Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 20 maja 2020, o 22:45 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: betkrzys »

fantrento7 pisze:Najbardziej obecnie podoba mi się skład Skry prócz pseudo rozgrywacza "El środek i jakoś to będzie" - Grzegorz Łomacz
I "Perfecto przyjęcie" Kacperek P
Sander, Bieniek, Ebadipour, Petkovic + w formie Kłos i Huber mióóóód
Środek na 99% będzie okrojony.
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
Szary Wilk
Posty: 8042
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

betkrzys pisze:
fantrento7 pisze:Najbardziej obecnie podoba mi się skład Skry prócz pseudo rozgrywacza "El środek i jakoś to będzie" - Grzegorz Łomacz
I "Perfecto przyjęcie" Kacperek P
Sander, Bieniek, Ebadipour, Petkovic + w formie Kłos i Huber mióóóód
Środek na 99% będzie okrojony.
Co to znaczy?

A tak swoją drogą, czy Fiel może grać w naszej lidze jako zawodnik polski? Bo nie wiem jak z nim wygląda sytuacja i czy w tym roku zagra w PlusLidze?
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: betkrzys »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 21 maja 2020, o 08:18 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przestrzegaj odpowiedniego cytowania.
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
Szary Wilk
Posty: 8042
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

Skąd info? Bo ja stawiam, że Huber znowu będzie grzać ławę, ma ważny kontrakt i nie słychać nic o tym, by miał odejść. Pozycja Kłosa w Skrze jest praktycznie nie do ruszenia, a na dodatek zaczął ostatnio grać dobrze i walczy o wyjazd na olimpiadę.
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: betkrzys »

Szary Wilk pisze:Skąd info? Bo ja stawiam, że Huber znowu będzie grzać ławę, ma ważny kontrakt i nie słychać nic o tym, by miał odejść. Pozycja Kłosa w Skrze jest praktycznie nie do ruszenia, a na dodatek zaczął ostatnio grać dobrze i walczy o wyjazd na olimpiadę.
Wg mnie Huber by wygryzł Kłosa, ambitna bestia. Huber jest głodny gry, a Skra raczej nie zapewni mu tyle czasu na parkiecie ile by chciał.
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
Szary Wilk
Posty: 8042
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

betkrzys pisze:
Szary Wilk pisze:Skąd info? Bo ja stawiam, że Huber znowu będzie grzać ławę, ma ważny kontrakt i nie słychać nic o tym, by miał odejść. Pozycja Kłosa w Skrze jest praktycznie nie do ruszenia, a na dodatek zaczął ostatnio grać dobrze i walczy o wyjazd na olimpiadę.
Wg mnie Huber by wygryzł Kłosa, ambitna bestia. Huber jest głodny gry, a Skra raczej nie zapewni mu tyle czasu na parkiecie ile by chciał.
Ale nie ma jakoś tematu jego odejścia, ale jakby serio się tak stało, to za rok Skra zostałaby na lodzie, bo Bieniek przychodzi tylko na sezon i zostałby sam Kłos. Nie wiem, na ile podpisał kontrakt Huber i czy można go wypożyczyć czy w grę wchodzi tylko jego odejście.

Resovii by się bardzo przydał taki dobry polski środkowy.
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: betkrzys »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 21 maja 2020, o 08:19 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przestrzegaj odpowiedniego cytowania.
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Miszczu-xdd »

betkrzys pisze:

Środek na 99% będzie okrojony.



Czy w tej bajce były smoki?
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: betkrzys »

Miszczu-xdd pisze:
betkrzys pisze:

Środek na 99% będzie okrojony.


Czy w tej bajce były smoki?

Tak miszczu. Nie zapomnij zawołać mnie na forum jak wszystko wyjaśni się :)
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kiko »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 20 maja 2020, o 22:46 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nie umiesz cytować, popatrz, jak robią to inni
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kiko »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 20 maja 2020, o 22:46 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nie umiesz cytować, popatrz, jak robią to inni
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: miro1905 »

Przydałby się taki Huber w Resovii. Chłopak z Sanoka, wychowanek. Ideał w oczach Adama G.

edit: Jednak z Brzozowa. Byłem pewny, że z Sanoka, co nie zmienia faktu że ideał dla Górala :D
Krystian2973
Posty: 192
Rejestracja: 4 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Krystian2973 »

Huber podpisal rok temu na 2 lata a wiec za rok skknczylby mu sie kontrakt. Wiec albo mu przedluzyli jeszcze o 2 i idzie na wypozyczenie albo zostana w trojke. Srodek okrojony bardziej w sensie ze bedzie trzech a nie czterech. Z wypowiedzi zarowno Klosa jak i Hubera wynika ze zostaja. Dla Hubera lawka w Skrze nie musi byc kara bo gdyby wygryzl ze skladu Klosa a Kochanowski nie zlapal odpowiedniej formy to kto wie czy nie zalapie sie na igrzyska. Obecnie jest 5 srodkowym i Heynen go nie wezmie nawet jakby zagral super sezon w slabszym klubie.
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: dezerter »

wg Macieja Trąbkiego (PS) Michał Ruciak zostanie siatkarzem Stali Nysa w miejsce Mateusza Czunkiewicza (Ślepsk Suwałki).
Jednocześnie klub zaczął oficjalne pożegnania z zawodnikami. Pierwszym z którym się pożegnał, jest Bartosz Krzysiek (Daejeon Samsung Bluefangs)
Ciekawostką jest, że byłym zawodnikiem Daejon był m.in. Georg Grozer, czy Leandro Araújo da Silva :D
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Tak w ogóle to chyba jednak nie ujrzymy Janka Króla w Warszawie. Ani na ataku ani na przyjęciu. Na volleyboxie jest zgłoszony jako zawodnik szukający klubu. Jako taki zawodnik również jest zgłoszony znany brazylijski libero Nogueira , który przez lata grał w pierwszym składzie Sady Cruzeiro. Byłby pewnie ciekawą opcją dla naszych klubów.
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kiko »

miro1905 pisze:Przydałby się taki Huber w Resovii. Chłopak z Sanoka, wychowanek. Ideał w oczach Adama G.

edit: Jednak z Brzozowa. Byłem pewny, że z Sanoka, co nie zmienia faktu że ideał dla Górala :D
Dokładniej to z Humnisk, koło Brzozowa
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Simao »

Jednak potwierdziły się plotki i spekulacje odnośnie Roberta Tahta, cieszy mnie to. Przyjęcie w Rzeszowie wygląda naprawdę obiecująco, jak reszta transferów się potwierdzi to mogą być problemy z limitami. Wolałbym jednego środkowego z zagranicy, zamiast dwóch, a atakującego obcokrajowca. Nie chce mi się wierzyć w Konarskiego, że będzie zawodnikiem Resovii. Zobaczymy jak to ostatecznie będzie.
Wilinho10
Posty: 132
Rejestracja: 25 maja 2010, o 12:23
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Wilinho10 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 21 maja 2020, o 08:20 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przestrzegaj odpowiedniego cytowania.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: jaet »

Lube Bienia do Skry na sezon wypożyczyło, ale równocześnie go przedłużyło u siebie, wiec teoretycznie Piechocki może pójść tą samą drogą z Huberem. Natomiast musiałoby to mocno wyjść od samego zawodnika, bo klub jest raczej z takiego backupu na środku zadowolony (chyba, że Piechocki bardzo musi coś gdzieś zaoszczędzić). Jedno jest pewne - niezależenie od pozycji, lepiej grać niż siedzieć, a Huber podstawowym wyborem Gogola w normalnych warunkach nie będzie. Myślę, że są w Polsce swobodnie 2-3 kluby, w których Norbert mógłby rok popykać z pożytkiem dla siebie i polskiej siatkówki. Podobnie zresztą jak Komenda, z tym że ten drugi ma już raczej Resovię z głowy, bo Fabian wydaje się nosić z planem rzucenia w Rzeszowie kotwicy.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

kamil1999 pisze:Tak w ogóle to chyba jednak nie ujrzymy Janka Króla w Warszawie. Ani na ataku ani na przyjęciu. Na volleyboxie jest zgłoszony jako zawodnik szukający klubu.
Te wersje składów zmieniają się w zasadzie z dnia na dzień. Seyeda w JW pewnie nie będzie, 1 z użytkowników pisał o tym, że zdziwimy się gdzie pójdzie Lemański, może do JW i chcieliby postawić na polski środek? No chyba, że Szalacha jednak tam zostanie, tak czy tak wtedy nie mieliby problemów z limitami i Louati mógłby walczyć o skład z Szymurą nie patrząc na paszporty. Warszawa mogłaby wziąć np Dryje albo zostać po prostu z Kowalczykiem jako 3-cim środkowym. Szalpuk to wydaje mi się, że odfrunie zaraz do Japonii. Tutaj Waliński wydaje się być dobrym zastępstwem, lepszego polskiego przyjmującego już raczej nie znajdą, no chyba że w takim wypadku poszukaliby kogoś za granicą, bo na ten moment mają tylko 2 obcokrajowców, Trinidada i Grobelnego.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Aquino »

Twitter ćwierka, że Szalpuk wybrał jednak ofertę japońską. Ambicji to chłopak nie ma ale przynajmniej dobrze zarobi. Jedynymi realnymi opcjami dla Vervy to Waliński, Włodarczyk i (nie daj Boże) Mika, chyba że kogoś będzie można ściągnąć zza granicy. Na środku jak nie Lemański to ja chętnie widziałbym Dryję, który chybaa nigdzie nie jest podpisany.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Info, że Lemański jednak nie wybrał Vervy to jakieś uzasadnione domysły czy jedynie gdybanie?
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
ciorny17
Posty: 8580
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Aquino pisze:Twitter ćwierka, że Szalpuk wybrał jednak ofertę japońską. Ambicji to chłopak nie ma ale przynajmniej dobrze zarobi.
Czemu nie ma ambicji? 25 lat, 2 lata w Japonii pogra, zarobi tyle co przez 4/5 lat w Europie, wróci i ma jeszcze lata przed sobą grania na najwyższym poziomie. Ja się już nauczyłem, że nie ma co oceniać sportowców wybierających kasę nad poziom sportowy, bo sam pewnie zrobiłbym podobnie, mając na uwadze fakt, jak zdrowie płata figle, a w dużej mierze, to zdrowym organizmem się zarabia.

Coś czuję, że powrót Włodiego do Wawy się szykuje.
Kłamca.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: weary_skier »

też myślałem, o tym powrocie, ale czy Włodarczyk jest jakoś wyraźnie lepszy niż Grobelny?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1493
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Biciut »

Aquino pisze:Twitter ćwierka, że Szalpuk wybrał jednak ofertę japońską. Ambicji to chłopak nie ma ale przynajmniej dobrze zarobi.
Masz ostatnią okazję na kontrakt życia. Możesz rozkochać w sobie Japończyków i zostać tam na dłużej. Brakiem ambicji jest pójście do drużyny gdzie jak opowiadał Kubiak na każdej jednostce treningowej musisz dawać z siebie 110%? Brakiem ambicji jest stawianie na sobie presji?
W Polsce musiałby zagrać sezon życia i to by zabrakło ponieważ jest naznaczony mianem upadłego mistrza lub gracza sezonu reprezentacyjnego. Wg. mnie dobrze zrobi jeżeli podpisze w Japonii.

Zmieniając troszeczkę temat. Jak plasują się wynagrodzenia trenerów? Dużo mówi się o zawodnikach jednak jakie są widełki dla trenerów?
Jest wakat w JW. Kogo tam byście widzieli?
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Aquino »

Ostatnią okazję to Szalpuk ma na IO, do Japonii będzie mógł pojechać później. Jest to dla mnie zaskakujące, że zawodnicy wypisują się z walki o Tokio tak jak Konarski czy Szalpuk. Dla Konara paradoksalnie to, że nie wybrali to w Drafcie jest na + bo ma szansę na wyjazd do Tokio.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

weary_skier pisze:też myślałem, o tym powrocie, ale czy Włodarczyk jest jakoś wyraźnie lepszy niż Grobelny?
Pewnie nie jest, ale w takim układzie gdyby atakujący nie dawali rady, to zawsze jest możliwość awaryjnego posłania Grobelnego na atak w czasie spotkania, tak jak to bywało z resztą już w tym sezonie. W orbicie zainteresowań podobno jest jeszcze Jan Fornal, ale to pewnie na 4-tego przyjmującego.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Tharaster »

Najlepszy z możliwych polskich ligowców jest dostępny na rynku, w osobie Marcina Walińskiego, a Andrea pewnie będzie chciał sie babrać w jakiegoś Mateusza Mike
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Biciut pisze: Zmieniając troszeczkę temat. Jak plasują się wynagrodzenia trenerów? Dużo mówi się o zawodnikach jednak jakie są widełki dla trenerów?
Jest wakat w JW. Kogo tam byście widzieli?
Ja liczę na Cretu, ale to chyba marzenia ściętej głowy :(
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”