Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

barti522 pisze:Ok, nie używałbym po prostu określenia surowy do Bakuna czy Leona. Dla mnie względy estetyczne są bez znaczenia, liczy się kto ile piłek skończy koniec końców, ale wolę takich bezkompromisowych zawodników jak Bakun czy Grozer na tej pozycji więc do mnie oni przemawiają bardziej niż Żigałow, ale to bez znaczenia dla tego wątku. Mam jednak inne pytanie, czy ktoś wie czy Fiel faktycznie będzie mógł grać na polskich papierach? jeśli dołączy do Radomia, a wydaje się to dosyć realne. Bo szukamy zagranicznego atakującego, a gdyby nie udało się tego załatwić, to na ataku musiałby zagrać jakiś Musiał albo Strzeżek.
Jak Fiel ma faktycznie trafić na wypożyczenie i gdyby nie miał Polskich papierów to bez sens.
Jest Ostrowski,Dryja,Grzechnik wolałbym jakiegoś młodego Polaka z 1 ligi.
fantrento7
Posty: 83
Rejestracja: 17 mar 2020, o 07:24
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: fantrento7 »

Propozycję z Radomia dostali: Kaliberda Denis, Loh Lucas, Pasiński Artur, Penczew Nikołaj, Krastins Elviss, Stern Ziga i dwóch zawodników, o których nie chcą powiedzieć.
Kto pierwszy podpisze kontrakt przygotowany na stole, ten lepszy :P :P
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

fantrento7 pisze:Propozycję z Radomia dostali: Kaliberda Denis, Loh Lucas, Pasiński Artur, Penczew Nikołaj, Krastins Elviss, Stern Ziga i dwóch zawodników, o których nie chcą powiedzieć.
Kto pierwszy podpisze kontrakt przygotowany na stole, ten lepszy :P :P
Gałązka i Trąbski pisali że Pasiński jest już w Czarnych. W tym tygodniu sporo może się wyjaśnić jest informacja od osobą z Czarnych odpowiedzialnych za media na TT że będzie napięty grafik z informacjami transferowymi.
Camillo Marcotti

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

fantrento7 pisze:Propozycję z Radomia dostali: Kaliberda Denis, Loh Lucas, Pasiński Artur, Penczew Nikołaj, Krastins Elviss, Stern Ziga i dwóch zawodników, o których nie chcą powiedzieć.
Kto pierwszy podpisze kontrakt przygotowany na stole, ten lepszy :P :P
Chcesz powiedzieć, że mówią Kaliberdzie albo Lohowi "Panie, decyduj się Pan, bo mam na Pana miejsce typa z pierwszej ligi?". To by było co najmniej śmieszne.
Zksiak
Posty: 140
Rejestracja: 23 kwie 2020, o 17:39
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Zksiak »

Marcin Komenda oficialnie zostal zawodnikiem Stali Nysa.
fantrento7
Posty: 83
Rejestracja: 17 mar 2020, o 07:24
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: fantrento7 »

Camillo Marcotti pisze:
fantrento7 pisze:Propozycję z Radomia dostali: Kaliberda Denis, Loh Lucas, Pasiński Artur, Penczew Nikołaj, Krastins Elviss, Stern Ziga i dwóch zawodników, o których nie chcą powiedzieć.
Kto pierwszy podpisze kontrakt przygotowany na stole, ten lepszy :P :P
Chcesz powiedzieć, że mówią Kaliberdzie albo Lohowi "Panie, decyduj się Pan, bo mam na Pana miejsce typa z pierwszej ligi?". To by było co najmniej śmieszne.
Napisałem komu Radom przedstawił warunki pracy i wizję klubu i od zawodnika teraz zależy czy podpiszę, a nie od klubu.
Jak kolega wyżej napisał, że Pasiński już podpisał (tego nie wiem) - to pozostało jedno miejsce
Camillo Marcotti

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

fantrento7 pisze: Napisałem komu Radom przedstawił warunki pracy i wizję klubu i od zawodnika teraz zależy czy podpiszę, a nie od klubu.
Jak kolega wyżej napisał, że Pasiński już podpisał (tego nie wiem) - to pozostało jedno miejsce
Rozumiem co napisałeś, po prostu głośno myślę. Jeżeli podpisali Pasińskiego oprócz któregoś z wyżej wspomnianych zawodników, to spoko, ale jeżeli zamiast to chyba coś nie tak.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

fantrento7 pisze:Propozycję z Radomia dostali: Kaliberda Denis, Loh Lucas, Pasiński Artur, Penczew Nikołaj, Krastins Elviss, Stern Ziga i dwóch zawodników, o których nie chcą powiedzieć.
Ktoś się orientuje, jak radzili sobie ostatnio Fin i Słoweniec? Starszy Stern kojarzy mi się jako typowy defensywny przyjmujący, wręcz postura libero. Nie wiecie, jak grał Krastins po odejściu z Rzeszowa?
Camillo Marcotti

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

I Rusek potwierdzony w Lubinie jako drugi trener. Trochę niewypał ze strony Jastrzębskiego. Choć dla Ruska lepiej, bo więcej się nauczy od Fronckowiaka.
Rekkiuu
Posty: 55
Rejestracja: 19 kwie 2020, o 16:25
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Rekkiuu »

Marcin Komenda oficjalnie w Stali Nysa
stan9
Posty: 6
Rejestracja: 9 mar 2020, o 20:20
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: stan9 »

Wygląda na to, że Zawiercie ogłosi dziś Halabę. :D Tak bym podejrzewał po zdjęciu na Instagramie, sylwetka i fryzura podejrzanie znajome.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

Radom ma już zdjęty ban, że mają podpisywać? Puki van jest to mogą się dogadać tylko i tyle. Chyba, że faktycznie zdjęci tego bana. Patrząc na atakujących to Galatasaray wzięło ostatniego kota.
kamil1999
Posty: 5606
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

fantrento7 pisze:Propozycję z Radomia dostali: Kaliberda Denis, Loh Lucas, Pasiński Artur, Penczew Nikołaj, Krastins Elviss, Stern Ziga i dwóch zawodników, o których nie chcą powiedzieć.
Kto pierwszy podpisze kontrakt przygotowany na stole, ten lepszy :P :P
No nie wiem na ile tobie możemy wierzyć bo gdy podałeś plotki odnośnie Będzina(z Perry, Łukasikiem i Marchallem) i trafiło to do karuzeli transferowej to Bednaruk się z tego śmiał w jednym wywiadzie, że to całkowicie randomowe nazwiska i że nie rozmawiali nawet z nimi. A jeśli jesteś wiarygodny to strasznie duży rozstrzał między potencjałem i ceną niektórych siatkarzy jak między Lohem i starszym Sternem.
demo002
Posty: 56
Rejestracja: 10 maja 2020, o 14:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: demo002 »

Oskejt pisze:Radom ma już zdjęty ban, że mają podpisywać? Puki van jest to mogą się dogadać tylko i tyle. Chyba, że faktycznie zdjęci tego bana. Patrząc na atakujących to Galatasaray wzięło ostatniego kota.
Ban nie zabrania podpisywać umów, przykład Brenden Sander.
fantrento7
Posty: 83
Rejestracja: 17 mar 2020, o 07:24
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: fantrento7 »

@kamil1999 a co Ci miał Bednaruk powiedzieć - tak rozmawiamy z tymi zawodnikami ? to było przed pandemią/ na początku i Ci zawodnicy byli w kręgu zainteresowania tego klubu, to samo było z Seyedem w JSW, ale brak kasy, więc oszczędź sobie typie te pisanie ;)
Wyśmiać to ja mogę Twoje mądrości
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: barti522 »

kamil1999 pisze: No nie wiem na ile tobie możemy wierzyć bo gdy podałeś plotki odnośnie Będzina(z Perry, Łukasikiem i Marchallem) i trafiło to do karuzeli transferowej to Bednaruk się z tego śmiał w jednym wywiadzie, że to całkowicie randomowe nazwiska i że nie rozmawiali nawet z nimi. A jeśli jesteś wiarygodny to strasznie duży rozstrzał między potencjałem i ceną niektórych siatkarzy jak między Lohem i starszym Sternem.
Bardzo nie lubię takiego ataku. Piszesz to już 5 raz o tym użytkowniku, a na ile możemy wierzyć Tobie? Skoro pisałeś o Van Garderenie w Zawierciu, Vigrassie w Gdańsku, nowym środkowym do 6-tki w Lubinie, nowym przyjmującym do 6-tki w Katowicach, tymczasem ma być Staszewski i tak można by wymieniać. Z Ciebie też się śmiali na Twitterze, kiedy pisałeś, że Kaczmarek ma większy potencjał niż Muzaj. Jakoś nie wydaje mi się, że karuzela na stronie głównej przepisuje info z forum od byle jakiego niezweryfikowanego użytkownika aczkolwiek atakując tamtego użytkownika, atakujesz tak jakby samego siebie, bo rzucasz podobnym poziomem nazwisk. Akurat w tym przypadku o części tych nazwisk z Radomia też słyszałem, nie o wszystkich, ale o niektórych tak. Penczew ma podobno ofertę z Radomia, ale także z Gdańska.
Gdyby te wszystkie nazwiska z Radomia były faktycznie obiektem zainteresowań, to jedyne co byłoby nieprawdziwe w tym co napisał tamten użytkownik, to kto pierwszy ten lepszy, gdyż trzeba byłoby rozróżnić
Kandydaci na przyjmującego nr 2: Kaliberda/Loh/Penczew
Kandydaci na przyjmującego nr 3: Pasiński/Stern/Krastins
Gdyby Pasiński był już pewny, a to że ktoś napisał na Twitterze też raczej nie daje 100% pewności, to dosyć prawdopdoobne, że nie byłoby już Zigi Sterna i Krastinsa tylko przynajmniej tego Penczewa Radom starałby się pozyskać.
Camillo Marcotti

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

barti522 pisze:Penczew ma podobno ofertę z Radomia, ale także z Gdańska.
A to ciekawe, co piszesz. Czyli wychodzi na to, że w Gdańsku chcą mimo wszystko zabezpieczyć się na wypadek, gdyby Mika nie odpalił. To dobrze, bo z wcześniejszych doniesień obawiałem się, że będzie Mika i dalej długo długo nic.
fantrento7
Posty: 83
Rejestracja: 17 mar 2020, o 07:24
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: fantrento7 »

barti522 pisze:
kamil1999 pisze: No nie wiem na ile tobie możemy wierzyć bo gdy podałeś plotki odnośnie Będzina(z Perry, Łukasikiem i Marchallem) i trafiło to do karuzeli transferowej to Bednaruk się z tego śmiał w jednym wywiadzie, że to całkowicie randomowe nazwiska i że nie rozmawiali nawet z nimi. A jeśli jesteś wiarygodny to strasznie duży rozstrzał między potencjałem i ceną niektórych siatkarzy jak między Lohem i starszym Sternem.
Bardzo nie lubię takiego ataku. Piszesz to już 5 raz o tym użytkowniku, a na ile możemy wierzyć Tobie? Skoro pisałeś o Van Garderenie w Zawierciu, Vigrassie w Gdańsku, nowym środkowym do 6-tki w Lubinie, nowym przyjmującym do 6-tki w Katowicach, tymczasem ma być Staszewski i tak można by wymieniać. Z Ciebie też się śmiali na Twitterze, kiedy pisałeś, że Kaczmarek ma większy potencjał niż Muzaj. Jakoś nie wydaje mi się, że karuzela na stronie głównej przepisuje info z forum od byle jakiego niezweryfikowanego użytkownika aczkolwiek atakując tamtego użytkownika, atakujesz tak jakby samego siebie, bo rzucasz podobnym poziomem nazwisk. Akurat w tym przypadku o części tych nazwisk z Radomia też słyszałem, nie o wszystkich, ale o niektórych tak. Penczew ma podobno ofertę z Radomia, ale także z Gdańska.
Gdyby te wszystkie nazwiska z Radomia były faktycznie obiektem zainteresowań, to jedyne co byłoby nieprawdziwe w tym co napisał tamten użytkownik, to kto pierwszy ten lepszy, gdyż trzeba byłoby rozróżnić
Kandydaci na przyjmującego nr 2: Kaliberda/Loh/Penczew
Kandydaci na przyjmującego nr 3: Pasiński/Stern/Krastins
Gdyby Pasiński był już pewny, a to że ktoś napisał na Twitterze też raczej nie daje 100% pewności, to dosyć prawdopdoobne, że nie byłoby już Zigi Sterna i Krastinsa tylko przynajmniej tego Penczewa Radom starałby się pozyskać.
Dokładnie.
Może napisałem to z uśmiechem i sarkazmem kto pierwszy ten lepszy, ale nazwiska są w 1000 % prawdziwe
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: barti522 »

Camillo Marcotti pisze:
A to ciekawe, co piszesz. Czyli wychodzi na to, że w Gdańsku chcą mimo wszystko zabezpieczyć się na wypadek, gdyby Mika nie odpalił. To dobrze, bo z wcześniejszych doniesień obawiałem się, że będzie Mika i dalej długo długo nic.
Podobno tak właśnie jest, że Gdańsk chciałby mieć jeszcze 1 przyjmującego na niezłym poziomie z tego względu, iż zdrowie Miki jest zawsze sprawą niewiadomą i woleliby się zabezpieczyć, co jak najbardziej można zrozumieć. Na środku jest Crer, Mordyl i chyba także Karol Urbanowicz. Przyjdzie pewnie ktoś 4, ale nie musi to być nikt wyraźnie lepszy od Mordyla i być może to właśnie on będzie grał w podstawowym składzie obok Crera. Gdańsk ma ograniczone środki i być może jest tak, że musieli wybrać czy ściągnąć jeszcze solidnego przyjmującego czy środkowego i może właśnie wolą przyjmującego, a na środek przykładowo ktoś na uzupełnienie składu jak Boruch, Siek, Gawryszewski czy inny zawodnik tego pokroju. Mordyl jest zdrowy i może się rozwinąć, jest dosyć chwalony podobnie jak i Kania natomiast z Miką wiadomo, że mogą być kłopoty więc jak najbardziej jestem taką ich decyzję zrozumieć, ale też oczywiście nie twierdzę, że na pewno jest tak jak mówię, bo to są po prostu na razie plotki i nie ma sensu później sobie tego wytykać X razy. To okienko jest szalone, Vucievic podobno może jednak nie zagrać w Surgucie, a każdy myślał od miesiąca, że to już pewne.
kamil1999
Posty: 5606
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

barti522 pisze: Bardzo nie lubię takiego ataku. Piszesz to już 5 raz o tym użytkowniku, a na ile możemy wierzyć Tobie? Skoro pisałeś o Van Garderenie w Zawierciu, Vigrassie w Gdańsku, nowym środkowym do 6-tki w Lubinie, nowym przyjmującym do 6-tki w Katowicach, tymczasem ma być Staszewski i tak można by wymieniać. Z Ciebie też się śmiali na Twitterze, kiedy pisałeś, że Kaczmarek ma większy potencjał niż Muzaj. Jakoś nie wydaje mi się, że karuzela na stronie głównej przepisuje info z forum od byle jakiego niezweryfikowanego użytkownika aczkolwiek atakując tamtego użytkownika, atakujesz tak jakby samego siebie, bo rzucasz podobnym poziomem nazwisk. Akurat w tym przypadku o części tych nazwisk z Radomia też słyszałem, nie o wszystkich, ale o niektórych tak. Penczew ma podobno ofertę z Radomia, ale także z Gdańska.
Gdyby te wszystkie nazwiska z Radomia były faktycznie obiektem zainteresowań, to jedyne co byłoby nieprawdziwe w tym co napisał tamten użytkownik, to kto pierwszy ten lepszy, gdyż trzeba byłoby rozróżnić
Kandydaci na przyjmującego nr 2: Kaliberda/Loh/Penczew
Kandydaci na przyjmującego nr 3: Pasiński/Stern/Krastins
Gdyby Pasiński był już pewny, a to że ktoś napisał na Twitterze też raczej nie daje 100% pewności, to dosyć prawdopdoobne, że nie byłoby już Zigi Sterna i Krastinsa tylko przynajmniej tego Penczewa Radom starałby się pozyskać.
Takie rzeczy jak Van Garderen w Zawierciu czy Vigrass w Gdańsku to rzecz, którą sobie całkiem wymyśliłeś. Nowy środkowy do szóstki w Cuprum czy że spodziewałem się jakiegoś przyjmującego z lepszym nazwiskiem do szóstki w Katowicach to nie była żadna informacja i tego tak nie sprzedawałem. To były moje luźne przypuszczenia. Po prostu nie byłem przekonany do pary Kwasowski-Buchowski na poziomie PlusLigowym. Nie mam na tym polu żadnej informacji i nawet nie mówiłem, że jakaś taką informacje mam. Nie mam zbyt wielu insiderskich info, ale niektóre się sprawdziły jak odejście Ferreiry i Kogi z Zawiercis(poinformowałem tu jako pierwszy) a inne nie jak plotka o Halabie w Radomiu. Mówisz o ataku. Ja bym tego tak nie nazwał. Nie chcę prywatnie nikogo atakować, nie wygłaszam też jakichś wartosciujacych sądów o wspomnianym użytkowniku. Po prostu zauważam, że jest to niepewne źródło informacji i uprzedzam o tych innych. Sądzę, że gdyby było coś na rzeczy to Bednaruk by przemilczał tą sprawę. Albo powiedział po prostu, że informacje są błędne(skoro już by wiedział o wycofaniu się sponsora). Ale on powiedział jasno, że to całkiem wymyślona bujda. I powiedział to sam od siebie. W wywiadzie chyba dla tej strony powiedział, że śledzi karuzelę transferową i że są tam rzeczy nie mające potwierdzenia w rzeczywistości. Na pytanie czy chodziło o Spiridonova powiedział, że to akurat było o tyle na rzeczy, że był proponowany polskim klubom przez swojego agenta, ale tylko tyle. Tematu takiego Łukasika musiało nie być. Tym bardziej, że były osoby na forum, które już wcześniej mówiły, że zostaje na 100% w Zaksie. Fantrento sprzedał to nawet nie jako plotki lecz pewny skład. Dlatego powatpiewam w informacje tego użytkownika, ale jeśli do klubu trafi taki Krastins to całkiem zmienię zdanie. Jeśli Penchev to nie bo to prawdopodobna opcja sądząc po tym co mówił w wywiadzie, że chcą go polskie kluby. Zresztą też słyszałem, że Radom jest nim zainteresowany i tego gracza obstawiam.
A z tym potencjałem to chodziło mi, że to rzecz całkiem subiektywna i każdy może widzieć potencjał w kimś innym. Np. Prandi widzi potencjał w Ben Tarze.
solanum
Posty: 324
Rejestracja: 4 maja 2012, o 21:51

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: solanum »

W podobnym tonie jak większość znawców i eksperów tutejszego forum na temat Miki wypowiadał się po meczu z Macedonią redaktor Krzysztof Gaweł, cytuję:
" Ruciak wspaniale zastępował Winiarskiego, rywale nie potrafili znaleźć sposobu na jego ataki, nie byli w stanie go "ruszyć" w przyjęciu (16:11). Zawodził za to Mika, który wrócił do reprezentacji, ale w formie z niedzielnego spotkania długo nie zagrzeje w niej miejsca. "
https://sport.onet.pl/siatkowka/mistrzo ... ropy/fqctm
Diomedea
Posty: 4562
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Diomedea »

A z tym potencjałem to chodziło mi, że to rzecz całkiem subiektywna i każdy może widzieć potencjał w kimś innym. Np. Prandi widzi potencjał w Ben Tarze.

Powiedzmy, ze widzial, bo Panowie sie rozstali. Widzial pare lat temu. I nie tak duzy, by te kilka lat temu nie przestawic z przyjecia Boyer, bedacego bodajze w tym samym wieku.
Wiec nie pisz w imieniu Prandiego, albo zacytuj jakas aktualna jego wypowiedz.
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: choe »

Z moich informacji wynika, że Joshua Tuaniga zostaje w Ślepsku Malow Suwałki i zostanie potwierdzony jeszcze w tym tygodniu.
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: krzysiu »

Loh w Radomiu :)
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: weary_skier »

Nie będę udawał, że wiem jak Loh sobie ostatnio radził, więc nieśmiało zapytuje tych bardziej obeznanych.
Mam tylko nadzieję, że jego drugi epizod w Polsce będzie bardziej udany.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Lynn
Posty: 971
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Lynn »

Cuprum Lubin ma kogoś dziś ogłosić. Może Kolumbijczyk lub Jakubiszak
demo002
Posty: 56
Rejestracja: 10 maja 2020, o 14:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: demo002 »

Lynn pisze:Cuprum Lubin ma kogoś dziś ogłosić. Może Kolumbijczyk lub Jakubiszak
Przecież ogłosili, Rusek w sztabie.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Matson »

Jak sander utrzyma formę z koncowki sezonu to mogą mieć bardzo ciekawa pare na przyjęciu. Loha kojarzę ostatnio tylko z kadry ale grał w niej w miarę dobrze jak wchodził
krzychszp
Posty: 980
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: krzychszp »

Matson pisze:Jak sander utrzyma formę z koncowki sezonu to mogą mieć bardzo ciekawa pare na przyjęciu. Loha kojarzę ostatnio tylko z kadry ale grał w niej w miarę dobrze jak wchodził
ale pewnie niestety mocno osłabią się na ataku
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: barti522 »

kamil1999 pisze: Linia przyjęcia wydaje się jednak raz ze za słaba to dwa zbyt ofensywna(Bartman, Bućko). Jestem pewny, że ściągną jakiegoś gracza pokroju Van Garderena. Mbaye czy Zajder właściwie nawet mogą byc w pierwszym składzie, ale tu też da się pewnie sprowadzić kogoś porządnego. Jeśli Nysa wygrywa rywalizację z Radomiem i Warszawą o Lemanskiego to na pewno nie zostaną tylko z dwoma przyjmującymi PlusLigowej klasy.
kamil1999 pisze:Jesli chodzi o Gdańsk to dojdzie jakiś środkowy. Założę się, że zagraniczny skoro limity nie blokują bo Mordyl to nie jest dobry środkowy.
kamil1999 pisze: Co do Ślepska to Włodarczyka nie będzie bo on pewnie do Włoch.
kamil1999 pisze: Co do Cuprum to Smoliński to też raczej na pewno będzie ławkowicz.
Nic sobie nie wymyśliłem, nawet jeśli to były osądy, to jak można pisać, jestem pewny, że Nysa ściągnie kogoś pokroju Van Garderena, na pewno nie zostaną z 2 przyjmującymi plusligowej klasy, założę się, że zagraniczny środkowy w Gdańsku skoro nie blokują limity, Włodarczyka nie będzie w Suwałkach albo że Smoliński też raczej na pewno, chociaż tu i ja nie rozumiem, to raczej czy na pewno? Sam przyznajesz, że nie masz praktycznie żadnych informacji, kto może dołączyć do jakiego klubu, a cały czas piszesz, że coś jest pewne, czy chcesz się o coś zakładać, jak coś może być pewne skoro nie masz o tym pojęcia. Piszesz, że przestrzegasz innych przed tamtym użytkownikiem, naprawdę nie trzeba tego robić, gdyż każdy ma swój rozum i potrafi sam ocenić, kto może podawać dobre informacje, a kto złe. Ja z kolei wolę już zdecydowanie poczytać o newsach kogoś innego, gdzie przynajmniej jest jakaś szansa, że to się sprawdzi niż cały czas na pewno, jestem pewny, mogę się założyć a tak naprawdę nic nie wiesz w tym zakresie. Wydaje mi się, że nie Tobie też osądzać czy Mordyl jest słaby, a Smoliński to ławkowicz, bo tak się składa, że i Mordyl swoje pograł już w tym sezonie, był jeszcze Grzyb, jednak Mordyl swoje też zagrał więc jak najbardziej mógłby grać w 6-tce. Ta sama sytuacja ze Smolińskim, w tym sezonie w Lubinie był także Morozau i Sacharewicz, a Smoliński grywał co chwilę w podstawowym składzie i w niczym nie ustępował klubowym kolegom, jeśli nie był od nich lepszy, więc tym bardziej nie musi to być żaden ławkowicz w Lubinie. Jakby nie patrzeć jest kryzys i takich klubów jak Gdańsk czy Lubin, które nie mają nie wiadomo jak wysokich budżetów może być zwyczajnie nie stać na droższych środkowych, jednak nie uważam żeby jeden czy drugi byli słabymi zawodnikami, mogą być wartościowym uzupełnieniem składów w swoich klubach więc bardzo Cię proszę powstrzymaj się z takimi osądami, pewnością, zakładaniem się itp bo naprawdę jest to niepotrzebne, już było tutaj wystarczająco Resoviaków i dobrze, że wrócili niektórzy starsi użytkownicy, gdyż można się dowiedzieć wielu interesujących rzeczy, fachowej oceny, formy jaką dysponowali zawodnicy w innych ligach, a nie co rusz tego co się komuś wydaje, lub pewności, gdzie pewności nie ma żadnej. Co do tej karuzeli transferowej, to poprzez takie pisanie, że tam są głupoty w tej karuzeli to nie bijesz do tego użytkownika, który o tym napisał, tylko do prowadzących te karuzele, czyli administratorów czy moderatorów, którzy ją prowadzą, lub przynajmniej kogoś z nich. Widocznie musieli mieć takie informacje, że było zainteresowanie Van De Voorde czy Perrym w Będzinie, a nie przepisują tych newsów żywcem z forum i że ja sobie napisałem, iż Penczewem interesował się także Gdańsk, to on zaraz się tam pojawi w karuzeli w kręgu zainteresowań Gdańska. To, źe Bednaruk zaprzeczał nie ma nic do znaczenia, temat mógł być jeszcze dawno przed pandemią, tego się już pewnie nie dowiemy aczkolwiek co ma mówić? potwierdzić te wszystkie doniesienia, że tak interesowaliśmy się tym, tym i tym, ale nic z tego nie wyszło i będą inni. Ani zaprzeczenia Bednaruka, ani człowieka z mediów Radomia o Kaliberdzie, ani Al Hachdadiego na instagramie, nie oznaczają, że faktycznie nie będzie Kaliberdy w Radomiu czy Al Hachdadiego w Jastrzębiu, te osoby mogą tak robić po prostu dlatego, że na razie klub nic oficjalnie nie potwierdził w tej kwestii. Może tak być, ale nie musi, może tam trafią, a może i nie i wtedy ktoś wyskoczy ze stwierdzeniem, a nie mówiłem. Fajnie tak atakować np te osobę prowadzącą karuzele, że napisała głupoty o Marshallu skoro przeszedł już do innego klubu i na pewno go nie będzie w Będzinie aczkolwiek równie dobrze ten temat mógł być dawno temu, on gdzieś uzyskał taką informacje i po prostu umieścił ją w karuzeli. Teraz to każdy może być mądry po fakcie, jak padały te informacje, nikt im jakoś nie zaprzeczał od razu, że to stek bzdur, sytuacja się zmienia na rynku dynamicznie, nawet z dnia na dzień, a co dopiero 2 miesiące temu.

EDIT: Ok widzę, że jest Loh w Radomiu, czyli Kaliberdy już nie będzie aczkolwiek Loh także był wśród tych zawodników o których pisał tamten użytkownik, więc mógł mieć faktycznie informacje co do niego.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”