada'' Śliwkę już w tym momencie.
Ostatnio zmieniony 12 maja 2020, o 07:21 przez filippiotro, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: skrowiec »

Jakieś kolejne plotki, przecieki na temat transferów na przyszły sezon?
Rekkiuu
Posty: 55
Rejestracja: 19 kwie 2020, o 16:25
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Rekkiuu »

Sander i Cebulj przyklepani o której była 7 strefa?
Rekkiuu
Posty: 55
Rejestracja: 19 kwie 2020, o 16:25
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Rekkiuu »

Crosby pisze:Drugim rozgrywającym w Skrze będzie Franciskovic z Verony no chyba że coś się zmieniło ostatnio ,ale juz dawno bo jeszcze przed pandemią był wstępnie podpisany.
Skąd takie info?
mi9901
Posty: 26
Rejestracja: 2 maja 2020, o 09:32
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: mi9901 »

Rekkiuu pisze:Sander i Cebulj przyklepani o której była 7 strefa?

Wczoraj wieczorem była Prawda Siatki nie 7 Strefa na YouTubie.Gdzie Jerzy Mielewski o tym powiedział :D .
Adriano
Posty: 601
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Adriano »

Mam nadzieję ze to Filipiak będzie pierwszym wyborem Gogola, pomimo tego że Petkovicia uważam z bardzo dobrego atakującego i mam szacunek do liczb jakie robił w lidze włoskiej. Uważam też, że mając na rynku kliku fajnych zagranicznych libero, grzechem by było nie sprowadzić któregoś z nich do Skry. Wtedy można by mówić że jest to drużyna kompletna.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

mi9901 pisze:
Rekkiuu pisze:Sander i Cebulj przyklepani o której była 7 strefa?
Wczoraj wieczorem była Prawda Siatki nie 7 Strefa na YouTubie.Gdzie Jerzy Mielewski o tym powiedział :D .
Oni po prostu dyskutowali o tym, że w polskich klubach z TOP 4 może być sporo polskich przyjmujących, wymieniali odpowiednio duety:
Fornal - Szymura
Kwolek - Szalpuk(tutaj, gdyby się udało pozyskać Szalpuka, Mielewski pytał Michalaka czy rozmowy cały czas są prowadzone, tamten odparł mu coś w stylu, że nic nie jest wykluczone i byłby to na pewno bardzo dobry polski duet)
Semeniuk - Śliwka
No i ,,międzynarodowa petarda'' - tak to ujęli, Sander - Ebadipour
Pod koniec dodali jeszcze, bo ktoś pytał co z Resovią, że tam też będzie solidna para, Cebulj - Szerszeń
Gandalf
Posty: 239
Rejestracja: 23 kwie 2018, o 11:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Gandalf »

Resovia ogłosiła odejście 7 zawodników. Tak jak nazwa głosi zawiedli nie ma za co
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Gandalf pisze:Resovia ogłosiła odejście 7 zawodników. Tak jak nazwa głosi zawiedli nie ma za co
Co ciekawe tylko siedmiu...
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Gandalf
Posty: 239
Rejestracja: 23 kwie 2018, o 11:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Gandalf »

Vilgefortz pisze:
Gandalf pisze:Resovia ogłosiła odejście 7 zawodników. Tak jak nazwa głosi zawiedli nie ma za co
Co ciekawe tylko siedmiu...
Rousseaux ma jeszcze kontrakt. Nie ma jeszcze pewnego czy Komenda odchodzi. Nie wiadomo czy Kosok czy Krulicki a obaj jeszcze mają kontrakty. Kalembka jeszcze jest.
Cyri124
Posty: 14
Rejestracja: 18 lut 2020, o 10:48
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Cyri124 »

Z Kosokiem też mogli zrobić porządek.
kamil1999
Posty: 5608
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

filippiotro pisze: Mi bardziej od tego jak rozwija się Śliwka, podoba się Fornal i Kwolek, sądzę że za 2 lata mogą prezentować już znacznie wyższy poziom niż teraz Olek. Z tych wszystkich skrzydłowych Zaksy to najbardziej podobał mi się Semeniuk, pięknie posadził na ławce Parodiego i on faktycznie się rozwinął konkretnie, tyle że jestem ostrożny w ferowaniu wyroków wśród takich graczy jak Butryn i Filipiak, którzy dopiero muszą potwierdzić swój wysoki poziom w drużynach z czołówki, a nawet Semeniuk, który już w takiej grał, jednak nie wiem ile dokładnie, pół sezonu czy 3/4. Już takich Schulzów, którzy wyskakiwali na 1 czy 2 sezony, wydawało się, że wejdą z przytupem do reprezentacji, a później nagle gaśli, nie brakowało. No ale jeśli założyć, że z Semeniukiem dalej wszystko będzie ok i cały czas będzie robił progres, to ja bym w tym przyjmującym Zaksy upatrywał większego potencjału na kolejne 5 lat, przykładowo w elemencie zagrywki, to ,,zjada'' Śliwkę już w tym momencie.
Z tym się mogę w całości zgodzić. Zwłaszcza z tym Fornalem i Kwolkiem. Któryś z nich będzie pewnie defensywnym przyjmującym na lata do pary z Leonem. A może Semeniuk, który może i jest starszy, ale później zaczął się ogrywać na najwyższym poziomie ich przeskoczy? No zgadza się też, że Butryn musi sprawdzić się ww klubie z aspiracjami, ale niektórzy od razu go deprecjonują i mówią, że to będzie słaby punkt Resovii co po prostu się nie zgadza z tym co oglądaliśmy w lidze, gdzie był numerem jeden. Głupotą dla mnie jest zwłaszcza mówienie, że Butryn jest słaby bo nie gra w kadrze a gra tam Bołądź czy Filipiak, który miał sezon jednak trochę słabszy. A obaj też nie zagrali na tym najwyższym poziomie. Konarski przy lepszym sypaczu zagrał zdecydowanie gorzej niż Butryn a też jest w kadrze, korzysta na tym, że gdy był młodszy to nie było zbyt wielu klasowych atakujących w Polsce i mógł być 2 w kadrze będąc 2 w Rzeszowie.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

filippiotro pisze:
knightrider pisze:
Gdzieś czytałem że Biełgorod bierze Perrina z rozpadającej się Sady czyli to się łączy. W-wa biorąc De Falco lub Szalpuka nie wiele na jakości względem Tillego nie będzie.
Perrin w Ufie, co nie zmienia faktu, że na rynku jest jeszcze sporo przyjmujących np Kovacevic, Rossard, Lyneel, Dzavoronok
i mogli wybrać w ostatniej chwili kogoś innego niż Szalpuka.
Do tych przyjmujących dodałbym Urnauta, Kaliberde, Maara ( łączony z Milano) i ewentualnie Olive. Oliva ma już swój wiek, ale źle nie gra.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2817
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Simao »

Teraz są trochę problemy personalne w Resovii , spowodowane wcześniejszymi decyzjami i wyborami prezesa Ignaczaka i sztabu trenerskiego na czele z Gruszką. Gdyby to było możliwe to raczej zostałby tylko Komenda z poprzedniej kadry. Ponieważ tu potrzebna jest praca u podstaw. Jestem bardzo zadowolony, że udało nam się zatrudnić obecnego trenera, cały sztab trenerski zapowiada się bardzo obiecująco, można wierzyć, że w końcu będzie dobrze. Przyjęcie i środek powinien być całkowicie nowy. W porównaniu z ubiegłym sezonem, również atak. Podejmowane są różne próby zmian i korekt, rozwiązywanie umów z zawodnikami nie pasującymi do koncepcji drużyny nowego trenera, za porozumieniem stron, lub w ostateczności, gdy jest taka możliwość wypożyczenie ich.
Gandalf
Posty: 239
Rejestracja: 23 kwie 2018, o 11:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Gandalf »

kamil1999
Posty: 5608
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

No to dalej koncepcja dwóch równych atakujących. Rychlicki dalej pewnie będzie pierwszym, ale trzymam kciuki za Czecha, który nie jest bez sans w tej rywalizacji.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”