Cerrad Czarni Radom 2019/2020

johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: johnnyrotten »

Diomedea pisze:O Wnuku to byl artykul na stronie siatka.org. To bylby już zbyt duzy bład, wydaje sie to mało prawdopodobne. ???
Sam Bednaruk w żartobliwy sposób zdementował dwie informacje podane przez Strefę siatkówki - o Wierzbickim i Wnuku jako atakujących Będzina. Jednak news o tym pierwszym był pewnego rodzaju domysłem i nie został wypuszczony jako pewnik. W przypadku artykułu o Kacprze Wnuku było już inaczej. Zdania z artykułu o tym świadczą:

"Jak dowiedziała się Strefa Siatkówki negocjacje co do transferu zakończyły się sukcesem. [...] Z MKS-em Będzin podpisał kontrakt na jeden sezon. Wnuk jest pierwszym zawodnikiem będzinian pozyskanym w tym okresie transferowym."

Jak widać, czasem lepiej asekuracyjnie używać określeń, które wprowadzają dystans czy brak pewności u mówiącego, np. "prawdopodobnie", "być może", a nawet "najpewniej", bo ta partykuła wyraża co prawda pewność, ale nie jest tym samym, co "na pewno" i pozostawia małą zakładkę na to, że niezwykle prawdopodobne jednak się nie ziści.

Dygresja językoznawczo-będzińska i nic wspólnego z tematem Czarnych nie ma, a może ma? W każdym razie Kaliberda niepotwierdzony, więc może być różnie. Nawet dziennikarze ze sprawdzonymi informacjami czasem przestrzelą.
kamil1999
Posty: 5593
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

barti522 pisze:Van Garderen do Ziraatu Bankasi Ankara miał iść czy już tam poszedł. Ten Kurasiewicz to nic pewnego, może być normalnie Kaliberda, Trąbski tego nie dementował a widać że facet ma dobre informacje. Już wyjaśnił że Kluczbork się zgodził na rozwiązanie kontraktu z Pasińskim więc takie atakowanie go przez kogoś na Twitterze jest niepotrzebne. Za chwilę będzie to samo co z Gałązką jak się pomyli w końcu. Na stronie głównej też był błąd, Wnuk nie idzie do Będzina. 2 atakującym ma być Godlewski.
Nic dodać nic ująć. Akurat Gałązka to też w miarę pewne źródło informacji. Większość z tego co mówi się sprawdza. Wiadomo jednak, że są błędy bo jakiś transfer może bć już praktycznie dogadany a zawodnik lub klub w ostatnim momencie się rozmyśli.
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Kliper »

kamil1999 pisze:
barti522 pisze:Van Garderen do Ziraatu Bankasi Ankara miał iść czy już tam poszedł. Ten Kurasiewicz to nic pewnego, może być normalnie Kaliberda, Trąbski tego nie dementował a widać że facet ma dobre informacje. Już wyjaśnił że Kluczbork się zgodził na rozwiązanie kontraktu z Pasińskim więc takie atakowanie go przez kogoś na Twitterze jest niepotrzebne. Za chwilę będzie to samo co z Gałązką jak się pomyli w końcu. Na stronie głównej też był błąd, Wnuk nie idzie do Będzina. 2 atakującym ma być Godlewski.
Nic dodać nic ująć. Akurat Gałązka to też w miarę pewne źródło informacji. Większość z tego co mówi się sprawdza. Wiadomo jednak, że są błędy bo jakiś transfer może bć już praktycznie dogadany a zawodnik lub klub w ostatnim momencie się rozmyśli.
Kurasiewicz raczej wszystko wie bo jest pracownikiem klubu ale może dementować bo sami jeszcze nie ogłosili.
Dynia
Posty: 33
Rejestracja: 23 mar 2020, o 21:18
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Dynia »

[quote="johnnyrotten"][quote="Kliper"] może puścili go do Plusligi
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Kliper »

Nię będzie Sterna w Radomiu, zagra w Padovie :(
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Kliper »

Miał być Stern wybrał Padwę, miał być Kaliberda Gałązka podaje że może zostać Protopsaltis.
dmak1
Posty: 122
Rejestracja: 29 mar 2020, o 15:49
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: dmak1 »

Kliper pisze:Miał być Stern wybrał Padwę, miał być Kaliberda Gałązka podaje że może zostać Protopsaltis.
Co do do Sterna to faktycznie szkoda i ciężko będzie znaleźć kogoś na podobnym poziomie. W kontekście Kaliberdy, to jeśli zostałby Protopsaltis to moim zdaniem nie byłoby tragedii. Kaliberda znane nazwisko z dużych klubów, ale dużo w nich nie grał. Patrząc na ostatni turniej kwalifikacyjny do IO wyglądał naprawdę dobrze, ale ciężko powiedzieć jakby sobie poradził na przestrzeni całego sezonu. Protopsaltis moim zdaniem wyglądał o wiele lepiej w porównaniu do Włodarczyka. Lepsze przyjęcie, serwis i porównywalny w ataku. Jeżeli któraś z tych opcji zostanie potwierdzona to przyjęcie Sander - Kaliberda/Protopsaltis wyglądałoby całkiem obiecująco. Na ten moment klucz to znalezienie atakującego, który będzie w stanie zastąpić Butryna.
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Kliper »

Gałązka potwierdza że Dryja w Czarnych i ma być 4 środkowy ciekawy jestem czy Huber
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: johnnyrotten »

Kliper pisze:Gałązka potwierdza że Dryja w Czarnych i ma być 4 środkowy ciekawy jestem czy Huber
Może być z tym Huberem coś na rzeczy, ale jednak Skra będzie miała puchary, więc raczej bym obstawiał, że zostanie. Prędzej się spodziewam Fiela.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Oskejt »

Niestety Radom musi liczyć się z tym, że dopuki nie zdejmą im bana to nikogo z lepszych graczy nie będą mieć. Z Kaliberda są dogadani, ake wystarczy, że inny klub się po niego zgłosi i pójdzie do niego, jak Stern. Co do Sterna to moim zdaniem Torres byłby dobry zastępstwem. Lepszym nic Gasparini.
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Kliper »

Oskejt pisze:Niestety Radom musi liczyć się z tym, że dopuki nie zdejmą im bana to nikogo z lepszych graczy nie będą mieć. Z Kaliberda są dogadani, ake wystarczy, że inny klub się po niego zgłosi i pójdzie do niego, jak Stern. Co do Sterna to moim zdaniem Torres byłby dobry zastępstwem. Lepszym nic Gasparini.

Bardzo szkoda że nie będzie Sterna(najlepsza opcja), też bym wolał Torresa pytanie czy nie jest już zajęty i kogo biorą pod uwagę i ile kasy chce?
hvar18
Posty: 305
Rejestracja: 8 maja 2020, o 20:15
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: hvar18 »

A tu w kółko z Huberem. Zostaje w Skrze przeciez
demo002
Posty: 56
Rejestracja: 10 maja 2020, o 14:02
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: demo002 »

Oskejt pisze:Niestety Radom musi liczyć się z tym, że dopuki nie zdejmą im bana to nikogo z lepszych graczy nie będą mieć. Z Kaliberda są dogadani, ake wystarczy, że inny klub się po niego zgłosi i pójdzie do niego, jak Stern. Co do Sterna to moim zdaniem Torres byłby dobry zastępstwem. Lepszym nic Gasparini.
Generalnie sprawa z banem jest na dobrej drodze do wyjaśnienia. Gdyby problem nie był do przejścia, to nie przedłużaliby gracza, który nie mógłby występować w następnym sezonie. Możliwe, że ostatnio wydarzył się ten gorszy scenariusz z wymiarem kary, stąd posypały się negocjacje ze Sternem i możliwe, że z Kaliberdą, bo trzeba przyoszczędzić. Ja jako kibic, nadal jestem spokojny o to, że uda się zmontować ekipę na playoffy.
kamil1999
Posty: 5593
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Skoro Przyoszczedzic to na pewno nie Torres. To opcja droższa a przy tym lepsza niż Stern. Wystarczy porównać do jakich klubów Plusligi obaj przychodzili.
demo002
Posty: 56
Rejestracja: 10 maja 2020, o 14:02
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: demo002 »

kamil1999 pisze:Skoro Przyoszczedzic to na pewno nie Torres. To opcja droższa a przy tym lepsza niż Stern. Wystarczy porównać do jakich klubów Plusligi obaj przychodzili.
Zgadzam się, dlatego myślę, że są dwa warianty. "Na bogato" z Kaliberdą i Torresem (lub kimś jego pokroju) i "oszczędny" z przedłużeniem Protopsaltisa i nie wiadomo kim na atakującym. No chyba, że przedłużenie Thanasiosa jest opcją aby przyoszczędzić na atakującego.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 868
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Jacek »

hvar18 pisze:A tu w kółko z Huberem. Zostaje w Skrze przeciez
Dokładnie. Sam Huber swoje przejście do Czarnych na twiterze określił jako fake news. Zrobił to w poście potwierdzającym wypożyczenie go do Czarnych na profilu niejakiego Gałązki.

Przez moment była opcja, że Huber jednak pójdzie gdzieś grać poza Skrę. W jego miejsce do Skry miałby trafić Lemański. Ostatecznie Huber został w Bełchatowie a Lemański poszedł do Nysy.
Maciek_1921Rdm
Posty: 74
Rejestracja: 23 mar 2020, o 16:19
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Maciek_1921Rdm »

Zobaczymy napewno będzie stabilnie , możliwe że jak jednak nie Huber to Fiel przyjdzie , oczywiście jak będzie grał na Polskiej licencji ,wtedy środek Ostry , Dryja + Fiel/Huber i na dopełnienie Grzechnik spoko wygląda , na atak zapewne rozegra się miedzy dwoma albo Gaspa albo oczywiście lepszy Torres , tylko zapewne to wybierze jaką sb kwotę on ustali , bo jeżeli wystrzeli fajną sumkę to cos czuje że jednak Gaspa ,chyba że jak to zwykle u Nas wynajdą jakąś inną perełkę :)
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Oskejt »

Torres już nieaktualny. Idzie do Galatasaray. Turcja ma lepszych atakujących niż nasze kluby. Naszczescie to jedyna mocna pozycja w ich klubach.
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Kliper »

Trąbski dziś podał że Pasiński i Gąsior popisali kontrakty.
Na chwilę obecną klaruje się to tak:
A: ?, Gąsior
R: Kędzierski, Gil?
Ś:Ostrowski, Grzechnik, Dryja,?
P: Sander, Loh, Firszt, Pasiński
L: Masłowski,?
Mam nadzieję że pierwszym atakującym będzie ktoś młodszy niż Gasparini.
kamil1999
Posty: 5593
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Kto wie na kogo postawi Radom. Dużo ciekawych nazwisk jest na rynku wśród atakujących. Egleskalns, Wendt, Lima z tych w dobrym wieku i paru zasłużonych atakujących jak Schmitt, Evandro czy Gasparini.
Maciek_1921Rdm
Posty: 74
Rejestracja: 23 mar 2020, o 16:19
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Maciek_1921Rdm »

Coś czuje ,że radom Postawi mimo wszystko na Gaspe , chyba że wezmą jakąś wgl inną perełkę , kto to wie . Zobaczymy pewnie poznamy w tym tygodniu jeszcze ze 2 nazwiska może coś więcej :)
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Kliper »

Dryja oficjalnie
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: johnnyrotten »

Bardzo dobry transfer, bo przed kontuzją był chyba jedynym jasnym punktem dołującego przez długi czas Będzina.

Pytanie, co z atakującym? Czy Czarni postawią na doświadczenie i przyjdzie np. wspominany Gasparini, czy może ktoś młodszy - Kluth, Wendt, Miskewicz albo Winkelmuller? Na pewno gracze bez kontraktu będą chcieli grać w lepszej lidze nawet za mniejsze pieniądze niż tułać się gdzieś po egotycznych krajach albo słabych ligach, gdzie pieniądze i bez wirusa nie powalały.
demo002
Posty: 56
Rejestracja: 10 maja 2020, o 14:02
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: demo002 »

johnnyrotten pisze:Bardzo dobry transfer, bo przed kontuzją był chyba jedynym jasnym punktem dołującego przez długi czas Będzina.

Pytanie, co z atakującym? Czy Czarni postawią na doświadczenie i przyjdzie np. wspominany Gasparini, czy może ktoś młodszy - Kluth, Wendt, Miskewicz albo Winkelmuller? Na pewno gracze bez kontraktu będą chcieli grać w lepszej lidze nawet za mniejsze pieniądze niż tułać się gdzieś po egotycznych krajach albo słabych ligach, gdzie pieniądze i bez wirusa nie powalały.
Ja się łudzę, że zakontraktują Bruno Limę. Z tego co patrzyłem nadal wolny, a powinien być w zasięgu budżetu.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: johnnyrotten »

demo002 pisze:
Ja się łudzę, że zakontraktują Bruno Limę. Z tego co patrzyłem nadal wolny, a powinien być w zasięgu budżetu.
Poza reprezentacją nie za bardzo go widziałem, więc trudno mi się wypowiadać. Ale chyba kariery w Europie dotychczas nie zrobił, skoro dwa razy wracał do Argentyny - najpierw z Chaumont, a potem z Buhl.

Pytanie, czy to gracz bardziej na Nysę (z całym szacunkiem), czy na Radom, który jednak ma lepszych graczy i większe aspiracje.
demo002
Posty: 56
Rejestracja: 10 maja 2020, o 14:02
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: demo002 »

johnnyrotten pisze:
demo002 pisze:
Ja się łudzę, że zakontraktują Bruno Limę. Z tego co patrzyłem nadal wolny, a powinien być w zasięgu budżetu.
Poza reprezentacją nie za bardzo go widziałem, więc trudno mi się wypowiadać. Ale chyba kariery w Europie dotychczas nie zrobił, skoro dwa razy wracał do Argentyny - najpierw z Chaumont, a potem z Buhl.

Pytanie, czy to gracz bardziej na Nysę (z całym szacunkiem), czy na Radom, który jednak ma lepszych graczy i większe aspiracje.
No generalnie, dobrych nazwisk jak na lekarstwo. Pozostaje tylko czekać. Z tego co słyszałem z klubu, to jeszcze atakujący nie jest podpisany i zejdzie jeszcze 2-3 tygodnie, więc sami chyba kombinują, żeby z tym Gasparinim nie skończyć.
hvar18
Posty: 305
Rejestracja: 8 maja 2020, o 20:15
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: hvar18 »

Wiem ze rozmawiają z Leandro Visotto, ale nie wiem czy będzie
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Kliper »

hvar18 pisze:Wiem ze rozmawiają z Leandro Visotto, ale nie wiem czy będzie
Masakra On ma 38 lat
Diomedea
Posty: 4508
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Diomedea »

Hvar, sadzac po innych wpisach, nie pisze do konca serio. :D
demo002
Posty: 56
Rejestracja: 10 maja 2020, o 14:02
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: demo002 »

Diomedea pisze:Hvar, sadzac po innych wpisach, nie pisze do konca serio. :D
Generalnie kilka nazwisk "obiło mi się o uszy" z otoczenia klubu i nie słyszałem o Vissoto. Jedyny brazyliczyk, o którym była mowa to Loh. Zobaczymy jak będzie ostatecznie, jednak ja w tego Vissoto również nie wierzę.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”